Podział na grupy obowiązujący w dniu 04-08-2018 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 03-08-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 1Jakub KaszewiakAZS UWB3 ZIELONA
2 POL 2Bartosz LeżałaUKŻ "ŚRODA"B3 ZIELONA
3 POL 5Anna Chomont UKS Barnim GoleniówB1 ZOLTA
4 POL 7Janek PsiukTs 'Kuźnia" RybnikB1 ZOLTA
5 POL 11Magdalena OstrowskaAZS UWB2 CZERWONA
6 POL 12Klaudia Lipińska JKW PoznańB2 CZERWONA
7 POL 22Julia NosalKlub Żeglarski NysaB1 ZOLTA
8 POL 25Mikołaj MajchrzyckiŻLKS POZNAŃB1 ZOLTA
9 POL 27Antonina PuchowskaYK Stal GdyniaB3 ZIELONA
10 POL 49Maja MolikKlub Port MechelinkiB3 ZIELONA
11 POL 53Aleksander NowakowskiKS Dobra MarinaB2 CZERWONA
12 POL 67Hieronim Hendler TKŻ ToruńB3 ZIELONA
13 POL 88Hanna DudaKlub Port MechelinkiB1 ZOLTA
14 POL 100Marcel StybaKlub Port MechelinkiB2 CZERWONA
15 POL 102Jan CwojdzińskiUKŻ ŚrodaB2 CZERWONA
16 POL 111Jakub LipowskiKN Lider KrakówB1 ZOLTA
17 POL 121Bartosz NurowskiUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
18 POL 124MAKSYMILIAN KOSCHELŻLKS POZNAŃB1 ZOLTA
19 POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃB1 ZOLTA
20 POL 131Zofia JachymskaTs 'Kuźnia" RybnikB2 CZERWONA
21 POL 133Wojtek WójcikTs 'Kuźnia" RybnikB1 ZOLTA
22 POL 143Weronika ŚniećPkm Lok PoznańB1 ZOLTA
23 POL 152Alicja AkuliczJK OrionB1 ZOLTA
24 POL 157Mikołaj MataczyńskiAZS PoznańB3 ZIELONA
25 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ ChojniceB2 CZERWONA
26 POL 166Zofia PrędkiKlub Żeglarski NysaB2 CZERWONA
27 POL 174Marta OrlińskaTs 'Kuźnia" RybnikB3 ZIELONA
28 POL 182Mateusz KolbaKN Lider KrakówB2 CZERWONA
29 POL 187Nela KasprzykŻMKS PoznańB1 ZOLTA
30 POL 188Filip Oleszczyk UKS Barnim GoleniówB3 ZIELONA
31 POL 198Antoni KrzyżaniakŻMKS Poznań
32 POL 224Damian KawińskiUKŻ ŚrodaB3 ZIELONA
33 POL 226Natalia KulawiakKlub Żeglarski NysaB3 ZIELONA
34 POL 228Nina GawełAZS PoznańB3 ZIELONA
35 POL 229Ignacy PospiesznyAZS PoznańB2 CZERWONA
36 POL 246Wiktoria GrimaTs 'Kuźnia" RybnikB2 CZERWONA
37 POL 374Paweł MatuszakSEJK Pogoń SzczecinB1 ZOLTA
38 POL 381Aleksander LenartUKS Opti Odra WrocławB2 CZERWONA
39 POL 390Matylda MłodzianowskaAZS PoznańB2 CZERWONA
40 POL 396Paweł RomanowiczUKS Żeglarz WrocławB3 ZIELONA
41 POL 397Ida KozłoUKS Żeglarz WrocławB3 ZIELONA
42 POL 400Anna GąsiorekPkm Lok PoznańB3 ZIELONA
43 POL 401Maria NyczPkm Lok PoznańB2 CZERWONA
44 POL 415Łukasz SmolakowskiUKS Opti Odra WrocławB2 CZERWONA
45 POL 421Bartosz ŻmudzińskiMKŻ ŻninB2 CZERWONA
46 POL 424Helena MoritzUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
47 POL 427Ada WilińskaAZS PoznańB3 ZIELONA
48 POL 603Matylda FerencTs 'Kuźnia" RybnikB2 CZERWONA
49 POL 664Oskar Sawicki UKS Barnim GoleniówB3 ZIELONA
50 POL 670Jeremiasz KoniecznyŻLKS PoznańB1 ZOLTA
51 POL 671KRZYSZTOF DZILNEŻLKS POZNAŃB3 ZIELONA
52 POL 673Martyna MariakŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
53 POL 674OSKAR OTTOŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
54 POL 698Marek MazurUKS Opti Odra WrocławB1 ZOLTA
55 POL 708Stanisław Maik UKS Barnim GoleniówB2 CZERWONA
56 POL 739Daniel ŚmiałowskiŻMKS Poznań
57 POL 745Nikolas GłowackiWKŻ WOLSZTYNB3 ZIELONA
58 POL 880MARCEL HAUFAŻLKS POZNAŃB1 ZOLTA
59 POL 920Lena GawełAZS PoznańB1 ZOLTA
60 POL 921Marta ChomikNauticus Yacht Club OlsztynB1 ZOLTA
61 POL 922Jakub Podgórny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B3 ZIELONA
62 POL 927Hubert Marciniak JKW PoznańB1 ZOLTA
63 POL 928Bartek PlutaSEJK Pogoń SzczecinB3 ZIELONA
64 POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club OlsztynB1 ZOLTA
65 POL 936maurycy kosmowskiKlub Port MechelinkiB2 CZERWONA
66 POL 938Alan KurzawaŻMKS PoznańB1 ZOLTA
67 POL 941Maciek DudekNauticus Yacht Club OlsztynB1 ZOLTA
68 POL 943Bartosz Bilicki SSW MOS IławaB1 ZOLTA
69 POL 959Maciej PlaczkeUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
70 POL 965Laura Urbańska JKW PoznańB2 CZERWONA
71 POL 969Zuzanna Liedtke SSW MOS IławaB2 CZERWONA
72 POL 978Grzegorz Janicki JKW PoznańB2 CZERWONA
73 POL 985Jakub Darkowski SSW MOS IławaB2 CZERWONA
74 POL 987Adam LangnerUKŻ ŚrodaB2 CZERWONA
75 POL 991Marta GajdzińskaAZS PoznańB1 ZOLTA
76 POL 995Julia BochenekYKP KrakówB1 ZOLTA
77 POL 1001Wit Dmuchowski SSW MOS IławaB3 ZIELONA
78 POL 1017Filip NowosadKN Lider KrakówB1 ZOLTA
79 POL 1018August Sobczak CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
80 POL 1029Hubert BaranowskiUKŻ Siódemka BiałystokB3 ZIELONA
81 POL 1050Szymon RossaŻMKS PoznańB2 CZERWONA
82 POL 1053Karol KucharczykUKS Yacht Club SławaB3 ZIELONA
83 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ ChojniceB3 ZIELONA
84 POL 1070Maksymilian Kabat CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
85 POL 1075Ignacy MoritzUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
86 POL 1076Nathan VidalUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
87 POL 1077Jan StyśKW LOK Garland GliwiceB1 ZOLTA
88 POL 1084Julia MaziarzKS EnergetykB1 ZOLTA
89 POL 1085Kamila MaziarzKS EnergetykB1 ZOLTA
90 POL 1086Jan ZaporowskiKS EnergetykB1 ZOLTA
91 POL 1087Emilia MaziarzKS EnergetykB1 ZOLTA
92 POL 1089Jan KisielewiczWKŻ WOLSZTYNB2 CZERWONA
93 POL 1130Maksymilian WróbelSEJK Pogoń SzczecinB3 ZIELONA
94 POL 1137Marianna GębickaMKS "Dwójka" WarszawaB3 ZIELONA
95 POL 1139Hanna GębickaMKS "Dwójka" WarszawaB3 ZIELONA
96 POL 1141Tola Szukaj TKŻ ToruńB3 ZIELONA
97 POL 1150Maja WójcikWKŻ WOLSZTYNB2 CZERWONA
98 POL 1158Maksymilian Stanko Klub Port MechelinkiB1 ZOLTA
99 POL 1187Maja FilipskaYK Stal GdyniaB2 CZERWONA
100 POL 1192Alicja SiputaWKŻ WOLSZTYNB2 CZERWONA
101 POL 1200Piotr Sołtysiak TKŻ ToruńB1 ZOLTA
102 POL 1209Lena Kaczmarek Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B3 ZIELONA
103 POL 1221Julia Padzik OPTI CWM GdyniaB3 ZIELONA
104 POL 1224Piotr JakubowskiŻMKS PoznańB3 ZIELONA
105 POL 1226Teresa Masztalerz TKŻ ToruńB3 ZIELONA
106 POL 1227Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club OlsztynB2 CZERWONA
107 POL 1228Olga KanikowskaAZS PoznańB1 ZOLTA
108 POL 1229Zofia PospiesznaAZS PoznańB2 CZERWONA
109 POL 1230Alicja KoczorowskaAZS PoznańB1 ZOLTA
110 POL 1241Konstantyn PodwojskiKW LOK Garland GliwiceB1 ZOLTA
111 POL 1257Oskar KielnarUKS Yacht Club SławaB3 ZIELONA
112 POL 1270Weronika MaciejczukUKŻ Siódemka BiałystokB3 ZIELONA
113 POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS PoznańB1 ZOLTA
114 POL 1284Aleksander ŁukanowskiŁukanowskiB3 ZIELONA
115 POL 1288Piotr Muchlado Opti CWM GdyniaB2 CZERWONA
116 POL 1306Igor GruszczyńskiUKS Yacht Club SławaB2 CZERWONA
117 POL 1307Bartosz PeczkaMKŻ ŻninB2 CZERWONA
118 POL 1319Nikodem Różański SSW MOS IławaB3 ZIELONA
119 POL 1368Klara MatysikYKP KrakówB2 CZERWONA
120 POL 1370Maksymilian KleszczUKS Żeglarz WrocławB1 ZOLTA
121 POL 1374Piotr WójcikSEJK Pogoń SzczecinB3 ZIELONA
122 POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ ŻninB1 ZOLTA
123 POL 1405Zuzanna RzadkowskaUKS Yacht Club SławaB1 ZOLTA
124 POL 1407Kuba MatysikYKP KrakówB3 ZIELONA
125 POL 1418Karolina MendykKN Lider KrakówB3 ZIELONA
126 POL 1422Krzysztof JunczykUKS FIR WARSZAWAB3 ZIELONA
127 POL 1424Jakub WegieraUKS FIR WARSZAWAB2 CZERWONA
128 POL 1428Emilia SiekierczakAZS PoznańB2 CZERWONA
129 POL 1429Maksymilian KajdyUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
130 POL 1438Zuzanna Borucka JKW PoznańB3 ZIELONA
131 POL 1439Szymon WójcikWKŻ WOLSZTYNB3 ZIELONA
132 POL 1450Mateusz SmolakowskiUKS Opti Odra WrocławB3 ZIELONA
133 POL 1451Witold OniskUKS FIR WARSZAWAB2 CZERWONA
134 POL 1456Igor GóralczukUKŻ Siódemka BiałystokB1 ZOLTA
135 POL 1457Zofia JaśniewiczWKŻ WOLSZTYN
136 POL 1459Mateusz KuchowiczŻMKS PoznańB2 CZERWONA
137 POL 1470Alexandre VidalUKS FIR WARSZAWAB2 CZERWONA
138 POL 1473Amelia KałużyńskaŻMKS PoznańB2 CZERWONA
139 POL 1482Roch Dmuchowski SSW MOS IławaB3 ZIELONA
140 POL 1485ANTONI RACHUTAŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
141 POL 1490Lidia ŁagodzińskaSEJK Pogoń SzczecinB2 CZERWONA
142 POL 1491Mateusz TokarskiUKS Żeglarz WrocławB3 ZIELONA
143 POL 1493Marta SochackaUKS Żeglarz WrocławB1 ZOLTA
144 POL 1500Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B2 CZERWONA
145 POL 1502Maria WachowiakUKŻ ŚrodaB3 ZIELONA
146 POL 1506Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B3 ZIELONA
147 POL 1523Olga WietekYK Stal GdyniaB3 ZIELONA
148 POL 1525Józef KrasowskiAZS UWB3 ZIELONA
149 POL 1527Maria ChirowskaJK OrionB2 CZERWONA
150 POL 1529Alexander NowakUKS FIR WARSZAWAB2 CZERWONA
151 POL 1530Adelina WietkiYKP KrakówB1 ZOLTA
152 POL 1532Wojciech StyśKW LOK Garland GliwiceB3 ZIELONA
153 POL 1540Magdalena LaskowskaPkm Lok PoznańB2 CZERWONA
154 POL 1563Krzysztof RyszKN Lider KrakówB2 CZERWONA
155 POL 1580Jeremi ŚlusarskiKŻ MEWA POZNAŃB1 ZOLTA
156 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ ChojniceB3 ZIELONA
157 POL 1595Jakub Targowski Opti CWM GdyniaB3 ZIELONA
158 POL 1625Sebastian SchmidtKS ZATOKA PuckB1 ZOLTA
159 POL 1627LAURA TOMIKOWSKAŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
160 POL 1648Jakub Zakrzewski JKW PoznańB2 CZERWONA
161 POL 1656Lidia JakubowskaKS ZATOKA PuckB3 ZIELONA
162 POL 1658Adam OniskUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
163 POL 1662Jan PawłowiczKN Lider KrakówB1 ZOLTA
164 POL 1669Natalia Chojnowska SSW MOS IławaB1 ZOLTA
165 POL 1671Hanna Rogowska TKŻ ToruńB2 CZERWONA
166 POL 1676Piotr GrzesiekŻMKS PoznańB2 CZERWONA
167 POL 1678Michał KaczmarekKlub Żeglarski NysaB1 ZOLTA
168 POL 1716Bartłomiej HekselKŻ Horn KrakówB2 CZERWONA
169 POL 1728Jan Kamieński JKW PoznańB3 ZIELONA
170 POL 1735Bartosz DyniaMKŻ ŻNINB1 ZOLTA
171 POL 1739Adrian Johs KurzawaŻMKS PoznańB3 ZIELONA
172 POL 1745Marek Szczepankowski UKS Barnim GoleniówB3 ZIELONA
173 POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz WrocławB1 ZOLTA
174 POL 1751Antoni GabryszewskiUKS Żeglarz WrocławB2 CZERWONA
175 POL 1752Justyna JurkowskaMKŻ ŻninB1 ZOLTA
176 POL 1758January Szczukowski CHKŻ ChojniceB2 CZERWONA
177 POL 1767Maksymilian CzarneckiAZS PoznańB2 CZERWONA
178 POL 1768Adam MargasińskiMKS "Dwójka" WarszawaB3 ZIELONA
179 POL 1773Ryszard RubanMKS "Dwójka" WarszawaB1 ZOLTA
180 POL 1778Marcel RumińskiMKŻ ŻninB3 ZIELONA
181 POL 1784Jan PifczykTs 'Kuźnia" RybnikB1 ZOLTA
182 POL 1798Hanna Ługowska WTW WarszawaB3 ZIELONA
183 POL 1800Jakub KosowskiUKS FIR WARSZAWAB1 ZOLTA
184 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS IławaB3 ZIELONA
185 POL 1813Rozalia RozumMKS "Dwójka" WarszawaB2 CZERWONA
186 POL 1823Gustaw Zalewski TKŻ ToruńB2 CZERWONA
187 POL 1829Stanisław Wojda JKW PoznańB2 CZERWONA
188 POL 1833Szymon MałachowskiUKŻ Siódemka BiałystokB3 ZIELONA
189 POL 1849Jacek LewandowskiŻLKS PoznańB1 ZOLTA
190 POL 1852Igor TomczykTs 'Kuźnia" RybnikB3 ZIELONA
191 POL 1861Sebastian KaczanowskiUKS Opti Odra WrocławB1 ZOLTA
192 POL 1867Jan Klinicki SSW MOS IławaB1 ZOLTA
193 POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS PoznańB2 CZERWONA
194 POL 1880Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club OlsztynB2 CZERWONA
195 POL 1883Aleksandra Bobrowska UKS Barnim GoleniówB2 CZERWONA
196 POL 1884Adrian Majdosz UKS Barnim GoleniówB1 ZOLTA
197 POL 1891Kacper WarywodaNauticus Yacht Club OlsztynB3 ZIELONA
198 POL 1902Igor BoguszKN Lider KrakówB1 ZOLTA
199 POL 1917Filip MendykKN Lider KrakówB1 ZOLTA
200 POL 1921Jan Marjański KS AZS AWFiS GdańskB3 ZIELONA
201 POL 1940Filip BilYK Stal GdyniaB3 ZIELONA
202 POL 1941Eliza KołtakNauticus Yacht Club OlsztynB2 CZERWONA
203 POL 1943Wiktor Łasak Opti CWM GdyniaB3 ZIELONA
204 POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ ŻninB3 ZIELONA
205 POL 1961Agata Targowska Opti CWM GdyniaB2 CZERWONA
206 POL 1965Karol RusinKW LOK Garland GliwiceB3 ZIELONA
207 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS IławaB1 ZOLTA
208 POL 1985Konrad KuncYK Stal GdyniaB2 CZERWONA
209 POL 1987Michał TrafalskiYK Stal GdyniaB2 CZERWONA
210 POL 1989Filip PańczyszynWKŻ WOLSZTYNB1 ZOLTA
211 POL 1998Mateusz ChrobakKlub Żeglarski NysaB1 ZOLTA
212 POL 2002Tymon PrzyjemczakKS ZATOKA PuckB2 CZERWONA
213 POL 2007Alicja Michalewska SSW MOS IławaB1 ZOLTA
214 POL 2010Jakub Gil TKŻ ToruńB2 CZERWONA
215 POL 2031Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIAB2 CZERWONA
216 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIAB1 ZOLTA
217 POL 2035Aniela Frąckowiak OPTI CWM GDYNIAB1 ZOLTA
218 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM GdyniaB3 ZIELONA
219 POL 2048Igor MirowskiAZS UWB1 ZOLTA
220 POL 2051Oliwier RubinkowskiKW LOK Garland GliwiceB1 ZOLTA
221 POL 2057Natalia KilarYK Stal GdyniaB3 ZIELONA
222 POL 2072Karol RakSEJK Pogoń SzczecinB3 ZIELONA
223 POL 2075Iwo BarańskiAZS UWB1 ZOLTA
224 POL 2078Stanisław Ługowski WTW WarszawaB3 ZIELONA
225 POL 2081Zofia Glaza Opti CWM GdyniaB2 CZERWONA
226 POL 2083Natasza Tarnawska Opti CWM GdyniaB3 ZIELONA
227 POL 2089Małgorzata WyrebskaYK Stal GdyniaB3 ZIELONA
228 POL 2104Maksymilian LutoNauticus Yacht Club OlsztynB2 CZERWONA
229 POL 2111Krzysztof Szczodrowski CHKŻ ChojniceB2 CZERWONA
230 POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal GdyniaB3 ZIELONA
231 POL 2120Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club OlsztynB3 ZIELONA
232 POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club SławaB1 ZOLTA
233 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal GdyniaB1 ZOLTA
234 POL 2138Max Berliński YKP GdyniaB2 CZERWONA
235 POL 2147Kacper KulawiakKlub Żeglarski NysaB3 ZIELONA
236 POL 2151Jan Rohde SSW MOS IławaB1 ZOLTA
237 POL 2551Jerzy Gałęza JKW PoznańB3 ZIELONA
238 POL 2555Jan Sawicki JKW PoznańB2 CZERWONA
239 POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ ŻninB3 ZIELONA
240 POL 2634Angela ZubelMKŻ ŻninB1 ZOLTA
241 POL 2816Tomasz RubanMKS "Dwójka" WarszawaB1 ZOLTA
242 POL 3014Kinga KoniarekUKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKPB2 CZERWONA
243 POL 3333Maja Komorowska OPTI CWM GdyniaB3 ZIELONA
244 POL 4112Jan ZamojskiUKS Żeglarz WrocławB1 ZOLTA
245 POL 5119Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B2 CZERWONA
246 POL 11883Zofia WołoszSEJK Pogoń SzczecinB2 CZERWONA
247 POL 11891Szymon GóralskiSEJK Pogoń SzczecinB2 CZERWONA
248 POL 11917Filip Marjański KS AZS AWFiS GdańskB3 ZIELONA
249 POL 11943Filip RostekNauticus Yacht Club OlsztynB2 CZERWONA
250 POL 17131Jan PachlaUKŻ "ŚRODA"B1 ZOLTA
251 POL 17991Adrianna StempinJK OrionB2 CZERWONA
252 POL 20371JAN WINKLERŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
253 RUS 3338Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOB2 CZERWONA