Podział na grupy obowiązujący w dniu 05-05-2018 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 04-05-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 LTU 102Ema KuodyteZiemysOPPB - SREBRNA
2 LTU 133Benas BestauskasZiemysOPPB - SREBRNA
3 LTU 2050DOMAS GUDAUSKASSAILING CLUB "VEJO SPARNAI"OPPB - SREBRNA
4 POL 1Magda WiniarskaYKP KrakówOPPB - BRAZOWA
5 POL 4Piotr Kosowski YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
6 POL 8Igor PiechotaUKS Yacht Club SławaOPPB - BRAZOWA
7 POL 9Aleksandra Zastawna YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
8 POL 10Jan PachecoKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
9 POL 18Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - BRAZOWA
10 POL 21Antonina PuchowskaYK Stal GdyniaOPPB - BRAZOWA
11 POL 49Maja MolikPort MechelinkiOPPB - BRAZOWA
12 POL 51Natasza Micewicz YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
13 POL 58Lena GawełAZS PoznańOPPB - SREBRNA
14 POL 88Hanna DudaPort MechelinkiOPPB - SREBRNA
15 POL 90Mikołaj ŁukasikUczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - BRAZOWA
16 POL 100Marcel StybaPort MechelinkiOPPB - BRAZOWA
17 POL 113Dawid PiechotaKlub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - BRAZOWA
18 POL 157Mikołaj MataczyńskiAZS PoznańOPPB - SREBRNA
19 POL 163Jan Kamieński JKW PoznańOPPB - ZLOTA
20 POL 165Stanisław ChilewskiKS Zjednoczeni BydgoszczOPPB - SREBRNA
21 POL 174Aleksandra Czajkowska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - BRAZOWA
22 POL 182Kacper Janowicz KS AZS AWFiS GdańskOPPB - BRAZOWA
23 POL 188Filip Oleszczyk UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
24 POL 191Hubert StarońKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
25 POL 201Inka KozaMUKŝ BAŁTYK MIELNOOPPB - BRAZOWA
26 POL 336Agata GOLEC Agata GOLECMUKĹť BAŁTYK MIELNOOPPB - BRAZOWA
27 POL 390Matylda MłodzianowskaAZS PoznańOPPB - SREBRNA
28 POL 440Michał KluchcińskiOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
29 POL 441Masymilian RybickiOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
30 POL 443Dominika GodlewskaOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
31 POL 444Aleksandra ZybertOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
32 POL 445Antonina KiełbikOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
33 POL 446Aleksandra WrońskaOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
34 POL 447Amelia WydraOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
35 POL 585Michał TrafalskiYK Stal GdyniaOPPB - SREBRNA
36 POL 664Oskar Sawicki UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
37 POL 723Jakub SzczepańskiLKS CharzykowyOPPB - ZLOTA
38 POL 777August Sobczak CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
39 POL 779Paweł KolińskiLKS CarzykowyOPPB - ZLOTA
40 POL 836Antonina SkóraYKP KrakówOPPB - BRAZOWA
41 POL 884Anna Chomont UKS Barnim GoleniówOPPB - BRAZOWA
42 POL 893Małgorzata WyrębskaYK Stal GdyniaOPPB - BRAZOWA
43 POL 907Aleksandra Sikorska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - BRAZOWA
44 POL 910Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
45 POL 921Marta ChomikNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
46 POL 922Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - BRAZOWA
47 POL 926Zofia Prądzyńska CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
48 POL 927Hubert Marciniak JKW PoznańOPPB - SREBRNA
49 POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
50 POL 936Maurycy KosmowskiPoOPPB - SREBRNA
51 POL 941Maciek DudekNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
52 POL 943Bartosz Bilicki SSW MOS IławaOPPB - SREBRNA
53 POL 966Lena CitukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
54 POL 969Zuzanna Liedtke SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
55 POL 978Grzegorz Janicki JKW PoznańOPPB - BRAZOWA
56 POL 980Igor MazurkiewiczKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
57 POL 984Maciej Lewiński Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - SREBRNA
58 POL 985Jakub Darkowski SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
59 POL 991Marta GajdzińskaAZS PoznańOPPB - BRAZOWA
60 POL 1001Wit Dmuchowski SSW MOS IławaOPPB - SREBRNA
61 POL 1007Wiktor PawelczykPort MechelinkiOPPB - SREBRNA
62 POL 1011Kajetan PoziemskiKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
63 POL 1028Konstanty KosińskiUKŻ Siódemka BiałystokOPPB - BRAZOWA
64 POL 1029Hubert BaranowskiUKŻ Siódemka BiałystokOPPB - BRAZOWA
65 POL 1041Jakub CzęczekNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
66 POL 1053Karol KucharczykUKS Yacht Club SławaOPPB - BRAZOWA
67 POL 1070Maksymilian Kabat CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
68 POL 1111Aleksander NowakowskiKS Dobra MarinaOPPB - BRAZOWA
69 POL 1159Rafał Ołowiak YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
70 POL 1187Maja Filipska
71 POL 1209Lena KaczmarekKlub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - SREBRNA
72 POL 1221Maciej SudnikUKS NORD AugustówOPPB - BRAZOWA
73 POL 1226Teresa Masztalerz TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
74 POL 1227Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
75 POL 1229Zofia PospiesznaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
76 POL 1230Alicja KoczorowskaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
77 POL 1234Igor WierzbowskiKS OMEGAOPPB - ZLOTA
78 POL 1235Franek OstrowskiKS OMEGAOPPB - BRAZOWA
79 POL 1269Zuzanna ZasadaKS ZATOKA PuckOPPB - ZLOTA
80 POL 1270Weronika MaciejczukUKŻ Siódemka BiałystokOPPB - SREBRNA
81 POL 1284Kacper WojczulanisOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
82 POL 1300Maciej KryspinGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
83 POL 1319Nikodem Różański SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
84 POL 1329Gita van der VoortKŻ Horn KrakówOPPB - ZLOTA
85 POL 1351Lena Murach KS AZS AWFiS GdańskOPPB - BRAZOWA
86 POL 1359Wiktor Radziej KS AZS AWFiS GdańskOPPB - BRAZOWA
87 POL 1361Weronika GralaMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOOPPB - BRAZOWA
88 POL 1362Maja SzwejkMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - SREBRNA
89 POL 1363Hanna BorkowskaMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
90 POL 1364Jan FukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
91 POL 1365Kacper KarbownikMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
92 POL 1368Klara MatysikYKP KrakówOPPB - ZLOTA
93 POL 1380Emilia SiekierczakAZS PoznańOPPB - SREBRNA
94 POL 1396Mateusz GąsiorowskiYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
95 POL 1405Oskar KielnarUKS Yacht Club SławaOPPB - BRAZOWA
96 POL 1407Kuba MatysikYKP KrakówOPPB - SREBRNA
97 POL 1438Zuzanna Borucka JKW PoznańOPPB - ZLOTA
98 POL 1444Emil SiwkoUKS Żegluj LublinOPPB - SREBRNA
99 POL 1446Gustaw Trybek YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
100 POL 1456Igor GóralczukUKŻ Siódemka BiałystokOPPB - BRAZOWA
101 POL 1482Roch Dmuchowski SSW MOS IławaOPPB - SREBRNA
102 POL 1498Kacper KryszewskiGdański Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
103 POL 1506Mateusz Hrymajło Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - BRAZOWA
104 POL 1517Pola PetrykowskaUKS SZKWAŁ LegionowoOPPB - ZLOTA
105 POL 1523Olga WietekYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
106 POL 1541Jakub Porębski Opti CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
107 POL 1550Antoni SzycaLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
108 POL 1551Maciej Streubel YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
109 POL 1554Tymon PrzyjemczakKS ZATOKA PuckOPPB - BRAZOWA
110 POL 1555Blanka BobulaJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPB - ZLOTA
111 POL 1560Aleksandra Błońska Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - BRAZOWA
112 POL 1561Krzysztof Ołowiak YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
113 POL 1570Michał CiechanowiczMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - SREBRNA
114 POL 1581Aniela GraczykOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - ZLOTA
115 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS CarzykowyOPPB - SREBRNA
116 POL 1587Oskar SkóraYKP KrakówOPPB - SREBRNA
117 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
118 POL 1594Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIAOPPB - ZLOTA
119 POL 1601Milena SiczekUczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - SREBRNA
120 POL 1602Jakub Szmagliński YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
121 POL 1622Stanisław Cholewicki JKW PoznańOPPB - SREBRNA
122 POL 1644Nina Janowicz KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
123 POL 1656Lidia JakubowskaKS ZATOKA PuckOPPB - BRAZOWA
124 POL 1657Zofia SzcześniakKS Zjednoczeni BydgoszczOPPB - ZLOTA
125 POL 1665Mateusz Kluczka YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
126 POL 1666Wiktoria KomadaJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPB - BRAZOWA
127 POL 1669Natalia Chojnowska SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
128 POL 1700Dante Luciani Uczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - ZLOTA
129 POL 1706Michał SudnikUKS NORD AugustówOPPB - SREBRNA
130 POL 1708Stanisław Maik UKS Barnim GoleniówOPPB - SREBRNA
131 POL 1709Hanna KusztejkoKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
132 POL 1745Marek Szczepankowski UKS Barnim GoleniówOPPB - SREBRNA
133 POL 1749Tomasz ZadoraUczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - SREBRNA
134 POL 1753Michał Jankowski KS AZS AWFiS GdańskOPPB - SREBRNA
135 POL 1756Konrad CierniaKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
136 POL 1758January Szczukowski CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
137 POL 1779Marcel WielińskiLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
138 POL 1780Szymon Kolka YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
139 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
140 POL 1812Matteo Rastelli YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
141 POL 1813Mikołaj Mierzwicki YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
142 POL 1817Emilia Paszek KS AZS AWFiS GdańskOPPB - SREBRNA
143 POL 1818Nadia Burghard YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
144 POL 1829Stanisław Wojda JKW PoznańOPPB - ZLOTA
145 POL 1831Michalina PoskrobkoUKŻ Siódemka BiałystokOPPB - BRAZOWA
146 POL 1833Szymon MałachowskiUKŻ Siódemka BiałystokOPPB - ZLOTA
147 POL 1834Lidia ŁukasikUczniowski Klub Sportowy "Żegluj"OPPB - ZLOTA
148 POL 1835Magdalena Ziółkowska YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
149 POL 1853Kinga Furmanek SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
150 POL 1862Zuzanna Zielińska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
151 POL 1867Jan Klinicki SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
152 POL 1873Jan BobulaJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPB - SREBRNA
153 POL 1880Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
154 POL 1883Aleksandra Bobrowska UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
155 POL 1884Adrian Majdosz UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
156 POL 1891Kacper WarywodaNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
157 POL 1904Norbert HerbaYK Stal GdyniaOPPB - BRAZOWA
158 POL 1913Bernard NareckiKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
159 POL 1917Filip Marjański KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
160 POL 1921Jan Marjański KS AZS AWFiS GdańskOPPB - SREBRNA
161 POL 1925Alicja Wróblewska YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
162 POL 1927Mikołaj Czałbowski YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
163 POL 1932Konrad Wlazłowski YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
164 POL 1940Filip BilYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
165 POL 1941Eliza KołtakNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
166 POL 1943Filip RostekNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
167 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
168 POL 1970Aleksander Kosowski YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
169 POL 1972Michał MacJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPB - BRAZOWA
170 POL 1974Oskar NiezabitowskiJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPB - BRAZOWA
171 POL 1985Konrad KuncYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
172 POL 1993Michał RomanGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
173 POL 1997Tymoteusz MikaKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
174 POL 2001Oskar Sylka YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
175 POL 2002Bartosz Osowski YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
176 POL 2007Alicja Michalewska SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
177 POL 2008Maciej Kasprzak SSW MOs IławaOPPB - SREBRNA
178 POL 2022Iwo Dudek YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
179 POL 2026Patrycja ChiniewiczMUKŝ BAŁTYK MIELNO10OPPB - ZLOTA
180 POL 2031Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIAOPPB - ZLOTA
181 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIAOPPB - ZLOTA
182 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
183 POL 2040Zofia Kucharska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
184 POL 2042Tymon Sochaj KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
185 POL 2043Lila Sochaj KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
186 POL 2057Natalia KilarYKl Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
187 POL 2063Barbara WoźniakKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
188 POL 2064Adam FenglerKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
189 POL 2065Aleksander SzczeparaKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
190 POL 2066Jakub LipowskiKŻ Horn KrakówOPPB - ZLOTA
191 POL 2067Piotr KuźniarskiKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
192 POL 2069Bartłomiej WrzosekKŻ Horn KrakówOPPB - ZLOTA
193 POL 2096Liwia LiszkiewiczOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
194 POL 2104Maksymilian LutoNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
195 POL 2108Julia Wróblewska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
196 POL 2111Krzysztof Szczodrowski CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
197 POL 2116Alicja SajYK Stal GdyniaOPPB - BRAZOWA
198 POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
199 POL 2118Maciej Maćkowiak YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
200 POL 2120Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
201 POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club SławaOPPB - SREBRNA
202 POL 2122Kajetan SteinUKS Yacht Club SławaOPPB - SREBRNA
203 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
204 POL 2133Aleksander Mucharski YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
205 POL 2134Jakub Matwiejczyk YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
206 POL 2135Tymon Kosobucki YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
207 POL 2136Kajetan Matwiejczyk YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
208 POL 2137Piotr Toczek YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
209 POL 2138Max Berliński YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
210 POL 2139Paweł Piankowski YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
211 POL 2140Maja Józkowicz YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
212 POL 2141Natalia Ziółkowska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
213 POL 2151Jan Rohde SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
214 POL 2222Karol StachowskiGdański Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
215 POL 2555Jan Sawicki JKW PoznańOPPB - ZLOTA
216 POL 4707Franciszek ZającGdański Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
217 POL 5119Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - ZLOTA
218 POL 11943Wiktor Łasak Opti CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
219 POL 18681Maciej Cymerman UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA