Lista startowa OPTIMIST A 83
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 39Andrzej Nycz
M
24.05.2018
-
Pkm Lok Poznań
2 POL 51Hubert Adamów
M
03.09.2005
14
KS Dobra Marina
3 POL 180Wiktoria Hałabaty
K
21.07.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
4 POL 203Małgorzata Figel
K
09.02.2006
13
OPTI CWM GDYNIA
5 POL 212Karolina Gajdzińska
K
15.11.2005
14
AZS Poznań
6 POL 806Jakub Marciniak
M
06.08.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
7 POL 920Maksymilian Kruczyński
M
10.04.2006
13
AZS Poznań
8 POL 926Zofia Prądzyńska
K
20.01.2008
11
CHKŻ Chojnice
9 POL 1018Antoni Lipiński
M
07.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
10 POL 1049Teresa Zawal
K
08.03.2004
15
ŻMKS Poznań
11 POL 1106FRANCISZEK MASSALSKI
M
04.02.2008
11
MKS Dwójka Warszawa
12 POL 1114Szymon Szczech
M
05.01.2003
16
SSW MOS Iława
13 POL 1140Aleksandra Borucka
K
06.01.2006
13
AZS Poznań
14 POL 1151Alicja Przybyłek
K
03.08.2005
14
AZS Poznań
15 POL 1283Jan Ptasiński
M
22.05.2005
14
ŻMKS Poznań
16 POL 1390Kacper Młodzianowski
M
31.08.2005
14
AZS Poznań
17 POL 1427Stefan Marciniak
M
06.07.2003
16
AZS POZNAŃ
18 POL 1444Oskar Ponto
M
28.06.2004
15
YKP Gdynia
19 POL 1452Antonina Ołowiak
K
08.06.2006
13
YKP Gdynia
20 POL 1460Aleksandra Jakubowska
K
11.02.2004
15
ŻMKS Poznań
21 POL 1474Agnieszka Jankowiak
K
10.01.2005
14
ŻMKS Poznań
22 POL 1522Tymoteusz Wysocki
M
17.04.2005
14
YKP Gdynia
23 POL 1539Pawel Sikora
M
24.05.2018
-
Pkm Lok Poznań
24 POL 1561Zuzanna Ołowiak
K
06.01.2005
14
YKP Gdynia
25 POL 1576Antoni Sopata
M
22.08.2003
16
AZS Poznań
26 POL 1611Antoni Nazimek
M
01.09.2005
14
JKW Poznań
27 POL 1614Iga Wielczyk
K
05.05.2005
14
SSW MOS Iława
28 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
22.01.2007
12
JKW Poznań
29 POL 1626Aleksander Ponto
M
28.06.2004
15
YKP Gdynia
30 POL 1645Michał Biedalak
M
03.11.2005
14
JKW Poznań
31 POL 1660Zuzanna Figel
K
22.08.2003
16
OPTI CWM GDYNIA
32 POL 1661Jan Gierzyński
M
09.12.2004
15
KS ZATOKA Puck
33 POL 1674Szczepan Damasiewicz
M
30.07.2003
16
YKP GDYNIA
34 POL 1751Jacek Kalinowski
M
03.02.2006
13
CHKŻ Chojnice
35 POL 1754Jan Borowiak
M
25.11.2005
14
KS Dobra Marina
36 POL 1763Julian Podwalski
M
27.09.2005
14
SSW MOS Iława
37 POL 1764Dominika Ołowiak
K
02.08.2004
15
YKP Gdynia
38 POL 1788ANTONI KILISZEK
M
05.03.2006
13
MKS Dwójka Warszawa
39 POL 1799Iwo Reński
M
09.05.2005
14
YKP Gdynia
40 POL 1807Zuzanna Dominikowska
K
27.07.2003
16
KSW BALTIC DZIWNÓW
41 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
K
26.11.2005
14
MKS Dwójka Warszawa
42 POL 1865Paulina Rutkowska
K
16.10.2005
14
YKP Gdynia
43 POL 1868Maciej Cymerman
M
03.11.2006
13
UKS Barnim Goleniów
44 POL 1870Teodor Kasprzyk
M
19.04.2005
14
ŻMKS Poznań
45 POL 1889Jeremi Dąbrowski
M
12.02.2005
14
UKS Barnim Goleniów
46 POL 1903Tomasz Bendlewski
M
20.01.2004
15
YKP Gdynia
47 POL 1904Igor Wójcik
M
11.07.2006
13
YKP Gdynia
48 POL 1922Krzysztof Olejnik
M
07.10.2005
14
UKS Barnim Goleniów
49 POL 1923Jakub Dąbek
M
20.09.2004
15
SSW MOS Iława
50 POL 1924Jakub Kamiński
M
20.02.2003
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
51 POL 1943Rafał Pogorzelski
M
16.09.2003
16
CHKŻ Chojnice
52 POL 1947Agnieszka Pawłowska
K
29.03.2003
16
CHKŻ Chojnice
53 POL 1950Jeremi Szczukowski
M
01.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
54 POL 1957Wanda Szylińska
K
19.11.2005
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
55 POL 1960Miłosz Samek
M
17.07.2005
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
56 POL 1978Patryk Furmanek
M
04.03.2005
14
SSW MOS Iława
57 POL 1982Jan Witkowiak
M
04.05.2005
14
YKP Gdynia
58 POL 1985Korneliusz Dębiak
M
02.02.2003
16
CHKŻ Chojnice
59 POL 2006Amelia Potejko
K
01.01.2006
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
60 POL 2024Michał Jaroszek
M
15.06.2006
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
61 POL 2033Julia Schmidt
K
20.01.2003
16
OPTI CWM GDYNIA
62 POL 2036Filip Lenart
M
03.05.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
63 POL 2071Mateusz Gwóźdź
M
07.05.2005
14
YKP Gdynia
64 POL 2080Karolina Jałoszyńska
K
08.06.2006
13
Klub Żeglarski Nysa
65 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
01.01.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
66 POL 2112Jerzy Sukow
M
19.08.2004
15
YKP Gdynia
67 POL 2121Joanna Cymerman
K
03.12.2004
15
UKS Barnim Goleniów
68 POL 2125Michał Koczorowski
M
28.11.2005
14
AZS Poznań
69 POL 2126Gustaw Miciński
M
31.08.2004
15
YKP Gdynia
70 POL 2142Hanna Wiszniowska
K
21.10.2005
14
JKW Poznań
71 POL 2148Jakub Modzelewski
M
16.09.2004
15
ŻMKS Poznań
72 POL 2154Hanna Burdziej
K
01.07.2004
15
KSW BALTIC DZIWNÓW
73 POL 2160Jakub Kluk
M
17.05.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
74 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZ
M
20.10.2005
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
75 POL 2164Kamil Stemplewski
M
04.10.2005
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
76 POL 2166DOMINIKA GRALA
K
09.12.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
77 POL 2168Joanna Fabisiak
K
09.07.2003
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
78 POL 2177Patryk Chełkowski
M
25.03.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
79 POL 2206SZYMON ROZUM
M
03.12.2005
14
MKS Dwójka Warszawa
80 POL 2403Pola Schmidt
K
14.09.2005
14
OPTI CWM GDYNIA
81 POL 2552Maciej Iliński
M
07.08.2004
15
YKP Gdynia
82 POL 2605Magdalena Skórnóg
K
26.05.2006
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
83 RUS 2005Artem Krupachev
M
07.10.2005
14
Kaliningrad