Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 664Oskar Sawicki
13
UKS Barnim Goleniów6,0111111(ocs)
2 POL 1883Aleksandra Bobrowska
12
UKS Barnim Goleniów110,0(9)112222
3 POL 188Filip Oleszczyk
14
UKS Barnim Goleniów18,023543(7)1
4 POL 1884Adrian Majdosz
14
UKS Barnim Goleniów26,014384(24)6
5 POL 1945Zuzanna Zielińska
13
MKŻ Żnin228,03233125(13)
6 POL 1229Zofia Pospieszna
12
AZS Poznań330,032710(16)35
7 POL 1376Matylda Brelińska
13
MKŻ Żnin433,05352(14)117
8 POL 2634Angela Zubel
13
MKŻ Żnin545,071249(17)94
9 POL 1964Piotr Hofman
16
KW LOK Garland Gliwice47,04(27)2715163
10 POL 1241Konstantyn Podwojski
14
KW LOK Garland Gliwice47,084710(30)414
11 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO649,069(13)661210
12 POL 127Franciszek Kolikow
13
Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo57,0127(17)15968
13 POL 5119Kajetan Kaska
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 59,081791(27)1311
14 POL 2052Magdalena Otto
14
KW LOK Garland Gliwice765,0610148198(23)
15 POL 1237RAFAŁ KRĘŻOŁEK
16
JACHT KLUB KOSZALIN70,05611(21)131421
16 POL 991Marta Gajdzińska
9
AZS Poznań8171,01954918(31)16
17 POL 884Anna Chomont
14
UKS Barnim Goleniów974,0(29)166372220
18 POL 1230Alicja Koczorowska
12
AZS Poznań1075,02168112315(24)
19 POL 421Bartosz Żmudziński
11
MKŻ Żnin76,01191115(43)219
20 POL 1965Karol Rusin
13
KW LOK Garland Gliwice79,01682051020(32)
21 POL 2625Kornelia Dobaczewska
14
MKŻ Żnin1182,0191012121118(30)
22 POL 1586Małgorzata Górnisiewicz
14
Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni1283,0136127(31)3015
23 POL 920Lena Gaweł
11
AZS Poznań1387,01014246528(33)
24 POL 1307Bartosz Peczka
12
MKŻ Żnin88,0131981125(39)12
25 POL 922Jakub Podgórny
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 91,011515142125(dnc)
26 POL 157Mikołaj Mataczyński
11
AZS Poznań96,0141365(42)4117
27 POL 1778Marcel Rumiński
11
MKŻ Żnin96,01615921827(42)
28 POL 1228Olga Kanikowska
12
AZS Poznań1499,015151022(34)1027
29 POL 708Stanisław Maik
13
UKS BARNIM GOLENIÓW 101,017181312(35)1922
30 POL 11Szymon Szykowny
15
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie109,010142119(46)2619
31 POL 1856Amelia Tram
14
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie15112,07717142047(dnc)
32 POL 1077Jan Styś
14
KW LOK Garland Gliwice115,01411141624(43)36
33 POL 479Filip Harasimowicz - Krysztofiak
12
UKŻ Kołobrzeg118,0(dnc)824382937
34 POL 1752Justyna Jurkowska
13
MKŻ Żnin16119,0222019132223(41)
35 POL 1428Emilia Siekierczak
11
AZS Poznań17121,0420182226(38)31
36 POL 1114Jakub Hippler
13
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie124,09171618(47)3628
37 POL 964Maciej Malitowski
11
KW LOK Garland Gliwice125,0121115173733(38)
38 POL 229Ignacy Pospieszny
10
AZS Poznań126,020211019(40)1739
39 POL 381Aleksander Lenart
10
UKS Opti Odra Wrocław131,02322202028(44)18
40 POL 1408Michał Godlewski
11
KW LOK Garland Gliwice132,015192113(39)3529
41 POL 104Wojciech Juszczak
14
Uczniowski Klub Żeglarski Błękitni133,017131823(41)3725
42 POL 2051Oliwier Rubinkowski
15
KW LOK Garland Gliwice136,023211618(32)3226
43 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
14
UKŻ Mrzeżyno18145,018121927(36)3435
44 POL 120Kacper Stęplowski
10
KW LOK Garland Gliwice151,01822222029(40)40
45 CZE 828Patrick Štafa
9
Moravský Yacht Klub2162,020182424(44)4234
46 POL 423Maciej Kryspin
12
MKŻ Żnin171,02225321633(46)43
47 POL 1238KAJETAN BOREK
11
JACHT KLUB KOSZALIN242,0(dsq)30ocs264545dnc
48 POL 1601Maja Stormann
12
UKŻ Kołobrzeg1984,0272429(dnc)112
49 POL 1532Wojciech Styś
10
KW LOK Garland Gliwice84,02623(29)174410
50 POL 228Nina Gaweł
9
AZS Poznań20389,0(27)242527265
51 POL 960Maja Harasimowicz - Krysztofiak
10
UKŻ Kołobrzeg2191,025(27)22251171
52 POL 20Hanna Kozłowska
12
MUKŻ BAŁTYK2292,0(28)282725336
53 POL 8455Bogna Tłok
11
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie98,0282825(29)1223
54 POL 9Maksymilian Czarnecki
10
AZS Poznań101,021(26)26246816
55 POL 7Filip Bochniak
15
UKŻ Zgorzelec107,0(32)30232651211
56 POL 1478Szymon Szymanowicz
14
UKŻ Mrzeżyno109,0262323237(dnc)7
57 POL 930Mateusz Olejnik
13
UKŻ Kołobrzeg110,0(dnc)29273010104
58 POL 1772Witold Safijan
10
MKŻ Żnin119,0(33)3131289119
59 POL 923Michał Skubisz
14
Błękitni UKŻ128,0(35)3332331398
60 POL 1705Lena Florys
12
UKŻ Kołobrzeg23132,025262830185(dnc)
61 POL 427Ada Wilińska
11
AZS Poznań24136,0302926298(dnc)14
62 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
10
MKŻ Żnin149,0293128281716(dnc)
63 POL 1462Kornelia Zapalska
15
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie25156,0(dnc)dnc3031201512
64 POL 95Łucja Borkowska
9
AZS Poznań264177,036(dnc)dncdnc161415
65 POL 972Kacper Rodziewicz
14
UKŻ Błękitni Grzybowo202,0(dnc)32dncdncdnc1313
66 POL 121Oliwer Brynkiewicz
13
Błękitni UKŻ209,02434(dnc)3223dnsdnc
67 POL 976Teodor Susid
12
Uczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" Grzybowo212,03132303140(dnc)dnc
68 POL 942Adrian Górecki
14
UKŻ Błękitni Grzybowo213,031(dnc)dncdnc2117dnc
69 POL 201INKA KOZA
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO27227,02125(dnc)dnc37dncdnc
70 POL 958Jakub Chudyk
10
UKŻ Kołobrzeg230,0(dnc)3331dnc22dncdnc
71 LTU 14Laima Maciulevićiute
13
Yacht Club Silute28236,030(dnc)dncdnc14dnsdns
72 POL 336AGATA GOLEC
15
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO29252,024(dnc)dncdnc36dncdnc
73 POL 91Nicola Wolańska
16
CŻ Szczecin30254,034(dnc)dncdnc28dncdnc
74 POL 1007Michał Kozłowski
10
MUKŻ BAŁTYK255,0(dnc)dncdncdnc15dnsdnc
75 LTU 22Arvydas Alachverdijevas
17
Yacht Club Silute259,0(dnc)dncdncdnc19dncdnc
76 POL 101Dominika Smyk
9
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie315264,0(dnc)dncdncdnc24dncdnc
77 POL 111Dominik Solczak
10
Centrum Żeglarskie Szczecin 265,0(dnc)dncdncdnc25dncdnc
78 POL 51Natalia Przebinda
17
CŻ Szczecin32266,0(dnc)dncdncdnc26dncdnc
79 POL 77Paweł Witkowski
12
UKS "FALA" Trzebież267,0(dnc)dncdncdnc27dncdnc
80 LTU 12Egidijus Curankovas
11
Yacht Club Silute269,0(dnc)dncdncdnc29dncdnc
81 LTU 7265Gabriele Bartkute
17
Yacht Club Silute33270,0(dnc)dncdncdnc30dncdnc
82 POL 1Kuba Stankiewicz
16
CŻ Szczecin271,0(dnc)dncdncdnc31dncdnc
83 POL 5Oliwer Grządkowski
15
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie272,0(dnc)dncdncdnc32dncdnc
84 POL 6Mariusz Widuto
16
CŻ Szczecin273,0(dnc)dncdncdnc33dncdnc
85 POL 8Szymon Kijańczuk
16
CŻ Szczecin274,0(dnc)dncdncdnc34dncdnc
86 POL 10Claudia Gorczak-Kałuc
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 34275,0(dnc)dncdncdnc35dncdnc
87 POL 262Kacper Korpak
12
UKS "FALA" Trzebież278,0(dnc)dncdncdnc38dncdnc
88 POL 1387Piotr Malitowski
8
KW LOK Garland Gliwice6279,0(dnc)dncdncdnc39dncdnc
89 RUS 31Anna Iakelis
13
YC SLAWSK35281,0(dnc)dncdncdnc41dncdnc
90 RUS 41Zachar Rudenkow
11
YC SLAWSK282,0(dnc)dncdncdnc42dncdnc
91 RUS 744Mikhail Shadrukhin
11
YC SLAWSK283,0(dnc)dncdncdnc43dncdnc
92 RUS 746Aleksandra Shevchuk
13
YC SLAWSK36284,0(dnc)dncdncdnc44dncdnc
93 POL 2851Magda Rumińska
8
MKŻ ŻNIN7285,0(dnc)dncdncdnc45dncdnc
94 POL 7721Mikołaj Breliński
7
MKŻ Żnin8286,0(dnc)dncdncdnc46dncdnc