Fleet assignment for 16-09-2018 OPTIMIST A
powered by
Last update: 00:00 15-09-2018

  Sail Number Helm Club Fleet
1 CZE 8Barbora ValenováJK Olomouc
OPPA - EMERALD
2 CZE 38Jindrich KalabVS Duchcov
OPPA - EMERALD
3 CZE 550Michal HalouzkaMYK
OPPA - BRONZE
4 CZE 615Matyas RazaVS Duchcov
OPPA - EMERALD
5 CZE 703Matyáš DymákYC Vysoké Mýto
OPPA - EMERALD
6 CZE 704Liliana DymákováYC Vysoké Mýto
OPPA - EMERALD
7 CZE 784Zuzana TlapákováYC SK Štětí
OPPA - EMERALD
8 CZE 788Michal RaisYC SK Štětí
OPPA - EMERALD
9 CZE 809Kristýna Eva FlosmanováTJ Jiskra Třeboň
OPPA - BRONZE
10 CZE 812Ondřej ŠindelkaMYK
OPPA - BRONZE
11 CZE 813Vojtěch KlímaČYK
OPPA - EMERALD
12 CZE 817Lukas KrausYC Ceska Lipa
OPPA - SILVER
13 CZE 819Beáta DokoupilovaJachtklub Brno
OPPA - EMERALD
14 CZE 827Vojtěch TlapákYC SK Štětí
OPPA - SILVER
15 CZE 828Patrick ŠtafaMoravský Yacht Klub
OPPA - EMERALD
16 CZE 829Matěj KučeraTJ Lanškroun - Yacht Club
OPPA - BRONZE
17 CZE 834Linda DokoupilovaJachtklub Brno
OPPA - EMERALD
18 CZE 858Adam JarosMYK
OPPA - SILVER
19 FIN 1073Olav HamelBS
OPPA - SILVER
20 GER 1005Samuel TolckmittPotsdamer Yacht Club
OPPA - BRONZE
21 GER 1011Xaver SchwarzCYC
OPPA - SILVER
22 GER 1014David BuchlerBerliner Yacht-Club
OPPA - SILVER
23 GER 1059Moritz PeschkePotsdamer Yacht Club
OPPA - BRONZE
24 GER 1090Mathilda SchäferMünchner Yacht Club
OPPA - BRONZE
25 GER 1102Martin ErdmannWSC 1925
OPPA - SILVER
26 GER 1103Reamonn TheinerSegelverein Schwanenhalbinsel
OPPA - GOLD
27 GER 1169Emma MahnkeRSVM
OPPA - BRONZE
28 GER 1173Clara HeldPYC
OPPA - BRONZE
29 GER 1187Till FiedlerSegelclub Schwielochsee e.V.
OPPA - SILVER
30 GER 1210Henrik PetersMühlenberger Segel-Club e.V.
OPPA - GOLD
31 GER 1232Valentina SteinleinBayerischer Yacht-Club
OPPA - SILVER
32 GER 1233Johann EmmerVerein Seglerhaus am Wannsee
OPPA - GOLD
33 GER 1250Roepke EleonoraSGS Scwielochsee e.V.
OPPA - BRONZE
34 GER 1277Moritz WagnerDTYC
OPPA - GOLD
35 GER 1278Matti RodrianFürstenberger Yachtclub FbgY
OPPA - EMERALD
36 GER 1281Willy Bo SörensenMühlenberger Segelclub
OPPA - SILVER
37 GER 1300Constantin BötschBayerischer Yachtclub
OPPA - SILVER
38 GER 1301Louisa MüllerBYC
OPPA - GOLD
39 GER 1311Caspar ILGENSTEINMühlenberger Segel-Club
OPPA - GOLD
40 GER 1314Carl KrauseRSC92
OPPA - GOLD
41 GER 1317Lea AdolphDTYC
OPPA - BRONZE
42 GER 1320Severin GerickeYCaT
OPPA - GOLD
43 GER 1333Luna Von WeidenbachBayerischer Yacht Club
OPPA - SILVER
44 GER 11721Mathilde BlaurockPotsdamer Yachtclub
OPPA - BRONZE
45 GER 11776Max MeindlBerliner Yacht-Club
OPPA - SILVER
46 GER 12211Annabelle Maxima KnoopPotsdamer Yacht Club
OPPA - BRONZE
47 GER 12228Skipp FrahmBYC
OPPA - EMERALD
48 GER 12414Marit KrügerSegel-Club "AHOI" (SCA)
OPPA - SILVER
49 GER 12877Hannes SchuetzeBerliner Yacht Club
OPPA - SILVER
50 GER 12954Mia MöllemannBerliner Yacht Club
OPPA - EMERALD
51 GER 13041Hermina SchmidtchenSegelclub Schwielochsee e.V.
OPPA - BRONZE
52 GER 13083Henrik KulikEisenbahner Segelverein Kirchmöser
OPPA - BRONZE
53 GER 13115Finja WaldheuerEtuf
OPPA - SILVER
54 GER 13200Leonie BöckerPYC
OPPA - BRONZE
55 GER 13238Bastian WeberYacht-Club am Tegernsee
OPPA - SILVER
56 GER 13612Theodor SchwanebeckRSVM
OPPA - GOLD
57 GER 13649Hannes BrauneSegelclub Märkischer Adler e.V.
OPPA - SILVER
58 IRL 1537Ciara O?ReganRoyal Saint George Yacht Club
OPPA - BRONZE
59 IRL 1570Jamie VennerROYAL CORK YACHT CLUB
OPPA - GOLD
60 IRL 1600Lauren O?callaghanRoyal Saint George Yacht Club
OPPA - BRONZE
61 IRL 1611Richard Mc SweeneyROYAL CORK YACHT CLUB
OPPA - GOLD
62 IRL 1614Ben O ShaughnessyROYAL CORK YACHT CLUB
OPPA - GOLD
63 ITA 8118MALIKA BELLOMIFRAGLIA VELA RIVA
OPPA - GOLD
64 ITA 8163Gabriele De NoeFraglia Vela Malcesine
OPPA - GOLD
65 ITA 8801Mia BenamatiFraglia Vela Malcesine
OPPA - BRONZE
66 ITA 8802Matteo CiagliaFraglia Vela Malcesine
OPPA - GOLD
67 ITA 8913MOSE' BELLOMIFRAGLIA VELA RIVA
OPPA - GOLD
68 ITA 8915Marco FranceschiniFraglia Vela Riva
OPPA - GOLD
69 ITA 8917Alex DemurtasFraglia Vela Riva
OPPA - GOLD
70 ITA 8937Manuel Henk VosFraglia Vela Malcesine
OPPA - BRONZE
71 ITA 9101Lorenzo GhirottiFraglia Vela Malcesine
OPPA - GOLD
72 ITA 9105MATTIVI EMMAFRAGLIA VELA RIVA
OPPA - GOLD
73 LTU 323Saule PajarskaiteBangputys
OPPA - EMERALD
74 LTU 383Rokas RimšaBangputys
OPPA - EMERALD
75 LTU 450Rokas GolubovasBangputys
OPPA - EMERALD
76 LTU 469Deimantas ValeikaBangputys
OPPA - BRONZE
77 LTU 473Matas KniubasBangputys
OPPA - EMERALD
78 LTU 865Mingail? Plučait?Bangputys
OPPA - EMERALD
79 NOR 3881Vetle Stoennesodden Seilforening
OPPA - BRONZE
80 NOR 3887Balder StoenNesodden Seilforening
OPPA - SILVER
81 NOR 3981Philip ForslundNesodden Seilforening
OPPA - SILVER
82 POL 5Anna Chomont UKS Barnim Goleniów
OPPA - EMERALD
83 POL 13Michał SzklarzKS Dobra Marina
OPPA - EMERALD
84 POL 16Kasia WajdowskaKŻ Horn Kraków
OPPA - SILVER
85 POL 39Andrzej NyczPkm Lok Poznań
OPPA - BRONZE
86 POL 51Hubert AdamówKS Dobra Marina
OPPA - BRONZE
87 POL 90Marcel Montrymowicz CHKŻ Chojnice
OPPA - SILVER
88 POL 110Jan PachecoKŻ Horn Kraków
OPPA - EMERALD
89 POL 175Aleksander NowakowskiKS Dobra Marina
OPPA - EMERALD
90 POL 188Filip Oleszczyk UKS Barnim Goleniów
OPPA - BRONZE
91 POL 212Karolina GajdzińskaAZS Poznań
OPPA - BRONZE
92 POL 333Michał "KORNIK" SkawińskiKS SPÓJNIA WARSZAWA
OPPA - BRONZE
93 POL 396Paweł RomanowiczUKS Żeglarz Wrocław
OPPA - EMERALD
94 POL 664Oskar Sawicki UKS Barnim Goleniów
OPPA - SILVER
95 POL 825JAN WIŚNIEWSKIMKS DWÓJKA WARSZAWA
OPPA - EMERALD
96 POL 910Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - EMERALD
97 POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS Poznań
OPPA - SILVER
98 POL 922Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
OPPA - EMERALD
99 POL 926Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
OPPA - EMERALD
100 POL 935HANNA KOZŁOWSKAM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
OPPA - EMERALD
101 POL 966Lena CitukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
OPPA - BRONZE
102 POL 978Grzegorz Janicki JKW Poznań
OPPA - EMERALD
103 POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice
OPPA - SILVER
104 POL 1050Szymon RossaŻMKS Poznań
OPPA - BRONZE
105 POL 1070Maksymilian Kabat CHKŻ Chojnice
OPPA - BRONZE
106 POL 1106FRANCISZEK MASSALSKIMKS Dwójka Warszawa
OPPA - EMERALD
107 POL 1110Janina Dmochowska MKŻ ARKA Gdynia
OPPA - GOLD
108 POL 1137MARIANNA GĘBICKAMKS DWÓJKA WARSZAWA
OPPA - EMERALD
109 POL 1140Aleksandra BoruckaAZS Poznań
OPPA - BRONZE
110 POL 1151Alicja PrzybyłekAZS Poznań
OPPA - EMERALD
111 POL 1229Zofia PospiesznaAZS Poznań
OPPA - BRONZE
112 POL 1230Alicja KoczorowskaAZS Poznań
OPPA - EMERALD
113 POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS Poznań
OPPA - BRONZE
114 POL 1364Jan FukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
OPPA - EMERALD
115 POL 1390Kacper MłodzianowskiAZS Poznań
OPPA - SILVER
116 POL 1438Zuzanna Borucka JKW Poznań
OPPA - EMERALD
117 POL 1439Szymon WójcikWKŻ Wolsztyn
OPPA - BRONZE
118 POL 1444Oskar Ponto YKP Gdynia
OPPA - GOLD
119 POL 1448HANNA KORSAKMKS Dwójka Warszawa
OPPA - BRONZE
120 POL 1452Antonina Ołowiak YKP Gdynia
OPPA - SILVER
121 POL 1472Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIA
OPPA - EMERALD
122 POL 1551Maciej Iliński YKP Gdynia
OPPA - GOLD
123 POL 1555Blanka BobulaJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPA - EMERALD
124 POL 1561Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia
OPPA - BRONZE
125 POL 1576Antoni SopataAZS Poznań
OPPA - GOLD
126 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
OPPA - EMERALD
127 POL 1611Antoni Nazimek JKW Poznań
OPPA - SILVER
128 POL 1614Iga Wielczyk SSW MOS Iława
OPPA - SILVER
129 POL 1622Stanisław Cholewicki JKW Poznań
OPPA - EMERALD
130 POL 1626Aleksander Ponto YKP Gdynia
OPPA - GOLD
131 POL 1644Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - BRONZE
132 POL 1645Michał Biedalak JKW Poznań
OPPA - SILVER
133 POL 1660Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIA
OPPA - SILVER
134 POL 1666Katarzyna PłazaJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPA - EMERALD
135 POL 1669Natalia Chojnowska SSW MOS Iława
OPPA - EMERALD
136 POL 1674Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIA
OPPA - GOLD
137 POL 1728Jan Kamieński JKW Poznań
OPPA - BRONZE
138 POL 1745Marek Szczepankowski UKS Barnim Goleniów
OPPA - EMERALD
139 POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz Wrocław
OPPA - SILVER
140 POL 1751Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
OPPA - GOLD
141 POL 1754Jan BorowiakKS Dobra Marina
OPPA - SILVER
142 POL 1757Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - BRONZE
143 POL 1758January Szczukowski CHKŻ Chojnice
OPPA - EMERALD
144 POL 1763Julian Podwalski SSW MOS Iława
OPPA - SILVER
145 POL 1764Dominika Ołowiak YKP Gdynia
OPPA - GOLD
146 POL 1778Michał Maziara MKŻ ARKA GDYNIA
OPPA - SILVER
147 POL 1788ANTONI KILISZEKMKS Dwójka Warszawa
OPPA - BRONZE
148 POL 1799Iwo Reński YKP Gdynia
OPPA - SILVER
149 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS Iława
OPPA - SILVER
150 POL 1827Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - GOLD
151 POL 1829Stanisław Wojda JKW Poznań
OPPA - EMERALD
152 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKAMKS Dwójka Warszawa
OPPA - BRONZE
153 POL 1853Kinga Furmanek SSW MOS Iława
OPPA - EMERALD
154 POL 1861Sebastian KaczanowskiOPTI ODRA Wrocław
OPPA - EMERALD
155 POL 1862Zuzanna Zielińska YKP Gdynia
OPPA - EMERALD
156 POL 1865Paulina Rutkowska YKP Gdynia
OPPA - GOLD
157 POL 1867Jan Klinicki SSW MOS Iława
OPPA - BRONZE
158 POL 1868Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów
OPPA - GOLD
159 POL 1869Pola Dzik YKP Gdynia
OPPA - GOLD
160 POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS Poznań
OPPA - EMERALD
161 POL 1878Mateusz Narloch MKŻ ARKA Gdynia
OPPA - BRONZE
162 POL 1879Ludwik GrzelakKS Spójnia Warszawa
OPPA - GOLD
163 POL 1883Aleksandra Bobrowska UKS Barnim Goleniów
OPPA - SILVER
164 POL 1884Adrian Majdosz UKS Barnim Goleniów
OPPA - EMERALD
165 POL 1887Mikołaj StrupińskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
OPPA - EMERALD
166 POL 1888Joanna Dyja WTW Warszawa
OPPA - BRONZE
167 POL 1889Jeremi Dąbrowski UKS Barnim Goleniów
OPPA - GOLD
168 POL 1903Tomasz Bendlewski YKP Gdynia
OPPA - GOLD
169 POL 1904Igor Wójcik YKP Gdynia
OPPA - BRONZE
170 POL 1906Gustaw KwiekKS Spójnia Warszawa
OPPA - GOLD
171 POL 1915Filip FajferKŻ Horn Kraków
OPPA - GOLD
172 POL 1917Filip Marjański KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - EMERALD
173 POL 1922Krzysztof Olejnik UKS Barnim Goleniów
OPPA - SILVER
174 POL 1923Jakub Dąbek SSW MOS Iława
OPPA - BRONZE
175 POL 1925Alicja Wróblewska YKP Gdynia
OPPA - BRONZE
176 POL 1932Konrad Wlazłowski YKP Gdynia
OPPA - BRONZE
177 POL 1943Rafał Pogorzelski CHKŻ Chojnice
OPPA - GOLD
178 POL 1947Agnieszka Pawłowska CHKŻ Chojnice
OPPA - GOLD
179 POL 1950Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
OPPA - GOLD
180 POL 1957Wanda Szylińska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
OPPA - EMERALD
181 POL 1971Aleksandra BobulaJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPA - SILVER
182 POL 1973Zofia MichałeczkoJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPA - EMERALD
183 POL 1974Hanna MichałeczkoJacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
OPPA - EMERALD
184 POL 1975Maja KwiekKS Spójnia Warszawa
OPPA - SILVER
185 POL 1982Jan Witkowiak YKP Gdynia
OPPA - GOLD
186 POL 1985Korneliusz Dębiak CHKŻ Chojnice
OPPA - GOLD
187 POL 1988MICHALINA PAWELCZYKMKS Dwójka Warszawa
OPPA - EMERALD
188 POL 1999Jakub TomczyńskiKS Spójnia Warszawa
OPPA - GOLD
189 POL 2000Ignacy OźminkowskiKS Spójnia Warszawa
OPPA - GOLD
190 POL 2006Amelia PotejkoMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
OPPA - SILVER
191 POL 2024Michał JaroszekKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - GOLD
192 POL 2026PATRYCJA CHINIEWICZM.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO
OPPA - EMERALD
193 POL 2030Adam TurczynowiczKS Spójnia Warszawa
OPPA - SILVER
194 POL 2031Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIA
OPPA - SILVER
195 POL 2033Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIA
OPPA - SILVER
196 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIA
OPPA - BRONZE
197 POL 2036Filip LenartKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - EMERALD
198 POL 2040Zofia Kucharska YKP Gdynia
OPPA - BRONZE
199 POL 2042Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - BRONZE
200 POL 2043Lilia Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk
OPPA - BRONZE
201 POL 2057Natalia KilarYK Stal Gdynia
OPPA - SILVER
202 POL 2068Kacper BąkKŻ Horn Kraków
OPPA - GOLD
203 POL 2071Mateusz Gwóźdź YKP Gdynia
OPPA - SILVER
204 POL 2072Gracjan Grzech YKP Gdynia
OPPA - GOLD
205 POL 2101Mikołaj BazyliKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - SILVER
206 POL 2108Julia Wróblewska YKP Gdynia
OPPA - BRONZE
207 POL 2112Jerzy Sukow YKP Gdynia
OPPA - BRONZE
208 POL 2119Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIA
OPPA - BRONZE
209 POL 2121Joanna Cymerman UKS Barnim Goleniów
OPPA - GOLD
210 POL 2125Michał KoczorowskiAZS Poznań
OPPA - EMERALD
211 POL 2126Gustaw Miciński YKP Gdynia
OPPA - GOLD
212 POL 2138Max Berliński YKP Gdynia
OPPA - SILVER
213 POL 2141Natalia Ziółkowska YKP Gdynia
OPPA - SILVER
214 POL 2142Hanna Wiszniowska JKW Poznań
OPPA - SILVER
215 POL 2148Jakub ModzelewskiŻMKS Poznań
OPPA - BRONZE
216 POL 2152Wiktoria HałabatyKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - EMERALD
217 POL 2154Hanna BurdziejKSW BALTIC DZIWNÓW
OPPA - BRONZE
218 POL 2160Jakub KlukMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
OPPA - GOLD
219 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
OPPA - GOLD
220 POL 2164Kamil StemplewskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
OPPA - SILVER
221 POL 2166DOMINIKA GRALAMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
OPPA - BRONZE
222 POL 2177Patryk ChełkowskiMBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
OPPA - GOLD
223 POL 2200Kaja ŚledzińskaKS Spójnia Warszawa
OPPA - EMERALD
224 POL 2206SZYMON ROZUMMKS Dwójka Warszawa
OPPA - BRONZE
225 POL 2212Mateusz GraczykCSW "OPTY" USTKA
OPPA - EMERALD
226 POL 2403Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIA
OPPA - SILVER
227 POL 2551Jerzy Gałęza JKW Poznań
OPPA - EMERALD
228 POL 2605Magdalena SkórnógMBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko
OPPA - BRONZE
229 POL 4112Jan ZamojskiUKS Żeglarz Wrocław
OPPA - SILVER
230 POL 5119Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie
OPPA - EMERALD
231 POL 11943Wiktor Łasak Opti CWM Gdynia
OPPA - EMERALD
232 SWE 472Jakob GranerKSSS
OPPA - GOLD
233 SWE 4099Jonatan RoijerLDSS
OPPA - GOLD
234 SWE 4426Levi BernhardtzRÖSS
OPPA - SILVER
235 SWE 4461Annie HintonRöss
OPPA - EMERALD
236 SWE 4500Malcolm DahlbergBoo SS
OPPA - BRONZE
237 SWE 4507Julius BalkforsSkanörs B?tklubb
OPPA - GOLD
238 SWE 4539Emil GustavssonLbsk
OPPA - SILVER
239 SWE 4605Julia WertonLDSS
OPPA - GOLD
240 SWE 4610Hanna Gaskell-BrownR?? Jolleklubb
OPPA - SILVER
241 SWE 4624TEA ZEEBERGLDSS
OPPA - SILVER
242 SWE 4628Erik NorlénKSSS
OPPA - GOLD
243 SWE 4632Leo FagerbergKKKK
OPPA - SILVER
244 SWE 4633Julia LeuckfeldRoyal Swedish Yacht Club
OPPA - SILVER
245 SWE 4634Rasmus WannforsBooSS
OPPA - SILVER
246 SWE 4636Jakob BackLBSK
OPPA - BRONZE
247 SWE 4658Maxine HjortKSSS
OPPA - SILVER
248 SWE 4659SELMA H?RDKKKK
OPPA - BRONZE
249 SWE 4678Olof HolmbergKSSS
OPPA - GOLD
250 SWE 4682Lea MaurerKSSS
OPPA - BRONZE
251 SWE 4684Agnes HagbyLDSS
OPPA - SILVER
252 SWE 4686Alice BergelinLerSS
OPPA - SILVER
253 SWE 4700Max ZetterströmBoSS
OPPA - GOLD
254 SWE 4717Elisa LindskogRoyal Swedish Yacht Club
OPPA - GOLD
255 SWE 4735Malcolm GranerBoo SS
OPPA - EMERALD
256 SWE 4744Leo BirgerssonMSS
OPPA - GOLD
257 SWE 4749Filippa BomanHjBK
OPPA - SILVER
258 SWE 4751Hanna MartinssonLinköpings Jolleseglarklubb
OPPA - BRONZE
259 SWE 4752Emil HovlindLJS
OPPA - GOLD
260 SWE 4755Cornelia WidestamKKKK
OPPA - SILVER
261 SWE 4763Philip BjorkmanMSS
OPPA - GOLD
262 SWE 4764Ida ElfvingKSSS
OPPA - GOLD
263 SWE 4775Erik BengtssonBKSS
OPPA - GOLD
264 SWE 4781Lukas LindströmKKKK
OPPA - GOLD
265 SWE 4784Wilhelm DahlbergBoo SS
OPPA - SILVER
266 SWE 4788Sebastian DelgadoMSS
OPPA - BRONZE
267 SWE 4793Hugo HovlindLJS
OPPA - BRONZE
268 THA 18M.L.Weka BhanubandhThailand
OPPA - GOLD