Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1883Aleksandra Bobrowska
K
11
UKS Barnim Goleniów113,0313114(11)
2 POL 1867Jan Klinicki
M
11
SSW MOS Iława14,021313(13)4
3 POL 2057Natalia Kilar
K
13
YKl Stal Gdynia215,0232521(20)
4 POL 2007Alicja Michalewska
K
11
SSW MOS Iława316,0173(ufd)221
5 POL 1801Oskar Wielczyk
M
11
SSW MOS Iława30,01(17)44885
6 POL 777August Sobczak
M
10
CHKŻ Chojnice40,04894(18)69
7 POL 1829Stanisław Wojda
M
12
JKW Poznań43,07(19)6331410
8 POL 2117Alicja Tutkowska
K
11
YK Stal Gdynia444,0124113(ufd)23
9 POL 1364Jan Fuk
M
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO51,0175174(32)17
10 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
13
YKP Gdynia56,092411129(25)
11 POL 188Filip Oleszczyk
M
13
UKS Barnim Goleniów57,0210(25)227313
12 POL 1234Igor Wierzbowski
M
11
KS OMEGA58,03114181(21)21
13 POL 2138Max Berliński
M
12
YKP Gdynia58,013411216(17)12
14 POL 664Oskar Sawicki
M
12
UKS Barnim Goleniów60,0710(32)541816
15 POL 723Jakub Szczepański
M
12
LKS Charzykowy65,01476(35)16157
16 POL 2066Jakub Lipowski
M
11
KŻ Horn Kraków69,0156895(39)26
17 POL 1523Olga Wietek
K
10
YK Stal Gdynia570,038671135(ufd)
18 POL 1853Kinga Furmanek
K
11
SSW MOS Iława670,0521521(26)126
19 POL 1229Zofia Pospieszna
K
11
AZS Poznań774,04321825(55)22
20 POL 1230Alicja Koczorowska
K
11
AZS Poznań876,0122811617(34)2
21 POL 1368Klara Matysik
K
13
YKP Kraków979,0189(29)3151618
22 POL 2040Zofia Kucharska
K
12
YKP Gdynia1083,0(31)971663015
23 POL 2031Fabian Kocięda
M
11
OPTI CWM GDYNIA86,01547(ufd)6513
24 POL 18681Maciej Cymerman
M
12
UKS Barnim Goleniów92,011(43)17262333
25 POL 1834Lidia Łukasik
K
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"1192,0112116215(ufd)27
26 POL 941Maciek Dudek
M
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn98,0441210612(ufd)14
27 POL 1363Hanna Borkowska
K
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO1299,0231421121019(40)
28 POL 1644Nina Janowicz
K
12
KS AZS AWFiS Gdańsk13103,016162113829(55)
29 POL 2555Jan Sawicki
M
10
JKW Poznań105,016211415831(67)
30 POL 2034Natasha Anolik
K
12
OPTI CWM GDYNIA14106,0211210181827(46)
31 POL 2108Julia Wróblewska
K
12
YKP Gdynia15107,02519181044(57)
32 POL 966Lena Cituk
K
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO16112,092(ufd)325937
33 POL 1985Konrad Kunc
M
12
YK Stal Gdynia112,0141311287(48)39
34 POL 1758January Szczukowski
M
10
CHKŻ Chojnice113,0636297305(49)
35 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
M
11
YK Stal Gdynia113,015302012297(31)
36 POL 1438Zuzanna Borucka
K
11
JKW Poznań17114,010279101345(58)
37 POL 1884Adrian Majdosz
M
13
UKS Barnim Goleniów116,04587141320(62)
38 POL 1940Filip Bil
M
9
YK Stal Gdynia1116,0113112523(ufd)34
39 POL 1669Natalia Chojnowska
K
11
SSW MOS Iława18116,082032102026(47)
40 POL 4Piotr Kosowski
M
10
YKP Gdynia117,030202111143(56)
41 POL 1269Zuzanna Zasada
K
12
KS ZATOKA Puck19118,0211219927(49)30
42 POL 1555Blanka Bobula
K
11
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg20120,0(ufd)501349368
43 POL 921Marta Chomik
K
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn21122,0818102325(65)38
44 POL 1593Rafał Balicki
M
11
CHKŻ Chojnice127,0361881724(57)24
45 POL 2043Lila Sochaj
K
11
KS AZS AWFiS Gdańsk22129,02027(31)8212528
46 POL 1329Gita van der Voort
K
11
KŻ Horn Kraków23130,0282332810(38)29
47 POL 163Jan Kamieński
M
12
JKW Poznań130,09412217(ufd)ufd
48 POL 926Zofia Prądzyńska
K
10
CHKŻ Chojnice24133,027381415(ufd)66
49 POL 2124Agata Koropecka
K
9
YK Stal Gdynia252135,0172622154510(ufd)
50 POL 11943Wiktor Łasak
M
12
Opti CWM Gdynia137,05(ufd)533302242
51 POL 1700Dante Luciani
M
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"138,0122915244(64)54
52 POL 2141Natalia Ziółkowska
K
11
YKP Gdynia26138,0323828101911(45)
53 POL 1226Teresa Masztalerz
K
12
TKŻ Toruń27138,02917242013(46)35
54 POL 2069Bartłomiej Wrzosek
M
11
KŻ Horn Kraków140,0193336191(56)32
55 POL 2120Michał Karnacewicz
M
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn140,0202026162137(ufd)
56 POL 1517Pola Petrykowska
K
12
UKS SZKWAŁ Legionowo28140,01825182320(52)36
57 POL 1917Filip Marjański
M
11
KS AZS AWFiS Gdańsk141,03014(45)14234119
58 POL 1227Mikołaj Głąb
M
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn145,01623(50)12272443
59 POL 1833Szymon Małachowski
M
12
UKŻ Siódemka Białystok148,01015162224(62)61
60 POL 1594Szymon Janiak
M
13
OPTI CWM GDYNIA154,0451612361728(48)
61 POL 1862Zuzanna Zielińska
K
12
YKP Gdynia29156,045341365(53)53
62 POL 1665Mateusz Kluczka
M
12
YKP Gdynia157,04489292542(60)
63 POL 1943Filip Rostek
M
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn158,0231430(ufd)173341
64 POL 2111Krzysztof Szczodrowski
M
13
CHKŻ Chojnice161,0838513(dsq)4750
65 POL 1561Krzysztof Ołowiak
M
10
YKP Gdynia161,0293522161940(52)
66 POL 779Paweł Koliński
M
13
LKS Carzykowy164,0331337822(61)51
67 POL 1365Kacper Karbownik
M
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO165,033920261958(ufd)
68 POL 2042Tymon Sochaj
M
11
KS AZS AWFiS Gdańsk170,0135144629(dsq)63
69 POL 2026Patrycja Chiniewicz
K
11
MUKŝ BAŁTYK MIELNO1030172,038114312167(69)
70 POL 910Wojciech Jankowski
M
12
KS AZS AWFiS Gdańsk174,0277354516(50)44
71 POL 2139Paweł Piankowski
M
12
YKP Gdynia182,02015221744(66)64
72 POL 1581Aniela Graczyk
K
12
Olsztyński Klub Żeglarski31183,066273433(ufd)ufd
73 POL 1070Maksymilian Kabat
M
12
CHKŻ Chojnice183,018635154663(68)
74 POL 5119Kajetan Kaska
M
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 183,02516301736(60)59
75 POL 2022Iwo Dudek
M
9
YKP Gdynia3188,041422891454(65)
76 POL 1657Zofia Szcześniak
K
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz32191,0534192531(ufd)ufd
77 POL 2121Joanna Michalska
K
11
UKS Yacht Club Sława3396,0636(38)193311
78 POL 1941Eliza Kołtak
K
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn34109,042(46)18261454
79 POL 10Jan Pacheco
M
12
KŻ Horn Kraków118,03313(37)2326185
80 POL 1753Michał Jankowski
M
13
KS AZS AWFiS Gdańsk121,02417(34)3134312
81 POL 1925Alicja Wróblewska
K
11
YKP Gdynia35138,031241341(43)1118
82 POL 1913Bernard Narecki
M
11
KŻ Horn Kraków139,036232720(42)1716
83 POL 932Jakub Rusiniak
M
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn140,0(38)28243191929
84 POL 2118Maciej Maćkowiak
M
11
YKP Gdynia141,0(41)251832391314
85 POL 444Aleksandra Zybert
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski36142,030382628146(ufd)
86 POL 1601Milena Siczek
K
13
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"37144,02611(48)2730941
87146,034(52)203823724
88 POL 2096Liwia Liszkiewicz
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski38152,0(50)2842279838
89 POL 165Stanisław Chilewski
M
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz152,024(43)3111421034
90 POL 1587Oskar Skóra
M
11
YKP Kraków156,019(ufd)352540307
91 POL 1407Kuba Matysik
M
13
YKP Kraków159,01241(46)4428232
92161,022622813324(ufd)
93 POL 1570Michał Ciechanowicz
M
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO163,0132624(ufd)65323
94 POL 58Lena Gaweł
K
10
AZS Poznań39165,04023313228(57)11
95 POL 1482Roch Dmuchowski
M
12
SSW MOS Iława165,0193526342031(56)
96 POL 1708Stanisław Maik
M
12
UKS Barnim Goleniów166,022(41)1635362235
97 POL 1970Aleksander Kosowski
M
12
YKP Gdynia170,0(46)432725331428
98 POL 441Masymilian Rybicki
M
12
Olsztyński Klub Żeglarski173,0214534(48)223615
99 POL 1444Emil Siwko
M
9
UKS Żegluj Lublin4175,0(47)412343312413
100 POL 2122Kajetan Stein
M
11
UKS Yacht Club Sława175,0(50)193930223926
101 POL 1756Konrad Ciernia
M
12
KŻ Horn Kraków176,03818533411(dnc)22
102 POL 2104Maksymilian Luto
M
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn183,0(51)353837341227
103 POL 1270Weronika Maciejczuk
K
12
UKŻ Siódemka Białystok40183,052222535(57)2920
104 POL 1362Maja Szwejk
K
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO41185,0(ufd)681524122145
105 POL 980Igor Mazurkiewicz
M
10
KŻ Horn Kraków192,0(58)522930184419
106 POL 440Michał Kluchciński
M
12
Olsztyński Klub Żeglarski193,02929(64)42602310
107 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn194,0531517244045(59)
108 LTU 133Benas Bestauskas
M
9
Ziemys5196,073141274347(57)
109 POL 1749Tomasz Zadora
M
11
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"197,037244440(45)1537
110199,0284243(46)382721
111 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
11
JKW Poznań200,0143238454328(61)
112 POL 1585Mateusz Grabowski
M
10
LKS Carzykowy201,0172741(ufd)38ufd2
113 POL 1780Szymon Kolka
M
10
YKP Gdynia201,0343633203246(63)
114 POL 445Antonina Kiełbik
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski42202,03451(52)4148208
115 POL 446Aleksandra Wrońska
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski43202,02331425344(ufd)9
116 POL 2037Paweł Łoboda
M
10
OPTI CWM Gdynia206,0262240293950(53)
117 POL 1891Kacper Warywoda
M
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn207,037374333(ufd)4017
118 POL 157Mikołaj Mataczyński
M
10
AZS Poznań207,0433019262861(ufd)
119 POL 927Hubert Marciniak
M
12
JKW Poznań208,024(53)3230403448
120 POL 88Hanna Duda
K
10
Port Mechelinki44212,04049(54)21531633
121 POL 2008Maciej Kasprzak
M
10
SSW MOs Iława214,0(42)303940363336
122 POL 390Matylda Młodzianowska
K
10
AZS Poznań45215,0105039(ufd)34ufd6
123 POL 1745Marek Szczepankowski
M
13
UKS Barnim Goleniów221,0474015385(ufd)ufd
124 POL 1541Jakub Porębski
M
9
Opti CWM Gdynia6225,0(54)223342463547
125 POL 1041Jakub Częczek
M
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn225,0354637333737(55)
126 POL 1007Wiktor Pawelczyk
M
11
Port Mechelinki232,043(55)2319524154
127 POL 984Maciej Lewiński
M
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"234,03549363950(51)25
128 POL 1921Jan Marjański
M
9
KS AZS AWFiS Gdańsk7234,026484536(55)4930
129 LTU 102Ema Kuodyte
K
11
Ziemys46235,0494251432426(62)
130 POL 2222Karol Stachowski
M
9
Gdański Klub Żeglarski8240,0(56)533022355446
131 POL 443Dominika Godlewska
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski47241,05610253737(ufd)ufd
132 POL 1873Jan Bobula
M
9
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg9246,02540(59)44563843
133 POL 1817Emilia Paszek
K
8
KS AZS AWFiS Gdańsk4810246,03939(ufd)43562544
134 POL 1380Emilia Siekierczak
K
10
AZS Poznań49249,0363934(ufd)315851
135 POL 1498Kacper Kryszewski
M
11
Gdański Klub Żeglarski257,032375153(56)4242
136 POL 1209Lena Kaczmarek
K
9
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 5011258,04911474557(ufd)49
137 POL 4707Franciszek Zając
M
10
Gdański Klub Żeglarski258,0(61)334851356031
138 POL 1550Antoni Szyca
M
13
LKS Charzykowy259,035517(ufd)ufdufd50
139 POL 9Aleksandra Zastawna
K
12
YKP Gdynia51259,05356363737(dnc)40
140 POL 2063Barbara Woźniak
K
13
KŻ Horn Kraków52260,0466147322648(ufd)
141 POL 943Bartosz Bilicki
M
11
SSW MOS Iława270,0434743473852(60)
142 POL 2002Bartosz Osowski
M
12
YKP Gdynia272,0(55)254936555552
143 POL 447Amelia Wydra
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski53274,0442656(ufd)49ufd23
144 POL 1706Michał Sudnik
M
9
UKS NORD Augustów12276,037515139(dns)5939
145 POL 585Michał Trafalski
M
11
YK Stal Gdynia278,0623721525056(ufd)
146 POL 936Maurycy Kosmowski
M
9
Po13279,0543241513962(64)
147 POL 1779Marcel Wieliński
M
13
LKS Charzykowy280,0285440546143(ufd)
148 POL 2134Jakub Matwiejczyk
M
11
YKP Gdynia295,0414944(ufd)3253ufd
149 POL 1284Kacper Wojczulanis
M
10
Olsztyński Klub Żeglarski298,06032604129(ufd)ufd
150 LTU 2050DOMAS GUDAUSKAS
M
10
SAILING CLUB "VEJO SPARNAI"300,04733625050(63)58
151 POL 1001Wit Dmuchowski
M
9
SSW MOS Iława14311,05658473935(dnc)dnc
152 POL 1554Tymon Przyjemczak
M
10
KS ZATOKA Puck197,040(65)495047101
153 POL 884Anna Chomont
M
13
UKS Barnim Goleniów198,0276440(65)5944
154 POL 836Antonina Skóra
K
9
YKP Kraków5415207,032(63)52555576
155 POL 1656Lidia Jakubowska
K
13
KS ZATOKA Puck55209,057554252(62)12
156 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
10
YKP Gdynia210,046514657(66)37
157 POL 1972Michał Mac
M
11
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg213,031545962(68)25
158 POL 1029Hubert Baranowski
M
14
UKŻ Siódemka Białystok213,0494453(ufd)411313
159 POL 18Tomasz Obecny
M
12
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 214,050484450(51)1111
160 POL 2067Piotr Kuźniarski
M
11
KŻ Horn Kraków217,0(54)455440411522
161 POL 2151Jan Rohde
M
10
SSW MOS Iława218,0(55)47544752612
162 POL 1969Hubert Szulczewski
M
10
SSW MOS Iława227,05153(55)4848918
163 POL 182Kacper Janowicz
M
12
KS AZS AWFiS Gdańsk227,045445044(58)2519
164 POL 1361Weronika Grala
K
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO5616232,0394855(dns)dns59
165 POL 174Aleksandra Czajkowska
K
12
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"57232,0(64)474642512917
166 POL 1993Michał Roman
M
9
Gdański Klub Żeglarski17247,05556(61)5747824
167 POL 1235Franek Ostrowski
M
14
KS OMEGA251,0(66)595249612010
168 POL 1405Oskar Kielnar
M
11
UKS Yacht Club Sława256,048(64)5960522314
169 POL 1602Jakub Szmagliński
M
13
YKP Gdynia257,0(60)544838533628
170 POL 1506Mateusz Hrymajło
M
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 257,059(60)4929463836
171 POL 2140Maja Józkowicz
K
12
YKP Gdynia58264,058406161(64)1232
172264,0424657(ufd)633521
173 POL 1997Tymoteusz Mika
M
12
KŻ Horn Kraków265,051(52)4546454533
174 POL 991Marta Gajdzińska
K
8
AZS Poznań5918269,04867(68)61621615
175 POL 978Grzegorz Janicki
M
13
JKW Poznań269,0396163(64)543220
176 POL 2065Aleksander Szczepara
M
9
KŻ Horn Kraków19274,06055(63)62492226
177 POL 1351Lena Murach
K
12
KS AZS AWFiS Gdańsk60275,0(62)445348594130
178 POL 985Jakub Darkowski
M
10
SSW MOS Iława278,05259(60)52422647
179 POL 1709Hanna Kusztejko
M
10
KŻ Horn Kraków281,048(70)6459492734
180 POL 1300Maciej Kryspin
M
10
Gdański Klub Żeglarski286,0(63)626347632427
181290,061626664(67)2116
182 POL 2135Tymon Kosobucki
M
11
YKP Gdynia290,0595658562734(61)
183 POL 1812Matteo Rastelli
M
13
YKP Gdynia293,0(75)74716467143
184294,05763(65)53581944
185 POL 191Hubert Staroń
M
10
KŻ Horn Kraków295,0225758(ufd)5428ufd
186 POL 1159Rafał Ołowiak
M
11
YKP Gdynia295,06457(66)55513929
187 POL 2137Piotr Toczek
M
11
YKP Gdynia295,057(59)5649485035
188 POL 907Aleksandra Sikorska
K
13
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"61295,063(67)5654414437
189 POL 922Jakub Podgórny
M
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 298,0(ufd)ufddnsufd44188
190 POL 1011Kajetan Poziemski
M
11
KŻ Horn Kraków311,058705054(ufd)4039
191 POL 1551Maciej Streubel
M
10
YKP Gdynia318,062606758(69)4823
192 POL 1818Nadia Burghard
K
12
YKP Gdynia62322,064(71)5556584742
193 POL 21Antonina Puchowska
K
10
YK Stal Gdynia63323,05239626060(ufd)50
194 POL 2001Oskar Sylka
M
10
YKP Gdynia326,0656461495433(ufd)
195 POL 1187Maja Filipska
K
9
6420330,0716164566117(dnc)
196 POL 1053Karol Kucharczyk
M
11
UKS Yacht Club Sława330,0682968(dns)536349
197 POL 893Małgorzata Wyrębska
K
9
YK Stal Gdynia6521334,06534(72)63675748
198 POL 1319Nikodem Różański
M
10
SSW MOS Iława335,071506861(ret)3055
199 POL 1456Igor Góralczuk
M
11
UKŻ Siódemka Białystok338,0675862(ret)ret3738
200 POL 1Magda Winiarska
K
12
YKP Kraków66339,0696757(ufd)634241
201 POL 90Mikołaj Łukasik
M
8
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"22342,06157(ufd)62684945
202 POL 2116Alicja Saj
K
8
YK Stal Gdynia6723349,063(66)6565595146
203 POL 1813Mikołaj Mierzwicki
M
13
YKP Gdynia350,06972(73)69724325
204 POL 1359Wiktor Radziej
M
10
KS AZS AWFiS Gdańsk352,0676557(dsq)475957
205 POL 1666Wiktoria Komada
K
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg68352,05960(66)55606058
206 POL 1111Aleksander Nowakowski
M
9
KS Dobra Marina24353,0(65)656058645452
207 POL 113Dawid Piechota
M
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 357,070665851(dns)5656
208 POL 201Inka Koza
K
11
MUKŝ BAŁTYK MIELNO69363,0(dns)666567dns4643
209 POL 1446Gustaw Trybek
M
10
YKP Gdynia366,0(dns)dnsdnsdnsdns3131
210 POL 1974Oskar Niezabitowski
M
9
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg25368,07068(dns)59655254
211 POL 1560Aleksandra Błońska
K
10
Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"70369,067697068(71)5540
212 POL 2064Adam Fengler
M
10
KŻ Horn Kraków376,0737323(ret)687267
213 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
M
11
YKP Gdynia378,0(dns)637170705351
214 POL 100Marcel Styba
M
10
Port Mechelinki378,0666867585762(ufd)
215 POL 1904Norbert Herba
M
8
YK Stal Gdynia26382,066(72)6766626160
216 POL 2133Aleksander Mucharski
M
12
YKP Gdynia384,0(73)727060656453
217 POL 1221Maciej Sudnik
M
12
UKS NORD Augustów385,053456966(dns)dncdnc
218 POL 969Zuzanna Liedtke
K
10
SSW MOS Iława71392,0(72)696963666659
219 POL 49Maja Molik
K
10
Port Mechelinki72393,06871(dns)59666564
220 POL 1831Michalina Poskrobko
K
11
UKŻ Siódemka Białystok73397,072(dsq)6957646966
221 POL 1028Konstanty Kosiński
M
9
UKŻ Siódemka Białystok27415,074737263(ret)7063
222 POL 336Agata GOLEC Agata GOLEC
K
14
MUKĹť BAŁTYK MIELNO74424,06870(dns)dnsdns58dnc
223430,06969(dnf)dns6971dnc
224 POL 1835Magdalena Ziółkowska
K
8
YKP Gdynia7528436,0(dns)ufddnsufddns6765
225 POL 51Natasza Micewicz
K
9
YKP Gdynia7629439,0(dnf)dnsdnfufddns7362
226 POL 8Igor Piechota
M
9
UKS Yacht Club Sława30443,0(dns)71dnsdnsdns68dnc