Podział na grupy obowiązujący w dniu 05-05-2018 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 00:00 03-05-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 LTU 8NOJUS VOLUNGEVICIUSNBA-POSEIDONAS-ESSCOPPA - SREBRNA
2 LTU 50VYKINTAS MIZGIRISNERINGOS SPORTO MOKYKLAOPPA - ZLOTA
3 LTU 51KAJUS KARTANOVIČIUSNERINGOS SPORTO MOKYKLAOPPA - SREBRNA
4 LTU 56GUSTAS PIPIRASNERINGOS SPORTO MOKYKLAOPPA - SREBRNA
5 LTU 106RAPOLAS NORVAISASSAILING CLUB "VEJO SPARNAI"OPPA - SREBRNA
6 LTU 111Nojus MockusZiemysOPPA - SREBRNA
7 LTU 155Vilius VasiulisZiemysOPPA - SREBRNA
8 LTU 314Rukas StrelciunasBangputysOPPA - ZLOTA
9 LTU 393Laurynas VilkasBangputysOPPA - ZLOTA
10 LTU 410MEDA RIMAITENERINGOS SPORTO MOKYKLAOPPA - SREBRNA
11 LTU 445KRISTUPAS ALSEIKANERINGOS SPORTO MOKYKLAOPPA - SREBRNA
12 LTU 452Domas JanciukasBangputysOPPA - SREBRNA
13 LTU 454Deimantas ValeikaBangputysOPPA - SREBRNA
14 LTU 456Matas KniubasBangputysOPPA - SREBRNA
15 LTU 475Jonas DrasutaviciusBangputysOPPA - SREBRNA
16 LTU 555Macevicius JonasZiemysOPPA - SREBRNA
17 LTU 688GRETA KALINAUSKAITESPORTS SCHOOL ATZALYNASOPPA - SREBRNA
18 LTU 735Rumvydas MazunaviciusSports School AtĹžalynasOPPA - ZLOTA
19 LTU 751ROJUS STANKEVIČIUSSPORTS SCHOOL ATŽALYNASOPPA - SREBRNA
20 LTU 755Ruta MazunavichteSports school AtzalynasOPPA - SREBRNA
21 POL 12Kasia WajdowskaKŻ Horn KrakówOPPA - SREBRNA
22 POL 13Michał SzklarzKS Dobra MarinaOPPA - SREBRNA
23 POL 51Jan BorowiakKS Dobra MarinaOPPA - SREBRNA
24 POL 90Marcel Montrymowicz CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
25 POL 110Janina Dmochowska MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
26 POL 120Maria Suchocka MKŻ ARKA GdyniaOPPA - SREBRNA
27 POL 130Jan Suchocki MKŻ ARKA GdyniaOPPA - SREBRNA
28 POL 203Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIAOPPA - ZLOTA
29 POL 212Karolina GajdzińskaAZS PoznańOPPA - SREBRNA
30 POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS PoznańOPPA - SREBRNA
31 POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
32 POL 1049Teresa ZawalŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
33 POL 1106FRANCISZEK MASSALSKIMKS Dwójka WarszawaOPPA - ZLOTA
34 POL 1114Szymon Szczech SSW MOS IławaOPPA - SREBRNA
35 POL 1140Aleksandra BoruckaAZS PoznańOPPA - SREBRNA
36 POL 1151Alicja PrzybyłekAZS PoznańOPPA - ZLOTA
37 POL 1155Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS GdańskOPPA - SREBRNA
38 POL 1159Zuzanna Ołowiak YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
39 POL 1283Jan PtasińskiŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
40 POL 1292Jakub Pietrzak MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
41 POL 1352Ignacy Rojek KS AZS AWFiS GdańskOPPA - SREBRNA
42 POL 1362Kamil StemplewskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPA - SREBRNA
43 POL 1390Kacper MłodzianowskiAZS PoznańOPPA - ZLOTA
44 POL 1427Stefan MarciniakAZS POZNAŃOPPA - SREBRNA
45 POL 1436Sylwia FryziakUKS SZKWAŁ LegionowoOPPA - SREBRNA
46 POL 1443Hubert Łobaczewski YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
47 POL 1444Oskar Ponto YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
48 POL 1448HANNA KORSAKMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
49 POL 1452Antonina Ołowiak YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
50 POL 1460Aleksandra JakubowskaŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
51 POL 1474Agnieszka JankowiakŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
52 POL 1497Wiktor BorkowskiAZS PoznańOPPA - SREBRNA
53 POL 1522Tymoteusz Wysocki YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
54 POL 1546Borys Jarnot BałuszekYC PTTK Beskid N. SaczOPPA - SREBRNA
55 POL 1576Antoni SopataAZS PoznańOPPA - ZLOTA
56 POL 1578Marta Richert MKŻ ARKA GdyniaOPPA - SREBRNA
57 POL 1611Antoni Nazimek JKW PoznańOPPA - ZLOTA
58 POL 1614Iga Wielczyk SSW MOS IławaOPPA - ZLOTA
59 POL 1619Szymon GąsiorowskiYK Stal GdyniaOPPA - SREBRNA
60 POL 1626Aleksander Ponto YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
61 POL 1645Michał Biedalak JKW PoznańOPPA - SREBRNA
62 POL 1660Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIAOPPA - ZLOTA
63 POL 1661Jan GierzyńskiKS ZATOKA PuckOPPA - SREBRNA
64 POL 1664Antoni Pasich UKS Barnim GoleniówOPPA - SREBRNA
65 POL 1667Marcel Bisewski YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
66 POL 1674Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIAOPPA - ZLOTA
67 POL 1712Jakub KlukMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
68 POL 1723Julia WalusUKS SILESIA - Opty Chełm ŚląskiOPPA - SREBRNA
69 POL 1739Jakub ModzelewskiŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
70 POL 1751Jacek Kalinowski CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
71 POL 1754Hubert AdamówKS Dobra MarinaOPPA - SREBRNA
72 POL 1755Magda RejniakUKS SZKWAŁ LegionowoOPPA - SREBRNA
73 POL 1757Rafał Górski KS AZS AWFiS GdańskOPPA - SREBRNA
74 POL 1763Julian Podwalski SSW MOS IławaOPPA - SREBRNA
75 POL 1764Dominika Ołowiak YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
76 POL 1776Michał Maziarka MKŻ ARKA GDYNIAOPPA - SREBRNA
77 POL 1788ANTONI KILISZEKMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
78 POL 1791Dominika FajdaszKS Spójnia WarszawaOPPA - SREBRNA
79 POL 1799Iwo Reński YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
80 POL 1803Zofia CzerniawskaYK Stal GdyniaOPPA - SREBRNA
81 POL 1817Maria Konarzewska KS AZS AWFiS GdańskOPPA - ZLOTA
82 POL 1825Michał GonciarzUKS Silesia - Opty Chełm ŚląskiOPPA - SREBRNA
83 POL 1827Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS GdańskOPPA - ZLOTA
84 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKAMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
85 POL 1865Paulina Rutkowska YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
86 POL 1866Mikołaj Merkler YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
87 POL 1869Pola Dzik YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
88 POL 1878Mateusz Narloch MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
89 POL 1879Ludwik GrzelakKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
90 POL 1889Jeremi Dąbrowski UKS Barnim GoleniówOPPA - ZLOTA
91 POL 1903Tomasz Bendlewski YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
92 POL 1904Igor WójcikYK Stal GdyniaOPPA - SREBRNA
93 POL 1906Gustaw KwiekKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
94 POL 1915Filip FajferKŻ Horn KrakówOPPA - ZLOTA
95 POL 1922Krzysztof Olejnik UKS Barnim GoleniówOPPA - ZLOTA
96 POL 1923Jakub Dąbek SSW MOS IławaOPPA - ZLOTA
97 POL 1926Miłosz Michalak YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
98 POL 1936MATEUSZ GIGIELEWICZMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
99 POL 1939Igor Rudek MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
100 POL 1943Rafał Pogorzelski CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
101 POL 1947Agnieszka Pawłowska CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
102 POL 1949Maciej Ilnicki CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
103 POL 1950Jeremi Szczukowski CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
104 POL 1957Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPA - SREBRNA
105 POL 1960Miłosz Samek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPA - SREBRNA
106 POL 1971Aleksandra BobulaJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPA - SREBRNA
107 POL 1973Aleksandra MacJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPA - SREBRNA
108 POL 1978Patryk Furmanek SSW MOS IławaOPPA - ZLOTA
109 POL 1981Joanna FabisiakMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
110 POL 1982Jan Witkowiak YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
111 POL 1985Korneliusz Dębiak CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
112 POL 1988MICHALINA PAWELCZYKMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
113 POL 1999Jakub TomczyńskiKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
114 POL 2000Ignacy OźminkowskiKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
115 POL 2006Amelia PotejkoMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPA - ZLOTA
116 POL 2017Krystyna SzporUKS SILESIA - Opty Chełm ŚląskiOPPA - SREBRNA
117 POL 2019Danuta GrudzieńUKS Silesia - Opty Chełm ŚląskiOPPA - ZLOTA
118 POL 2020Emilia RoszkowskaKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
119 POL 2023Jakub MarciniakKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - SREBRNA
120 POL 2024Michał JaroszekKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
121 POL 2025Mikołaj ŁANGOWSKIBRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub ŻeglarskiOPPA - SREBRNA
122 POL 2030Adam TurczynowiczKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
123 POL 2033Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIAOPPA - SREBRNA
124 POL 2036Filip LenartKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - SREBRNA
125 POL 2041Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
126 POL 2044Wiktor Robaczewski SSW MOS IławaOPPA - ZLOTA
127 POL 2058Piotr GrabskiSYC Zefir-Drakkar PorajOPPA - ZLOTA
128 POL 2068Kacper BąkKŻ Horn KrakówOPPA - ZLOTA
129 POL 2071Mateusz Gwóźdź YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
130 POL 2072Gracjan Grzech YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
131 POL 2074Karolina GałaKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
132 POL 2075Paweł Gerlachowski YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
133 POL 2082Piotr Flieger MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
134 POL 2100Bianka ŚledzińskaKS Spójnia WarszawaOPPA - SREBRNA
135 POL 2101Mikołaj BazyliKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
136 POL 2112Jerzy Sukow YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
137 POL 2119Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIAOPPA - SREBRNA
138 POL 2121Joanna Cymerman UKS Barnim GoleniówOPPA - ZLOTA
139 POL 2125Michał KoczorowskiAZS PoznańOPPA - ZLOTA
140 POL 2126Gustaw Miciński YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
141 POL 2142Hanna Wiszniowska JKW PoznańOPPA - ZLOTA
142 POL 2152Wiktoria HałabatyKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - SREBRNA
143 POL 2153Zuzanna DominikowskaKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
144 POL 2154Hanna BurdziejKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
145 POL 2166DOMINIKA GRALAMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - SREBRNA
146 POL 2167Jakub KamińskiMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
147 POL 2177Patryk ChełkowskiMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
148 POL 2206SZYMON ROZUMMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
149 POL 2403Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIAOPPA - ZLOTA
150 POL 2552Maciej Iliński YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
151 POL 2605Magdalena SkórnógMBSW/UKŻR NIEGOCIN GiżyckoOPPA - SREBRNA
152 POL 2888Wiktor ArianUKS Sailing Team RzeszówOPPA - SREBRNA
153 POL 20721Filip OlszewskiKS Spójnia WarszawaOPPA - SREBRNA