Wyniki regat - OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 F8 F9 F10 F11 F12 F13
1 POL 1943Rafał Pogorzelski
15
CHKŻ Chojnice53,012183(17)113331512
2 POL 2177Patryk Chełkowski
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko90,0726155(dsq)2132122510
3 POL 1751Jacek Kalinowski
12
CHKŻ Chojnice103,0(24)8412141654524533
4 POL 1950Jeremi Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice121,089113(30)141112713726
5 POL 1947Agnieszka Pawłowska
15
CHKŻ Chojnice1131,012715628311(33)720418
6 POL 1982Jan Witkowiak
13
YKP Gdynia146,01042219113222(60)93221
7 POL 2000Ignacy Oźminkowski
14
KS Spójnia Warszawa146,0411511115(bfd)162155115
8 POL 2126Gustaw Miciński
14
YKP Gdynia154,0331230323118(ufd)84364
9 POL 1879Ludwik Grzelak
15
KS Spójnia Warszawa166,0535(bfd)1051421817130920
10 POL 1865Paulina Rutkowska
13
YKP Gdynia2188,011421471012326(41)381933
11 POL 2121Joanna Cymerman
14
UKS Barnim Goleniów3196,013259171917164841610(ufd)2
12 POL 2071Mateusz Gwóźdź
13
YKP Gdynia205,0(ufd)2322710204103413142316
13 POL 1889Jeremi Dąbrowski
13
UKS Barnim Goleniów213,01111812111156423358(ufd)14
14 POL 2552Maciej Iliński
14
YKP Gdynia214,0122015544321051514(48)339
15 POL 1674Szczepan Damasiewicz
15
YKP GDYNIA223,0(ufd)127172022820622212147
16 POL 1906Gustaw Kwiek
12
KS Spójnia Warszawa234,09829146942471(51)34827
17 POL 2072Gracjan Grzech
15
YKP Gdynia234,0165473512157(66)2021111728
18 POL 1869Pola Dzik
14
YKP Gdynia4235,0(ufd)61241716446163023052
19 POL 1827Ewa Lewandowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk5237,02714101830(39)133233193515
20 POL 2068Kacper Bąk
13
KŻ Horn Kraków243,0620104437(bfd)433515231234
21 POL 1444Oskar Ponto
14
YKP Gdynia258,02193321062938(39)4928dne
22 POL 1764Dominika Ołowiak
14
YKP Gdynia6268,08978(bfd)4414255823162630
23 POL 1576Antoni Sopata
15
AZS Poznań270,015162328(ufd)7672243261319
24 POL 2041Filip Jarosiewicz
12
MKŻ ARKA Gdynia272,023366335181931(59)4837151
25 POL 2024Michał Jaroszek
12
KSW BALTIC DZIWNÓW280,030181737422(53)531146528
26 POL 1878Mateusz Narloch
13
MKŻ ARKA Gdynia289,022293123162424(52)2517272229
27 POL 2044Wiktor Robaczewski
15
SSW MOS Iława297,0252913114221121782525(ufd)69
28 POL 1981Joanna Fabisiak
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko7306,0261618279331912443433(60)35
29 POL 1903Tomasz Bendlewski
14
YKP Gdynia308,04183681233113450104250(55)
30 POL 1018Antoni Lipiński
12
CHKŻ Chojnice311,017323663(64)3324106071046
31 POL 1712Jakub Kluk
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko316,026302925821299(ufd)565348
32 POL 2058Piotr Grabski
13
SYC Zefir-Drakkar Poraj322,01813337332(bfd)62484561441
33 POL 1936MATEUSZ GIGIELEWICZ
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko323,0210(bfd)16225579dne5436277
34 POL 1799Iwo Reński
13
YKP Gdynia338,02717(bfd)32826919416714240
35 POL 1443Hubert Łobaczewski
13
YKP Gdynia341,015222152302246(69)192644386
36 POL 1626Aleksander Ponto
14
YKP Gdynia346,0191313243520(70)67718615811
37 POL 1390Kacper Młodzianowski
13
AZS Poznań357,02512(bfd)2194116214667294831
38 POL 1949Maciej Ilnicki
14
CHKŻ Chojnice358,02143162045363029474355(65)
39 POL 2154Hanna Burdziej
14
KSW BALTIC DZIWNÓW8359,01345243124(bfd)65128684344
40 POL 1915Filip Fajfer
15
KŻ Horn Kraków360,07401016281810(73)4952184468
41 POL 2020Emilia Roszkowska
14
KS Spójnia Warszawa9364,0202211181323186355465916(72)
42 POL 1660Zuzanna Figel
15
OPTI CWM GDYNIA10364,028242539234020365220(70)3423
43 POL 90Marcel Montrymowicz
14
CHKŻ Chojnice369,0(ufd)312523202813552231155749
44 POL 1292Jakub Pietrzak
13
MKŻ ARKA Gdynia370,04330242215262733471217(ufd)74
45 POL 2082Piotr Flieger
13
MKŻ ARKA Gdynia377,01410513(bfd)11bfd41ufd64321813
46 POL 1866Mikołaj Merkler
14
YKP Gdynia391,0106293181434684359(ufd)6722
47 POL 1922Krzysztof Olejnik
13
UKS Barnim Goleniów394,01721313342271327245049(64)60
48 POL 1985Korneliusz Dębiak
15
CHKŻ Chojnice395,0162814132535(bfd)143669693937
49 LTU 314Rukas Strelciunas
15
Bangputys420,02214406511721(76)2732546562
50 POL 2074Karolina Gała
13
KS Spójnia Warszawa11422,06241948369(bfd)493837664050
51 POL 1939Igor Rudek
12
MKŻ ARKA Gdynia422,0207(bfd)151819dns156744621166
52 LTU 393Laurynas Vilkas
15
Bangputys426,05416915155234237495768(71)
53 POL 1999Jakub Tomczyński
15
KS Spójnia Warszawa429,09(bfd)11194142bfd7315764664
54 POL 2101Mikołaj Bazyli
13
KSW BALTIC DZIWNÓW430,0505163621291857695628(ufd)45
55 POL 1452Antonina Ołowiak
12
YKP Gdynia12444,03354974963(bfd)391473222070
56 POL 1611Antoni Nazimek
13
JKW Poznań447,0362339252443035(ufd)65736132
57 POL 1978Patryk Furmanek
13
SSW MOS Iława455,039503539392735446419(65)4717
58 POL 110Janina Dmochowska
12
MKŻ ARKA Gdynia13458,0232332543150155128(76)476242
59 POL 1151Alicja Przybyłek
13
AZS Poznań14461,03250192027(ufd)52403071313158
60 POL 1923Jakub Dąbek
14
SSW MOS Iława462,02914157(ufd)ufd1732ret42456936
61 LTU 50VYKINTAS MIZGIRIS
13
NERINGOS SPORTO MOKYKLA463,0465239381310(bfd)604058414125
62 POL 2006Amelia Potejko
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO15464,0424334262731(bfd)454536552456
63 POL 2019Danuta Grudzień
12
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski16468,032328402659282868(74)724638
64 POL 203Małgorzata Figel
12
OPTI CWM GDYNIA17472,04337174528(66)22266538603754
65 LTU 735Rumvydas Mazunavicius
15
Sports School AtĹžalynas479,0356552293612567229(75)5961
66 POL 1614Iga Wielczyk
13
SSW MOS Iława18486,0242534214037435962(63)396339
67 POL 1522Tymoteusz Wysocki
13
YKP Gdynia489,06332(ufd)5746128741255406624
68 POL 2030Adam Turczynowicz
13
KS Spójnia Warszawa492,03315(74)2495317545439675473
69 POL 2153Zuzanna Dominikowska
15
KSW BALTIC DZIWNÓW19492,05139285347133875185324(ufd)53
70 POL 1817Maria Konarzewska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk20525,034744(ufd)3424bfd704262353263
71 POL 1159Zuzanna Ołowiak
13
YKP Gdynia21526,0(dsq)34603243127655768524551
72 POL 2125Michał Koczorowski
13
AZS Poznań534,044374067293235856(70)585159
73 POL 2403Pola Schmidt
13
OPTI CWM GDYNIA22539,03736(bfd)18344347717140504943
74 POL 2142Hanna Wiszniowska
13
JKW Poznań23540,030173046234665377072(76)2975
75 POL 1106FRANCISZEK MASSALSKI
10
MKS Dwójka Warszawa569,0475620212258346163(75)745657
76 POL 2112Jerzy Sukow
14
YKP Gdynia586,055212393854(bfd)50616653ufdufd
77 POL 2167Jakub Kamiński
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko592,04126304445314177666163(ufd)67
78 POL 1661Jan Gierzyński
14
KS ZATOKA Puck279,03155(bfd)334625dns431111
79 LTU 555Macevicius Jonas
13
Ziemys279,0142556(bfd)ufdbfd314722
80 POL 12Kasia Wajdowska
14
KŻ Horn Kraków24296,0(54)3337494734252288111210
81 POL 2025Mikołaj ŁANGOWSKI
13
BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski299,0(dsq)3354ret373492576358
82 LTU 454Deimantas Valeika
14
Bangputys342,0384921413257(bfd)6292522715
83 POL 1427Stefan Marciniak
15
AZS POZNAŃ343,0412727582446(bfd)525318357
84 POL 1791Dominika Fajdasz
13
KS Spójnia Warszawa25345,02844(67)643052243011371285
85 POL 1971Aleksandra Bobula
14
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg26346,0455326(57)395129202612101421
86 POL 920Maksymilian Kruczyński
12
AZS Poznań353,05039432250(53)2217402115628
87 POL 2605Magdalena Skórnóg
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko27357,018463548(54)423740411311035
88 LTU 456Matas Kniubas
12
Bangputys358,0(ufd)2818433862632152053313
89 POL 2075Paweł Gerlachowski
14
YKP Gdynia375,037474836(55)3526311729281724
90 POL 2100Bianka Śledzińska
13
KS Spójnia Warszawa28388,03344(bfd)6176136132738172427
91 POL 2033Julia Schmidt
15
OPTI CWM GDYNIA29392,021(bfd)bfd251439642863983040
92 POL 1926Miłosz Michalak
13
YKP Gdynia400,042514542(71)486024202361119
93 POL 1645Michał Biedalak
13
JKW Poznań406,0353148413736(bfd)bfd1819252514
94 POL 1114Szymon Szczech
15
SSW MOS Iława418,05941(bfd)ufd3351158193657156
95 POL 120Maria Suchocka
12
MKŻ ARKA Gdynia30423,01415(bfd)4340ufdbfd21214142264
96 POL 1739Jakub Modzelewski
14
ŻMKS Poznań434,047(74)4262224050151016605218
97 POL 1788ANTONI KILISZEK
12
MKS Dwójka Warszawa439,0404822565950251094914(bfd)57
98 POL 1578Marta Richert
12
MKŻ ARKA Gdynia31442,0526027282949(bfd)126718431344
99 POL 1754Hubert Adamów
-
KS Dobra Marina449,04061502616(dns)41324410633432
100 POL 1667Marcel Bisewski
13
YKP Gdynia450,01959(72)675621353558354547
101 POL 2166DOMINIKA GRALA
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko32460,05319(bfd)5141445152643119431
102 POL 20721Filip Olszewski
12
KS Spójnia Warszawa461,048383646514727384928(55)3716
103 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
13
MKS Dwójka Warszawa33462,057484653(59)173333467564323
104 POL 2119Aleksander Bury
13
MKŻ ARKA GDYNIA475,054672056(bfd)603747323492930
105 POL 51Jan Borowiak
13
KS Dobra Marina477,03642(bfd)42bfd8bfd27165930952
106 POL 1776Michał Maziarka
13
MKŻ ARKA GDYNIA478,0563449(ufd)bfd23323414dsq231939
107 POL 1664Antoni Pasich
14
UKS Barnim Goleniów481,038(65)463564383926652445646
108 LTU 755Ruta Mazunavichte
13
Sports school Atzalynas34481,05857(73)54565223411246383212
109 LTU 475Jonas Drasutavicius
13
Bangputys484,052523738(65)296239354763651
110 POL 1362Kamil Stemplewski
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO484,0(75)453859664953422217264225
111 POL 2206SZYMON ROZUM
13
MKS Dwójka Warszawa485,0316893468(ufd)69dsq53268213
112 POL 130Jan Suchocki
11
MKŻ ARKA Gdynia491,06055384421(dns)4536549503148
113 POL 1904Igor Wójcik
12
YK Stal Gdynia512,05660654963132819576016(dsq)26
114 POL 1140Aleksandra Borucka
12
AZS Poznań35512,058494447513631162465(66)5536
115 POL 2017Krystyna Szpor
12
UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski36513,06262(bfd)50bfd1938945352018ufd
116 POL 1757Rafał Górski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk523,05126265236583659392340(dnf)dns
117 POL 1988MICHALINA PAWELCZYK
12
MKS Dwójka Warszawa37524,05766(bfd)34bfd45bfd144113372338
118 POL 1973Aleksandra Mac
14
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg38536,06454526252(ufd)2658335463945
119 LTU 111Nojus Mockus
13
Ziemys536,06866665148(ufd)66292840242822
120 POL 1960Miłosz Samek
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 542,044(63)515060476176215623350
121 POL 1803Zofia Czerniawska
14
YK Stal Gdynia39543,049404540(ufd)ufd55236671292720
122 POL 212Karolina Gajdzińska
13
AZS Poznań40543,061614360435640(62)6127352234
123 POL 1619Szymon Gąsiorowski
13
YK Stal Gdynia555,029535666314544(bfd)4342594443
124 LTU 452Domas Janciukas
12
Bangputys558,04954145562(63)54494845494633
125 POL 1763Julian Podwalski
13
SSW MOS Iława571,06571(bfd)295865bfd13450451659
126 POL 1460Aleksandra Jakubowska
14
ŻMKS Poznań41586,039585066(69)5449183644615853
127 POL 1352Ignacy Rojek
13
KS AZS AWFiS Gdańsk586,0(67)465961483931463055545958
128 POL 1283Jan Ptasiński
13
ŻMKS Poznań593,0(65)584160495556375164525317
129 POL 2152Wiktoria Hałabaty
13
KSW BALTIC DZIWNÓW42598,034514158(bfd)38bfd652356415162
130 LTU 106RAPOLAS NORVAISAS
13
SAILING CLUB "VEJO SPARNAI"611,07064517057577411564347(bfd)11
131 POL 1723Julia Walus
13
UKS SILESIA - Opty Chełm Śląski43633,059386147545942556874(75)4729
132 POL 13Michał Szklarz
13
KS Dobra Marina635,0557663(ufd)ufdufd20435248324842
133 POL 1497Wiktor Borkowski
12
AZS Poznań640,04656646958(ufd)4850ufd61214149
134 POL 1546Borys Jarnot Bałuszek
13
YC PTTK Beskid N. Sacz644,0676947735771(bfd)445926336137
135 POL 1155Jakub Piesiewicz
13
KS AZS AWFiS Gdańsk656,06659(bfd)4553ufd59671333586065
136 LTU 155Vilius Vasiulis
11
Ziemys659,0537068306072(bfd)543130705764
137 POL 1825Michał Gonciarz
14
UKS Silesia - Opty Chełm Śląski661,0666262(ufd)674158bfd602213bfd56
138 LTU 8NOJUS VOLUNGEVICIUS
14
NBA-POSEIDONAS-ESSC663,0696971(ufd)bfd4830485352276454
139 POL 2036Filip Lenart
13
KSW BALTIC DZIWNÓW674,069673355(bfd)ufdbfdbfd3854444041
140 POL 2023Jakub Marciniak
13
KSW BALTIC DZIWNÓW687,048737070(bfd)64bfd69256751639
141 LTU 56GUSTAS PIPIRAS
13
NERINGOS SPORTO MOKYKLA699,0646453682669(bfd)45ufdufd2bfdufd
142 LTU 445KRISTUPAS ALSEIKA
12
NERINGOS SPORTO MOKYKLA699,072(73)4263616567575573393867
143 POL 2888Wiktor Arian
14
UKS Sailing Team Rzeszów719,07370(bfd)65706072533751644955
144 POL 1755Magda Rejniak
14
UKS SZKWAŁ Legionowo44719,06347dne(ufd)504340685070726870
145 POL 1049Teresa Zawal
14
ŻMKS Poznań45722,0627258(ufd)5570bfd647114675061
146 LTU 751ROJUS STANKEVIČIUS
13
SPORTS SCHOOL ATŽALYNAS737,06057(bfd)72446771bfd4768ufd20ufd
147 LTU 688GRETA KALINAUSKAITE
13
SPORTS SCHOOL ATZALYNAS46742,07174(bfd)685368bfd564262346769
148 LTU 51KAJUS KARTANOVIČIUS
14
NERINGOS SPORTO MOKYKLA770,045717659(bfd)55bfd66ufd69486660
149 POL 1957Wanda Szylińska
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 47778,0617757(ufd)6162bfd606366735466
150 POL 1474Agnieszka Jankowiak
13
ŻMKS Poznań48782,076685371(bfd)56bfd617257656263
151 POL 1436Sylwia Fryziak
14
UKS SZKWAŁ Legionowo49797,074725469526168(bfd)7063746971
152 LTU 410MEDA RIMAITE
13
NERINGOS SPORTO MOKYKLA50804,06863(bfd)646267bfd63ufd58716568
153 POL 1448HANNA KORSAK
12
MKS Dwójka Warszawa51825,070757563(ufd)6673516972697072