Podział na grupy obowiązujący w dniu 08-07-2018 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 07-07-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 11Tobiasz ZabiegałowskiUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
2 POL 13Borys Matysiak CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
3 POL 27Antonina PuchowskaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
4 POL 51Zofia GlazaUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
5 POL 67Hieronim Hendler TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
6 POL 71Antoni KasprzykKN Lider KrakówOPPB - ZLOTA
7 POL 122Kajetan LiszewskiUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
8 POL 142Filip BilYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
9 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
10 POL 162Marcin MałotaKN Lider KrakówOPPB - ZLOTA
11 POL 182Mateusz KolbaKN Lider KrakówOPPB - ZLOTA
12 POL 516Stanisław NosolUKS Żeglarz WrocławOPPB - SREBRNA
13 POL 630Maja SzycaLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
14 POL 723Jakub SzczepańskiLKS CharzykowyOPPB - ZLOTA
15 POL 739Daniel ŚmiałowskiŻMKS PoznańOPPB - ZLOTA
16 POL 757Tadeusz Wiatrowski CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
17 POL 779Karolina WielewskaLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
18 POL 836Antonina SkóraYKP KrakówOPPB - SREBRNA
19 POL 910Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
20 POL 926Zofia Prądzyńska CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
21 POL 1017Filip NowosadKN Lider KrakówOPPB - SREBRNA
22 POL 1018August Sobczak CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
23 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
24 POL 1070Maksymilian Kabat CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
25 POL 1071Adam Cieminski CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
26 POL 1138Michał KuchtynUKS Bryg WrocławOPPB - ZLOTA
27 POL 1141Tola Szukaj TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
28 POL 1175Alicja Dampc CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
29 POL 1176Jędrzej StrzelczykOPTY UstkaOPPB - SREBRNA
30 POL 1178Wojciech SłomkaOPTY UstkaOPPB - SREBRNA
31 POL 1187Maja FilipskaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
32 POL 1200Piotr Sołtysiak TKŻ ToruńOPPB - SREBRNA
33 POL 1221Julia Padzik OPTI CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
34 POL 1224Alan KurzawaŻMKS PoznańOPPB - ZLOTA
35 POL 1225Jan Lemańśki TKŻ ToruńOPPB - SREBRNA
36 POL 1226Teresa Masztalerz TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
37 POL 1270Weronika MaciejczukUKŻ Siódemka BiałystokOPPB - ZLOTA
38 POL 1281Klara MalecUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
39 POL 1288Piotr Muchlado Opti CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
40 POL 1290Ida KociędaUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
41 POL 1310Jan Kubiak CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
42 POL 1370Maksymilian KleszczUKS Żeglarz WrocławOPPB - ZLOTA
43 POL 1384Bianka KusUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
44 POL 1396Mateusz GąsiorowskiYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
45 POL 1472Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIAOPPB - SREBRNA
46 POL 1473Amelia KałużyńskaŻMKS PoznańOPPB - SREBRNA
47 POL 1489Paweł KolińskiLKS CarzykowyOPPB - ZLOTA
48 POL 1523Olga WietekYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
49 POL 1530Adelina WietkiYKP KrakówOPPB - SREBRNA
50 POL 1541Jakub Porębski Opti CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
51 POL 1550Antoni SzycaLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
52 POL 1563Krzysztof RyszKN Lider KrakówOPPB - SREBRNA
53 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS CarzykowyOPPB - ZLOTA
54 POL 1586Maksymilian Malec Opti CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
55 POL 1587Oskar SkóraYKP KrakówOPPB - SREBRNA
56 POL 1592Mikołaj ŁobodaUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
57 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
58 POL 1594Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIAOPPB - SREBRNA
59 POL 1595Jakub Targowski Opti CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
60 POL 1644Nina JanowiczAZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
61 POL 1650Artur RadomskiCSW OPTY UstkaOPPB - SREBRNA
62 POL 1651Karol RadomskiCSW OPTY UstkaOPPB - SREBRNA
63 POL 1662Jan PawłowiczKN Lider KrakówOPPB - SREBRNA
64 POL 1671Hanna Rogowska TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
65 POL 1676Piotr GrzesiekŻMKS PoznańOPPB - SREBRNA
66 POL 1710Alek Ćwigioń-SłomkowskiCSW OPTY ustkaOPPB - SREBRNA
67 POL 1739Adrian Johs KurzawaŻMKS PoznańOPPB - SREBRNA
68 POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz WrocławOPPB - ZLOTA
69 POL 1753Michał Jankowski KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
70 POL 1758January Szczukowski CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
71 POL 1760Max NiziałkowskiUKS Bryg WrocławOPPB - ZLOTA
72 POL 1767Miłosz KrólikowskiUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
73 POL 1779Marcel WielińskiLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
74 POL 1815Mateusz GraczykCSW OPTY UstkaOPPB - SREBRNA
75 POL 1833Szymon MałachowskiUKŻ Sódemka BiałystokOPPB - ZLOTA
76 POL 1861Sebastian KaczanowskiUKS OPTI ODRA WrocławOPPB - ZLOTA
77 POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS PoznańOPPB - ZLOTA
78 POL 1889Franciszek WodkowskiUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
79 POL 1897Michał TrafalskiYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
80 POL 1902Igor BoguszKN Lider KrakówOPPB - SREBRNA
81 POL 1917Filip SikorskiCSW OPTY UstkaOPPB - SREBRNA
82 POL 1943Wiktor Łasak Opti CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
83 POL 1961Agata Targowska OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
84 POL 1985Konrad KuncYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
85 POL 2003Hubert BruggemannOpti CWMOPPB - SREBRNA
86 POL 2010Jakub Gil TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
87 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIAOPPB - ZLOTA
88 POL 2035Aniela Frąckowiak OPTI CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
89 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
90 POL 2042Tymon Sochaj KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
91 POL 2043Liliana Sochaj KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
92 POL 2057Natalia KilarYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
93 POL 2076Ignacy KalinowskiUKS Bryg WrocławOPPB - SREBRNA
94 POL 2079Maurycy Odejewski CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
95 POL 2089Małgorzata WyrębskaYK Stal GdyniaOPPB - SREBRNA
96 POL 2111Krzysztof Szczodrowski CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
97 POL 2113Wiktor Pawłowski CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
98 POL 2114Tymon Wiatrowski CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
99 POL 2116Alicja SajYK Stal GdyniaOPPB - SREBRNA
100 POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
101 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
102 POL 3333Maja KomorowskaUKŻ OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
103 POL 4112Jan ZamojskiUKS Żeglarz WrocławOPPB - ZLOTA
104 POL 11138Przemysław ŻukowskiUKS Bryg WrocławOPPB - SREBRNA
105 POL 17101Antoni SmagońOPTY UstkaOPPB - SREBRNA