Wyniki regat OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 2191Jan Karnowski
13
KS Spójnia Warszawa16,0153(10)7
2 POL 2007Alicja Michalewska
12
SSW MOS IŁAWA121,031(10)89
3 POL 2036Lidia Łukasik
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"223,013(17)118
4 POL 2120Michał Karnacewicz
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn27,0(23)91152
5 POL 1669Natalia Chojnowska
12
SSW MOS IŁAWA327,097(18)65
6 POL 1867Jan Klinicki
12
SSW MOS IŁAWA28,0(18)421210
7 POL 921Marta Chomik
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn429,0113411(14)
8 POL 941Maciek Dudek
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn32,015(32)1241
9 POL 11943Filip Rostek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn35,0(17)151334
10 POL 444Aleksandra Zybert
12
Olsztyński Klub Żeglarski540,014(23)1493
11 POL 1801Oskar Wielczyk
12
SSW MOS IŁAWA41,0161492(dnf)
12 POL 932Jakub Rusiniak
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn42,0(24)215196
13 POL 12971Maciej Szawkowski
11
BAZA Mrągowo45,01013(16)715
14 POL 1941Eliza Kołtak
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn646,0818713(ufd)
15 POL 1939Dante Luciani
13
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"48,012125(28)19
16 POL 2151Jan Rohde
11
SSW MOS IŁAWA49,0519(20)1411
17 POL 1880Mikołaj Bujalski
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn70,0(bfd)6171532
18 POL 2096Liwia Liszkiewicz
12
Olsztyński Klub Żeglarski772,0(47)11262213
19 POL 1674Tomasz Pakulski
11
Olsztyński Klub Żeglarski74,0(30)8301620
20 POL 943Bartosz Bilicki
12
SSW MOS IŁAWA80,022(37)212116
21 RUS 1301Sergei Parfenov
11
UKS Pionerskij Kaliningrad region82,028206(61)28
22 POL 1482Roch Dmuchowski
13
SSW MOS IŁAWA86,0(39)29252012
23 POL 4Adam Ciołek
13
Baza Mrągowo87,07352817(42)
24 POL 1444Ewa Czapla
14
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"894,027(48)83029
25 POL 2104Maksymilian Luto
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn96,03125(33)2317
26 POL 12177Weronika Grala
9
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO9197,022732(41)36
27 POL 1227Mikołaj Głąb
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn99,020102445(49)
28 POL 1927Mikolaj Czałbowski
11
YKP Gdynia105,0212422(38)38
29 POL 522Mateusz Kozłowski
11
Olsztyński Klub Żeglarski108,032(42)292522
30 POL 1363Hanna Borkowska
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO10117,02538(47)2727
31 POL 1603Tomasz Zadora
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"129,0(bfd)30233343
32 POL 1001Wit Dmuchowski
10
SSW MOS IŁAWA129,0(45)36373224
33 POL 1749Marcel Cichosz
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"131,033333431(48)
34 POL 2092Wolfgang Gebauer
11
Olsztyński Klub Żeglarski137,049214324(dnf)
35 POL 1655Maciej Cioczek
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"141,0(dnf)31463430
36 POL 443Dominika Godlewska
12
Olsztyński Klub Żeglarski11142,0(bfd)47361841
37 POL 445Antonina Kiełbik
12
Olsztyński Klub Żeglarski12146,0(62)52312934
38 POL 91Miłosz Ciechanowicz
9
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO2153,06(62)534351
39 POL 3006Oliwia Węgrzynowska
12
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn13154,0(bfd)43394923
40 POL 1607Nadia Onichimowska
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn14154,0(58)34275340
41 POL 1328Tymon Szkołut
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"157,019(60)485535
42 POL 1700Mikołaj Cieślak
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"158,05040(55)4226
43 POL 1903Marta Juńczyk
12
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn15159,0(55)49454718
44 POL 1332Zofia Brdulak
10
KS Spójnia Warszawa16161,051(71)503921
45 POL 1891Kacper Warywoda
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn162,0(bfd)221936ufd
46 POL 980 Marcin Krawczyk
12
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn163,0(60)26544439
47 POL 863Aleksander Kolman
11
KS AZS UWM Olsztyn163,0342857(dnf)44
48 POL 446Aleksandra Wrońska
12
Olsztyński Klub Żeglarski17164,0384535(48)46
49 POL 1570Michał Ciechanowicz
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO166,04251(63)4033
50 POL 11362Miłosz Wyszyński
13
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO176,046534037(dsq)
51 POL 1834Mikołaj Łukasik
9
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"3180,037(58)424655
52 POL 2787Maciej Karpiński
13
UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa181,0(bfd)50513545
53 POL 71Daniel Łachacz
11
Baza Mrągowo182,04(ufd)dsq5637
54 POL 985Jakub Darkowski
11
SSW MOS IŁAWA182,041414951(54)
55 POL 1Natasza Micewicz
10
YKP Gdynia18183,0365441(65)52
56 POL 1969Hubert Szulczewski
11
SSW MOS IŁAWA189,02659(dnf)5450
57 POL 2099Daria Pedowska
10
Olsztyński Klub Żeglarski19195,054395250(58)
58 POL 1143Filip Kurusiewicz
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"199,06316(68)5862
59 POL 1601Maciej Lewiński
13
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"201,053(dnf)38dnf25
60 POL 2201Mateusz Budzisz
11
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN201,0485765(66)31
61 POL 1167Maja Szwejk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO20202,0(bfd)ufd442647
62 POL 987Szymon Budzisz
9
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN4207,035(61)585757
63 POL 1505Weronika Borodulin
12
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn21225,0436360(64)59
64 POL 16011 Paulina Jasińska, Jasińska
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn22230,0(66)56566256
65 POL 969Zuzanna Liedtke
11
SSW MOS IŁAWA23239,06155(64)6063
66 POL 934Zuzanna Siemińska
11
KS AZS UWM Olsztyn24246,056(dnf)ret5253
67 POL 1041Adam Warno
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN246,064(66)596360
68 POL 1265Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"250,0574662(dnf)dnf
69 POL 45Jurgen Gebauer
10
OKŻ Olsztyn251,05968(ufd)5965
70 POL 1319Nikodem Różański
11
SSW MOS IŁAWA258,04444(dnf)dnfdnf
71 POL 2072Stanisław Nadolski
10
SSW MOS IŁAWA268,052(dnf)67dnf64
72 POL 2786Zuzanna Kamińska
13
UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa25272,0716566(dnf)70
73 POL 329Hanna Lipniewicz
10
KS AZS UWM Olsztyn26274,04064(dnf)dnfdnf
74 POL 1667Jędrzej Grabysa
12
KS AZS UWM Olsztyn276,07369(dnf)6767
75 POL 984Szymon Wrzosek
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"280,0757470(dnf)61
76 POL 492Magdalena Stachewicz
10
KS AZS UWM Olsztyn27281,0657061(dnf)dnf
77 POL 1118Alicja Żuber
13
KS AZS UWM Olsztyn28284,029(dnf)dnfdnfdnf
78 POL 505Marianna Żuber
10
KS AZS UWM Olsztyn29296,06973(dnf)dnf69
79 POL 1703Jakub Ćwikła
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN301,0727569(dnf)dsq
80 POL 844Emilia Brdulak
8
KS Spójnia Warszawa305304,06767(dnf)dnfdnf
81 POL 1365Zofia Kuszewska
9
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko316306,070(dnf)dnfdnf66
82 POL 304Aleksandra Stachewicz
10
KS AZS UWM Olsztyn32306,068(dnf)ufddnf68
83 POL 396Ewa Wojtacka
13
KS AZS UWM Olsztyn33316,07472(dnf)dnfdnf
84 POL 447Amelia Wydra
13
Olsztyński Klub Żeglarski34340,0(dnf)dnfdnfdnfdnf