Start list OPTIMIST A 268
powered by

  Sail Number Helm Gender Birth date Age
(by vintage)
Club
1 CZE 8Barbora Valenová
K
17.10.2007
12
JK Olomouc
2 CZE 38Jindrich Kalab
M
01.08.2005
14
VS Duchcov
3 CZE 550Michal Halouzka
M
14.10.2005
14
MYK
4 CZE 615Matyas Raza
M
18.08.2008
11
VS Duchcov
5 CZE 703Matyáš Dymák
M
03.04.2005
14
YC Vysoké Mýto
6 CZE 704Liliana Dymáková
K
05.10.2010
9
YC Vysoké Mýto
7 CZE 784Zuzana Tlapáková
K
18.01.2007
12
YC SK Štětí
8 CZE 788Michal Rais
M
08.01.2006
13
YC SK Štětí
9 CZE 809Kristýna Eva Flosmanová
K
20.03.2022
-
TJ Jiskra Třeboň
10 CZE 812Ondřej Šindelka
M
14.05.2006
13
MYK
11 CZE 813Vojtěch Klíma
M
20.06.2025
-
ČYK
12 CZE 817Lukas Kraus
M
23.10.2006
13
YC Ceska Lipa
13 CZE 819Beáta Dokoupilova
K
28.08.2008
11
Jachtklub Brno
14 CZE 827Vojtěch Tlapák
M
21.02.2005
14
YC SK Štětí
15 CZE 828Patrick Štafa
M
29.05.2010
9
Moravský Yacht Klub
16 CZE 829Matěj Kučera
M
20.11.2012
7
TJ Lanškroun - Yacht Club
17 CZE 834Linda Dokoupilova
K
17.03.2006
13
Jachtklub Brno
18 CZE 858Adam Jaros
M
20.12.2017
-
MYK
19 FIN 1073Olav Hamel
M
04.04.2006
13
BS
20 GER 1005Samuel Tolckmitt
M
08.01.2006
13
Potsdamer Yacht Club
21 GER 1011Xaver Schwarz
M
14.08.2006
13
CYC
22 GER 1014David Buchler
M
08.09.2006
13
Berliner Yacht-Club
23 GER 1059Moritz Peschke
M
20.05.2005
14
Potsdamer Yacht Club
24 GER 1090Mathilda Schäfer
K
20.05.2012
7
Münchner Yacht Club
25 GER 1102Martin Erdmann
M
10.08.2005
14
WSC 1925
26 GER 1103Reamonn Theiner
M
17.01.2005
14
Segelverein Schwanenhalbinsel
27 GER 1169Emma Mahnke
K
03.04.2005
14
RSVM
28 GER 1173Clara Held
K
20.10.2017
-
PYC
29 GER 1187Till Fiedler
M
30.07.2005
14
Segelclub Schwielochsee e.V.
30 GER 1210Henrik Peters
M
18.02.2005
14
Mühlenberger Segel-Club e.V.
31 GER 1232Valentina Steinlein
K
03.01.2006
13
Bayerischer Yacht-Club
32 GER 1233Johann Emmer
M
20.02.2021
-
Verein Seglerhaus am Wannsee
33 GER 1250Roepke Eleonora
K
20.05.2025
-
SGS Scwielochsee e.V.
34 GER 1277Moritz Wagner
M
05.11.2006
13
DTYC
35 GER 1278Matti Rodrian
M
26.10.2006
13
Fürstenberger Yachtclub FbgY
36 GER 1281Willy Bo Sörensen
M
10.12.2005
14
Mühlenberger Segelclub
37 GER 1300Constantin Bötsch
M
18.06.2007
12
Bayerischer Yachtclub
38 GER 1301Louisa Müller
K
03.02.2005
14
BYC
39 GER 1311Caspar ILGENSTEIN
M
09.02.2006
13
Mühlenberger Segel-Club
40 GER 1314Carl Krause
M
20.05.2005
14
RSC92
41 GER 1317Lea Adolph
K
15.04.2006
13
DTYC
42 GER 1320Severin Gericke
M
04.02.2006
13
YCaT
43 GER 1333Luna Von Weidenbach
K
20.02.2021
-
Bayerischer Yacht Club
44 GER 11721Mathilde Blaurock
K
01.07.2005
14
Potsdamer Yachtclub
45 GER 11776Max Meindl
M
20.06.2002
17
Berliner Yacht-Club
46 GER 12211Annabelle Maxima Knoop
K
20.03.2018
-
Potsdamer Yacht Club
47 GER 12228Skipp Frahm
M
22.08.2007
12
BYC
48 GER 12414Marit Krüger
K
20.02.2017
-
Segel-Club "AHOI" (SCA)
49 GER 12877Hannes Schuetze
M
10.10.2005
14
Berliner Yacht Club
50 GER 12954Mia Möllemann
K
08.08.2006
13
Berliner Yacht Club
51 GER 13041Hermina Schmidtchen
K
12.03.2006
13
Segelclub Schwielochsee e.V.
52 GER 13083Henrik Kulik
M
11.09.2006
13
Eisenbahner Segelverein Kirchmöser
53 GER 13115Finja Waldheuer
K
08.09.2006
13
Etuf
54 GER 13200Leonie Böcker
K
16.06.2007
12
PYC
55 GER 13238Bastian Weber
M
23.06.2006
13
Yacht-Club am Tegernsee
56 GER 13612Theodor Schwanebeck
M
26.08.2007
12
RSVM
57 GER 13649Hannes Braune
M
20.01.2024
-
Segelclub Märkischer Adler e.V.
58 IRL 1537Ciara O?Regan
K
12.10.2004
15
Royal Saint George Yacht Club
59 IRL 1570Jamie Venner
M
02.10.2004
15
ROYAL CORK YACHT CLUB
60 IRL 1600Lauren O?callaghan
K
25.10.2004
15
Royal Saint George Yacht Club
61 IRL 1611Richard Mc Sweeney
M
05.10.2004
15
ROYAL CORK YACHT CLUB
62 IRL 1614Ben O Shaughnessy
M
02.10.2006
13
ROYAL CORK YACHT CLUB
63 ITA 8118MALIKA BELLOMI
K
01.01.2005
14
FRAGLIA VELA RIVA
64 ITA 8163Gabriele De Noe
M
18.03.2004
15
Fraglia Vela Malcesine
65 ITA 8801Mia Benamati
K
27.12.2006
13
Fraglia Vela Malcesine
66 ITA 8802Matteo Ciaglia
M
30.03.2006
13
Fraglia Vela Malcesine
67 ITA 8913MOSE' BELLOMI
M
01.01.2007
12
FRAGLIA VELA RIVA
68 ITA 8915Marco Franceschini
M
20.02.2006
13
Fraglia Vela Riva
69 ITA 8917Alex Demurtas
M
05.01.2006
13
Fraglia Vela Riva
70 ITA 8937Manuel Henk Vos
M
23.05.2008
11
Fraglia Vela Malcesine
71 ITA 9101Lorenzo Ghirotti
M
17.12.2008
11
Fraglia Vela Malcesine
72 ITA 9105MATTIVI EMMA
K
01.01.2005
14
FRAGLIA VELA RIVA
73 LTU 323Saule Pajarskaite
K
17.12.2005
14
Bangputys
74 LTU 383Rokas Rimša
M
10.07.2008
11
Bangputys
75 LTU 450Rokas Golubovas
M
01.01.0001
-
Bangputys
76 LTU 469Deimantas Valeika
M
01.01.0001
-
Bangputys
77 LTU 473Matas Kniubas
M
01.01.0001
-
Bangputys
78 LTU 865Mingail? Plučait?
K
09.07.2009
10
Bangputys
79 NOR 3881Vetle Stoen
M
28.05.2006
13
nesodden Seilforening
80 NOR 3887Balder Stoen
M
14.11.2004
15
Nesodden Seilforening
81 NOR 3981Philip Forslund
M
18.06.2007
12
Nesodden Seilforening
82 POL 5Anna Chomont
K
07.08.2005
14
UKS Barnim Goleniów
83 POL 13Michał Szklarz
M
20.07.2005
14
KS Dobra Marina
84 POL 16Kasia Wajdowska
K
21.07.2004
15
KŻ Horn Kraków
85 POL 39Andrzej Nycz
M
11.08.2006
13
Pkm Lok Poznań
86 POL 51Hubert Adamów
M
03.09.2005
14
KS Dobra Marina
87 POL 90Marcel Montrymowicz
M
10.08.2004
15
CHKŻ Chojnice
88 POL 110Jan Pacheco
M
01.01.2006
13
KŻ Horn Kraków
89 POL 175Aleksander Nowakowski
M
20.11.2008
11
KS Dobra Marina
90 POL 188Filip Oleszczyk
M
29.11.2005
14
UKS Barnim Goleniów
91 POL 212Karolina Gajdzińska
K
15.11.2005
14
AZS Poznań
92 POL 333Michał "KORNIK" Skawiński
M
12.08.2007
12
KS SPÓJNIA WARSZAWA
93 POL 396Paweł Romanowicz
M
11.07.2005
14
UKS Żeglarz Wrocław
94 POL 664Oskar Sawicki
M
15.06.2006
13
UKS Barnim Goleniów
95 POL 825JAN WIŚNIEWSKI
M
27.06.2007
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
96 POL 910Wojciech Jankowski
M
21.09.2006
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
97 POL 920Maksymilian Kruczyński
M
10.04.2006
13
AZS Poznań
98 POL 922Jakub Podgórny
M
07.02.2008
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
99 POL 926Zofia Prądzyńska
K
20.01.2008
11
CHKŻ Chojnice
100 POL 935HANNA KOZŁOWSKA
K
31.03.2007
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
101 POL 966Lena Cituk
K
16.06.2007
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
102 POL 978Grzegorz Janicki
M
03.11.2005
14
JKW Poznań
103 POL 1018Antoni Lipiński
M
07.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
104 POL 1050Szymon Rossa
M
10.04.2006
13
ŻMKS Poznań
105 POL 1070Maksymilian Kabat
M
02.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
106 POL 1106FRANCISZEK MASSALSKI
M
04.02.2008
11
MKS Dwójka Warszawa
107 POL 1110Janina Dmochowska
K
21.10.2006
13
MKŻ ARKA Gdynia
108 POL 1137MARIANNA GĘBICKA
K
09.08.2006
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA
109 POL 1140Aleksandra Borucka
K
06.01.2006
13
AZS Poznań
110 POL 1151Alicja Przybyłek
K
03.08.2005
14
AZS Poznań
111 POL 1229Zofia Pospieszna
K
28.06.2007
12
AZS Poznań
112 POL 1230Alicja Koczorowska
K
29.08.2007
12
AZS Poznań
113 POL 1278Adam Cwojdziński
M
21.06.2006
13
ŻMKS Poznań
114 POL 1364Jan Fuk
M
20.11.2006
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
115 POL 1390Kacper Młodzianowski
M
31.08.2005
14
AZS Poznań
116 POL 1438Zuzanna Borucka
K
10.01.2007
12
JKW Poznań
117 POL 1439Szymon Wójcik
M
18.09.2005
14
WKŻ Wolsztyn
118 POL 1444Oskar Ponto
M
28.06.2004
15
YKP Gdynia
119 POL 1448HANNA KORSAK
K
07.12.2006
13
MKS Dwójka Warszawa
120 POL 1452Antonina Ołowiak
K
08.06.2006
13
YKP Gdynia
121 POL 1472Igor Kawałko
M
28.06.2007
12
OPTI CWM GDYNIA
122 POL 1551Maciej Iliński
M
07.08.2004
15
YKP Gdynia
123 POL 1555Blanka Bobula
K
04.04.2007
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
124 POL 1561Zuzanna Ołowiak
K
06.01.2005
14
YKP Gdynia
125 POL 1576Antoni Sopata
M
22.08.2003
16
AZS Poznań
126 POL 1593Rafał Balicki
M
19.02.2007
12
CHKŻ Chojnice
127 POL 1611Antoni Nazimek
M
01.09.2005
14
JKW Poznań
128 POL 1614Iga Wielczyk
K
05.05.2005
14
SSW MOS Iława
129 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
22.01.2007
12
JKW Poznań
130 POL 1626Aleksander Ponto
M
28.06.2004
15
YKP Gdynia
131 POL 1644Nina Janowicz
K
26.07.2006
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
132 POL 1645Michał Biedalak
M
03.11.2005
14
JKW Poznań
133 POL 1660Zuzanna Figel
K
22.08.2003
16
OPTI CWM GDYNIA
134 POL 1666Katarzyna Płaza
K
02.01.2007
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
135 POL 1669Natalia Chojnowska
K
01.03.2007
12
SSW MOS Iława
136 POL 1674Szczepan Damasiewicz
M
30.07.2003
16
YKP GDYNIA
137 POL 1728Jan Kamieński
M
04.12.2006
13
JKW Poznań
138 POL 1745Marek Szczepankowski
M
25.02.2005
14
UKS Barnim Goleniów
139 POL 1750Filip Nosol
M
26.09.2007
12
UKS Żeglarz Wrocław
140 POL 1751Jacek Kalinowski
M
03.02.2006
13
CHKŻ Chojnice
141 POL 1754Jan Borowiak
M
25.11.2005
14
KS Dobra Marina
142 POL 1757Rafał Górski
M
05.04.2005
14
KS AZS AWFiS Gdańsk
143 POL 1758January Szczukowski
M
13.01.2008
11
CHKŻ Chojnice
144 POL 1763Julian Podwalski
M
27.09.2005
14
SSW MOS Iława
145 POL 1764Dominika Ołowiak
K
02.08.2004
15
YKP Gdynia
146 POL 1778Michał Maziara
M
07.07.2005
14
MKŻ ARKA GDYNIA
147 POL 1788ANTONI KILISZEK
M
05.03.2006
13
MKS Dwójka Warszawa
148 POL 1799Iwo Reński
M
09.05.2005
14
YKP Gdynia
149 POL 1801Oskar Wielczyk
M
17.10.2007
12
SSW MOS Iława
150 POL 1827Ewa Lewandowska
K
29.03.2006
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
151 POL 1829Stanisław Wojda
M
30.04.2006
13
JKW Poznań
152 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
K
26.11.2005
14
MKS Dwójka Warszawa
153 POL 1853Kinga Furmanek
K
27.07.2007
12
SSW MOS Iława
154 POL 1861Sebastian Kaczanowski
M
04.11.2004
15
OPTI ODRA Wrocław
155 POL 1862Zuzanna Zielińska
K
18.01.2006
13
YKP Gdynia
156 POL 1865Paulina Rutkowska
K
16.10.2005
14
YKP Gdynia
157 POL 1867Jan Klinicki
M
05.07.2007
12
SSW MOS Iława
158 POL 1868Maciej Cymerman
M
03.11.2006
13
UKS Barnim Goleniów
159 POL 1869Pola Dzik
K
01.05.2004
15
YKP Gdynia
160 POL 1871Wojciech Stefaniak
M
15.06.2006
13
ŻMKS Poznań
161 POL 1878Mateusz Narloch
M
03.07.2005
14
MKŻ ARKA Gdynia
162 POL 1879Ludwik Grzelak
M
07.04.2003
16
KS Spójnia Warszawa
163 POL 1883Aleksandra Bobrowska
K
04.01.2007
12
UKS Barnim Goleniów
164 POL 1884Adrian Majdosz
M
01.07.2005
14
UKS Barnim Goleniów
165 POL 1887Mikołaj Strupiński
M
16.01.2008
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
166 POL 1888Joanna Dyja
K
18.04.2005
14
WTW Warszawa
167 POL 1889Jeremi Dąbrowski
M
12.04.2005
14
UKS Barnim Goleniów
168 POL 1903Tomasz Bendlewski
M
20.01.2004
15
YKP Gdynia
169 POL 1904Igor Wójcik
M
11.07.2006
13
YKP Gdynia
170 POL 1906Gustaw Kwiek
M
02.02.2006
13
KS Spójnia Warszawa
171 POL 1915Filip Fajfer
M
29.06.2003
16
KŻ Horn Kraków
172 POL 1917Filip Marjański
M
02.06.2007
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
173 POL 1922Krzysztof Olejnik
M
07.10.2005
14
UKS Barnim Goleniów
174 POL 1923Jakub Dąbek
M
20.09.2004
15
SSW MOS Iława
175 POL 1925Alicja Wróblewska
K
06.06.2007
12
YKP Gdynia
176 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
15.07.2005
14
YKP Gdynia
177 POL 1943Rafał Pogorzelski
M
16.09.2003
16
CHKŻ Chojnice
178 POL 1947Agnieszka Pawłowska
K
29.03.2003
16
CHKŻ Chojnice
179 POL 1950Jeremi Szczukowski
M
01.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
180 POL 1957Wanda Szylińska
K
19.11.2005
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
181 POL 1971Aleksandra Bobula
K
29.02.2004
15
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
182 POL 1973Zofia Michałeczko
K
23.05.2007
12
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
183 POL 1974Hanna Michałeczko
K
01.07.2005
14
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
184 POL 1975Maja Kwiek
K
22.03.2007
12
KS Spójnia Warszawa
185 POL 1982Jan Witkowiak
M
04.05.2005
14
YKP Gdynia
186 POL 1985Korneliusz Dębiak
M
02.02.2003
16
CHKŻ Chojnice
187 POL 1988MICHALINA PAWELCZYK
K
14.01.2006
13
MKS Dwójka Warszawa
188 POL 1999Jakub Tomczyński
M
27.06.2003
16
KS Spójnia Warszawa
189 POL 2000Ignacy Oźminkowski
M
03.11.2004
15
KS Spójnia Warszawa
190 POL 2006Amelia Potejko
K
01.01.2006
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
191 POL 2024Michał Jaroszek
M
15.06.2006
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
192 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZ
K
29.01.2007
12
M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
193 POL 2030Adam Turczynowicz
M
22.03.2005
14
KS Spójnia Warszawa
194 POL 2031Fabian Kocięda
M
06.02.2007
12
OPTI CWM GDYNIA
195 POL 2033Julia Schmidt
K
20.01.2003
16
OPTI CWM GDYNIA
196 POL 2034Natasha Anolik
K
02.05.2006
13
OPTI CWM GDYNIA
197 POL 2036Filip Lenart
M
03.05.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
198 POL 2040Zofia Kucharska
K
11.06.2006
13
YKP Gdynia
199 POL 2042Tymon Sochaj
M
01.11.2007
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
200 POL 2043Lilia Sochaj
K
01.11.2007
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
201 POL 2057Natalia Kilar
K
19.11.2005
14
YK Stal Gdynia
202 POL 2068Kacper Bąk
M
01.03.2005
14
KŻ Horn Kraków
203 POL 2071Mateusz Gwóźdź
M
07.05.2005
14
YKP Gdynia
204 POL 2072Gracjan Grzech
M
20.12.2003
16
YKP Gdynia
205 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
01.01.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
206 POL 2108Julia Wróblewska
K
25.01.2006
13
YKP Gdynia
207 POL 2112Jerzy Sukow
M
19.08.2004
15
YKP Gdynia
208 POL 2119Aleksander Bury
M
19.01.2005
14
MKŻ ARKA GDYNIA
209 POL 2121Joanna Cymerman
K
03.12.2004
15
UKS Barnim Goleniów
210 POL 2125Michał Koczorowski
M
28.11.2005
14
AZS Poznań
211 POL 2126Gustaw Miciński
M
31.08.2004
15
YKP Gdynia
212 POL 2138Max Berliński
M
16.05.2006
13
YKP Gdynia
213 POL 2141Natalia Ziółkowska
K
25.02.2007
12
YKP Gdynia
214 POL 2142Hanna Wiszniowska
K
21.10.2005
14
JKW Poznań
215 POL 2148Jakub Modzelewski
M
16.09.2004
15
ŻMKS Poznań
216 POL 2152Wiktoria Hałabaty
K
21.07.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
217 POL 2154Hanna Burdziej
K
01.07.2004
15
KSW BALTIC DZIWNÓW
218 POL 2160Jakub Kluk
M
17.05.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
219 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZ
M
20.10.2005
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
220 POL 2164Kamil Stemplewski
M
04.10.2005
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
221 POL 2166DOMINIKA GRALA
K
09.12.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
222 POL 2177Patryk Chełkowski
M
25.03.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
223 POL 2200Kaja Śledzińska
K
31.03.2005
14
KS Spójnia Warszawa
224 POL 2206SZYMON ROZUM
M
03.12.2005
14
MKS Dwójka Warszawa
225 POL 2212Mateusz Graczyk
M
06.10.2008
11
CSW "OPTY" USTKA
226 POL 2403Pola Schmidt
K
14.09.2005
14
OPTI CWM GDYNIA
227 POL 2551Jerzy Gałęza
M
23.12.2007
12
JKW Poznań
228 POL 2605Magdalena Skórnóg
K
26.05.2006
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
229 POL 4112Jan Zamojski
M
07.09.2006
13
UKS Żeglarz Wrocław
230 POL 5119Kajetan Kaska
M
05.08.2005
14
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
231 POL 11943Wiktor Łasak
M
09.09.2006
13
Opti CWM Gdynia
232 SWE 472Jakob Graner
M
15.03.2004
15
KSSS
233 SWE 4099Jonatan Roijer
M
10.04.2005
14
LDSS
234 SWE 4426Levi Bernhardtz
M
01.08.2007
12
RÖSS
235 SWE 4461Annie Hinton
K
23.06.2007
12
Röss
236 SWE 4500Malcolm Dahlberg
M
25.07.2008
11
Boo SS
237 SWE 4507Julius Balkfors
M
27.02.2004
15
Skanörs B?tklubb
238 SWE 4539Emil Gustavsson
M
01.02.2005
14
Lbsk
239 SWE 4605Julia Werton
K
25.01.2005
14
LDSS
240 SWE 4610Hanna Gaskell-Brown
K
01.02.2004
15
R?? Jolleklubb
241 SWE 4624TEA ZEEBERG
K
21.08.2005
14
LDSS
242 SWE 4628Erik Norlén
M
12.07.2005
14
KSSS
243 SWE 4632Leo Fagerberg
M
22.06.2006
13
KKKK
244 SWE 4633Julia Leuckfeld
K
12.07.2006
13
Royal Swedish Yacht Club
245 SWE 4634Rasmus Wannfors
M
09.01.2004
15
BooSS
246 SWE 4636Jakob Back
M
08.01.2004
15
LBSK
247 SWE 4658Maxine Hjort
K
26.08.2004
15
KSSS
248 SWE 4659SELMA H?RD
K
24.04.2007
12
KKKK
249 SWE 4678Olof Holmberg
M
17.11.2004
15
KSSS
250 SWE 4682Lea Maurer
K
26.08.2005
14
KSSS
251 SWE 4684Agnes Hagby
K
29.09.2004
15
LDSS
252 SWE 4686Alice Bergelin
K
15.06.2004
15
LerSS
253 SWE 4700Max Zetterström
M
05.01.2006
13
BoSS
254 SWE 4717Elisa Lindskog
K
25.05.2004
15
Royal Swedish Yacht Club
255 SWE 4735Malcolm Graner
M
29.11.2005
14
Boo SS
256 SWE 4744Leo Birgersson
M
03.08.2006
13
MSS
257 SWE 4749Filippa Boman
K
26.01.2006
13
HjBK
258 SWE 4751Hanna Martinsson
K
18.04.2004
15
Linköpings Jolleseglarklubb
259 SWE 4752Emil Hovlind
M
31.08.2004
15
LJS
260 SWE 4755Cornelia Widestam
K
23.08.2005
14
KKKK
261 SWE 4763Philip Bjorkman
M
05.02.2005
14
MSS
262 SWE 4764Ida Elfving
K
28.10.2004
15
KSSS
263 SWE 4775Erik Bengtsson
M
12.05.2006
13
BKSS
264 SWE 4781Lukas Lindström
M
27.04.2004
15
KKKK
265 SWE 4784Wilhelm Dahlberg
M
27.11.2006
13
Boo SS
266 SWE 4788Sebastian Delgado
M
04.01.2006
13
MSS
267 SWE 4793Hugo Hovlind
M
24.07.2006
13
LJS
268 THA 18M.L.Weka Bhanubandh
M
12.07.2007
12
Thailand