Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 1883Aleksandra Bobrowska
11
UKS Barnim Goleniów113,081(ufd)112
2 POL 2034Natasha Anolik
12
OPTI CWM GDYNIA216,013(43)543
3 POL 2057Natalia Kilar
13
YK Stal Gdynia325,07425(71)7
4 RUS 3338Ivan Mikhalev
11
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO25,06(11)4276
5 POL 1424Jakub Wegiera
12
UKS FIR WARSZAWA26,094652(35)
6 POL 1750Filip Nosol
11
UKS Żeglarz Wrocław27,01132110(dsq)
7 POL 1376Matylda Brelińska
12
MKŻ Żnin431,031836(24)1
8 POL 2138Max Berliński
12
YKP Gdynia32,05111411(dnf)
9 POL 1867Jan Klinicki
11
SSW MOS Iława32,012(19)5465
10 POL 2031Fabian Kocięda
11
OPTI CWM GDYNIA34,0(18)376171
11 POL 1050Szymon Rossa
12
ŻMKS Poznań34,0(28)4143310
12 POL 396Paweł Romanowicz
13
UKS Żeglarz Wrocław36,042(ufd)2253
13 POL 664Oskar Sawicki
12
UKS Barnim Goleniów38,0216(22)1172
14 POL 1829Stanisław Wojda
12
JKW Poznań39,036(13)9138
15 POL 1438Zuzanna Borucka
11
JKW Poznań541,021138(26)8
16 POL 1801Oskar Wielczyk
11
SSW MOS Iława44,015155(24)36
17 POL 2120Michał Karnacewicz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn47,0147(26)1691
18 POL 941Maciek Dudek
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn48,01654(21)1211
19 POL 921Marta Chomik
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn649,036(40)3928
20 POL 1368Klara Matysik
13
YKP Kraków751,09(42)1110516
21 POL 1485ANTONI RACHUTA
13
ŻLKS POZNAŃ53,04(ret)881914
22 POL 1278Adam Cwojdziński
12
ŻMKS Poznań53,07176(20)167
23 POL 2007Alicja Michalewska
11
SSW MOS Iława854,018(48)26514
24 POL 1229Zofia Pospieszna
11
AZS Poznań954,01312222(25)5
25 POL 1798Hanna Ługowska
13
WTW Warszawa1055,048(40)13822
26 POL 111Jakub Lipowski
11
KN Lider Kraków56,02312(27)1326
27 POL 1884Adrian Majdosz
13
UKS Barnim Goleniów60,05920233(26)
28 POL 4112Jan Zamojski
12
UKS Żeglarz Wrocław60,01514(33)14710
29 POL 1861Sebastian Kaczanowski
14
UKS Opti Odra Wrocław62,02(dnf)2612121
30 POL 2117Alicja Tutkowska
11
YK Stal Gdynia1164,018101728(30)
31 POL 1941Eliza Kołtak
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn1265,02382011(26)3
32 POL 188Filip Oleszczyk
13
UKS Barnim Goleniów67,022118(dsq)215
33 POL 1307Bartosz Peczka
11
MKŻ Żnin67,0(dns)20127622
34 POL 1226Teresa Masztalerz
12
TKŻ Toruń1367,013(36)7122015
35 POL 1439Szymon Wójcik
13
WKŻ WOLSZTYN68,06(30)1727612
36 POL 698Marek Mazur
14
UKS Opti Odra Wrocław69,01423919(32)4
37 POL 2010Jakub Gil
12
TKŻ Toruń71,0(25)201941513
38 POL 2078Stanisław Ługowski
10
WTW Warszawa72,052(33)291521
39 POL 11943Filip Rostek
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn74,024139199(27)
40 POL 1018August Sobczak
10
CHKŻ Chojnice75,0(30)22992213
41 POL 2634Angela Zubel
12
MKŻ Żnin1475,0(30)171115239
42 POL 11917Filip Marjański
11
KS AZS AWFiS Gdańsk75,015(39)13251111
43 POL 1070Maksymilian Kabat
12
CHKŻ Chojnice76,01811(25)24212
44 POL 1871Wojciech Stefaniak
12
ŻMKS Poznań77,019(32)3182215
45 POL 1084Julia Maziarz
12
KS Energetyk1578,0167281017(61)
46 POL 1451Witold Onisk
12
UKS FIR WARSZAWA79,0191039(55)47
47 POL 390Matylda Młodzianowska
10
AZS Poznań1679,01425(66)13234
48 POL 1943Wiktor Łasak
12
Opti CWM Gdynia79,082215(35)1816
49 POL 1833Szymon Małachowski
12
UKŻ Siódemka Białystok80,0(41)161110538
50 POL 1945Zuzanna Zielińska
12
MKŻ Żnin1782,029(52)45314
51 POL 991Marta Gajdzińska
8
AZS Poznań18185,0(dsq)27123322
52 POL 1450Mateusz Smolakowski
13
UKS Opti Odra Wrocław85,071224(37)339
53 POL 1940Filip Bil
9
YK Stal Gdynia286,01723614(29)26
54 POL 1891Kacper Warywoda
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn86,0(29)2410181024
55 POL 932Jakub Rusiniak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn87,010251418(30)20
56 POL 1669Natalia Chojnowska
11
SSW MOS Iława1990,0(32)181828818
57 POL 224Damian Kawiński
15
UKŻ Środa90,0(38)139301325
58 POL 1306Igor Gruszczyński
11
UKS Yacht Club Sława90,02121(27)151023
59 POL 1728Jan Kamieński
12
JKW Poznań91,0136(63)42723
60 POL 246Wiktoria Grima
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik2094,0242518(33)1611
61 POL 125ANNA WITCZAK
14
ŻLKS POZNAŃ2194,012(40)12292912
62 POL 2121Joanna Michalska
11
UKS Yacht Club Sława2295,016(49)10302019
63 POL 1648Jakub Zakrzewski
12
JKW Poznań102,019(37)2620829
64 POL 1270Weronika Maciejczuk
12
UKŻ Siódemka Białystok23103,0253441723(39)
65 POL 2111Krzysztof Szczodrowski
13
CHKŻ Chojnice103,022132531(37)12
66 POL 922Jakub Podgórny
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 105,012(bfd)1823448
67 POL 182Mateusz Kolba
12
KN Lider Kraków106,026(31)10301426
68 POL 959Maciej Placzke
12
UKS FIR WARSZAWA106,02720162518(46)
69 POL 1784Jan Pifczyk
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik107,01029(57)371417
70 POL 1852Igor Tomczyk
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik110,03118(53)112228
71 POL 2151Jan Rohde
10
SSW MOS Iława113,0(59)519225116
72 POL 2104Maksymilian Luto
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn113,01392926(55)36
73 POL 2625Kornelia Dobaczewska
13
MKŻ Żnin24114,041(48)3919213
74 POL 1288Piotr Muchlado
10
Opti CWM Gdynia114,046211523(ret)9
75 POL 1745Marek Szczepankowski
13
UKS Barnim Goleniów115,021(35)30203014
76 POL 1482Roch Dmuchowski
12
SSW MOS Iława121,01140(59)153817
77 POL 1965Karol Rusin
12
KW LOK Garland Gliwice126,0(54)273231729
78 POL 1224Piotr Jakubowski
12
ŻMKS Poznań126,020937(47)2436
79 POL 1969Hubert Szulczewski
10
SSW MOS Iława126,02024(54)271144
80 POL 1227Mikołaj Głąb
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn126,02731(49)123125
81 POL 1422Krzysztof Junczyk
10
UKS FIR WARSZAWA130,029382122(40)20
82 POL 415Łukasz Smolakowski
13
UKS Opti Odra Wrocław131,06153740(49)33
83 POL 670Jeremiasz Konieczny
11
ŻLKS Poznań132,0(39)277363725
84 POL 1627LAURA TOMIKOWSKA
14
ŻLKS POZNAŃ25132,0841(42)372719
85 POL 17131Jan Pachla
13
UKŻ "ŚRODA"132,035231544(46)15
86 POL 229Ignacy Pospieszny
9
AZS Poznań3134,034(48)30163024
87 POL 1230Alicja Koczorowska
11
AZS Poznań26135,026(70)4141198
88 POL 2147Kacper Kulawiak
13
Klub Żeglarski Nysa135,03438239(49)31
89 POL 1800Jakub Kosowski
11
UKS FIR WARSZAWA137,04214(45)113832
90 POL 673Martyna Mariak
13
ŻLKS POZNAŃ27137,0(53)3017173934
91 POL 5Anna Chomont
13
UKS Barnim Goleniów28139,0(50)412472641
92 POL 1221Julia Padzik
9
OPTI CWM Gdynia294140,03832142135(59)
93 POL 3333Maja Komorowska
9
OPTI CWM Gdynia305143,01122254441(58)
94 POL 1778Marcel Rumiński
10
MKŻ Żnin144,0937562814(ufd)
95 POL 1823Gustaw Zalewski
11
TKŻ Toruń145,0363316(dnf)2040
96 POL 1758January Szczukowski
10
CHKŻ Chojnice145,039263627(43)17
97 POL 1880Mikołaj Bujalski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn145,02034(45)431830
98 POL 1228Olga Kanikowska
11
AZS Poznań31145,0284423(63)2723
99 POL 927Hubert Marciniak
12
JKW Poznań146,0(48)721432847
100 POL 133Wojtek Wójcik
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik147,0383535(50)1524
101 POL 1500Magdalena Luśnia
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 147,025(52)43292921
102 POL 2555Jan Sawicki
10
JKW Poznań148,010243328(59)53
103 POL 421Bartosz Żmudziński
10
MKŻ Żnin148,03115404121(42)
104 POL 1017Filip Nowosad
10
KN Lider Kraków148,0173530(40)3531
105 POL 920Lena Gaweł
10
AZS Poznań32153,0(51)288463635
106 POL 1139Hanna Gębicka
10
MKS "Dwójka" Warszawa33155,03010422647(51)
107 POL 2037Paweł Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia158,04316343332(47)
108 POL 1523Olga Wietek
10
YK Stal Gdynia34160,0(dnf)dnf1661240
109 POL 11883Zofia Wołosz
10
SEJK Pogoń Szczecin35160,040144124(56)41
110 POL 1407Kuba Matysik
13
YKP Kraków160,046(56)28343418
111 POL 1735Bartosz Dynia
9
MKŻ ŻNIN6161,03226(38)353137
112 POL 1656Lidia Jakubowska
13
KS ZATOKA Puck36168,04064932(59)41
113 POL 1089Jan Kisielewicz
12
WKŻ WOLSZTYN168,032(68)35252452
114 POL 2002Tymon Przyjemczak
10
KS ZATOKA Puck170,045(61)53211239
115 POL 1752Justyna Jurkowska
12
MKŻ Żnin37170,037(45)17384038
116 POL 1470Alexandre Vidal
10
UKS FIR WARSZAWA170,042193834(47)37
117 POL 5119Kajetan Kaska
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 170,04331(50)363228
118 POL 943Bartosz Bilicki
11
SSW MOS Iława173,053(57)3282555
119 POL 1671Hanna Rogowska
10
TKŻ Toruń38176,040(51)44393518
120 POL 1595Jakub Targowski
12
Opti CWM Gdynia176,0(61)3335401949
121 POL 739Daniel Śmiałowski
11
ŻMKS Poznań177,03643(51)464210
122 POL 936maurycy kosmowski
9
Klub Port Mechelinki7178,033(53)28353844
123 POL 1137Marianna Gębicka
12
MKS "Dwójka" Warszawa39179,0(45)4338423719
124 POL 1374Piotr Wójcik
11
SEJK Pogoń Szczecin181,0473041(52)3627
125 POL 1086Jan Zaporowski
12
KS Energetyk181,03446(49)323930
126 POL 1625Sebastian Schmidt
11
KS ZATOKA Puck183,045547(59)4442
127 POL 25Mikołaj Majchrzycki
11
ŻLKS POZNAŃ186,031523733(ufd)33
128 POL 1241Konstantyn Podwojski
13
KW LOK Garland Gliwice187,037294434(ufd)43
129 POL 1529Alexander Nowak
9
UKS FIR WARSZAWA8189,02343244653(58)
130 POL 965Laura Urbańska
9
JKW Poznań409192,0531954867(dnf)
131 POL 2551Jerzy Gałęza
11
JKW Poznań194,050342748(64)35
132 POL 1001Wit Dmuchowski
9
SSW MOS Iława10196,072291239(dsq)44
133 POL 1525Józef Krasowski
9
AZS UW11196,026(bfd)19576133
134 POL 2051Oliwier Rubinkowski
14
KW LOK Garland Gliwice196,02222(73)584549
135 POL 88Hanna Duda
10
Klub Port Mechelinki198,048(57)56451336
136 POL 1813Rozalia Rozum
11
MKS "Dwójka" Warszawa41198,0503934(60)2847
137 POL 938Alan Kurzawa
10
ŻMKS Poznań200,03754313147(62)
138 POL 400Anna Gąsiorek
11
Pkm Lok Poznań42203,01750(dsq)581662
139 POL 1029Hubert Baranowski
14
UKŻ Siódemka Białystok204,044(bfd)20414554
140 POL 603Matylda Ferenc
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik43205,0(73)6031473631
141 POL 1739Adrian Johs Kurzawa
12
ŻMKS Poznań207,03351364344(53)
142 POL 708Stanisław Maik
12
UKS Barnim Goleniów208,0474623(62)4448
143 POL 1678Michał Kaczmarek
11
Klub Żeglarski Nysa210,04453551642(68)
144 POL 1580Jeremi Ślusarski
12
KŻ MEWA POZNAŃ211,0512134(54)5451
145 POL 1456Igor Góralczuk
11
UKŻ Siódemka Białystok213,0(64)3952493439
146 POL 158Igor Pawlowski
9
CHKŻ Chojnice12215,05144(52)524820
147 POL 985Jakub Darkowski
10
SSW MOS Iława215,046(54)48324049
148 POL 1192Alicja Siputa
13
WKŻ WOLSZTYN44217,03544(60)495732
149 POL 100Marcel Styba
10
Klub Port Mechelinki220,0(70)1763503357
150 POL 1716Bartłomiej Heksel
14
KŻ Horn Kraków224,022822(dnf)dnfdnf
151 POL 995Julia Bochenek
14
YKP Kraków45225,060(63)42175848
152 POL 2Bartosz Leżała
12
UKŻ "ŚRODA"225,02467314558(dnf)
153 POL 1370Maksymilian Kleszcz
10
UKS Żeglarz Wrocław226,02846(61)475550
154 POL 67Hieronim Hendler
10
TKŻ Toruń227,0363661(74)6232
155 POL 3014Kinga Koniarek
14
UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP46227,0(66)4747385243
156 POL 1998Mateusz Chrobak
10
Klub Żeglarski Nysa230,058452248(60)57
157 POL 745Nikolas Głowacki
12
WKŻ WOLSZTYN232,056(60)48513146
158 POL 880MARCEL HAUFA
9
ŻLKS POZNAŃ13235,03551584249(63)
159 POL 1200Piotr Sołtysiak
8
TKŻ Toruń14236,03356136569(72)
160 POL 7Janek Psiuk
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik236,0494246(61)4158
161 POL 381Aleksander Lenart
9
UKS Opti Odra Wrocław15242,057(59)46424255
162 POL 1985Konrad Kunc
12
YK Stal Gdynia243,0(62)4554534546
163 POL 1077Jan Styś
13
KW LOK Garland Gliwice246,06666(78)394827
164 POL 2035Aniela Frąckowiak
10
OPTI CWM GDYNIA47247,059403660(70)52
165 POL 397Ida Kozło
12
UKS Żeglarz Wrocław48255,0673852(72)5345
166 POL 1987Michał Trafalski
11
YK Stal Gdynia256,0(dnf)dnf21544154
167 POL 157Mikołaj Mataczyński
10
AZS Poznań256,06248(68)535043
168 POL 1284Aleksander Łukanowski
11
Łukanowski257,054496638(72)50
169 POL 1540Magdalena Laskowska
11
Pkm Lok Poznań260,0423361(74)6361
170 POL 2083Natasza Tarnawska
10
Opti CWM Gdynia49260,065(69)50503956
171 POL 1130Maksymilian Wróbel
11
SEJK Pogoń Szczecin260,054(77)58555142
172 POL 1961Agata Targowska
11
Opti CWM Gdynia50263,06141(68)445067
173 POL 2072Karol Rak
11
SEJK Pogoń Szczecin263,05256464960(66)
174 POL 1209Lena Kaczmarek
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 51264,0(75)7244365260
175 POL 20371JAN WINKLER
10
ŻLKS POZNAŃ264,06068(69)454645
176 POL 1491Mateusz Tokarski
10
UKS Żeglarz Wrocław266,0436243(66)6652
177 POL 2081Zofia Glaza
9
Opti CWM Gdynia5216267,048475756(62)59
178 POL 1428Emilia Siekierczak
10
AZS Poznań53273,0524756(dnf)5464
179 POL 1459Mateusz Kuchowicz
9
ŻMKS Poznań17277,057(dnf)326834dnf
180 POL 1257Oskar Kielnar
11
UKS Yacht Club Sława278,05864(72)655437
181 POL 374Paweł Matuszak
10
SEJK Pogoń Szczecin278,0635351(71)7140
182 POL 226Natalia Kulawiak
12
Klub Żeglarski Nysa54280,0(dnf)7754595634
183 POL 1563Krzysztof Rysz
10
KN Lider Kraków280,0(70)6259585150
184 POL 1849Jacek Lewandowski
12
ŻLKS Poznań283,0(77)7339566154
185 POL 1085Kamila Maziarz
9
KS Energetyk5518284,05555595164(74)
186 POL 1493Marta Sochacka
10
UKS Żeglarz Wrocław56288,068(69)62624353
187 POL 987Adam Langner
15
UKŻ Środa288,058506559(ufd)56
188 POL 2048Igor Mirowski
12
AZS UW289,0(dnc)dnc53695029
189 POL 401Maria Nycz
9
Pkm Lok Poznań5719293,052(75)58576066
190 POL 1676Piotr Grzesiek
9
ŻMKS Poznań20295,0496362(64)5863
191 POL 1506Tomasz Obecny
12
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 298,04176706843(dnf)
192 POL 1405Zuzanna Rzadkowska
12
UKS Yacht Club Sława58300,064(68)67576745
193 POL 928Bartek Pluta
11
SEJK Pogoń Szczecin300,0(79)6357634671
194 POL 1768Adam Margasiński
10
MKS "Dwójka" Warszawa301,0474265(ufd)7572
195 POL 1530Adelina Wietki
12
YKP Kraków59301,06359636452(66)
196 POL 1087Emilia Maziarz
10
KS Energetyk60302,055506667(75)64
197 POL 978Grzegorz Janicki
13
JKW Poznań302,065(66)51616560
198 POL 1418Karolina Mendyk
9
KN Lider Kraków21303,075592954(ufd)ufd
199 POL 1989Filip Pańczyszyn
11
WKŻ WOLSZTYN303,0(ufd)5550686565
200 POL 152Alicja Akulicz
12
JK Orion61304,0716170(75)6834
201 POL 1Jakub Kaszewiak
13
AZS UW306,066(bfd)60566757
202 POL 1662Jan Pawłowicz
9
KN Lider Kraków22307,0(78)6271526260
203 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHEL
11
ŻLKS POZNAŃ307,060656066(74)56
204 POL 1141Tola Szukaj
11
TKŻ Toruń62308,062(74)55735563
205 POL 131Zofia Jachymska
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik63309,07164(ufd)756138
206 POL 671KRZYSZTOF DZILNE
12
ŻLKS POZNAŃ311,0692677(79)7069
207 POL 674OSKAR OTTO
11
ŻLKS POZNAŃ312,071547363(76)51
208 POL 1921Jan Marjański
9
KS AZS AWFiS Gdańsk23313,06857477665(dnf)
209 POL 1457Zofia Jaśniewicz
11
WKŻ WOLSZTYN64313,06172(73)624870
210 POL 22Julia Nosal
12
Klub Żeglarski Nysa65315,0496469(77)5776
211 POL 1902Igor Bogusz
13
KN Lider Kraków316,06861(76)557359
212 POL 53Aleksander Nowakowski
10
KS Dobra Marina317,0754955(76)6969
213 POL 1751Antoni Gabryszewski
9
UKS Żeglarz Wrocław24317,07265(76)516465
214 POL 1532Wojciech Styś
9
KW LOK Garland Gliwice25318,0(dnf)7862605761
215 POL 228Nina Gaweł
8
AZS Poznań6626319,0(70)5867616865
216 POL 1593Rafał Balicki
11
CHKŻ Chojnice322,02737(dnf)dnfdnfdnf
217 POL 424Helena Moritz
9
UKS FIR WARSZAWA6727322,039607773(78)73
218 POL 27Antonina Puchowska
10
YK Stal Gdynia68323,04432(dnf)75dnfdnf
219 POL 198Antoni Krzyżaniak
15
ŻMKS Poznań332,0(dnf)dnf64646355
220 POL 1076Nathan Vidal
9
UKS FIR WARSZAWA28333,0(dnf)8164536669
221 POL 1066Franciszek Kosecki
10
CHKŻ Chojnice334,065587667(78)68
222 POL 1187Maja Filipska
8
YK Stal Gdynia6929335,05558707775(dnf)
223 POL 1767Maksymilian Czarnecki
9
AZS Poznań30336,07455(75)727362
224 POL 1917Filip Mendyk
11
KN Lider Kraków336,06766747059(dnf)
225 POL 174Marta Orlińska
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik70339,063716969(76)67
226 POL 1473Amelia Kałużyńska
11
ŻMKS Poznań71342,0(76)7164706671
227 POL 166Zofia Prędki
12
Klub Żeglarski Nysa72345,06474(dnf)677268
228 POL 187Nela Kasprzyk
10
ŻMKS Poznań73351,05769(82)767970
229 POL 1773Ryszard Ruban
10
MKS "Dwójka" Warszawa352,07876(80)785367
230 POL 12Klaudia Lipińska
8
JKW Poznań7431352,07472726668(dnf)
231 POL 17991Adrianna Stempin
11
JK Orion75353,056(dnf)77697873
232 POL 1150Maja Wójcik
10
WKŻ WOLSZTYN76354,072706771(74)74
233 POL 2089Małgorzata Wyrebska
9
YK Stal Gdynia7732355,06928(dnf)dnfdnfdnf
234 POL 49Maja Molik
10
Klub Port Mechelinki355,06771747073(dnf)
235 POL 1053Karol Kucharczyk
11
UKS Yacht Club Sława358,0(77)7375776964
236 POL 427Ada Wilińska
10
AZS Poznań78363,07367717874(dnf)
237 POL 1658Adam Onisk
10
UKS FIR WARSZAWA365,056(bfd)81807771
238 POL 1429Maksymilian Kajdy
8
UKS FIR WARSZAWA33372,0697075(dnf)8177
239 POL 1158Maksymilian Stanko
9
Klub Port Mechelinki34374,0dne(dnf)657463dnf
240 POL 2816Tomasz Ruban
8
MKS "Dwójka" Warszawa35374,0(dnf)65687976dnf
241 POL 1502Maria Wachowiak
11
UKŻ Środa79374,07367(dnf)7177dnf
242 POL 969Zuzanna Liedtke
10
SSW MOS Iława80378,0(dnf)dnf716570dnf
243 POL 121Bartosz Nurowski
9
UKS FIR WARSZAWA36378,08079(83)727275
244 POL 11Magdalena Ostrowska
13
AZS UW81379,0(81)8078807170
245 POL 1527Maria Chirowska
13
JK Orion82384,07975(dnf)788072
246 POL 2075Iwo Barański
12
AZS UW388,0(dnc)dnc72dnc56dnf
247 POL 1490Lidia Łagodzińska
11
SEJK Pogoń Szczecin83388,076(bfd)747379dnf
248 POL 2124Agata Koropecka
9
YK Stal Gdynia8437403,059(dnf)dnfdnfdnfdnf
249 POL 11891Szymon Góralski
10
SEJK Pogoń Szczecin404,07679(dnf)dnf77dnf
250 POL 1319Nikodem Różański
10
SSW MOS Iława410,07478(dnf)dnfdnfdnf
251 POL 1075Ignacy Moritz
8
UKS FIR WARSZAWA38412,0(dns)bfd798180dnf
252 POL 102Jan Cwojdziński
9
UKŻ Środa39414,0(dnf)82dnf7981dnf
253 POL 143Weronika Śnieć
10
Pkm Lok Poznań85422,0(dnf)8084dnfdnfdnf