Podział na grupy obowiązujący w dniu 12-08-2018
powered by
Data modyfikacji: 00:00 11-08-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 GER 5Kornelia DudaUKS Szkwał Złocieniec
2 POL 1Natasza Micewicz YKP Gdynia
3 POL 20HANNA KOZŁOWSKAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
4 POL 27Antonina PuchowskaYK Stal Gdynia
5 POL 44Ewa GłówkaK.S "Spójnia-Warszawa"
6 POL 174Marta OrlińskaTs Kuźnia Rybnik
7 POL 228NINA GAWEŁAZS POZNAŃA1 ZIELONA
8 POL 291Ewa FabisiakMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
9 POL 427ADA WILIŃSKAAZS POZNAŃ
10 POL 444Aleksandra ZybertOlsztyński Klub Żeglarski
11 POL 445Antonina KiełbikOlsztyński Klub Żeglarski
12 POL 446Aleksandra WrońskaOlsztyński Klub Żeglarski
13 POL 779Karolina WielewskaLKS Charzykowy
14 POL 844Emilia BrdulakK.S "Spójnia-Warszawa"
15 POL 920LENA GAWEŁAZS POZNAŃ
16 POL 965Laura Urbańska JKW Poznań
17 POL 966Lena CitukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
18 POL 969Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława
19 POL 991Marta GajdzińskaAZS POZNAŃA1 ZIELONA
20 POL 1167Maja SzwejkMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
21 POL 1187Maja FilipskaYK Stal Gdynia
22 POL 1221Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
23 POL 1228OLGA KANIKOWSKAAZS POZNAŃ
24 POL 1229ZOFIA POSPIESZNAAZS POZNAŃ
25 POL 1230ALICJA KOCZOROWSKAAZS POZNAŃ
26 POL 1332Zofia BrdulakK.S "Spójnia-Warszawa"
27 POL 1363Hanna BorkowskaMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
28 POL 1428EMILIA SIEKIERCZAKAZS POZNAŃ
29 POL 1438Zuzanna Borucka JKW Poznań
30 POL 1490Lidia ŁagodzińskaSEJK Pogoń Szczecin
31 POL 1493Marta SochackaUKS Żeglarz Wrocław
32 POL 1497MATYLDA MŁODZIANOWSKAAZS POZNAŃ
33 POL 1518Klara Piotrowska WTW Warszawa
34 POL 1523Olga WietekYK Stal Gdynia
35 POL 1549Nina KobusCHKZ CHOJNICE
36 POL 1550Maja SzycaLKS Charzykowy
37 POL 1584Zuzanna Bukowska MKŻ Arka Gdynia
38 POL 1628Iga Dębecka-StrzyżewskaAZS UW
39 POL 1637Nina MirowskaAZS UW
40 POL 1669Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
41 POL 1757Antonina DziekańskaMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
42 POL 1835Magdalena Ziółkowska YKP Gdynia
43 POL 1853Kinga Furmanek SSW MOS Iława
44 POL 1876Maja Reszka MKŻ Arka Gdynia
45 POL 1925Alicja Wróblewska YKP Gdynia
46 POL 1929Sonia DobrzyńskaK.S Spójnia Warszawa
47 POL 1975Maja Kwiek WTW Warszawa
48 POL 2007Alicja Michalewska SSW MOS Iława
49 POL 2016Malina Pietrzak WTW Warszawa
50 POL 2035Aniela Frąckowiak OPTI CWM Gdynia
51 POL 2036Lidia ŁukasikUczniowski Klub Sportowy "Żegluj"
52 POL 2081Zofia Glaza Opti CWM Gdynia
53 POL 2083Natasza Tarnawska Opti CWM Gdynia
54 POL 2089Małgorzata WyrębskaYK Stal Gdynia
55 POL 2096Liwia LiszkiewiczOlsztyński Klub Żeglarski
56 POL 2099Daria PedowskaOlsztyński Klub Żeglarski
57 POL 2107Marta Piotrowska WTW Warszawa
58 POL 2116Alicja SajYK Stal Gdynia
59 POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal Gdynia
60 POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club Sława
61 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal Gdynia
62 POL 2141Natalia Ziółkowska YKP Gdynia
63 POL 2157Gabriela FajdaszKS Spójnia Warszawa
64 POL 2158Weronika PrzeździeckaK.S Spójnia Warszawa
65 POL 2177Weronika GralaMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
66 POL 2200Kaja ŚledzińskaKS Spójnia Warszawa
67 POL 3333Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
68 POL 11883Zofia WołoszSEJK Pogoń Szczecin