Podział na grupy obowiązujący w dniu 08-07-2018 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 07-07-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 CZE 828Patrick ŠtafaMoravský Yacht KlubOPPB - ZLOTA
2 LTU 12Egidijus CurankovasYacht Club SiluteOPPB - SREBRNA
3 LTU 14Laima MaciulevićiuteYacht Club SiluteOPPB - SREBRNA
4 LTU 22Arvydas AlachverdijevasYacht Club SiluteOPPB - SREBRNA
5 LTU 7265Gabriele BartkuteYacht Club SiluteOPPB - SREBRNA
6 POL 1Kuba StankiewiczCŻ SzczecinOPPB - SREBRNA
7 POL 5Oliwer GrządkowskiKlub Sportowy Centrum ŻeglarskieOPPB - SREBRNA
8 POL 6Mariusz WidutoCŻ SzczecinOPPB - SREBRNA
9 POL 7Filip BochniakUKŻ ZgorzelecOPPB - SREBRNA
10 POL 8Szymon KijańczukCŻ SzczecinOPPB - SREBRNA
11 POL 9Maksymilian CzarneckiAZS PoznańOPPB - SREBRNA
12 POL 10Claudia Gorczak-KałucKlub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - SREBRNA
13 POL 11Szymon SzykownyMLKS KRAJNA Sępólno KrajeńskieOPPB - ZLOTA
14 POL 20Hanna KozłowskaMUKŻ BAŁTYKOPPB - SREBRNA
15 POL 51Natalia PrzebindaCŻ SzczecinOPPB - SREBRNA
16 POL 77Paweł WitkowskiUKS "FALA" TrzebieżOPPB - SREBRNA
17 POL 91Nicola WolańskaCŻ SzczecinOPPB - SREBRNA
18 POL 95Łucja BorkowskaAZS PoznańOPPB - SREBRNA
19 POL 101Dominika SmykKlub Sportowy Centrum ŻeglarskieOPPB - SREBRNA
20 POL 104Wojciech JuszczakUczniowski Klub Żeglarski BłękitniOPPB - ZLOTA
21 POL 111Dominik SolczakCentrum Żeglarskie Szczecin OPPB - SREBRNA
22 POL 120Kacper StęplowskiKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
23 POL 121Oliwer BrynkiewiczBłękitni UKŻOPPB - SREBRNA
24 POL 127Franciszek KolikowUczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" GrzybowoOPPB - ZLOTA
25 POL 157Mikołaj MataczyńskiAZS PoznańOPPB - ZLOTA
26 POL 188Filip Oleszczyk UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
27 POL 201INKA KOZAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNOOPPB - SREBRNA
28 POL 228Nina GawełAZS PoznańOPPB - SREBRNA
29 POL 229Ignacy PospiesznyAZS PoznańOPPB - ZLOTA
30 POL 262Kacper KorpakUKS "FALA" TrzebieżOPPB - SREBRNA
31 POL 336AGATA GOLECM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNOOPPB - SREBRNA
32 POL 381Aleksander LenartUKS Opti Odra WrocławOPPB - ZLOTA
33 POL 421Bartosz ŻmudzińskiMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
34 POL 423Maciej KryspinMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
35 POL 427Ada WilińskaAZS PoznańOPPB - SREBRNA
36 POL 479Filip Harasimowicz - KrysztofiakUKŻ KołobrzegOPPB - ZLOTA
37 POL 664Oskar Sawicki UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
38 POL 708Stanisław MaikUKS BARNIM GOLENIÓW OPPB - ZLOTA
39 POL 884Anna Chomont UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
40 POL 920Lena GawełAZS PoznańOPPB - ZLOTA
41 POL 922Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - ZLOTA
42 POL 923Michał SkubiszBłękitni UKŻOPPB - SREBRNA
43 POL 930Mateusz OlejnikUKŻ KołobrzegOPPB - SREBRNA
44 POL 942Adrian GóreckiUKŻ Błękitni GrzybowoOPPB - SREBRNA
45 POL 958Jakub ChudykUKŻ KołobrzegOPPB - SREBRNA
46 POL 960Maja Harasimowicz - KrysztofiakUKŻ KołobrzegOPPB - SREBRNA
47 POL 964Maciej MalitowskiKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
48 POL 972Kacper RodziewiczUKŻ Błękitni GrzybowoOPPB - SREBRNA
49 POL 976Teodor SusidUczniowski Klub Żeglarski " Błękitni" GrzybowoOPPB - SREBRNA
50 POL 991Marta GajdzińskaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
51 POL 1007Michał KozłowskiMUKŻ BAŁTYKOPPB - SREBRNA
52 POL 1016Wawrzyniec ŻelaznyMKŻ ŻninOPPB - SREBRNA
53 POL 1077Jan StyśKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
54 POL 1114Jakub HipplerMLKS KRAJNA Sępólno KrajeńskieOPPB - ZLOTA
55 POL 1228Olga KanikowskaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
56 POL 1229Zofia PospiesznaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
57 POL 1230Alicja KoczorowskaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
58 POL 1237RAFAŁ KRĘŻOŁEKJACHT KLUB KOSZALINOPPB - ZLOTA
59 POL 1238KAJETAN BOREKJACHT KLUB KOSZALINOPPB - ZLOTA
60 POL 1241Konstantyn PodwojskiKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
61 POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
62 POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
63 POL 1387Piotr MalitowskiKW LOK Garland GliwiceOPPB - SREBRNA
64 POL 1408Michał GodlewskiKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
65 POL 1428Emilia SiekierczakAZS PoznańOPPB - ZLOTA
66 POL 1462Kornelia ZapalskaMLKS KRAJNA Sępólno KrajeńskieOPPB - SREBRNA
67 POL 1478Szymon SzymanowiczUKŻ MrzeżynoOPPB - SREBRNA
68 POL 1479Zuzanna SzymanowiczUKŻ MrzeżynoOPPB - ZLOTA
69 POL 1532Wojciech StyśKW LOK Garland GliwiceOPPB - SREBRNA
70 POL 1586Małgorzata GórnisiewiczUczniowski Klub Żeglarski BłękitniOPPB - ZLOTA
71 POL 1601Maja StormannUKŻ KołobrzegOPPB - SREBRNA
72 POL 1705Lena FlorysUKŻ KołobrzegOPPB - SREBRNA
73 POL 1752Justyna JurkowskaMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
74 POL 1772Witold SafijanMKŻ ŻninOPPB - SREBRNA
75 POL 1778Marcel RumińskiMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
76 POL 1856Amelia TramMLKS KRAJNA Sępólno KrajeńskieOPPB - ZLOTA
77 POL 1883Aleksandra Bobrowska UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
78 POL 1884Adrian Majdosz UKS Barnim GoleniówOPPB - ZLOTA
79 POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
80 POL 1964Piotr HofmanKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
81 POL 1965Karol RusinKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
82 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNOOPPB - ZLOTA
83 POL 2051Oliwier RubinkowskiKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
84 POL 2052Magdalena OttoKW LOK Garland GliwiceOPPB - ZLOTA
85 POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
86 POL 2634Angela ZubelMKŻ ŻninOPPB - ZLOTA
87 POL 2851Magda RumińskaMKŻ ŻNINOPPB - SREBRNA
88 POL 5119Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie OPPB - ZLOTA
89 POL 7721Mikołaj BrelińskiMKŻ ŻninOPPB - SREBRNA
90 POL 8455Bogna TłokMLKS KRAJNA Sępólno KrajeńskieOPPB - SREBRNA
91 RUS 31Anna IakelisYC SLAWSKOPPB - SREBRNA
92 RUS 41Zachar RudenkowYC SLAWSKOPPB - SREBRNA
93 RUS 744Mikhail ShadrukhinYC SLAWSKOPPB - SREBRNA
94 RUS 746Aleksandra ShevchukYC SLAWSKOPPB - SREBRNA