Wyniki regat - OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1751Jacek Kalinowski
12
CHKŻ Chojnice17,033272(9)
2 POL 1947Agnieszka Pawłowska
15
CHKŻ Chojnice128,079741(18)
3 POL 1865Paulina Rutkowska
13
YKP Gdynia232,012(47)9515
4 POL 1950Jeremi Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice38,0(25)115922
5 POL 1982Jan Witkowiak
13
YKP Gdynia46,016148(54)35
6 POL 1889Jeremi Dąbrowski
13
UKS Barnim Goleniów50,0(18)16141181
7 POL 920Maksymilian Kruczyński
12
AZS Poznań62,0(37)610131716
8 POL 2071Mateusz Gwóźdź
13
YKP Gdynia75,021992916(ufd)
9 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZ
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko78,06(ret)63459
10 POL 2121Joanna Cymerman
14
UKS Barnim Goleniów385,021181910(55)17
11 POL 1674Szczepan Damasiewicz
15
YKP GDYNIA89,043311(60)347
12 POL 1151Alicja Przybyłek
13
AZS Poznań498,0408(bfd)83111
13 POL 1626Aleksander Ponto
14
YKP Gdynia100,011201548(51)6
14 POL 1576Antoni Sopata
15
AZS Poznań103,0(48)72728374
15 POL 1922Krzysztof Olejnik
13
UKS Barnim Goleniów103,0152841145(64)
16 POL 1427Stefan Marciniak
15
AZS POZNAŃ110,047(58)1614726
17 POL 1660Zuzanna Figel
15
OPTI CWM GDYNIA5111,022(42)12212036
18 POL 1444Oskar Ponto
14
YKP Gdynia115,054293839(ufd)
19 POL 1943Rafał Pogorzelski
15
CHKŻ Chojnice117,053312526(58)
20 POL 1764Dominika Ołowiak
14
YKP Gdynia6117,0332332(50)218
21 POL 1985Korneliusz Dębiak
15
CHKŻ Chojnice117,01213(bfd)262640
22 POL 2033Julia Schmidt
15
OPTI CWM GDYNIA7118,014(60)48121331
23 POL 1018Antoni Lipiński
12
CHKŻ Chojnice121,046153(66)3027
24 POL 1390Kacper Młodzianowski
13
AZS Poznań124,010223518(66)39
25 POL 2024Michał Jaroszek
12
KSW BALTIC DZIWNÓW127,01712(bfd)72242
26 POL 2552Maciej Iliński
14
YKP Gdynia127,03655825(bfd)3
27 POL 1561Zuzanna Ołowiak
13
YKP Gdynia8140,0(66)2417225423
28 POL 212Karolina Gajdzińska
13
AZS Poznań9143,041271827(71)30
29 POL 2126Gustaw Miciński
14
YKP Gdynia145,093928(74)4821
30 POL 2101Mikołaj Bazyli
13
KSW BALTIC DZIWNÓW148,020104924(58)45
31 POL 1904Igor Wójcik
12
YKP Gdynia150,02343436(bfd)35
32 POL 2112Jerzy Sukow
14
YKP Gdynia150,0264438(83)3210
33 POL 1611Antoni Nazimek
13
JKW Poznań159,042363336(47)12
34 POL 1978Patryk Furmanek
13
SSW MOS Iława165,02930(dnf)464020
35 POL 2160Jakub Kluk
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko166,01345(bfd)235629
36 POL 1114Szymon Szczech
15
SSW MOS Iława167,035(49)34471437
37 POL 2206SZYMON ROZUM
13
MKS Dwójka Warszawa176,0(64)5723172851
38 POL 2154Hanna Burdziej
14
KSW BALTIC DZIWNÓW10183,04326(bfd)391560
39 POL 1661Jan Gierzyński
14
KS ZATOKA Puck185,03837302060(61)
40 POL 2177Patryk Chełkowski
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko186,08216876(bfd)13
41 POL 1807Zuzanna Dominikowska
15
KSW BALTIC DZIWNÓW11189,055(67)45194624
42 POL 2036Filip Lenart
13
KSW BALTIC DZIWNÓW190,0(79)6437332333
43 POL 1452Antonina Ołowiak
12
YKP Gdynia12192,031(77)13325957
44 POL 1106FRANCISZEK MASSALSKI
10
MKS Dwójka Warszawa192,03041(53)304249
45 POL 1799Iwo Reński
13
YKP Gdynia194,06817(bfd)311068
46 POL 1923Jakub Dąbek
14
SSW MOS Iława200,0275962(70)1141
47 POL 1614Iga Wielczyk
13
SSW MOS Iława13201,06734215722(72)
48 POL 926Zofia Prądzyńska
10
CHKŻ Chojnice14202,06029(61)452543
49 POL 2006Amelia Potejko
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO15205,0(63)4622444944
50 POL 1460Aleksandra Jakubowska
14
ŻMKS Poznań16205,03952393441(74)
51 POL 1763Julian Podwalski
13
SSW MOS Iława207,059552035(72)38
52 POL 2166DOMINIKA GRALA
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko17214,0345624(81)5347
53 POL 1868Maciej Cymerman
12
UKS Barnim Goleniów 215,052515(59)5750
54 POL 1788ANTONI KILISZEK
12
MKS Dwójka Warszawa218,050382649(68)55
55 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
13
MKS Dwójka Warszawa18227,032(72)59156556
56 POL 1645Michał Biedalak
13
JKW Poznań230,02465(bfd)656214
57 POL 2168Joanna Fabisiak
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko19233,051764416(bfd)46
58 POL 1140Aleksandra Borucka
12
AZS Poznań20235,04475(bfd)43865
59 POL 1283Jan Ptasiński
13
ŻMKS Poznań236,045(69)46626419
60 POL 1754Jan Borowiak
13
KS Dobra Marina236,057326755(bfd)25
61 POL 1960Miłosz Samek
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 236,0(69)6152375234
62 POL 1522Tymoteusz Wysocki
13
YKP Gdynia237,019(70)65683352
63 POL 2080Karolina Jałoszyńska
12
Klub Żeglarski Nysa21237,061(62)60414332
64 POL 203Małgorzata Figel
12
OPTI CWM GDYNIA22239,05850516119(77)
65 RUS 2005Artem Krupachev
13
Kaliningrad243,054(71)36533862
66 POL 2142Hanna Wiszniowska
13
JKW Poznań23244,0(bfd)40bfd402753
67 POL 2605Magdalena Skórnóg
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko24249,028545756(63)54
68 POL 51Hubert Adamów
13
KS Dobra Marina253,049255452(73)73
69 POL 1924Jakub Kamiński
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko257,056356658(67)42
70 POL 1957Wanda Szylińska
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 25261,0(76)4764513663
71 POL 1903Tomasz Bendlewski
14
YKP Gdynia286,0(bfd)11bfd79bfd28
72 POL 39Andrzej Nycz
-
Pkm Lok Poznań287,06573566429(80)
73 POL 2403Pola Schmidt
13
OPTI CWM GDYNIA26292,062484273(bfd)67
74 POL 180Wiktoria Hałabaty
13
KSW BALTIC DZIWNÓW27293,0(72)6655713566
75 POL 2148Jakub Modzelewski
14
ŻMKS Poznań297,073(78)41694470
76 POL 2164Kamil Stemplewski
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO299,07868(bfd)631278
77 POL 2125Michał Koczorowski
13
AZS Poznań299,0705331(75)7075
78 POL 1474Agnieszka Jankowiak
13
ŻMKS Poznań28299,071(79)40675071
79 POL 806Jakub Marciniak
13
KSW BALTIC DZIWNÓW320,0(bfd)6363776948
80 POL 1049Teresa Zawal
14
ŻMKS Poznań29345,077(80)50786179
81 POL 1622Stanisław Cholewicki
11
JKW Poznań359,07574(bfd)42bfddnf
82 POL 1870Teodor Kasprzyk
13
ŻMKS Poznań374,074(81)69807576
83 POL 1539Pawel Sikora
-
Pkm Lok Poznań375,080(82)70827469