Nr nadajników GPS: OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Nr GPS
1 POL 212Karolina GajdzińskaAZS Poznań
1
2 POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS Poznań
2
3 POL 1140Aleksandra BoruckaAZS Poznań
3
4 POL 1151Alicja PrzybyłekAZS Poznań
4
5 POL 1390Kacper MłodzianowskiAZS Poznań
5
6 POL 1427Stefan MarciniakAZS POZNAŃ
6
7 POL 1576Antoni SopataAZS Poznań
7
8 POL 2125Michał KoczorowskiAZS Poznań
8
9 POL 926Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
9
10 POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
10
11 POL 1751Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
11
12 POL 1943Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice
12
13 POL 1947Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
13
14 POL 1950Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
14
15 POL 1985Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice
15
16 POL 1611Antoni Nazimek JKW Poznań
16
17 POL 1622Stanisław Cholewicki JKW Poznań
17
18 POL 1645Michał Biedalak JKW Poznań
18
19 POL 2142Hanna Wiszniowska JKW Poznań
19
20 RUS 2005Artem KrupachevKaliningrad
20
21 POL 1957Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
21
22 POL 1960Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
22
23 POL 2080Karolina JałoszyńskaKlub Żeglarski Nysa
23
24 POL 51Hubert AdamówKS Dobra Marina
24
25 POL 1754Jan BorowiakKS Dobra Marina
25
26 POL 1661Jan GierzyńskiKS ZATOKA Puck
26
27 POL 180Wiktoria HałabatyKSW BALTIC DZIWNÓW
27
28 POL 806Jakub MarciniakKSW BALTIC DZIWNÓW
28
29 POL 1807Zuzanna DominikowskaKSW BALTIC DZIWNÓW
29
30 POL 2024Michał JaroszekKSW BALTIC DZIWNÓW
30
31 POL 2036Filip LenartKSW BALTIC DZIWNÓW
31
32 POL 2101Mikołaj BazyliKSW BALTIC DZIWNÓW
32
33 POL 2154Hanna BurdziejKSW BALTIC DZIWNÓW
33
34 POL 1924Jakub KamińskiMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
34
35 POL 2006Amelia PotejkoMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
35
36 POL 2160Jakub KlukMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
36
37 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
37
38 POL 2164Kamil StemplewskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
38
39 POL 2166DOMINIKA GRALAMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
39
40 POL 2168Joanna FabisiakMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
40
41 POL 2177Patryk ChełkowskiMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
41
42 POL 2605Magdalena SkórnógMBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
42
43 POL 1106FRANCISZEK MASSALSKIMKS Dwójka Warszawa
43
44 POL 1788ANTONI KILISZEKMKS Dwójka Warszawa
44
45 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKAMKS Dwójka Warszawa
45
46 POL 2206SZYMON ROZUMMKS Dwójka Warszawa
46
47 POL 203Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIA
47
48 POL 1660Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
48
49 POL 2033Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
49
50 POL 2403Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA
50
51 POL 39Andrzej NyczPkm Lok Poznań
51
52 POL 1539Pawel SikoraPkm Lok Poznań
52
53 POL 1114Szymon Szczech SSW MOS Iława
53
54 POL 1614Iga Wielczyk SSW MOS Iława
54
55 POL 1763Julian Podwalski SSW MOS Iława
55
56 POL 1923Jakub Dąbek SSW MOS Iława
56
57 POL 1978Patryk Furmanek SSW MOS Iława
57
58 POL 1868Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów
58
59 POL 1889Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
59
60 POL 1922Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
60
61 POL 2121Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
61
62 POL 1444Oskar Ponto YKP Gdynia
62
63 POL 1452Antonina Ołowiak YKP Gdynia
63
64 POL 1522Tymoteusz Wysocki YKP Gdynia
64
65 POL 1561Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia
65
66 POL 1626Aleksander Ponto YKP Gdynia
66
67 POL 1674Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA
67
68 POL 1764Dominika Ołowiak YKP Gdynia
68
69 POL 1799Iwo Reński YKP Gdynia
69
70 POL 1865Paulina Rutkowska YKP Gdynia
70
71 POL 1903Tomasz Bendlewski YKP Gdynia
71
72 POL 1904Igor Wójcik YKP Gdynia
72
73 POL 1982Jan Witkowiak YKP Gdynia
73
74 POL 2071Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
74
75 POL 2112Jerzy Sukow YKP Gdynia
75
76 POL 2126Gustaw Miciński YKP Gdynia
76
77 POL 2552Maciej Iliński YKP Gdynia
77
78 POL 1049Teresa ZawalŻMKS Poznań
78
79 POL 1283Jan PtasińskiŻMKS Poznań
79
80 POL 1460Aleksandra JakubowskaŻMKS Poznań
80
81 POL 1474Agnieszka JankowiakŻMKS Poznań
81
82 POL 1870Teodor KasprzykŻMKS Poznań
82
83 POL 2148Jakub ModzelewskiŻMKS Poznań
83