Wyniki regat - OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1801Oskar Wielczyk
11
SSW MOS Iława18,0311124(12)42
2 POL 2031Fabian Kocięda
11
OPTI CWM GDYNIA32,0162(ocs)1111010
3 POL 1750Filip Nosol
11
UKS Żeglarz Wrocław38,03(ufd)14112233
4 POL 941Maciek Dudek
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn49,043(ufd)24216117
5 POL 1867Jan Klinicki
11
SSW MOS Iława52,0151071546(43)4
6 POL 130Jan Suchocki
11
MKŻ ARKA Gdynia56,02(ufd)82871829
7 POL 1561Krzysztof Ołowiak
10
YKP Gdynia64,069151123(34)171
8 POL 1802Piotr Trella
10
MKŻ Arka Gdynia65,04(ufd)383525116
9 POL 1593Rafał Balicki
11
CHKŻ Chojnice70,08(15)1331384813
10 POL 1306Igor Gruszczyński
11
UKS Yacht Club Sława74,010102599(39)1217
11 POL 1940Filip Bil
9
YK Stal Gdynia179,05239151219(45)14
12 POL 1949August Sobczak
10
CHKŻ Chojnice79,0812(20)416551415
13 POL 2078Stanisław Ługowski
10
WTW Warszawa81,0141416519175(35)
14 POL 333Michał Skawiński
11
K.S Spójnia Warszawa82,06(ufd)111412810165
15 POL 932Jakub Rusiniak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn83,02712373(35)2128
16 POL 1778Marcel Rumiński
10
MKŻ Żnin85,010124911102(31)27
17 POL 1887Mikołaj Strupiński
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO97,012(27)6166212466
18 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
10
K.S Spójnia Warszawa106,05(ufd)191512621721
19 POL 1780Szymon Kolka
10
YKP Gdynia113,092382187(30)1522
20 POL 1307Bartosz Peczka
11
MKŻ Żnin117,0136106101645(48)11
21 POL 2151Jan Rohde
10
SSW MOS Iława120,02511188241879(31)
22 POL 1227Mikołaj Głąb
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn133,0292015177(46)11268
23 POL 922Jakub Podgórny
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 138,01285311814(54)1337
24 POL 157MIKOŁAJ MATACZYŃSKI
10
AZS POZNAŃ138,0241521717(ocs)92223
25 POL 1627MIKOŁAJ Majchrzycki
11
ŻLKS POZNAŃ139,015324121820(36)1829
26 POL 133Wojtek Wójcik
10
Ts Kuźnia Rybnik140,018462311258(47)45
27 POL 879Igor Grzelak
11
WTW Warszawa140,01691315994425(51)
28 POL 229IGNACY POSPIESZNY
9
AZS POZNAŃ2141,0161492021112030(39)
29 POL 2134Jakub Matwiejczyk
11
YKP Gdynia144,07139282115(42)3912
30 POL 421Bartosz Żmudziński
10
MKŻ Żnin148,022311012251014(41)24
31 POL 2118Maciej Maćkowiak
11
YKP Gdynia152,0331720223213(46)42
32 POL 2555Jan Sawicki
10
JKW Poznań152,014216710(39)372838
33 POL 4Piotr Kosowski
10
YKP Gdynia154,092623196113327(43)
34 POL 2008Maciej Kasprzak
10
SSW MOs Iława155,0251112102720(41)2426
35 POL 1758January Szczukowski
10
CHKŻ Chojnice160,011131161529(56)3540
36 POL 1374Piotr Wójcik
11
SEJK Pogoń Szczecin161,0171331027(dnf)35119
37 POL 2222Karol Stachowski
9
Gdański Klub Żeglarski3174,018233224192515(44)18
38 POL 1201Krzysztof Ciborowski
11
WTW Warszawa175,013529132028(53)3433
39 POL 1585Mateusz Grabowski
10
LKS Charzykowy177,019543033174029(44)
40 POL 2122Kajetan Stein
11
UKS Yacht Club Sława178,072236171713(46)2046
41 POL 1525Józef Krasowski
9
AZS UW4178,014193129141531(49)25
42 POL 1672Kacper Barszczyk
11
UKS NAVIGO SOPOT183,02627241128163219(56)
43 POL 2070Jacek Dyguś
11
MKŻ Arka Gdynia188,01128182325242336(53)
44 POL 1710Mateusz Graczyk
10
CSW Opty Ustka194,01924281319272737(49)
45 POL 1570Wiktor Przozdziecki
10
K.S Spójnia Warszawa206,023729142930(52)3836
46 POL 1284Kacper Wojczulanis
10
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO220,032(ufd)5182421293358
47 POL 18Borys Podumis
11
UKS NAVIGO SOPOT220,023211726166(58)5457
48 POL 928Bartek Pluta
11
SEJK Pogoń Szczecin221,0202428221330(dnf)5232
49 POL 1403Kacper Kibiersza
10
UKS NAVIGO SOPOT228,0422023531144350(54)
50 POL 7Janek Psiuk
10
Ts Kuźnia Rybnik228,027213624232651(57)20
51 POL 1310Jan Kubiak
10
CHKŻ Chojnice232,0202621193937(55)4030
52 POL 1001Wit Dmuchowski
9
SSW MOS Iława5247,0(dnf)1830213128492347
53 POL 11570Michał Ciechanowicz
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO248,04017720294538(53)52
54 POL 12Aleksander Paczos
10
MKŻ Arka Gdynia249,03033344842228(56)50
55 POL 1245Hubert Matz
10
K.S "Spójnia-Warszawa"253,0171635253832(50)4248
56 POL 1811Franciszek Zając
10
Gdański Klub Żeglarski253,021341627264147(59)41
57 POL 2104Maksymilian Luto
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn257,029(ufd)19292218483260
58 POL 1735Bartosz Dynia
9
MKŻ Żnin6260,0281442183534(dnf)5534
59 POL 1674Tomasz Pakulski
10
Olsztyński Klub Żeglarski263,02618312620(ocs)26dsq55
60 POL 2113Wiktor Pawłowski
11
CHKŻ Chojnice278,03519173237235758(59)
61 POL 1721Franciszek Siwek
11
KS Spójnia Warszawa154,035(ufd)27313027211
62 POL 158Igor Pawlowski
9
CHKŻ Chojnice7171,036(ufd)253336224213
63 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
11
ŻLKS POZNAŃ177,0243525(37)2323112016
64 POL 2135Tymon Kosobucki
11
YKP Gdynia185,0283333(43)411220414
65 POL 2092Wolfgang Gebauer
10
Olsztyński Klub Żeglarski190,0(37)2237321431131229
66 POL 2551Jerzy Gałęza
11
JKW Poznań196,021(ufd)35392217102131
67 POL 1491Mateusz Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław218,040(43)2234423213215
68 POL 2137Piotr Toczek
11
YKP Gdynia218,031(46)263945369824
69 POL 1244Aleksander Główka
11
K.S Spójnia Warszawa223,034364128(49)443352
70 POL 2090Piotr Grendziak
10
TS Kuźnia Rybnik224,0(38)313036343729198
71 POL 1897Michał Trafalski
11
YK Stal Gdynia225,027323734(41)38311412
72 POL 704Krzysztof Łucyk
11
MKŻ Arka Gdynia227,044(ufd)324140426157
73 POL 12841Aleksander Łukanowski
11
Ts Kuźnia Rybnik230,0303014444338(dnf)274
74 POL 880MARCEL HAUFA
9
ŻLKS POZNAŃ8230,03332(43)42392634186
75 POL 1159Rafał Ołowiak
11
YKP Gdynia233,04682227(52)43122847
76 POL 1969Hubert Szulczewski
10
SSW MOS Iława235,0(ufd)1626304031253433
77 POL 1993Michał Roman
9
Gdański Klub Żeglarski9236,03929403532(41)33127
78 POL 374Paweł Matuszak
10
SEJK Pogoń Szczecin237,039(ufd)38433336191019
79 POL 1751Antoni Gabryszewski
9
UKS Żeglarz Wrocław10239,04334274244(dnf)3739
80 POL 674OSKAR OTTO
11
ŻLKS POZNAŃ241,032(ufd)ufd412613262517
81 POL 2055Maksymilian Betlejewski
11
MKŻ Arka Gdynia243,0372834334533(48)2310
82 POL 17Szymon Łysik
10
MKŻ Arka Gdynia248,0432542(54)475082211
83 POL 2001Oskar Sylka
10
YKP Gdynia249,0413938(47)384451628
84 POL 1446Gustaw Trybek
10
YKP Gdynia249,03130(41)373435243325
85 POL 1784Karol Gaj
11
TS Kuźnia Rybik271,0443739363639(47)355
86 POL 1257Oskar Kielnar
11
UKS Yacht Club Sława272,022(ufd)ufdocs3019301336
87 POL 2079Maurycy Odejewski
9
CHKŻ Chojnice11273,042364045(48)43321718
88 POL 1370Maksymilian Kleszcz
10
UKS Żeglarz Wrocław276,04641(49)353740282623
89 POL 985Jakub Darkowski
10
SSW MOS Iława285,04537454046(47)272421
90 POL 2086Tobiasz Zabiegałowski
10
OPTI CWM Gdynia290,0342545254447(51)5020
91 POL 1053Karol Kucharczyk
11
UKS Yacht Club Sława298,03638474543243530(50)
92 POL 1551Maciej Streubel
10
YKP Gdynia299,0(dnf)29515551dnf71134
93 POL 1066Franciszek Kosecki
10
CHKŻ Chojnice311,0(47)4239384242454122
94 POL 2072Karol Rak
11
SEJK Pogoń Szczecin321,0(dnf)dnfdnfocs28ocs3973
95 POL 1130Maksymilian Wróbel
11
SEJK Pogoń Szczecin324,038(ufd)444647ocs49930
96 POL 951Henryk Komenda
10
K.S "Spójnia-Warszawa"325,041(ufd)bfd475345142935
97 POL 1300Maciej Kryspin
10
Gdański Klub Żeglarski326,0493546383246(52)3743
98 POL 1563Krzysztof Rysz
10
KN Lider Kraków328,0(50)4043494634383840
99 POL 570Grzegorz Maksymowicz
9
K.S "Spójnia-Warszawa"12336,04740485255(dnf)183937
100 POL 909Antoni Brzozowski
9
K.S "Spójnia-Warszawa"13337,048414744(54)48224344
101 POL 1404Olivier Kuźma
10
M.K.Ż.R.M.H.339,048(49)48404935443639
102 POL 1834Mikołaj Łukasik
8
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"14344,0(dnf)dnfdnf463533164745
103 POL 964Maciej Malitowski
10
KW LOK Garland Gliwice345,045(dnf)44494829404941
104 POL 1930Radosław Dudkiewicz
9
LKS Charzykowy15346,05147525253(dnf)154432
105 POL 550Borys Kowalczyk
10
LKS Charzykowy346,049514650(dnf)dnf214226
106 POL 4701Mateusz Kundzier
10
Gdański Klub Żeglarski356,0(dnf)44505150dnf174538
107 POL 1904Norbert Herba
8
YK Stal Gdynia16360,053(ufd)49485249234046
108 POL 1581Piotr Kiedrowski
9
Sejk Pogoń Szczeciń17369,05142(dnf)56dnfdnf50642
109 POL 1069Tadeusz Wiatrowski
9
CHKŻ Chojnice18378,052395053(dnf)48364654
110 POL 8Igor Piechota
9
UKS Yacht Club Sława19383,05245515051404252(56)
111 POL 4708Kamil Roman
7
Gdański Klub Żeglarski20385,050385251504943(55)52
112 POL 1007MICHAŁ KOZŁOWSKI
9
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO21409,053485353(56)50534851
113 POL 1794Maksymilian Kotwica
11
UKS Szkwał Złocieniec425,0(dnf)52545457dnf465348
114 POL 1387Piotr Malitowski
7
KW LOK Garland Gliwice22446,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnf415149
115 POL 1189Tomasz Szweda
9
UKS Szkwał Złocieniec23467,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnf555453
116 POL 2075Saturnin Smółka
11
AZS UW469,0(dnf)dnfdnfdnf58dnf545657
117 POL 1200Piotr Sołtysiak
8
TKŻ Toruń24476,5(dnf)49dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf
118 POL 11891Szymon Góralski
10
SEJK Pogoń Szczecin477,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnf56dnf55
119 POL 1793Nikodem Kowalewski
10
UKS Szkwał Złocieniec484,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnf57dnfdnf
120 POL 1766Wiktor Przeździecki
10
K.S "Spójnia-Warszawa"488,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf