Lista startowa OPTIMIST B 84
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Natasza Micewicz
K
18.12.2009
9
YKP Gdynia
2 POL 4Adam Ciołek
M
16.08.2006
12
Baza Mrągowo
3 POL 45Jurgen Gebauer
M
01.01.2009
9
OKŻ Olsztyn
4 POL 71Daniel Łachacz
M
01.01.2008
10
Baza Mrągowo
5 POL 91Miłosz Ciechanowicz
M
06.01.2010
8
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
6 POL 304Aleksandra Stachewicz
K
13.08.2009
9
KS AZS UWM Olsztyn
7 POL 329Hanna Lipniewicz
K
27.09.2009
9
KS AZS UWM Olsztyn
8 POL 396Ewa Wojtacka
K
07.04.2006
12
KS AZS UWM Olsztyn
9 POL 443Dominika Godlewska
K
16.03.2007
11
Olsztyński Klub Żeglarski
10 POL 444Aleksandra Zybert
K
06.02.2007
11
Olsztyński Klub Żeglarski
11 POL 445Antonina Kiełbik
K
23.02.2007
11
Olsztyński Klub Żeglarski
12 POL 446Aleksandra Wrońska
K
29.10.2007
11
Olsztyński Klub Żeglarski
13 POL 447Amelia Wydra
K
07.10.2006
12
Olsztyński Klub Żeglarski
14 POL 492Magdalena Stachewicz
K
13.08.2009
9
KS AZS UWM Olsztyn
15 POL 505Marianna Żuber
K
25.05.2009
9
KS AZS UWM Olsztyn
16 POL 522Mateusz Kozłowski
M
07.01.2008
10
Olsztyński Klub Żeglarski
17 POL 844Emilia Brdulak
K
23.02.2011
7
KS Spójnia Warszawa
18 POL 863Aleksander Kolman
M
27.07.2008
10
KS AZS UWM Olsztyn
19 POL 921Marta Chomik
K
06.10.2005
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
20 POL 932Jakub Rusiniak
M
10.08.2007
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
21 POL 934Zuzanna Siemińska
K
12.09.2008
10
KS AZS UWM Olsztyn
22 POL 941Maciek Dudek
M
16.04.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
23 POL 943Bartosz Bilicki
M
05.01.2007
11
SSW MOS IŁAWA
24 POL 969Zuzanna Liedtke
K
19.12.2008
10
SSW MOS IŁAWA
25 POL 980 Marcin Krawczyk
M
05.10.2007
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
26 POL 984Szymon Wrzosek
M
30.07.2009
9
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
27 POL 985Jakub Darkowski
M
30.12.2008
10
SSW MOS IŁAWA
28 POL 987Szymon Budzisz
M
11.01.2010
8
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
29 POL 1001Wit Dmuchowski
M
22.06.2009
9
SSW MOS IŁAWA
30 POL 1041Adam Warno
M
10.10.2009
9
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
31 POL 1118Alicja Żuber
K
09.10.2006
12
KS AZS UWM Olsztyn
32 POL 1143Filip Kurusiewicz
M
14.04.2008
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
33 POL 1167Maja Szwejk
K
19.05.2007
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
34 POL 1227Mikołaj Głąb
M
17.09.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
35 POL 1265Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
M
20.11.2009
9
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
36 POL 1319Nikodem Różański
M
18.12.2008
10
SSW MOS IŁAWA
37 POL 1328Tymon Szkołut
M
14.04.2009
9
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
38 POL 1332Zofia Brdulak
K
01.01.2009
9
KS Spójnia Warszawa
39 POL 1363Hanna Borkowska
K
17.02.2008
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
40 POL 1365Zofia Kuszewska
K
02.01.2010
8
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
41 POL 1444Ewa Czapla
K
17.11.2005
13
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
42 POL 1482Roch Dmuchowski
M
25.11.2006
12
SSW MOS IŁAWA
43 POL 1505Weronika Borodulin
K
22.05.2007
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
44 POL 1570Michał Ciechanowicz
M
26.04.2008
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
45 POL 1601Maciej Lewiński
M
07.10.2006
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
46 POL 1603Tomasz Zadora
M
14.03.2007
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
47 POL 1607Nadia Onichimowska
K
06.07.2007
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
48 POL 1655Maciej Cioczek
M
08.03.2007
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
49 POL 1667Jędrzej Grabysa
M
24.08.2007
11
KS AZS UWM Olsztyn
50 POL 1669Natalia Chojnowska
K
10.03.2007
11
SSW MOS IŁAWA
51 POL 1674Tomasz Pakulski
M
16.11.2008
10
Olsztyński Klub Żeglarski
52 POL 1700Mikołaj Cieślak
M
01.05.2008
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
53 POL 1703Jakub Ćwikła
M
17.03.2009
9
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
54 POL 1749Marcel Cichosz
M
05.04.2007
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
55 POL 1801Oskar Wielczyk
M
17.10.2007
11
SSW MOS IŁAWA
56 POL 1834Mikołaj Łukasik
M
23.07.2010
8
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
57 POL 1867Jan Klinicki
M
05.07.2007
11
SSW MOS IŁAWA
58 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
30.12.2006
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
59 POL 1891Kacper Warywoda
M
25.04.2005
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
60 POL 1903Marta Juńczyk
K
19.03.2007
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
61 POL 1927Mikolaj Czałbowski
M
22.04.2008
10
YKP Gdynia
62 POL 1939Dante Luciani
M
24.10.2006
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
63 POL 1941Eliza Kołtak
K
04.09.2005
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
64 POL 1969Hubert Szulczewski
M
16.02.2008
10
SSW MOS IŁAWA
65 POL 2007Alicja Michalewska
K
16.01.2007
11
SSW MOS IŁAWA
66 POL 2036Lidia Łukasik
K
14.03.2007
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
67 POL 2072Stanisław Nadolski
M
22.02.2009
9
SSW MOS IŁAWA
68 POL 2092Wolfgang Gebauer
M
27.03.2008
10
Olsztyński Klub Żeglarski
69 POL 2096Liwia Liszkiewicz
K
18.01.2007
11
Olsztyński Klub Żeglarski
70 POL 2099Daria Pedowska
K
02.05.2009
9
Olsztyński Klub Żeglarski
71 POL 2104Maksymilian Luto
M
24.08.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
72 POL 2120Michał Karnacewicz
M
19.04.2007
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
73 POL 2151Jan Rohde
M
03.01.2008
10
SSW MOS IŁAWA
74 POL 2191Jan Karnowski
M
01.01.2006
12
KS Spójnia Warszawa
75 POL 2201Mateusz Budzisz
M
22.01.2008
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
76 POL 2786Zuzanna Kamińska
K
06.11.2006
12
UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa
77 POL 2787Maciej Karpiński
M
30.10.2006
12
UKS "Nad Jeziorkiem" Warszawa
78 POL 3006Oliwia Węgrzynowska
K
30.06.2007
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
79 POL 11362Miłosz Wyszyński
M
29.06.2006
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
80 POL 11943Filip Rostek
M
26.09.2006
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
81 POL 12177Weronika Grala
K
01.01.2010
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
82 POL 12971Maciej Szawkowski
M
18.11.2008
10
BAZA Mrągowo
83 POL 16011 Paulina Jasińska, Jasińska
K
01.06.2008
10
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
84 RUS 1301Sergei Parfenov
M
01.07.2008
10
UKS Pionerskij Kaliningrad region