Podział na grupy obowiązujący w dniu 12-08-2018
powered by
Data modyfikacji: 00:00 11-08-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 4Piotr Kosowski YKP GdyniaOPPCH - ZLOTA
2 POL 7Janek PsiukTs Kuźnia RybnikOPPCH - ZLOTA
3 POL 8Igor PiechotaUKS Yacht Club SławaOPPCH - SREBRNA
4 POL 12Aleksander Paczos MKŻ Arka GdyniaOPPCH - ZLOTA
5 POL 17Szymon Łysik MKŻ Arka GdyniaOPPCH - SREBRNA
6 POL 18Borys PodumisUKS NAVIGO SOPOTOPPCH - ZLOTA
7 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHELŻLKS POZNAŃOPPCH - SREBRNA
8 POL 130Jan Suchocki MKŻ ARKA GdyniaOPPCH - ZLOTA
9 POL 133Wojtek WójcikTs Kuźnia RybnikOPPCH - ZLOTA
10 POL 157MIKOŁAJ MATACZYŃSKIAZS POZNAŃOPPCH - ZLOTA
11 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ ChojniceOPPCH - SREBRNA
12 POL 229IGNACY POSPIESZNYAZS POZNAŃOPPCH - ZLOTA
13 POL 333Michał SkawińskiK.S Spójnia WarszawaOPPCH - ZLOTA
14 POL 374Paweł MatuszakSEJK Pogoń SzczecinOPPCH - SREBRNA
15 POL 421Bartosz ŻmudzińskiMKŻ ŻninOPPCH - ZLOTA
16 POL 550Borys KowalczykLKS CharzykowyOPPCH - SREBRNA
17 POL 570Grzegorz MaksymowiczK.S "Spójnia-Warszawa"OPPCH - SREBRNA
18 POL 674OSKAR OTTOŻLKS POZNAŃOPPCH - SREBRNA
19 POL 704Krzysztof Łucyk MKŻ Arka GdyniaOPPCH - SREBRNA
20 POL 879Igor Grzelak WTW WarszawaOPPCH - ZLOTA
21 POL 880MARCEL HAUFAŻLKS POZNAŃOPPCH - SREBRNA
22 POL 909Antoni BrzozowskiK.S "Spójnia-Warszawa"OPPCH - SREBRNA
23 POL 922Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPCH - ZLOTA
24 POL 928Bartek PlutaSEJK Pogoń SzczecinOPPCH - ZLOTA
25 POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club OlsztynOPPCH - ZLOTA
26 POL 941Maciek DudekNauticus Yacht Club OlsztynOPPCH - ZLOTA
27 POL 951Henryk KomendaK.S "Spójnia-Warszawa"OPPCH - SREBRNA
28 POL 964Maciej MalitowskiKW LOK Garland GliwiceOPPCH - SREBRNA
29 POL 985Jakub Darkowski SSW MOS IławaOPPCH - SREBRNA
30 POL 1001Wit Dmuchowski SSW MOS IławaOPPCH - ZLOTA
31 POL 1007MICHAŁ KOZŁOWSKIM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNOOPPCH - SREBRNA
32 POL 1053Karol KucharczykUKS Yacht Club SławaOPPCH - SREBRNA
33 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ ChojniceOPPCH - SREBRNA
34 POL 1069Tadeusz Wiatrowski CHKŻ ChojniceOPPCH - SREBRNA
35 POL 1130Maksymilian WróbelSEJK Pogoń SzczecinOPPCH - SREBRNA
36 POL 1159Rafał Ołowiak YKP GdyniaOPPCH - SREBRNA
37 POL 1189Tomasz SzwedaUKS Szkwał ZłocieniecOPPCH - SREBRNA
38 POL 1200Piotr Sołtysiak TKŻ ToruńOPPCH - SREBRNA
39 POL 1201Krzysztof Ciborowski WTW WarszawaOPPCH - ZLOTA
40 POL 1227Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club OlsztynOPPCH - ZLOTA
41 POL 1244Aleksander GłówkaK.S Spójnia WarszawaOPPCH - SREBRNA
42 POL 1245Hubert MatzK.S "Spójnia-Warszawa"OPPCH - ZLOTA
43 POL 1257Oskar KielnarUKS Yacht Club SławaOPPCH - SREBRNA
44 POL 1284Kacper WojczulanisMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOOPPCH - ZLOTA
45 POL 1300Maciej KryspinGdański Klub ŻeglarskiOPPCH - SREBRNA
46 POL 1306Igor GruszczyńskiUKS Yacht Club SławaOPPCH - ZLOTA
47 POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ ŻninOPPCH - ZLOTA
48 POL 1310Jan Kubiak CHKŻ ChojniceOPPCH - ZLOTA
49 POL 1370Maksymilian KleszczUKS Żeglarz WrocławOPPCH - SREBRNA
50 POL 1374Piotr WójcikSEJK Pogoń SzczecinOPPCH - ZLOTA
51 POL 1387Piotr MalitowskiKW LOK Garland GliwiceOPPCH - SREBRNA
52 POL 1403Kacper KibierszaUKS NAVIGO SOPOTOPPCH - ZLOTA
53 POL 1404Olivier KuźmaM.K.Ż.R.M.H.OPPCH - SREBRNA
54 POL 1446Gustaw Trybek YKP GdyniaOPPCH - SREBRNA
55 POL 1491Mateusz TokarskiUKS Żeglarz WrocławOPPCH - SREBRNA
56 POL 1525Józef KrasowskiAZS UWOPPCH - ZLOTA
57 POL 1551Maciej Streubel YKP GdyniaOPPCH - SREBRNA
58 POL 1561Krzysztof Ołowiak YKP GdyniaOPPCH - ZLOTA
59 POL 1563Krzysztof RyszKN Lider KrakówOPPCH - SREBRNA
60 POL 1570Wiktor PrzozdzieckiK.S Spójnia WarszawaOPPCH - ZLOTA
61 POL 1581Piotr KiedrowskiSejk Pogoń SzczecińOPPCH - SREBRNA
62 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS CharzykowyOPPCH - ZLOTA
63 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ ChojniceOPPCH - ZLOTA
64 POL 1627MIKOŁAJ MajchrzyckiŻLKS POZNAŃOPPCH - ZLOTA
65 POL 1672Kacper BarszczykUKS NAVIGO SOPOTOPPCH - ZLOTA
66 POL 1674Tomasz PakulskiOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPCH - ZLOTA
67 POL 1710Mateusz GraczykCSW Opty UstkaOPPCH - ZLOTA
68 POL 1721Franciszek SiwekKS Spójnia WarszawaOPPCH - SREBRNA
69 POL 1735Bartosz DyniaMKŻ ŻninOPPCH - ZLOTA
70 POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz WrocławOPPCH - ZLOTA
71 POL 1751Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz WrocławOPPCH - SREBRNA
72 POL 1758January Szczukowski CHKŻ ChojniceOPPCH - ZLOTA
73 POL 1766Wiktor PrzeździeckiK.S "Spójnia-Warszawa"OPPCH - SREBRNA
74 POL 1778Marcel RumińskiMKŻ ŻninOPPCH - ZLOTA
75 POL 1780Szymon Kolka YKP GdyniaOPPCH - ZLOTA
76 POL 1784Karol GajTS Kuźnia RybikOPPCH - SREBRNA
77 POL 1793Nikodem KowalewskiUKS Szkwał ZłocieniecOPPCH - SREBRNA
78 POL 1794Maksymilian KotwicaUKS Szkwał ZłocieniecOPPCH - SREBRNA
79 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS IławaOPPCH - ZLOTA
80 POL 1802Piotr Trella MKŻ Arka GdyniaOPPCH - ZLOTA
81 POL 1811Franciszek ZającGdański Klub ŻeglarskiOPPCH - ZLOTA
82 POL 1834Mikołaj ŁukasikUczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPCH - SREBRNA
83 POL 1867Jan Klinicki SSW MOS IławaOPPCH - ZLOTA
84 POL 1887Mikołaj StrupińskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPCH - ZLOTA
85 POL 1897Michał TrafalskiYK Stal GdyniaOPPCH - SREBRNA
86 POL 1904Norbert HerbaYK Stal GdyniaOPPCH - SREBRNA
87 POL 1930Radosław DudkiewiczLKS CharzykowyOPPCH - SREBRNA
88 POL 1940Filip BilYK Stal GdyniaOPPCH - ZLOTA
89 POL 1949August Sobczak CHKŻ ChojniceOPPCH - ZLOTA
90 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS IławaOPPCH - SREBRNA
91 POL 1993Michał RomanGdański Klub ŻeglarskiOPPCH - SREBRNA
92 POL 2001Oskar Sylka YKP GdyniaOPPCH - SREBRNA
93 POL 2008Maciej Kasprzak SSW MOs IławaOPPCH - ZLOTA
94 POL 2031Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIAOPPCH - ZLOTA
95 POL 2055Maksymilian Betlejewski MKŻ Arka GdyniaOPPCH - SREBRNA
96 POL 2070Jacek Dyguś MKŻ Arka GdyniaOPPCH - ZLOTA
97 POL 2072Karol RakSEJK Pogoń SzczecinOPPCH - SREBRNA
98 POL 2075Saturnin SmółkaAZS UWOPPCH - SREBRNA
99 POL 2078Stanisław Ługowski WTW WarszawaOPPCH - ZLOTA
100 POL 2079Maurycy Odejewski CHKŻ ChojniceOPPCH - SREBRNA
101 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM GdyniaOPPCH - SREBRNA
102 POL 2090Piotr GrendziakTS Kuźnia RybnikOPPCH - SREBRNA
103 POL 2092Wolfgang GebauerOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPCH - SREBRNA
104 POL 2102Krzysztof MaksymowiczK.S Spójnia WarszawaOPPCH - ZLOTA
105 POL 2104Maksymilian LutoNauticus Yacht Club OlsztynOPPCH - ZLOTA
106 POL 2113Wiktor Pawłowski CHKŻ ChojniceOPPCH - ZLOTA
107 POL 2118Maciej Maćkowiak YKP GdyniaOPPCH - ZLOTA
108 POL 2122Kajetan SteinUKS Yacht Club SławaOPPCH - ZLOTA
109 POL 2134Jakub Matwiejczyk YKP GdyniaOPPCH - ZLOTA
110 POL 2135Tymon Kosobucki YKP GdyniaOPPCH - SREBRNA
111 POL 2137Piotr Toczek YKP GdyniaOPPCH - SREBRNA
112 POL 2151Jan Rohde SSW MOS IławaOPPCH - ZLOTA
113 POL 2222Karol StachowskiGdański Klub ŻeglarskiOPPCH - ZLOTA
114 POL 2551Jerzy Gałęza JKW PoznańOPPCH - SREBRNA
115 POL 2555Jan Sawicki JKW PoznańOPPCH - ZLOTA
116 POL 4701Mateusz KundzierGdański Klub ŻeglarskiOPPCH - SREBRNA
117 POL 4708Kamil RomanGdański Klub ŻeglarskiOPPCH - SREBRNA
118 POL 11570Michał CiechanowiczMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPCH - ZLOTA
119 POL 11891Szymon GóralskiSEJK Pogoń SzczecinOPPCH - SREBRNA
120 POL 12841Aleksander ŁukanowskiTs Kuźnia RybnikOPPCH - SREBRNA