Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1932Konrad Wlazłowski
16
YKP Gdynia4,0(7)121
2 POL 1451Witold Onisk
15
UKS FIR WARSZAWA6,0(19)213
3 POL 1802Piotr Trella
13
MKŻ Arka Gdynia6,012(4)3
4 POL 1801Oskar Wielczyk
14
SSW MOS Iława8,021(8)5
5 POL 2138Max Berliński
15
YKP Gdynia10,07(8)21
6 POL 2034Natasha Anolik
15
OPTI CWM GDYNIA110,035(13)2
7 POL 2036Lidia Łukasik
14
UKS ŻEGLUJ LUBLIN210,024(10)4
8 POL 2031Fabian Kocięda
14
OPTI CWM GDYNIA11,015(26)5
9 POL 163Jan Kamieński
15
JKW Poznań11,0524(6)
10 POL 2057Natalia Kilar
16
YK Stal Gdynia311,0542(9)
11 POL 1424Jakub Wegiera
15
UKS FIR WARSZAWA12,0381(17)
12 POL 2007Alicja Michalewska
14
SSW MOS Iława415,051(ufd)9
13 POL 1829Stanisław Wojda
15
JKW Poznań15,09(15)33
14 POL 111Jakub Lipowski
14
KN Lider Kraków15,0(14)636
15 POL 4112Jan Zamojski
15
UKS Żeglarz Wrocław16,019(11)6
16 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
13
KS Spójnia Warszawa16,0(23)358
17 POL 333Michał Skawiński
14
KS Spójnia Warszawa16,0637(22)
18 POL 966Lena Cituk
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO516,0(12)655
19 POL 1867Jan Klinicki
14
SSW MOS Iława17,0(9)737
20 POL 1892Jan Karnowski
15
KS Spójnia Warszawa17,0845(10)
21 POL 1780Szymon Kolka
13
YKP Gdynia17,0(21)764
22 POL 2117Alicja Tutkowska
14
YK Stal Gdynia618,0(18)1611
23 POL 1364Jan Fuk
15
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO23,0103(17)10
24 POL 959Maciej Placzke
15
UKS FIR WARSZAWA23,04(18)109
25 POL 921Marta Chomik
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn727,0(21)12411
26 POL 941Maciek Dudek
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn27,0(27)51210
27 POL 2555Jan Sawicki
13
JKW Poznań27,013(26)68
28 POL 1201Krzysztof Ciborowski
14
WTW Warszawa27,08118(16)
29 POL 1940Filip Bil
12
YK Stal Gdynia30,0(23)11172
30 POL 1230Alicja Koczorowska
14
AZS Poznań830,0(20)9138
31 POL 1175Alicja Dampc
13
CHKŻ Chojnice932,0(26)2462
32 POL 1229Zofia Pospieszna
14
AZS Poznań1032,0(34)12911
33 RUS 3399Ivan Mikhalev
14
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO34,011(16)815
34 POL 1852Igor Tomczyk
16
TS Kuźnia Rybnik35,0(40)9197
35 POL 1138Michał Kuchtyn
14
UKS Bryg Wrocław36,0314(25)19
36 POL 4Piotr Kosowski
13
YKP Gdynia36,0615(dsq)15
37 POL 1439Szymon Wójcik
16
WKŻ Wolsztyn37,0(41)101314
38 POL 1523Olga Wietek
13
YK Stal Gdynia1137,012(13)1213
39 POL 26Gabriela Fajdasz
14
KS Spójnia Warszawa1239,022611(33)
40 POL 1775Wiktor Mois
16
UKS NAVIGO Sopot39,042312(46)
41 POL 1887Mikołaj Strupiński
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO39,042015(47)
42 POL 1550Antoni Szyca
16
LKS Charzykowy42,0615(ufd)21
43 POL 989Anna Gąsiorek
14
Pkm Lok Poznań1342,0(63)18717
44 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
14
YK Stal Gdynia42,0151215(16)
45 POL 888Weronika Przeździecka
13
KS Spójnia Warszawa1444,01714(22)13
46 POL 1853Kinga Furmanek
14
SSW MOS Iława1545,01710(22)18
47 POL 1665Mateusz Kluczka
15
YKP Gdynia45,015(19)1713
48 POL 2135Tymon Kosobucki
14
YKP Gdynia46,08(26)2117
49 POL 2010Jakub Gil
15
TKŻ Toruń47,018209(31)
50 POL 9Aleksandra Zastawna
15
YKP Gdynia1647,01421(23)12
51 POL 1284Kacper Wojczulanis
13
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO48,0(32)61428
52 POL 1644Nina Janowicz
15
KS AZS AWFiS Gdańsk1748,0(30)23187
53 POL 1167Maja Szwejk
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO1849,0(36)81130
54 POL 2124Agata Koropecka
12
YK Stal Gdynia1949,0191416(23)
55 POL 1470Alexandre Vidal
13
UKS FIR WARSZAWA50,07(27)2716
56 POL 2120Michał Karnacewicz
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn50,0211316(dsq)
57 POL 2040Zofia Kucharska
15
YKP Gdynia2052,01117(ufd)24
58 POL 1862Zuzanna Zielińska
15
YKP Gdynia2152,02219(37)11
59 POL 1941Eliza Kołtak
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn2254,0161325(42)
60 POL 1943Wiktor Łasak
15
Opti CWM Gdynia56,02710(ufd)19
61 POL 1288Piotr Muchlado
13
Opti CWM Gdynia57,0102720(40)
62 POL 1570Michał Ciechanowicz
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO58,0(43)281614
63 POL 2141Natalia Ziółkowska
14
YKP Gdynia2358,024(36)1420
64 POL 2118Maciej Maćkowiak
14
YKP Gdynia58,0(45)211423
65 POL 1648Jakub Zakrzewski
15
JKW Poznań60,011(38)2029
66 POL 1329Gita van der Voort
14
KŻ Horn Kraków2461,09(28)2428
67 POL 2114Tymon Wiatrowski
15
CHKŻ Chojnice62,03111(ufd)20
68 POL 1594Szymon Janiak
16
OPTI CWM GDYNIA63,0(44)162126
69 POL 1753Michał Jankowski
16
KS AZS AWFiS Gdańsk64,0(36)22933
70 POL 1671Hanna Rogowska
13
TKŻ Toruń2564,0(55)211825
71 POL 1548Andrzej Thomas
15
UKS NAVIGO SOPOT65,010(37)2629
72 POL 1596Zuzia Tomaszewska
15
UKS NAVIGO SOPOT2666,033(41)726
73 POL 2200Kaja Śledzińska
14
KS Spójnia Warszawa2766,016(44)1040
74 POL 2042Tymon Sochaj
14
KS AZS AWFiS Gdańsk66,0(24)222420
75 POL 1669Natalia Chojnowska
14
SSW MOS Iława2869,015(49)3123
76 POL 2108Julia Wróblewska
15
YKP Gdynia2969,0(43)172725
77 POL 1970Aleksander Kosowski
15
YKP Gdynia70,03124(40)15
78 POL 2043Lila Sochaj
14
KS AZS AWFiS Gdańsk3071,0(41)312812
79 POL 1595Jakub Targowski
15
Opti CWM Gdynia71,017(46)3222
80 POL 246Wiktoria Grima
16
TS Kuźnia Rybnik3173,0(37)322021
81 POL 2134Jakub Matwiejczyk
14
YKP Gdynia74,0321923(50)
82 POL 2096Liwia Liszkiewicz
14
Olsztyński Klub Żeglarski3277,0252428(47)
83 POL 1925Alicja Wróblewska
14
YKP Gdynia3378,0(39)343014
84 POL 779Paweł Koliński
16
LKS Charzykowy78,02222(ufd)34
85 POL 1403Kacper Kibiersza
13
UKS NAVIGO SOPOT78,028(40)2624
86 POL 1979Hubert Nowicki
14
Gdański Klub Żeglarski82,035(37)1532
87 POL 1891Kacper Warywoda
16
Nauticus Yacht Club Olsztyn82,0(36)253621
88 POL 2113Wiktor Pawłowski
14
CHKŻ Chojnice83,0343019(37)
89 POL 927Hubert Marciniak
15
JKW Poznań84,022(46)2735
90 POL 1438Zuzanna Borucka
14
JKW Poznań3484,025(33)2930
91 POL 1363Hanna Borkowska
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO3585,04423(45)18
92 POL 2918Piotr Rodzewicz
15
UKS NAVIGO SOPOT85,0(49)253327
93 POL 2139Paweł Piankowski
15
YKP Gdynia86,031(40)1936
94 POL 932Jakub Rusiniak
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn86,0(41)412124
95 POL 2022Iwo Dudek
12
YKP Gdynia86,03025(40)31
96 POL 133Wojtek Wójcik
13
TS Kuźnia Rybnik87,0133143(44)
97 POL 2222Karol Stachowski
12
Gdański Klub Żeglarski87,02629(41)32
98 POL 723Jakub Szczepański
15
LKS Charzykowy88,0(57)183139
99 POL 1228Olga Kanikowska
14
AZS Poznań3689,0(45)323918
100 POL 12Aleksander Paczos
13
MKŻ Arka Gdynia90,0382923(43)
101 POL 1985Konrad Kunc
15
YK Stal Gdynia91,02027(ufd)44
102 POL 2070Jacek Dyguś
14
MKŻ Arka Gdynia92,0391736(48)
103 POL 1812Matteo Rastelli
16
YKP Gdynia92,0(44)362927
104 POL 825JAN WIŚNIEWSKI
14
MKS "Dwójka" Warszawa93,0(55)394212
105 POL 1880Mikołaj Bujalski
15
Nauticus Yacht Club Olsztyn93,0(43)382233
106 POL 1254Franciszek Thomas
15
UKS NAVIGO SOPOT95,0293333(50)
107 POL 1185Aleksander Daniszewski
15
UKS NAVIGO SOPOT96,0(12)7dne4
108 POL 1897Michał Trafalski
14
YK Stal Gdynia96,02735(46)34
109 POL 920Lena Gaweł
13
AZS Poznań3797,03230(46)35
110 POL 1071Adam Cieminski
17
CHKŻ Chojnice98,040(43)3919
111 POL 1721Franciszek Siwek
14
KS Spójnia Warszawa99,02434(50)41
112 POL 1472Igor Kawałko
14
OPTI CWM GDYNIA100,0463618(52)
113 POL 1226Teresa Masztalerz
15
TKŻ Toruń38100,0373924(43)
114 POL 1912Jakub Kuraś
14
KŻ Horn Kraków100,02933(51)38
115 POL 1800Jakub Kosowski
14
UKS FIR WARSZAWA101,0282845(51)
116 POL 390Matylda Młodzianowska
13
AZS Poznań39103,0(60)303241
117 POL 910Wojciech Jankowski
15
KS AZS AWFiS Gdańsk103,0303538(41)
118 POL 27Antonina Puchowska
13
YK Stal Gdynia40105,01338(54)54
119 POL 1585Mateusz Grabowski
13
LKS Charzykowy105,0254238(45)
120 POL 1672Kacper Barszczyk
14
UKS NAVIGO SOPOT105,0462930(47)
121 POL 157Mikołaj Mataczyński
13
AZS Poznań106,029(66)4334
122 POL 1530Adelina Wietki
15
YKP Kraków41107,0(59)483722
123 POL 1587Oskar Skóra
14
YKP Kraków108,048(51)3228
124 POL 2037Paweł Łoboda
13
OPTI CWM Gdynia108,0353934(43)
125 POL 1235Franek Ostrowski
17
K.S. Omega Kraków109,0(73)483427
126 POL 131Zofia Jachymska
15
TS Kuźnia Rybnik42109,0393535(46)
127 POL 101Jan Pacheco
15
KŻ Horn Kraków111,03349(58)29
128 POL 3333Maja Komorowska
12
OPTI CWM Gdynia43115,038(47)4136
129 POL 1756Konrad Ciernia
15
KŻ Horn Kraków116,050(54)4026
130 POL 1227Mikołaj Głąb
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn116,03543(52)38
131 POL 1244Aleksander Główka
14
KS Spójnia Warszawa118,01940(dsq)59
132 POL 3002Marysia Retecka
16
UKS NAVIGO SOPOT44118,042(48)3145
133 POL 1118Alicja Żuber
15
KS AZS UWM Olsztyn45119,0403445(54)
134 POL 2035Aniela Frąckowiak
13
OPTI CWM Gdynia46121,026(60)5738
135 POL 18Borys Podumis
14
UKS NAVIGO SOPOT121,0425128(74)
136 POL 991Marta Gajdzińska
11
AZS Poznań47121,0(46)324346
137 POL 1541Jakub Porębski
12
Opti CWM Gdynia122,0185054(dsq)
138 POL 1Natasza Micewicz
12
YKP Gdynia48122,0(ufd)312566
139 POL 1657Zofia Szcześniak
15
KS Zjednoczeni Bydgoszcz49122,0(61)603032
140 POL 1023Jakub Oblonk
15
TS Kuźnia Rybnik122,0(66)453839
141 POL 1221Julia Padzik
12
OPTI CWM Gdynia50123,058(64)3530
142 POL 1586Maksymilian Malec
13
Opti CWM Gdynia124,04242(52)40
143 POL 2067Piotr Kuźniarski
14
KŻ Horn Kraków126,020(dsq)5353
144 POL 2008Maciej Kasprzak
13
SSW MOs Iława126,04744(50)35
145 POL 2104Maksymilian Luto
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn127,052(59)3936
146 POL 1760Max Niziałkowski
15
UKS Bryg Wrocław128,054(dsq)4925
147 POL 836Antonina Skóra
12
YKP Kraków51128,0(48)473348
148 POL 2055Maksymilian Betlejewski
14
MKŻ Arka Gdynia128,0(62)424244
149 POL 943Bartosz Bilicki
14
SSW MOS Iława129,048(49)4437
150 POL 2Kacper Wąsikowski
14
Gdański Klub Żeglarski130,05445(ufd)31
151 POL 1361Weronika Grala
11
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO52131,01461(ufd)56
152 POL 51Zofia Glaza
13
OPTI CWM GDYNIA131,0235355(63)
153 POL 143Magdalena Laskowska
14
Pkm Lok Poznań131,0(69)433553
154 POL 1529Alexander Nowak
12
UKS FIR WARSZAWA136,01659(68)61
155 POL 1334Kacper Hodun
16
KS Spójnia Warszawa136,038(53)4850
156 POL 1482Roch Dmuchowski
15
SSW MOS Iława138,05841(ufd)39
157 POL 1446Gustaw Trybek
13
YKP Gdynia140,0524444(dnc)
158 POL 976Jakub Szafarczyk
16
TS Kuźnia Rybnik140,04546(49)49
159 POL 2551Jerzy Gałęza
14
JKW Poznań140,047(52)4845
160 POL 2089Małgorzata Wyrębska
12
YK Stal Gdynia53142,0335653(57)
161 POL 1876Maja Reszka
14
MKŻ Arka Gdynia54142,05337(55)52
162 POL 11138Przemysław Żukowski
16
UKS Bryg Wrocław143,06820(ufd)55
163 POL 19161Konrad Ksionek
16
UKS NAVIGO Sopot146,03456(61)56
164 POL 980Igor Mazurkiewicz
13
KŻ Horn Kraków146,05752(60)37
165 POL 165Stanisław Chilewski
14
KS Zjednoczeni Bydgoszcz146,0495047(ufd)
166 POL 1779Marcel Wieliński
16
LKS Charzykowy147,0585336(70)
167 POL 1914Antonina Liro
13
KŻ Horn Kraków55149,0665429(68)
168 POL 1993Michał Roman
12
Gdański Klub Żeglarski150,0(60)574251
169 POL 1823Gustaw Zalewski
14
TKŻ Toruń150,0474756(66)
170 POL 6Magda Winiarska
15
YKP Kraków56151,050(67)4754
171 POL 10Orest Trembacz
14
Gdański Klub Żeglarski152,066(72)3452
172 POL 360Patryk Ulaczyk
15
UKŻ Lamelka152,0565541(58)
173 POL 985Jakub Darkowski
13
SSW MOS Iława154,04956(59)49
174 POL 1076Nathan Vidal
12
UKS FIR WARSZAWA155,06350(64)42
175 POL 704Krzysztof Łucyk
14
MKŻ Arka Gdynia160,0(59)585151
176 POL 158Igor Pawlowski
12
CHKŻ Chojnice161,02852(ret)81
177 POL 2083Natasza Tarnawska
13
Opti CWM Gdynia57161,051(64)6248
178 POL 17Szymon Łysik
13
MKŻ Arka Gdynia161,051(62)4961
179 POL 1811Franciszek Zając
13
Gdański Klub Żeglarski163,0(61)555058
180 POL 1818Nadia Burghard
15
YKP Gdynia58164,0(71)545159
181 POL 1704Franiszek Wołyniec
15
UKS NAVIGO SOPOT166,0675544(ufd)
182 POL 2144Wiktor Radziej
13
KS AZS AWFiS GDAŃSK167,0566447(67)
183 POL 191Hubert Staroń
13
KŻ Horn Kraków167,0505859(62)
184 POL 11Tobiasz Zabiegałowski
13
OPTI CWM Gdynia168,057(63)6249
185 POL 1916Andrzej Pochopień
15
KŻ Horn Kraków169,0595753(67)
186 POL 978Grzegorz Janicki
16
JKW Poznań170,0(68)654857
187 POL 2137Piotr Toczek
14
YKP Gdynia170,0516059(70)
188 POL 1997Tymoteusz Mika
15
KŻ Horn Kraków170,063(67)5255
189 POL 1231Igor Michalczyk
17
KS Omega Kraków170,061(66)5653
190 POL 1356Wiktor Weselak
13
KS AZS AWFiS Gdańsk173,06451(ufd)58
191 POL 61Jakub Wąsikowski
14
Gdański Klub Żeglarski174,0(dns)456069
192 POL 1927Mikołaj Czałbowski
13
YKP Gdynia176,0555863(65)
193 POL 1929Sonia Dobrzyńska
14
KS Spójnia Warszawa59177,078(dsq)3762
194 POL 2002Bartosz Osowski
15
YKP Gdynia177,054(68)6657
195 POL 2151Jan Rohde
13
SSW MOS Iława178,05663(67)59
196 POL 424Helena Moritz
12
UKS FIR WARSZAWA60181,0676846(69)
197 POL 4701Olga Krasowska
13
Gdański Klub Żeglarski61181,0536761(68)
198 POL 1011Kajetan Poziemski
14
KŻ Horn Kraków183,07071(76)42
199 POL 9801 Marcin Krawczyk
14
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn183,0(73)655860
200 POL 1159Rafał Ołowiak
14
YKP Gdynia183,0(69)615864
201 POL 2001Oskar Sylka
13
YKP Gdynia184,0(75)626656
202 POL 863Zuzanna Siemińska
13
KS AZS UWM Olsztyn62184,060(70)5767
203 POL 1225Jan Lemański
13
TKŻ Toruń185,03772(dsq)76
204 POL 1428Emilia Siekierczak
13
AZS Poznań63186,0(68)655764
205 POL 1969Hubert Szulczewski
13
SSW MOS Iława186,0(72)616263
206 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
14
YKP Gdynia187,0645964(73)
207 POL 2116Alicja Saj
11
YK Stal Gdynia64188,0656855(75)
208 POL 1204Matylda Ferenc
14
TS Kuźnia Rybnik65189,07163(dsq)55
209 POL 1290Ida Kocięda
11
OPTI CWM Gdynia66191,0(74)695666
210 POL 1066Franciszek Kosecki
13
CHKŻ Chojnice191,0(67)666560
211 POL 1001Wit Dmuchowski
12
SSW MOS Iława191,0656264(73)
212 POL 222Wiktoria Harnasz
16
TS Kuźnia Rybnik67192,07457(dsq)61
213 POL 427Ada Wilińska
13
AZS Poznań68193,0706954(71)
214 POL 124Alicja Maciąg
12
KŻ Horn Kraków69194,062(75)6072
215 POL 228Nina Gaweł
11
AZS Poznań70199,064(72)6372
216 POL 1658Adam Onisk
13
UKS FIR WARSZAWA202,052(80)7377
217 POL 1551Maciej Streubel
13
YKP Gdynia203,0627170(80)
218 POL 2076Ignacy Kalinowski
12
UKS Bryg Wrocław203,065(73)6870
219 POL 91Piotr Grendziak
13
TS Kuźnia Rybnik206,081(83)6560
220 POL 139Maria Nycz
12
Pkm Lok Poznań71206,080(dsq)6165
221 POL 2065Aleksander Szczepara
12
KŻ Horn Kraków206,07270(dsq)64
222 POL 1904Norbert Herba
11
YK Stal Gdynia208,0(77)776665
223 POL 1300Maciej Kryspin
13
Gdański Klub Żeglarski208,07169(72)68
224 POL 312Maksymilian Czarnecki
12
AZS Poznań208,0(75)706969
225 POL 1312Michalina Maciejak
13
UKS Bryg Wrocław72209,0(75)716771
226 POL 12841Janek Psiuk
13
TS Kuźnia Rybnik212,0(76)767462
227 POL 1429Maksymilian Kajdy
11
UKS FIR WARSZAWA215,0767465(dnc)
228 POL 44Mateusz Kundzier
13
Gdański Klub Żeglarski216,0(dnc)756873
229 POL 2062Jakub Trojnar
16
KŻ Horn Kraków216,0(73)737172
230 POL 363Artur Mielewczyk
16
UKŻ Lamelka218,0(77)746777
231 POL 969Zuzanna Liedtke
13
SSW MOS Iława73218,0727769(79)
232 POL 2133Aleksander Mucharski
15
YKP Gdynia219,069(78)7575
233 POL 174Marta Orlińska
14
TS Kuźnia Rybnik74220,07475(dsq)71
234 POL 2066Maciej Obarski
15
KŻ Horn Kraków221,0827663(dsq)
235 POL 2150Makary Gałka
14
UKS NAVIGO Sopot221,0(80)786974
236 POL 1150Maja Wójcik
13
WKŻ Wolsztyn75222,0(81)737178
237 POL 1234Wiktor Wierzbowski
14
K.S. Omega Kraków223,053(dnc)dncdnc
238 POL 1051Leon Jankowski
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz223,0708271(dnf)
239 POL 4708Kamil Roman
10
Gdański Klub Żeglarski223,0(79)797074
240 POL 1281Klara Malec
11
OPTI CWM Gdynia76224,0(82)767276
241 POL 934Aleksander Kolman
13
KS AZS UWM Olsztyn227,079(dsq)dsq63
242 POL 5Igor Foltyn
13
UKŻ Lamelka227,0787970(dsq)
243 POL 1004Adam Fengler
13
KŻ Horn Kraków231,0777777(78)
244 POL 364Maksymilian Konkel
14
UKŻ Lamelka236,078(81)7979
245 POL 1075Ignacy Moritz
11
UKS FIR WARSZAWA239,08074(dnc)dnc
246 POL 120Bartosz Nurowski
12
UKS FIR WARSZAWA240,0(82)827880
247 POL 1200Piotr Sołtysiak
11
TKŻ Toruń245,07981(dnc)dnc
248 POL 1330Dawid Pachuta
12
KŻ Horn Kraków246,076(dnc)dncdnc
249 POL 1835Magdalena Ziółkowska
11
YKP Gdynia77246,08180(dnc)dnf
250 POL 67Hieronim Hendler
13
TKŻ Toruń255,0(dnc)dncdncdnc