Lista startowa OPTIMIST B 253
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Jakub Kaszewiak
M
14.04.2005
14
AZS UW
2 POL 2Bartosz Leżała
M
26.10.2006
13
UKŻ "ŚRODA"
3 POL 5Anna Chomont
K
07.08.2005
14
UKS Barnim Goleniów
4 POL 7Janek Psiuk
M
26.10.2008
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
5 POL 11Magdalena Ostrowska
K
20.07.2005
14
AZS UW
6 POL 12Klaudia Lipińska
K
20.09.2010
9
JKW Poznań
7 POL 22Julia Nosal
K
28.07.2006
13
Klub Żeglarski Nysa
8 POL 25Mikołaj Majchrzycki
M
13.01.2007
12
ŻLKS POZNAŃ
9 POL 27Antonina Puchowska
K
27.12.2008
11
YK Stal Gdynia
10 POL 49Maja Molik
M
11.05.2008
11
Klub Port Mechelinki
11 POL 53Aleksander Nowakowski
M
20.11.2008
11
KS Dobra Marina
12 POL 67Hieronim Hendler
M
03.05.2008
11
TKŻ Toruń
13 POL 88Hanna Duda
M
16.12.2008
11
Klub Port Mechelinki
14 POL 100Marcel Styba
M
27.05.2008
11
Klub Port Mechelinki
15 POL 102Jan Cwojdziński
M
16.12.2009
10
UKŻ Środa
16 POL 111Jakub Lipowski
M
10.07.2007
12
KN Lider Kraków
17 POL 121Bartosz Nurowski
M
19.11.2009
10
UKS FIR WARSZAWA
18 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
M
24.01.2007
12
ŻLKS POZNAŃ
19 POL 125ANNA WITCZAK
K
08.11.2004
15
ŻLKS POZNAŃ
20 POL 131Zofia Jachymska
K
23.11.2006
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik
21 POL 133Wojtek Wójcik
M
18.09.2008
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
22 POL 143Weronika Śnieć
K
12.03.2008
11
Pkm Lok Poznań
23 POL 152Alicja Akulicz
K
11.09.2006
13
JK Orion
24 POL 157Mikołaj Mataczyński
M
14.01.2008
11
AZS Poznań
25 POL 158Igor Pawlowski
M
05.05.2009
10
CHKŻ Chojnice
26 POL 166Zofia Prędki
K
02.11.2006
13
Klub Żeglarski Nysa
27 POL 174Marta Orlińska
K
07.05.2007
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik
28 POL 182Mateusz Kolba
M
10.09.2006
13
KN Lider Kraków
29 POL 187Nela Kasprzyk
K
08.08.2008
11
ŻMKS Poznań
30 POL 188Filip Oleszczyk
M
29.11.2005
14
UKS Barnim Goleniów
31 POL 198Antoni Krzyżaniak
M
16.11.2003
16
ŻMKS Poznań
32 POL 224Damian Kawiński
M
18.12.2003
16
UKŻ Środa
33 POL 226Natalia Kulawiak
K
27.10.2006
13
Klub Żeglarski Nysa
34 POL 228Nina Gaweł
K
18.03.2010
9
AZS Poznań
35 POL 229Ignacy Pospieszny
M
02.10.2009
10
AZS Poznań
36 POL 246Wiktoria Grima
K
12.09.2005
14
Ts 'Kuźnia" Rybnik
37 POL 374Paweł Matuszak
M
04.03.2008
11
SEJK Pogoń Szczecin
38 POL 381Aleksander Lenart
M
27.08.2009
10
UKS Opti Odra Wrocław
39 POL 390Matylda Młodzianowska
K
20.03.2008
11
AZS Poznań
40 POL 396Paweł Romanowicz
M
11.07.2005
14
UKS Żeglarz Wrocław
41 POL 397Ida Kozło
K
13.07.2006
13
UKS Żeglarz Wrocław
42 POL 400Anna Gąsiorek
K
31.01.2007
12
Pkm Lok Poznań
43 POL 401Maria Nycz
K
25.05.2009
10
Pkm Lok Poznań
44 POL 415Łukasz Smolakowski
M
04.01.2005
14
UKS Opti Odra Wrocław
45 POL 421Bartosz Żmudziński
M
02.01.2008
11
MKŻ Żnin
46 POL 424Helena Moritz
K
12.03.2009
10
UKS FIR WARSZAWA
47 POL 427Ada Wilińska
K
16.05.2008
11
AZS Poznań
48 POL 603Matylda Ferenc
K
07.12.2007
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik
49 POL 664Oskar Sawicki
M
15.06.2006
13
UKS Barnim Goleniów
50 POL 670Jeremiasz Konieczny
M
13.02.2007
12
ŻLKS Poznań
51 POL 671KRZYSZTOF DZILNE
M
02.11.2006
13
ŻLKS POZNAŃ
52 POL 673Martyna Mariak
K
11.05.2005
14
ŻLKS POZNAŃ
53 POL 674OSKAR OTTO
M
01.01.2007
12
ŻLKS POZNAŃ
54 POL 698Marek Mazur
M
12.10.2004
15
UKS Opti Odra Wrocław
55 POL 708Stanisław Maik
M
21.08.2006
13
UKS Barnim Goleniów
56 POL 739Daniel Śmiałowski
M
12.11.2007
12
ŻMKS Poznań
57 POL 745Nikolas Głowacki
M
11.04.2006
13
WKŻ WOLSZTYN
58 POL 880MARCEL HAUFA
M
07.11.2009
10
ŻLKS POZNAŃ
59 POL 920Lena Gaweł
K
10.08.2008
11
AZS Poznań
60 POL 921Marta Chomik
K
06.10.2005
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
61 POL 922Jakub Podgórny
M
07.02.2008
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
62 POL 927Hubert Marciniak
M
30.04.2006
13
JKW Poznań
63 POL 928Bartek Pluta
M
06.11.2007
12
SEJK Pogoń Szczecin
64 POL 932Jakub Rusiniak
M
10.08.2007
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
65 POL 936maurycy kosmowski
M
05.09.2009
10
Klub Port Mechelinki
66 POL 938Alan Kurzawa
M
28.10.2008
11
ŻMKS Poznań
67 POL 941Maciek Dudek
M
16.04.2008
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
68 POL 943Bartosz Bilicki
M
01.01.2007
12
SSW MOS Iława
69 POL 959Maciej Placzke
M
15.06.2006
13
UKS FIR WARSZAWA
70 POL 965Laura Urbańska
K
09.11.2009
10
JKW Poznań
71 POL 969Zuzanna Liedtke
K
19.12.2008
11
SSW MOS Iława
72 POL 978Grzegorz Janicki
M
03.11.2005
14
JKW Poznań
73 POL 985Jakub Darkowski
M
30.12.2008
11
SSW MOS Iława
74 POL 987Adam Langner
M
18.12.2003
16
UKŻ Środa
75 POL 991Marta Gajdzińska
K
11.01.2010
9
AZS Poznań
76 POL 995Julia Bochenek
K
13.06.2004
15
YKP Kraków
77 POL 1001Wit Dmuchowski
M
22.06.2009
10
SSW MOS Iława
78 POL 1017Filip Nowosad
M
06.02.2008
11
KN Lider Kraków
79 POL 1018August Sobczak
M
30.06.2008
11
CHKŻ Chojnice
80 POL 1029Hubert Baranowski
M
16.12.2004
15
UKŻ Siódemka Białystok
81 POL 1050Szymon Rossa
M
10.04.2006
13
ŻMKS Poznań
82 POL 1053Karol Kucharczyk
M
14.07.2007
12
UKS Yacht Club Sława
83 POL 1066Franciszek Kosecki
M
29.04.2008
11
CHKŻ Chojnice
84 POL 1070Maksymilian Kabat
M
02.01.2006
13
CHKŻ Chojnice
85 POL 1075Ignacy Moritz
M
02.10.2010
9
UKS FIR WARSZAWA
86 POL 1076Nathan Vidal
M
28.03.2009
10
UKS FIR WARSZAWA
87 POL 1077Jan Styś
M
26.04.2005
14
KW LOK Garland Gliwice
88 POL 1084Julia Maziarz
K
24.05.2006
13
KS Energetyk
89 POL 1085Kamila Maziarz
K
31.05.2009
10
KS Energetyk
90 POL 1086Jan Zaporowski
M
31.03.2006
13
KS Energetyk
91 POL 1087Emilia Maziarz
K
07.03.2008
11
KS Energetyk
92 POL 1089Jan Kisielewicz
M
11.07.2006
13
WKŻ WOLSZTYN
93 POL 1130Maksymilian Wróbel
M
25.10.2007
12
SEJK Pogoń Szczecin
94 POL 1137Marianna Gębicka
K
09.08.2006
13
MKS "Dwójka" Warszawa
95 POL 1139Hanna Gębicka
K
25.12.2008
11
MKS "Dwójka" Warszawa
96 POL 1141Tola Szukaj
K
26.07.2007
12
TKŻ Toruń
97 POL 1150Maja Wójcik
K
10.07.2008
11
WKŻ WOLSZTYN
98 POL 1158Maksymilian Stanko
M
05.05.2009
10
Klub Port Mechelinki
99 POL 1187Maja Filipska
K
01.05.2010
9
YK Stal Gdynia
100 POL 1192Alicja Siputa
K
14.10.2005
14
WKŻ WOLSZTYN
101 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
10.07.2010
9
TKŻ Toruń
102 POL 1209Lena Kaczmarek
K
25.02.2008
11
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
103 POL 1221Julia Padzik
K
27.11.2009
10
OPTI CWM Gdynia
104 POL 1224Piotr Jakubowski
M
21.04.2006
13
ŻMKS Poznań
105 POL 1226Teresa Masztalerz
K
05.01.2006
13
TKŻ Toruń
106 POL 1227Mikołaj Głąb
M
17.09.2008
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
107 POL 1228Olga Kanikowska
K
29.08.2007
12
AZS Poznań
108 POL 1229Zofia Pospieszna
K
28.06.2007
12
AZS Poznań
109 POL 1230Alicja Koczorowska
K
29.08.2007
12
AZS Poznań
110 POL 1241Konstantyn Podwojski
M
05.07.2005
14
KW LOK Garland Gliwice
111 POL 1257Oskar Kielnar
M
31.05.2007
12
UKS Yacht Club Sława
112 POL 1270Weronika Maciejczuk
K
03.01.2006
13
UKŻ Siódemka Białystok
113 POL 1278Adam Cwojdziński
M
21.06.2006
13
ŻMKS Poznań
114 POL 1284Aleksander Łukanowski
M
01.04.2007
12
Łukanowski
115 POL 1288Piotr Muchlado
M
06.06.2008
11
Opti CWM Gdynia
116 POL 1306Igor Gruszczyński
M
07.02.2007
12
UKS Yacht Club Sława
117 POL 1307Bartosz Peczka
M
24.08.2007
12
MKŻ Żnin
118 POL 1319Nikodem Różański
M
18.12.2008
11
SSW MOS Iława
119 POL 1368Klara Matysik
K
21.06.2005
14
YKP Kraków
120 POL 1370Maksymilian Kleszcz
M
14.08.2008
11
UKS Żeglarz Wrocław
121 POL 1374Piotr Wójcik
M
15.02.2007
12
SEJK Pogoń Szczecin
122 POL 1376Matylda Brelińska
K
04.08.2006
13
MKŻ Żnin
123 POL 1405Zuzanna Rzadkowska
K
30.11.2006
13
UKS Yacht Club Sława
124 POL 1407Kuba Matysik
M
21.06.2005
14
YKP Kraków
125 POL 1418Karolina Mendyk
M
27.03.2009
10
KN Lider Kraków
126 POL 1422Krzysztof Junczyk
M
25.04.2008
11
UKS FIR WARSZAWA
127 POL 1424Jakub Wegiera
M
30.10.2006
13
UKS FIR WARSZAWA
128 POL 1428Emilia Siekierczak
K
04.02.2008
11
AZS Poznań
129 POL 1429Maksymilian Kajdy
M
07.02.2010
9
UKS FIR WARSZAWA
130 POL 1438Zuzanna Borucka
K
10.01.2007
12
JKW Poznań
131 POL 1439Szymon Wójcik
M
18.09.2005
14
WKŻ WOLSZTYN
132 POL 1450Mateusz Smolakowski
M
04.01.2005
14
UKS Opti Odra Wrocław
133 POL 1451Witold Onisk
M
26.06.2006
13
UKS FIR WARSZAWA
134 POL 1456Igor Góralczuk
M
16.10.2007
12
UKŻ Siódemka Białystok
135 POL 1457Zofia Jaśniewicz
K
20.08.2007
12
WKŻ WOLSZTYN
136 POL 1459Mateusz Kuchowicz
M
05.08.2009
10
ŻMKS Poznań
137 POL 1470Alexandre Vidal
M
12.02.2008
11
UKS FIR WARSZAWA
138 POL 1473Amelia Kałużyńska
K
27.07.2007
12
ŻMKS Poznań
139 POL 1482Roch Dmuchowski
M
25.11.2006
13
SSW MOS Iława
140 POL 1485ANTONI RACHUTA
M
05.10.2005
14
ŻLKS POZNAŃ
141 POL 1490Lidia Łagodzińska
K
26.01.2007
12
SEJK Pogoń Szczecin
142 POL 1491Mateusz Tokarski
M
12.07.2008
11
UKS Żeglarz Wrocław
143 POL 1493Marta Sochacka
K
11.04.2008
11
UKS Żeglarz Wrocław
144 POL 1500Magdalena Luśnia
M
12.08.2007
12
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
145 POL 1502Maria Wachowiak
K
06.12.2007
12
UKŻ Środa
146 POL 1506Tomasz Obecny
M
24.06.2006
13
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
147 POL 1523Olga Wietek
K
10.03.2008
11
YK Stal Gdynia
148 POL 1525Józef Krasowski
M
22.03.2009
10
AZS UW
149 POL 1527Maria Chirowska
K
13.07.2005
14
JK Orion
150 POL 1529Alexander Nowak
M
10.11.2009
10
UKS FIR WARSZAWA
151 POL 1530Adelina Wietki
K
17.05.2006
13
YKP Kraków
152 POL 1532Wojciech Styś
M
12.02.2009
10
KW LOK Garland Gliwice
153 POL 1540Magdalena Laskowska
M
24.01.2007
12
Pkm Lok Poznań
154 POL 1563Krzysztof Rysz
M
09.04.2008
11
KN Lider Kraków
155 POL 1580Jeremi Ślusarski
M
28.02.2006
13
KŻ MEWA POZNAŃ
156 POL 1593Rafał Balicki
M
19.02.2007
12
CHKŻ Chojnice
157 POL 1595Jakub Targowski
M
31.03.2006
13
Opti CWM Gdynia
158 POL 1625Sebastian Schmidt
M
04.01.2007
12
KS ZATOKA Puck
159 POL 1627LAURA TOMIKOWSKA
K
17.09.2004
15
ŻLKS POZNAŃ
160 POL 1648Jakub Zakrzewski
M
18.04.2006
13
JKW Poznań
161 POL 1656Lidia Jakubowska
K
16.04.2005
14
KS ZATOKA Puck
162 POL 1658Adam Onisk
M
15.12.2008
11
UKS FIR WARSZAWA
163 POL 1662Jan Pawłowicz
M
15.11.2009
10
KN Lider Kraków
164 POL 1669Natalia Chojnowska
K
01.03.2007
12
SSW MOS Iława
165 POL 1671Hanna Rogowska
K
19.06.2008
11
TKŻ Toruń
166 POL 1676Piotr Grzesiek
M
14.02.2009
10
ŻMKS Poznań
167 POL 1678Michał Kaczmarek
M
16.11.2007
12
Klub Żeglarski Nysa
168 POL 1716Bartłomiej Heksel
M
21.12.2004
15
KŻ Horn Kraków
169 POL 1728Jan Kamieński
M
04.12.2006
13
JKW Poznań
170 POL 1735Bartosz Dynia
M
07.06.2009
10
MKŻ ŻNIN
171 POL 1739Adrian Johs Kurzawa
M
22.07.2006
13
ŻMKS Poznań
172 POL 1745Marek Szczepankowski
M
25.02.2005
14
UKS Barnim Goleniów
173 POL 1750Filip Nosol
M
26.09.2007
12
UKS Żeglarz Wrocław
174 POL 1751Antoni Gabryszewski
M
07.02.2009
10
UKS Żeglarz Wrocław
175 POL 1752Justyna Jurkowska
K
08.04.2006
13
MKŻ Żnin
176 POL 1758January Szczukowski
M
13.01.2008
11
CHKŻ Chojnice
177 POL 1767Maksymilian Czarnecki
M
25.11.2009
10
AZS Poznań
178 POL 1768Adam Margasiński
M
14.04.2008
11
MKS "Dwójka" Warszawa
179 POL 1773Ryszard Ruban
M
31.10.2008
11
MKS "Dwójka" Warszawa
180 POL 1778Marcel Rumiński
M
10.07.2008
11
MKŻ Żnin
181 POL 1784Jan Pifczyk
M
17.05.2005
14
Ts 'Kuźnia" Rybnik
182 POL 1798Hanna Ługowska
K
05.02.2005
14
WTW Warszawa
183 POL 1800Jakub Kosowski
M
05.07.2007
12
UKS FIR WARSZAWA
184 POL 1801Oskar Wielczyk
M
17.10.2007
12
SSW MOS Iława
185 POL 1813Rozalia Rozum
K
08.08.2007
12
MKS "Dwójka" Warszawa
186 POL 1823Gustaw Zalewski
M
14.05.2007
12
TKŻ Toruń
187 POL 1829Stanisław Wojda
M
30.04.2006
13
JKW Poznań
188 POL 1833Szymon Małachowski
M
27.01.2006
13
UKŻ Siódemka Białystok
189 POL 1849Jacek Lewandowski
M
18.12.2006
13
ŻLKS Poznań
190 POL 1852Igor Tomczyk
M
12.12.2005
14
Ts 'Kuźnia" Rybnik
191 POL 1861Sebastian Kaczanowski
M
04.11.2004
15
UKS Opti Odra Wrocław
192 POL 1867Jan Klinicki
M
05.07.2007
12
SSW MOS Iława
193 POL 1871Wojciech Stefaniak
M
15.06.2006
13
ŻMKS Poznań
194 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
30.12.2006
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
195 POL 1883Aleksandra Bobrowska
K
04.01.2007
12
UKS Barnim Goleniów
196 POL 1884Adrian Majdosz
M
01.07.2005
14
UKS Barnim Goleniów
197 POL 1891Kacper Warywoda
M
25.04.2005
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
198 POL 1902Igor Bogusz
M
16.10.2005
14
KN Lider Kraków
199 POL 1917Filip Mendyk
M
20.04.2007
12
KN Lider Kraków
200 POL 1921Jan Marjański
M
17.07.2009
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
201 POL 1940Filip Bil
M
05.07.2009
10
YK Stal Gdynia
202 POL 1941Eliza Kołtak
K
04.09.2005
14
Nauticus Yacht Club Olsztyn
203 POL 1943Wiktor Łasak
M
09.09.2006
13
Opti CWM Gdynia
204 POL 1945Zuzanna Zielińska
K
25.04.2006
13
MKŻ Żnin
205 POL 1961Agata Targowska
K
07.12.2007
12
Opti CWM Gdynia
206 POL 1965Karol Rusin
M
10.11.2006
13
KW LOK Garland Gliwice
207 POL 1969Hubert Szulczewski
M
18.02.2008
11
SSW MOS Iława
208 POL 1985Konrad Kunc
M
17.12.2006
13
YK Stal Gdynia
209 POL 1987Michał Trafalski
M
22.11.2007
12
YK Stal Gdynia
210 POL 1989Filip Pańczyszyn
M
02.04.2007
12
WKŻ WOLSZTYN
211 POL 1998Mateusz Chrobak
M
19.06.2008
11
Klub Żeglarski Nysa
212 POL 2002Tymon Przyjemczak
M
21.09.2008
11
KS ZATOKA Puck
213 POL 2007Alicja Michalewska
K
13.01.2007
12
SSW MOS Iława
214 POL 2010Jakub Gil
M
13.05.2006
13
TKŻ Toruń
215 POL 2031Fabian Kocięda
M
06.02.2007
12
OPTI CWM GDYNIA
216 POL 2034Natasha Anolik
K
02.05.2006
13
OPTI CWM GDYNIA
217 POL 2035Aniela Frąckowiak
K
21.05.2008
11
OPTI CWM GDYNIA
218 POL 2037Paweł Łoboda
M
17.04.2008
11
OPTI CWM Gdynia
219 POL 2048Igor Mirowski
M
01.08.2006
13
AZS UW
220 POL 2051Oliwier Rubinkowski
M
04.08.2004
15
KW LOK Garland Gliwice
221 POL 2057Natalia Kilar
K
18.11.2005
14
YK Stal Gdynia
222 POL 2072Karol Rak
M
08.03.2007
12
SEJK Pogoń Szczecin
223 POL 2075Iwo Barański
M
12.11.2006
13
AZS UW
224 POL 2078Stanisław Ługowski
M
25.11.2008
11
WTW Warszawa
225 POL 2081Zofia Glaza
K
27.03.2009
10
Opti CWM Gdynia
226 POL 2083Natasza Tarnawska
K
17.12.2008
11
Opti CWM Gdynia
227 POL 2089Małgorzata Wyrebska
K
25.01.2009
10
YK Stal Gdynia
228 POL 2104Maksymilian Luto
M
24.08.2008
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
229 POL 2111Krzysztof Szczodrowski
M
20.07.2005
14
CHKŻ Chojnice
230 POL 2117Alicja Tutkowska
K
06.10.2007
12
YK Stal Gdynia
231 POL 2120Michał Karnacewicz
M
19.04.2007
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
232 POL 2121Joanna Michalska
K
09.02.2007
12
UKS Yacht Club Sława
233 POL 2124Agata Koropecka
K
21.06.2009
10
YK Stal Gdynia
234 POL 2138Max Berliński
M
16.05.2006
13
YKP Gdynia
235 POL 2147Kacper Kulawiak
M
05.07.2005
14
Klub Żeglarski Nysa
236 POL 2151Jan Rohde
M
03.01.2008
11
SSW MOS Iława
237 POL 2551Jerzy Gałęza
M
23.12.2007
12
JKW Poznań
238 POL 2555Jan Sawicki
M
15.04.2008
11
JKW Poznań
239 POL 2625Kornelia Dobaczewska
K
19.09.2005
14
MKŻ Żnin
240 POL 2634Angela Zubel
K
21.10.2006
13
MKŻ Żnin
241 POL 2816Tomasz Ruban
M
07.03.2010
9
MKS "Dwójka" Warszawa
242 POL 3014Kinga Koniarek
K
16.08.2004
15
UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP
243 POL 3333Maja Komorowska
K
25.08.2009
10
OPTI CWM Gdynia
244 POL 4112Jan Zamojski
M
07.09.2006
13
UKS Żeglarz Wrocław
245 POL 5119Kajetan Kaska
M
05.08.2005
14
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
246 POL 11883Zofia Wołosz
K
28.04.2008
11
SEJK Pogoń Szczecin
247 POL 11891Szymon Góralski
M
06.07.2008
11
SEJK Pogoń Szczecin
248 POL 11917Filip Marjański
M
02.06.2007
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
249 POL 11943Filip Rostek
M
26.09.2006
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
250 POL 17131Jan Pachla
M
10.12.2005
14
UKŻ "ŚRODA"
251 POL 17991Adrianna Stempin
K
13.11.2007
12
JK Orion
252 POL 20371JAN WINKLER
M
09.07.2008
11
ŻLKS POZNAŃ
253 RUS 3338Ivan Mikhalev
M
09.03.2007
12
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO