Wyniki regat - OPTIMIST CH
powered by
Data modyfikacji: 15:10:19 02.09.2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1751Jacek Kalinowski
13
CHKŻ Chojnice15,041(11)421111
2 POL 1906Gustaw Kwiek
14
KS Spójnia Warszawa26,023321924(ufd)
3 POL 2177Patryk Chełkowski
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko28,0(12)54155422
4 POL 1950Jeremi Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice49,01108(20)3251010
5 POL 2058Piotr Grabski
14
SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ52,0529(ufd)1031085
6 POL 2160Jakub Kluk
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko72,03716(ufd)12101266
7 POL 2030Adam Turczynowicz
14
KS Spójnia Warszawa81,0(ufd)815141516148
8 POL 2024Michał Jaroszek
13
KSW BALTIC DZIWNÓW86,06156(ufd)18811913
9 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZ
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko91,037420711(dnf)633
10 POL 1018Antoni Lipiński
13
CHKŻ Chojnice91,015925(dnf)1943511
11 POL 1801Oskar Wielczyk
12
SSW MOS Iława94,08(28)18196791314
12 POL 2101Mikołaj Bazyli
14
KSW BALTIC DZIWNÓW95,0(28)1351381615169
13 POL 1932Konrad Wlazłowski
14
YKP Gdynia97,07(ufd)27112011777
14 POL 333Michał Skawiński
12
KS Spójnia Warszawa113,0111412217(23)181515
15 POL 1904Igor Wójcik
13
YKP Gdynia118,0(33)17222513178124
16 POL 4112Jan Zamojski
13
UKS Żeglarz Wrocław125,01021136(43)18221916
17 POL 20721Filip Olszewski
13
KS Spójnia Warszawa126,03112781613(33)1821
18 POL 1522Tymoteusz Wysocki
14
YKP Gdynia136,013623221421(dnf)dnf
19 POL 1776Michał Maziarka
14
MKŻ ARKA Gdynia145,018181415152023(26)22
20 POL 2119Aleksander Bury
14
MKŻ Arka Gdynia148,019201510(23)19202223
21 POL 1763Julian Podwalski
14
SSW MOS Iława154,0(32)1110142530192817
22 POL 2191Jan Karnowski
13
KS Spójnia Warszawa160,0916349(44)32311118
23 POL 2138Max Berliński
13
YKP Gdynia167,017(ufd)dnf3146142119
24 POL 1364Jan Fuk
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO168,0253330121722(39)1712
25 POL 1439Szymon Wójcik
14
WKŻ Wolsztyn183,01419291621(35)273225
26 POL 2008Maciej Kasprzak
11
SSW MOS Iława184,026(36)2829934132520
27 POL 1758January Szczukowski
11
CHKŻ Chojnice214,02125322242251730(ufd)
28 POL 1070Maksymilian Kabat
13
CHKŻ Chojnice215,0162217182738(47)3938
29 POL 1833Szymon Małachowski
13
UKŻ Siódemka Białystok221,0233024242827(41)3332
30 POL 2164Kamil Stemplewski
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO225,04224191740213527(ufd)
31 POL 1585Mateusz Grabowski
11
LKS Carzykowy226,029273126(45)28372424
32 POL 1778Marcel Rumiński
11
MKŻ Żnin227,03423232834(42)262930
33 POL 1593Rafał Balicki
12
CHKŻ Chojnice233,02031332335(37)362035
34 POL 1625Sebastian Schmidt
12
KS ZATOKA Puck250,024412636312924(42)39
35 POL 2036Filip Lenart
14
KSW BALTIC DZIWNÓW251,0(43)3821303836283129
36 POL 2723Jakub Szczepański
13
LKS Charzykowy257,0363736(dnf)2424303634
37 POL 2002Tymon Przyjemczak
11
KS ZATOKA Puck268,03044(dnf)383331253433
38 POL 2048Igor Mirowski
13
AZS UW274,02226(dnf)343245484027
39 POL 1766Wiktor Przeździecki
11
K.S "Spójnia-Warszasza"274,04132(dnf)272933383737
40 POL 1307Bartosz Peczka
12
MKŻ Żnin277,039354133262629(48)48
41 POL 1525Józef Krasowski
10
AZS UW277,02734373739(ufd)324526
42 POL 1887Mikołaj Strupiński
11
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko287,047(dnf)dnf403612343528
43 POL 634Bartosz Żmudziński
11
MKŻ Żnin292,035434032303942(49)31
44 POL 1245Hubert Matz
11
K.S "Spójnia-Warszasza"322,0404035354746(50)3841
45 POL 1489Paweł Koliński
14
LKS Carzykowy325,03829(dnf)dnf3743434436
46 POL 951Henryk Komenda
11
K.S "Spójnia-Warszasza"326,04646(dnf)424144402344
47 POL 2787MACIEJ KARPIŃSKI
13
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA366,04942(dnf)dnf4840464640
48 POL 1118Aleksander Kolman
11
KS AZS UWM Olsztyn368,0504539395048(51)5047
49 POL 1456Igor Góralczuk
12
UKŻ 7 Białystok368,04447(dnf)dnf5241454143
50 POL 1779Marcel Wieliński
14
LKS Charzykowy372,04539(dnf)dnf49dnf444342
51 POL 1701Jakub Kaszewiak
14
AZS UW384,04849(dnf)415150534745
52 POL 1667Jędrzej Grabysa
12
KS AZS UWM Olsztyn399,0(dnf)4838dnf534952dnf49
53 POL 1735Bartosz Dynia
-
MKŻ ŻNIN408,0(dnf)dnfdnfdnf464749dnf46
54 POL 2075Iwo Barański
13
AZS UW440,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf