Lista startowa 120
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 4Piotr Kosowski
M
16.07.2008
10
YKP Gdynia
2 POL 7Janek Psiuk
M
26.10.2008
10
Ts Kuźnia Rybnik
3 POL 8Igor Piechota
M
21.09.2009
9
UKS Yacht Club Sława
4 POL 12Aleksander Paczos
M
29.03.2008
10
MKŻ Arka Gdynia
5 POL 17Szymon Łysik
M
04.01.2008
10
MKŻ Arka Gdynia
6 POL 18Borys Podumis
M
04.06.2007
11
UKS NAVIGO SOPOT
7 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
M
24.01.2007
11
ŻLKS POZNAŃ
8 POL 130Jan Suchocki
M
01.01.2007
11
MKŻ ARKA Gdynia
9 POL 133Wojtek Wójcik
M
18.09.2008
10
Ts Kuźnia Rybnik
10 POL 157MIKOŁAJ MATACZYŃSKI
M
14.01.2008
10
AZS POZNAŃ
11 POL 158Igor Pawlowski
M
05.05.2009
9
CHKŻ Chojnice
12 POL 229IGNACY POSPIESZNY
M
02.10.2009
9
AZS POZNAŃ
13 POL 333Michał Skawiński
M
12.08.2007
11
K.S Spójnia Warszawa
14 POL 374Paweł Matuszak
M
04.03.2008
10
SEJK Pogoń Szczecin
15 POL 421Bartosz Żmudziński
M
02.01.2008
10
MKŻ Żnin
16 POL 550Borys Kowalczyk
M
09.03.2008
10
LKS Charzykowy
17 POL 570Grzegorz Maksymowicz
M
15.10.2009
9
K.S "Spójnia-Warszawa"
18 POL 674OSKAR OTTO
M
01.01.2007
11
ŻLKS POZNAŃ
19 POL 704Krzysztof Łucyk
M
16.08.2007
11
MKŻ Arka Gdynia
20 POL 879Igor Grzelak
M
28.07.2007
11
WTW Warszawa
21 POL 880MARCEL HAUFA
M
07.11.2009
9
ŻLKS POZNAŃ
22 POL 909Antoni Brzozowski
M
07.06.2009
9
K.S "Spójnia-Warszawa"
23 POL 922Jakub Podgórny
M
07.02.2008
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
24 POL 928Bartek Pluta
M
06.11.2007
11
SEJK Pogoń Szczecin
25 POL 932Jakub Rusiniak
M
10.08.2007
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
26 POL 941Maciek Dudek
M
16.04.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
27 POL 951Henryk Komenda
M
26.10.2008
10
K.S "Spójnia-Warszawa"
28 POL 964Maciej Malitowski
M
05.01.2008
10
KW LOK Garland Gliwice
29 POL 985Jakub Darkowski
M
30.12.2008
10
SSW MOS Iława
30 POL 1001Wit Dmuchowski
M
22.06.2009
9
SSW MOS Iława
31 POL 1007MICHAŁ KOZŁOWSKI
M
12.05.2009
9
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
32 POL 1053Karol Kucharczyk
M
14.07.2007
11
UKS Yacht Club Sława
33 POL 1066Franciszek Kosecki
M
29.04.2008
10
CHKŻ Chojnice
34 POL 1069Tadeusz Wiatrowski
M
26.02.2009
9
CHKŻ Chojnice
35 POL 1130Maksymilian Wróbel
M
25.10.2007
11
SEJK Pogoń Szczecin
36 POL 1159Rafał Ołowiak
M
02.12.2007
11
YKP Gdynia
37 POL 1189Tomasz Szweda
M
09.02.2009
9
UKS Szkwał Złocieniec
38 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
10.07.2010
8
TKŻ Toruń
39 POL 1201Krzysztof Ciborowski
M
09.07.2007
11
WTW Warszawa
40 POL 1227Mikołaj Głąb
M
17.09.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
41 POL 1244Aleksander Główka
M
20.10.2007
11
K.S Spójnia Warszawa
42 POL 1245Hubert Matz
M
18.06.2008
10
K.S "Spójnia-Warszawa"
43 POL 1257Oskar Kielnar
M
31.05.2007
11
UKS Yacht Club Sława
44 POL 1284Kacper Wojczulanis
M
29.05.2008
10
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
45 POL 1300Maciej Kryspin
M
27.11.2008
10
Gdański Klub Żeglarski
46 POL 1306Igor Gruszczyński
M
07.02.2007
11
UKS Yacht Club Sława
47 POL 1307Bartosz Peczka
M
24.08.2007
11
MKŻ Żnin
48 POL 1310Jan Kubiak
M
01.06.2008
10
CHKŻ Chojnice
49 POL 1370Maksymilian Kleszcz
M
14.08.2008
10
UKS Żeglarz Wrocław
50 POL 1374Piotr Wójcik
M
15.02.2007
11
SEJK Pogoń Szczecin
51 POL 1387Piotr Malitowski
M
19.12.2011
7
KW LOK Garland Gliwice
52 POL 1403Kacper Kibiersza
M
15.04.2008
10
UKS NAVIGO SOPOT
53 POL 1404Olivier Kuźma
M
30.08.2008
10
M.K.Ż.R.M.H.
54 POL 1446Gustaw Trybek
M
13.10.2008
10
YKP Gdynia
55 POL 1491Mateusz Tokarski
M
12.07.2008
10
UKS Żeglarz Wrocław
56 POL 1525Józef Krasowski
M
22.03.2009
9
AZS UW
57 POL 1551Maciej Streubel
M
28.09.2008
10
YKP Gdynia
58 POL 1561Krzysztof Ołowiak
M
27.06.2008
10
YKP Gdynia
59 POL 1563Krzysztof Rysz
M
09.04.2008
10
KN Lider Kraków
60 POL 1570Wiktor Przozdziecki
M
22.04.2008
10
K.S Spójnia Warszawa
61 POL 1581Piotr Kiedrowski
M
30.09.2009
9
Sejk Pogoń Szczeciń
62 POL 1585Mateusz Grabowski
M
09.02.2008
10
LKS Charzykowy
63 POL 1593Rafał Balicki
M
19.02.2007
11
CHKŻ Chojnice
64 POL 1627MIKOŁAJ Majchrzycki
M
13.01.2007
11
ŻLKS POZNAŃ
65 POL 1672Kacper Barszczyk
M
06.06.2007
11
UKS NAVIGO SOPOT
66 POL 1674Tomasz Pakulski
M
16.11.2008
10
Olsztyński Klub Żeglarski
67 POL 1710Mateusz Graczyk
M
08.10.2008
10
CSW Opty Ustka
68 POL 1721Franciszek Siwek
M
24.01.2007
11
KS Spójnia Warszawa
69 POL 1735Bartosz Dynia
M
17.06.2009
9
MKŻ Żnin
70 POL 1750Filip Nosol
M
26.09.2007
11
UKS Żeglarz Wrocław
71 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
07.02.2009
9
UKS Żeglarz Wrocław
72 POL 1758January Szczukowski
M
13.01.2008
10
CHKŻ Chojnice
73 POL 1766Wiktor Przeździecki
M
22.04.2008
10
K.S "Spójnia-Warszawa"
74 POL 1778Marcel Rumiński
M
10.07.2008
10
MKŻ Żnin
75 POL 1780Szymon Kolka
M
15.08.2008
10
YKP Gdynia
76 POL 1784Karol Gaj
M
23.02.2007
11
TS Kuźnia Rybik
77 POL 1793Nikodem Kowalewski
M
08.09.2008
10
UKS Szkwał Złocieniec
78 POL 1794Maksymilian Kotwica
M
29.08.2007
11
UKS Szkwał Złocieniec
79 POL 1801Oskar Wielczyk
M
17.10.2007
11
SSW MOS Iława
80 POL 1802Piotr Trella
M
23.05.2008
10
MKŻ Arka Gdynia
81 POL 1811Franciszek Zając
M
08.09.2008
10
Gdański Klub Żeglarski
82 POL 1834Mikołaj Łukasik
M
23.07.2010
8
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
83 POL 1867Jan Klinicki
M
05.07.2007
11
SSW MOS Iława
84 POL 1887Mikołaj Strupiński
M
16.01.2008
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
85 POL 1897Michał Trafalski
M
22.11.2007
11
YK Stal Gdynia
86 POL 1904Norbert Herba
M
29.07.2010
8
YK Stal Gdynia
87 POL 1930Radosław Dudkiewicz
M
05.05.2009
9
LKS Charzykowy
88 POL 1940Filip Bil
M
05.07.2009
9
YK Stal Gdynia
89 POL 1949August Sobczak
M
30.06.2008
10
CHKŻ Chojnice
90 POL 1969Hubert Szulczewski
M
18.02.2008
10
SSW MOS Iława
91 POL 1993Michał Roman
M
11.05.2009
9
Gdański Klub Żeglarski
92 POL 2001Oskar Sylka
M
15.08.2008
10
YKP Gdynia
93 POL 2008Maciej Kasprzak
M
08.07.2008
10
SSW MOs Iława
94 POL 2031Fabian Kocięda
M
06.02.2007
11
OPTI CWM GDYNIA
95 POL 2055Maksymilian Betlejewski
M
23.07.2007
11
MKŻ Arka Gdynia
96 POL 2070Jacek Dyguś
M
13.04.2007
11
MKŻ Arka Gdynia
97 POL 2072Karol Rak
M
08.03.2007
11
SEJK Pogoń Szczecin
98 POL 2075Saturnin Smółka
M
12.02.2007
11
AZS UW
99 POL 2078Stanisław Ługowski
M
25.11.2008
10
WTW Warszawa
100 POL 2079Maurycy Odejewski
M
24.05.2009
9
CHKŻ Chojnice
101 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
M
20.11.2008
10
OPTI CWM Gdynia
102 POL 2090Piotr Grendziak
M
02.09.2008
10
TS Kuźnia Rybnik
103 POL 2092Wolfgang Gebauer
M
27.03.2008
10
Olsztyński Klub Żeglarski
104 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
M
17.02.2008
10
K.S Spójnia Warszawa
105 POL 2104Maksymilian Luto
M
24.08.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
106 POL 2113Wiktor Pawłowski
M
03.07.2007
11
CHKŻ Chojnice
107 POL 2118Maciej Maćkowiak
M
04.02.2007
11
YKP Gdynia
108 POL 2122Kajetan Stein
M
14.08.2007
11
UKS Yacht Club Sława
109 POL 2134Jakub Matwiejczyk
M
08.04.2007
11
YKP Gdynia
110 POL 2135Tymon Kosobucki
M
26.07.2007
11
YKP Gdynia
111 POL 2137Piotr Toczek
M
18.09.2007
11
YKP Gdynia
112 POL 2151Jan Rohde
M
03.01.2008
10
SSW MOS Iława
113 POL 2222Karol Stachowski
M
04.05.2009
9
Gdański Klub Żeglarski
114 POL 2551Jerzy Gałęza
M
23.12.2007
11
JKW Poznań
115 POL 2555Jan Sawicki
M
15.04.2008
10
JKW Poznań
116 POL 4701Mateusz Kundzier
M
16.06.2008
10
Gdański Klub Żeglarski
117 POL 4708Kamil Roman
M
07.10.2011
7
Gdański Klub Żeglarski
118 POL 11570Michał Ciechanowicz
M
26.04.2008
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
119 POL 11891Szymon Góralski
M
06.07.2008
10
SEJK Pogoń Szczecin
120 POL 12841Aleksander Łukanowski
M
04.01.2007
11
Ts Kuźnia Rybnik