Wyniki regat - OPTIMIST DZ
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1975Maja Kwiek
11
WTW Warszawa21,027(17)231123
2 POL 2007Alicja Michalewska
11
SSW MOS Iława32,074112(13)5111
3 POL 1669Natalia Chojnowska
11
SSW MOS Iława50,0864115448(21)
4 POL 2117Alicja Tutkowska
11
YK Stal Gdynia68,065113(15)1511116
5 POL 1438Zuzanna Borucka
11
JKW Poznań80,042610414796(30)
6 POL 966Lena Cituk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO82,0114(bfd)612231718
7 POL 2036Lidia Łukasik
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"88,03(34)23204516512
8 POL 2158Weronika Przeździecka
10
K.S Spójnia Warszawa91,0161012(34)8261072
9 POL 1518Klara Piotrowska
11
WTW Warszawa92,017116(29)21141247
10 POL 1230ALICJA KOCZOROWSKA
11
AZS POZNAŃ97,02125181717(27)314
11 POL 444Aleksandra Zybert
11
Olsztyński Klub Żeglarski98,0(28)3165121872413
12 POL 2141Natalia Ziółkowska
11
YKP Gdynia99,014(24)2247324214
13 POL 2107Marta Piotrowska
11
WTW Warszawa100,0589(32)132719910
14 POL 991Marta Gajdzińska
8
AZS POZNAŃ1104,010918825(51)2311
15 POL 2121Joanna Michalska
11
UKS Yacht Club Sława109,012137910(29)171922
16 POL 1853Kinga Furmanek
11
SSW MOS Iława112,0(36)1814176881427
17 POL 1229ZOFIA POSPIESZNA
11
AZS POZNAŃ120,0(29)162019181631315
18 POL 2016Malina Pietrzak
11
WTW Warszawa120,013202215961322(41)
19 POL 2200Kaja Śledzińska
11
KS Spójnia Warszawa132,09211521272014(28)5
20 POL 1925Alicja Wróblewska
11
YKP Gdynia134,0191219122312(29)298
21 POL 1523Olga Wietek
10
YK Stal Gdynia138,0331(41)14192862017
22 POL 446Aleksandra Wrońska
11
Olsztyński Klub Żeglarski149,0112532522(dnf)261225
23 POL 2157Gabriela Fajdasz
11
KS Spójnia Warszawa169,02427(ret)71610153040
24 POL 1228OLGA KANIKOWSKA
11
AZS POZNAŃ178,026(39)2427119321039
25 POL 920LENA GAWEŁ
10
AZS POZNAŃ187,015(31)29232025222726
26 POL 1363Hanna Borkowska
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO188,02036211329113325(44)
27 POL 11883Zofia Wołosz
10
SEJK Pogoń Szczecin205,01815(52)22313030509
28 POL 2124Agata Koropecka
9
YK Stal Gdynia2211,025328(45)3539201636
29 POL 1167Maja Szwejk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO218,022382710261941(42)35
30 POL 445Antonina Kiełbik
11
Olsztyński Klub Żeglarski237,03217363028223636(50)
31 POL 1493Marta Sochacka
10
UKS Żeglarz Wrocław240,03419134145(47)214324
32 POL 1221Julia Padzik
9
OPTI CWM Gdynia3242,0412332164133(53)2333
33 POL 2096Liwia Liszkiewicz
11
Olsztyński Klub Żeglarski245,023352828343542(44)20
34 POL 1428EMILIA SIEKIERCZAK
10
AZS POZNAŃ247,0(50)2831352423454516
35 POL 1332Zofia Brdulak
9
K.S "Spójnia-Warszawa"4284,048304047462418(49)31
36 POL 3333Maja Komorowska
9
OPTI CWM Gdynia5291,039(49)34383642381846
37 POL 228NINA GAWEŁ
8
AZS POZNAŃ6293,03545(54)334741342632
38 POL 1497MATYLDA MŁODZIANOWSKA
10
AZS POZNAŃ296,0(dnf)29dnf3630dnf251523
39 POL 2099Daria Pedowska
9
Olsztyński Klub Żeglarski7296,0(51)3335423321444048
40 POL 969Zuzanna Liedtke
10
SSW MOS Iława296,04047(50)263850313529
41 POL 1Natasza Micewicz
9
YKP Gdynia8298,0(dnf)5133395034403219
42 POL 44Ewa Główka
9
K.S "Spójnia-Warszawa"9298,0(46)4438434231393328
43 POL 1876Maja Reszka
11
MKŻ Arka Gdynia306,0304230(53)3236524638
44 POL 2035Aniela Frąckowiak
10
OPTI CWM Gdynia329,0313739(55)5146354149
45 POL 1929Sonia Dobrzyńska
11
K.S Spójnia Warszawa331,03848265039404347(53)
46 POL 2081Zofia Glaza
10
Opti CWM Gdynia332,049(57)37313752513837
47 POL 1637Nina Mirowska
10
AZS UW342,04250444049(dnf)493434
48 POL 1490Lidia Łagodzińska
11
SEJK Pogoń Szczecin354,05222564644(dnf)285254
49 POL 2089Małgorzata Wyrębska
9
YK Stal Gdynia10356,0474149(60)4844463942
50 POL 2083Natasza Tarnawska
10
Opti CWM Gdynia368,054(59)46494038504843
51 POL 1584Zuzanna Bukowska
10
MKŻ Arka Gdynia377,027404754524854(59)55
52 POL 27Antonina Puchowska
10
YK Stal Gdynia390,0535342(59)5353375445
53 POL 1628Iga Dębecka-Strzyżewska
10
AZS UW395,045(60)43375554475559
54 POL 2177Weronika Grala
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO11402,0(ufd)46254456dnf486252
55 POL 174Marta Orlińska
11
Ts Kuźnia Rybnik403,0(ufd)5248484337625360
56 POL 1187Maja Filipska
9
YK Stal Gdynia12412,0375655575743(60)5156
57 POL 1550Maja Szyca
9
LKS Charzykowy13412,055435156(61)45555651
58 POL 2116Alicja Saj
8
YK Stal Gdynia14415,0435845(62)5849585747
59 POL 427ADA WILIŃSKA
10
AZS POZNAŃ417,04455535154(dnf)593764
60 POL 20HANNA KOZŁOWSKA
11
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO424,057545752(62)32565858
61 POL 1549Nina Kobus
9
CHKZ CHOJNICE 15516,05662(dnf)5864dnfdnfdnfdnf
62 POL 291Ewa Fabisiak
11
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko516,0(dnf)dnfdnf6359dnf61dnf57
63 POL 965Laura Urbańska
9
JKW Poznań16516,0(dnf)dnfdnf6160dnf646163
64 POL 844Emilia Brdulak
7
K.S "Spójnia-Warszawa"17520,0(ufd)6158dnfdnfdnf63dnf62
65 POL 779Karolina Wielewska
10
LKS Charzykowy523,05863(dnf)dnfdnfdnf57dnfdnf
66 POL 1835Magdalena Ziółkowska
8
YKP Gdynia18525,0(dnf)dnfdnfdnf63dnf656061
67 GER 5Kornelia Duda
9
UKS Szkwał Złocieniec19552,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf
68 POL 1757Antonina Dziekańska
7
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO20552,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf