Lista startowa OPTIMIST CH 54
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 333Michał Skawiński
M
01.01.2007
12
KS Spójnia Warszawa
2 POL 634Bartosz Żmudziński
M
02.01.2008
11
MKŻ Żnin
3 POL 951Henryk Komenda
M
26.10.2008
11
KS Spójnia Warszawa
4 POL 1018Antoni Lipiński
M
07.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
5 POL 1070Maksymilian Kabat
M
02.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
6 POL 1118Aleksander Kolman
M
27.07.2008
11
KS AZS UWM Olsztyn
7 POL 1245Hubert Matz
M
18.06.2008
11
KS Spójnia Warszawa
8 POL 1307Bartosz Peczka
M
24.08.2007
12
MKŻ Żnin
9 POL 1364Jan Fuk
M
20.11.2006
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
10 POL 1439Szymon Wójcik
M
18.09.2005
14
WKŻ Wolsztyn
11 POL 1456Igor Góralczuk
M
16.10.2007
12
UKŻ 7 Białystok
12 POL 1489Paweł Koliński
M
26.05.2005
14
LKS Charzykowy
13 POL 1522Tymoteusz Wysocki
M
17.04.2005
14
YKP Gdynia
14 POL 1525Józef Krasowski
M
22.03.2009
10
AZS UW
15 POL 1585Mateusz Grabowski
M
09.02.2008
11
LKS Charzykowy
16 POL 1593Rafał Balicki
M
19.02.2007
12
CHKŻ Chojnice
17 POL 1625Sebastian Schmidt
M
04.01.2007
12
KS ZATOKA Puck
18 POL 1667Jędrzej Grabysa
M
24.08.2007
12
KS AZS UWM Olsztyn
19 POL 1701Jakub Kaszewiak
M
14.04.2005
14
AZS UW
20 POL 1735Bartosz Dynia
M
06.09.2018
-
MKŻ ŻNIN
21 POL 1751Jacek Kalinowski
M
03.02.2006
13
CHKŻ Chojnice
22 POL 1758January Szczukowski
M
13.01.2008
11
CHKŻ Chojnice
23 POL 1763Julian Podwalski
M
27.09.2005
14
SSW MOS Iława
24 POL 1766Wiktor Przeździecki
M
22.04.2008
11
KS Spójnia Warszawa
25 POL 1776Michał Maziarka
M
07.07.2005
14
MKŻ ARKA Gdynia
26 POL 1778Marcel Rumiński
M
10.07.2008
11
MKŻ Żnin
27 POL 1779Marcel Wieliński
M
30.03.2005
14
LKS Charzykowy
28 POL 1801Oskar Wielczyk
M
17.10.2007
12
SSW MOS Iława
29 POL 1833Szymon Małachowski
M
27.01.2006
13
UKŻ Siódemka Białystok
30 POL 1887Mikołaj Strupiński
M
16.01.2008
11
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
31 POL 1904Igor Wójcik
M
11.07.2006
13
YKP Gdynia
32 POL 1906Gustaw Kwiek
M
01.01.2005
14
KS Spójnia Warszawa
33 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
15.07.2005
14
YKP Gdynia
34 POL 1950Jeremi Szczukowski
M
01.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
35 POL 2002Tymon Przyjemczak
M
21.09.2008
11
KS ZATOKA Puck
36 POL 2008Maciej Kasprzak
M
08.07.2008
11
SSW MOS Iława
37 POL 2024Michał Jaroszek
M
15.06.2006
13
KSW BALTIC DZIWNÓW
38 POL 2030Adam Turczynowicz
M
01.01.2005
14
KS Spójnia Warszawa
39 POL 2036Filip Lenart
M
03.05.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
40 POL 2048Igor Mirowski
M
01.08.2006
13
AZS UW
41 POL 2058Piotr Grabski
M
20.09.2005
14
SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ
42 POL 2075Iwo Barański
M
12.11.2006
13
AZS UW
43 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
01.01.2005
14
KSW BALTIC DZIWNÓW
44 POL 2119Aleksander Bury
M
19.01.2005
14
MKŻ Arka Gdynia
45 POL 2138Max Berliński
M
16.05.2006
13
YKP Gdynia
46 POL 2160Jakub Kluk
M
17.05.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
47 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZ
M
20.10.2005
14
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
48 POL 2164Kamil Stemplewski
M
04.10.2005
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
49 POL 2177Patryk Chełkowski
M
25.03.2006
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko
50 POL 2191Jan Karnowski
M
01.01.2006
13
KS Spójnia Warszawa
51 POL 2723Jakub Szczepański
M
03.04.2006
13
LKS Charzykowy
52 POL 2787MACIEJ KARPIŃSKI
M
30.10.2006
13
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
53 POL 4112Jan Zamojski
M
07.09.2006
13
UKS Żeglarz Wrocław
54 POL 20721Filip Olszewski
M
01.01.2006
13
KS Spójnia Warszawa