Wyniki regat - OPTIMIST CH
powered by
Data modyfikacji: 15:10:19 02.09.2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9
1 POL 1751Jacek Kalinowski
15
CHKŻ Chojnice15,041(11)421111
2 POL 1906Gustaw Kwiek
16
KS Spójnia Warszawa26,023321924(ufd)
3 POL 2177Patryk Chełkowski
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko28,0(12)54155422
4 POL 1950Jeremi Szczukowski
15
CHKŻ Chojnice49,01108(20)3251010
5 POL 2058Piotr Grabski
16
SYC ZEFIR-DRAKAJ PORAJ52,0529(ufd)1031085
6 POL 2160Jakub Kluk
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko72,03716(ufd)12101266
7 POL 2030Adam Turczynowicz
16
KS Spójnia Warszawa81,0(ufd)815141516148
8 POL 2024Michał Jaroszek
15
KSW BALTIC DZIWNÓW86,06156(ufd)18811913
9 POL 2162MATEUSZ GIGIELEWICZ
16
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko91,037420711(dnf)633
10 POL 1018Antoni Lipiński
15
CHKŻ Chojnice91,015925(dnf)1943511
11 POL 1801Oskar Wielczyk
14
SSW MOS Iława94,08(28)18196791314
12 POL 2101Mikołaj Bazyli
16
KSW BALTIC DZIWNÓW95,0(28)1351381615169
13 POL 1932Konrad Wlazłowski
16
YKP Gdynia97,07(ufd)27112011777
14 POL 333Michał Skawiński
14
KS Spójnia Warszawa113,0111412217(23)181515
15 POL 1904Igor Wójcik
15
YKP Gdynia118,0(33)17222513178124
16 POL 4112Jan Zamojski
15
UKS Żeglarz Wrocław125,01021136(43)18221916
17 POL 20721Filip Olszewski
15
KS Spójnia Warszawa126,03112781613(33)1821
18 POL 1522Tymoteusz Wysocki
16
YKP Gdynia136,013623221421(dnf)dnf
19 POL 1776Michał Maziarka
16
MKŻ ARKA Gdynia145,018181415152023(26)22
20 POL 2119Aleksander Bury
16
MKŻ Arka Gdynia148,019201510(23)19202223
21 POL 1763Julian Podwalski
16
SSW MOS Iława154,0(32)1110142530192817
22 POL 2191Jan Karnowski
15
KS Spójnia Warszawa160,0916349(44)32311118
23 POL 2138Max Berliński
15
YKP Gdynia167,017(ufd)dnf3146142119
24 POL 1364Jan Fuk
15
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO168,0253330121722(39)1712
25 POL 1439Szymon Wójcik
16
WKŻ Wolsztyn183,01419291621(35)273225
26 POL 2008Maciej Kasprzak
13
SSW MOS Iława184,026(36)2829934132520
27 POL 1758January Szczukowski
13
CHKŻ Chojnice214,02125322242251730(ufd)
28 POL 1070Maksymilian Kabat
15
CHKŻ Chojnice215,0162217182738(47)3938
29 POL 1833Szymon Małachowski
15
UKŻ Siódemka Białystok221,0233024242827(41)3332
30 POL 2164Kamil Stemplewski
16
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO225,04224191740213527(ufd)
31 POL 1585Mateusz Grabowski
13
LKS Charzykowy226,029273126(45)28372424
32 POL 1778Marcel Rumiński
13
MKŻ Żnin227,03423232834(42)262930
33 POL 1593Rafał Balicki
14
CHKŻ Chojnice233,02031332335(37)362035
34 POL 1625Sebastian Schmidt
14
KS ZATOKA Puck250,024412636312924(42)39
35 POL 2036Filip Lenart
16
KSW BALTIC DZIWNÓW251,0(43)3821303836283129
36 POL 2723Jakub Szczepański
15
LKS Charzykowy257,0363736(dnf)2424303634
37 POL 2002Tymon Przyjemczak
13
KS ZATOKA Puck268,03044(dnf)383331253433
38 POL 2048Igor Mirowski
15
AZS UW274,02226(dnf)343245484027
39 POL 1766Wiktor Przeździecki
13
KS Spójnia Warszawa274,04132(dnf)272933383737
40 POL 1307Bartosz Peczka
14
MKŻ Żnin277,039354133262629(48)48
41 POL 1525Józef Krasowski
12
AZS UW277,02734373739(ufd)324526
42 POL 1887Mikołaj Strupiński
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko287,047(dnf)dnf403612343528
43 POL 634Bartosz Żmudziński
13
MKŻ Żnin292,035434032303942(49)31
44 POL 1245Hubert Matz
13
KS Spójnia Warszawa322,0404035354746(50)3841
45 POL 1489Paweł Koliński
16
LKS Charzykowy325,03829(dnf)dnf3743434436
46 POL 951Henryk Komenda
13
KS Spójnia Warszawa326,04646(dnf)424144402344
47 POL 2787MACIEJ KARPIŃSKI
15
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA366,04942(dnf)dnf4840464640
48 POL 1118Aleksander Kolman
13
KS AZS UWM Olsztyn368,0504539395048(51)5047
49 POL 1456Igor Góralczuk
14
UKŻ 7 Białystok368,04447(dnf)dnf5241454143
50 POL 1779Marcel Wieliński
16
LKS Charzykowy372,04539(dnf)dnf49dnf444342
51 POL 1701Jakub Kaszewiak
16
AZS UW384,04849(dnf)415150534745
52 POL 1667Jędrzej Grabysa
14
KS AZS UWM Olsztyn399,0(dnf)4838dnf534952dnf49
53 POL 1735Bartosz Dynia
-
MKŻ ŻNIN408,0(dnf)dnfdnfdnf464749dnf46
54 POL 2075Iwo Barański
15
AZS UW440,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf