Wyniki regat - OPTIMIST
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3
1 POL 2177Patryk Chełkowski
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO6,0321
2 POL 2162Mateusz Gigielewicz
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO8,0512
3 POL 2191Jan Karnowski
12
KS SPÓJNIA WARSZAWA8,0233
4 POL 2006Amelia Potejko
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO119,0757
5 POL 2605Magdalena Skórnóg
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO226,09413
6 POL 2166Dominika Grala
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO327,01764
7 POL 1867Jan Klinicki
11
SSW MOS IŁAWA28,08128
8 POL 2007Alicja Michalewska
11
SSW MOS IŁAWA430,01245
9 POL 1801Oskar Wielczyk
11
SSW MOS IŁAWA34,06226
10 POL 1522Tymoteusz Wysocki
13
YKP GDYNIA34,016810
11 POL 1669Natalia Chojnowska
11
SSW MOS IŁAWA535,010916
12 POL 2151Jan Rohde
10
SSW MOS IŁAWA38,042311
13 POL 2120Michał Karnacewicz
11
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN42,0111120
14 POL 1763Julian Podwalski
13
SSW MOS IŁAWA43,0121021
15 POL 1880Mikołaj Bujalski
12
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN48,022179
16 POL 932Jakub Rusiniak
11
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN49,0211414
17 POL 443Dominika Godlewska
11
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI667,0241924
18 POL 11943Filip Rostek
12
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN70,0192922
19 POL 12971Maciej Szawkowski
10
BAZA MRĄGOWO72,0312615
20 POL 4Adam Ciołek
12
BAZA MRĄGOWO73,0282718
21 POL 2104Maksymilian Luto
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN75,0183027
22 POL 446Aleksandra Wrońska
11
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI776,0252031
23 POL 1891Kacper Warywoda
13
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN78,0401325
24 POL 1363Hanna Borkowska
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO883,0272135
25 POL 445Antonina Kiełbik
11
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI983,0263126
26 POL 71Daniel Łachacz
10
BAZA MRĄGOWO86,0363317
27 POL 2096Liwia Liszkiewicz
11
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI1088,0204028
28 POL 1001Wit Dmuchowski
9
SSW MOS IŁAWA88,0303523
29 POL 1674Tomasz Pakulski
10
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI97,0293632
30 POL 941Maciek Dudek
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN102,01315ufd
31 POL 1887Mikołaj Strupiński
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO103,0412537
32 POL 966Lena Cituk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO11104,0237ufd
33 POL 447Amelia Wydra
12
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI12104,0343733
34 POL 444Aleksandra Zybert
11
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI13106,01418ufd
35 POL 1969Hubert Szulczewski
10
SSW MOS IŁAWA110,0375419
36 POL 522Mateusz Kozłowski
10
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI114,0384630
37 POL 921Marta Chomik
13
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN14117,01528ufd
38 POL 1614Iga Wielczyk
13
SSW MOS IŁAWA15118,0ocs3212
39 POL 980Marcin Krawczyk
11
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN118,0453439
40 POL 1482Roch Dmuchowski
12
SSW MOS IŁAWA122,03216ufd
41 POL 1364Jan Fuk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO123,0473838
42 POL 1227Mikołaj Głąb
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN124,0464929
43 POL 2099Daria Pedowska
9
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI16128,0425234
44 POL 1570Michał Ciechanowicz
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO132,0444543
45 POL 11362Miłosz Wyszyński
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO133,0504241
46 POL 91Miłosz Ciechanowicz
8
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO134,0485036
47 POL 1Natasza Micewicz
9
YKP GDYNIA17138,0395346
48 POL 1332Zofia Brdulak
9
KS SPÓJNIA WARSZAWA18138,0534342
49 POL 2092Wolfgang Gebauer
10
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI140,0514445
50 POL 1903Marta Juńczyk
11
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN19143,0554840
51 POL 943Bartosz Bilicki
11
SSW MOS IŁAWA148,03539ufd
52 POL 969Zuzanna Liedtke
10
SSW MOS IŁAWA20149,0545144
53 POL 1167Maja Szwejk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO21154,03347ufd
54 POL 12177Weronika Grala
8
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO22158,04341ufd
55 POL 1601Paulina Jasińska, Jasińska
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN23160,0565648
56 POL 2072Stanisław Nadolski
9
SSW MOS IŁAWA162,0575550
57 POL 844Emilia Brdulak
7
KS SPÓJNIA WARSZAWA24183,058dnf51
58 POL 1365Zofia Kuszewska
8
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO25195,0dnfdnf47
59 POL 45Jurgen Gebauer
9
OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI197,0dnfocs49
60 POL 3006Oliwia Węgrzynowska
11
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN26197,049ocsret
61 POL 985Jakub Darkowski
10
SSW MOS IŁAWA200,052dsqdnf
62 POL 16Jędrzej Grabrysa
11
KS AZS UWM OLSZTYN222,0dnfdnfdnf
63 POL 30Aleksandra Stachewicz
9
KS AZS UWM OLSZTYN27222,0dnfdnfdnf
64 POL 329Hanna Lipniewicz
9
KS AZS UWM OLSZTYN28222,0dnfdnfdnf
65 POL 396Ewa Wojtacka
12
KS AZS UWM OLSZTYN29222,0dnfdnfdnf
66 POL 492Magdalena Stachewicz
9
KS AZS UWM OLSZTYN30222,0dnfdnfdnf
67 POL 505Marianna Żuber
9
KS AZS UWM OLSZTYN31222,0dnfdnfdnf
68 POL 863Aleksander Kolman
10
KS AZS UWM OLSZTYN222,0dnfdnfdnf
69 POL 934Zuzanna Siemińska
10
KS AZS UWM OLSZTYN32222,0dnfdnfdnf
70 POL 1118Alicja Żuber
12
KS AZS UWM OLSZTYN33222,0dnfdnfdnf
71 POL 1319Nikodem Różański
10
SSW MOS IŁAWA222,0dnfdnfdnf
72 POL 1941Eliza Kołtak
13
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN34222,0dnfdnfdnf
73 RUS 1301Sergei Parfenov
10
UKS PIONERSKIJ KALININGRAD REGION222,0dnfdnfdnf