Lista startowa OPTIMIST B 251
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Natasza Micewicz
K
18.12.2009
9
YKP Gdynia
2 POL 2Kacper Wąsikowski
M
18.08.2007
11
Gdański Klub Żeglarski
3 POL 4Piotr Kosowski
M
16.07.2008
10
YKP Gdynia
4 POL 5Igor Foltyn
M
08.07.2008
10
UKŻ Lamelka
5 POL 6Magda Winiarska
K
13.10.2006
12
YKP Kraków
6 POL 9Aleksandra Zastawna
K
31.05.2006
12
YKP Gdynia
7 POL 10Orest Trembacz
M
16.06.2007
11
Gdański Klub Żeglarski
8 POL 11Tobiasz Zabiegałowski
M
20.11.2008
10
OPTI CWM Gdynia
9 POL 12Aleksander Paczos
M
29.03.2008
10
MKŻ Arka Gdynia
10 POL 17Szymon Łysik
M
04.01.2008
10
MKŻ Arka Gdynia
11 POL 18Borys Podumis
M
04.06.2007
11
UKS NAVIGO SOPOT
12 POL 26Gabriela Fajdasz
K
15.02.2007
11
KS Spójnia Warszawa
13 POL 27Antonina Puchowska
K
27.12.2008
10
YK Stal Gdynia
14 POL 44Mateusz Kundzier
M
16.06.2008
10
Gdański Klub Żeglarski
15 POL 51Zofia Glaza
M
28.05.2008
10
OPTI CWM GDYNIA
16 POL 61Jakub Wąsikowski
M
18.08.2007
11
Gdański Klub Żeglarski
17 POL 67Hieronim Hendler
M
03.05.2008
10
TKŻ Toruń
18 POL 91Piotr Grendziak
M
02.09.2008
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik
19 POL 101Jan Pacheco
M
23.05.2006
12
KŻ Horn Kraków
20 POL 111Jakub Lipowski
M
10.07.2007
11
KN Lider Kraków
21 POL 120Bartosz Nurowski
M
19.11.2009
9
UKS FIR WARSZAWA
22 POL 124Alicja Maciąg
K
14.06.2009
9
KŻ Horn Kraków
23 POL 131Zofia Jachymska
K
23.11.2006
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik
24 POL 133Wojtek Wójcik
M
18.09.2008
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik
25 POL 139Maria Nycz
K
25.05.2009
9
Pkm Lok Poznań
26 POL 143Magdalena Laskowska
M
24.01.2007
11
Pkm Lok Poznań
27 POL 157Mikołaj Mataczyński
M
14.01.2008
10
AZS Poznań
28 POL 158Igor Pawlowski
M
05.05.2009
9
CHKŻ Chojnice
29 POL 163Jan Kamieński
M
04.12.2006
12
JKW Poznań
30 POL 165Stanisław Chilewski
M
15.12.2007
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
31 POL 174Marta Orlińska
K
07.05.2007
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
32 POL 191Hubert Staroń
M
27.12.2008
10
KŻ Horn Kraków
33 POL 222Wiktoria Harnasz
K
28.11.2005
13
TS Kuźnia Rybnik
34 POL 228Nina Gaweł
K
18.03.2010
8
AZS Poznań
35 POL 246Wiktoria Grima
K
12.09.2005
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik
36 POL 312Maksymilian Czarnecki
M
25.11.2009
9
AZS Poznań
37 POL 333Michał Skawiński
M
12.08.2007
11
K.S Spójnia Warszawa
38 POL 360Patryk Ulaczyk
M
03.03.2006
12
UKŻ Lamelka
39 POL 362Paweł Skrzypkowski
M
17.02.2009
9
UKŻ Lamelka
40 POL 363Artur Mielewczyk
M
26.10.2005
13
UKŻ Lamelka
41 POL 364Maksymilian Konkel
M
04.03.2007
11
UKŻ Lamelka
42 POL 390Matylda Młodzianowska
K
20.03.2008
10
AZS Poznań
43 POL 424Helena Moritz
K
12.03.2009
9
UKS FIR WARSZAWA
44 POL 427Ada Wilińska
K
16.05.2008
10
AZS Poznań
45 POL 704Krzysztof Łucyk
M
16.08.2007
11
MKŻ Arka Gdynia
46 POL 723Jakub Szczepański
M
03.04.2006
12
LKS Charzykowy
47 POL 779Paweł Koliński
M
26.05.2005
13
LKS Carzykowy
48 POL 825JAN WIŚNIEWSKI
M
27.06.2007
11
MKS "Dwójka" Warszawa
49 POL 836Antonina Skóra
K
18.03.2009
9
YKP Kraków
50 POL 863Zuzanna Siemińska
K
12.09.2008
10
KS AZS UWM Olsztyn
51 POL 888Weronika Przeździecka
K
22.04.2008
10
K.S Spójnia Warszawa
52 POL 910Wojciech Jankowski
M
21.09.2006
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
53 POL 920Lena Gaweł
K
10.08.2008
10
AZS Poznań
54 POL 921Marta Chomik
K
06.10.2005
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
55 POL 927Hubert Marciniak
M
30.04.2006
12
JKW Poznań
56 POL 932Jakub Rusiniak
M
10.08.2007
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
57 POL 934Aleksander Kolman
M
27.07.2008
10
KS AZS UWM Olsztyn
58 POL 941Maciek Dudek
M
16.04.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
59 POL 943Bartosz Bilicki
M
01.01.2007
11
SSW MOS Iława
60 POL 959Maciej Placzke
M
15.06.2006
12
UKS FIR WARSZAWA
61 POL 966Lena Cituk
K
16.06.2007
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
62 POL 969Zuzanna Liedtke
K
19.12.2008
10
SSW MOS Iława
63 POL 976Jakub Szafarczyk
M
04.06.2005
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik
64 POL 978Grzegorz Janicki
M
03.11.2005
13
JKW Poznań
65 POL 980Igor Mazurkiewicz
M
18.08.2008
10
KŻ Horn Kraków
66 POL 985Jakub Darkowski
M
30.12.2008
10
SSW MOS Iława
67 POL 989Anna Gąsiorek
K
31.01.2007
11
Pkm Lok Poznań
68 POL 991Marta Gajdzińska
K
11.01.2010
8
AZS Poznań
69 POL 1001Wit Dmuchowski
M
22.06.2009
9
SSW MOS Iława
70 POL 1004Adam Fengler
M
28.11.2008
10
KŻ Horn Kraków
71 POL 1011Kajetan Poziemski
M
10.11.2007
11
KŻ Horn Kraków
72 POL 1023Jakub Oblonk
M
04.10.2006
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik
73 POL 1051Leon Jankowski
M
12.05.2009
9
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
74 POL 1066Franciszek Kosecki
M
29.04.2008
10
CHKŻ Chojnice
75 POL 1071Adam Cieminski
M
28.07.2004
14
CHKŻ Chojnice
76 POL 1075Ignacy Moritz
M
02.10.2010
8
UKS FIR WARSZAWA
77 POL 1076Nathan Vidal
M
28.03.2009
9
UKS FIR WARSZAWA
78 POL 1118Alicja Żuber
K
09.10.2006
12
KS AZS UWM Olsztyn
79 POL 1138Michał Kuchtyn
M
01.03.2007
11
UKS Bryg Wrocław
80 POL 1150Maja Wójcik
K
10.07.2008
10
WKŻ Wolsztyn
81 POL 1159Rafał Ołowiak
M
02.12.2007
11
YKP Gdynia
82 POL 1167Maja Szwejk
K
19.05.2007
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
83 POL 1175Alicja Dampc
K
07.07.2008
10
CHKŻ Chojnice
84 POL 1185Aleksander Daniszewski
M
14.02.2006
12
UKS NAVIGO SOPOT
85 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
10.07.2010
8
TKŻ Toruń
86 POL 1201Krzysztof Ciborowski
M
09.07.2007
11
WTW Warszawa
87 POL 1204Matylda Ferenc
K
07.12.2007
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik
88 POL 1221Julia Padzik
K
27.11.2009
9
OPTI CWM Gdynia
89 POL 1225Jan Lemański
M
26.06.2008
10
TKŻ Toruń
90 POL 1226Teresa Masztalerz
K
05.01.2006
12
TKŻ Toruń
91 POL 1227Mikołaj Głąb
M
17.09.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
92 POL 1228Olga Kanikowska
K
29.08.2007
11
AZS Poznań
93 POL 1229Zofia Pospieszna
K
28.06.2007
11
AZS Poznań
94 POL 1230Alicja Koczorowska
K
29.08.2007
11
AZS Poznań
95 POL 1231Igor Michalczyk
M
15.05.2004
14
KS Omega Kraków
96 POL 1234Wiktor Wierzbowski
M
28.01.2007
11
K.S. Omega Kraków
97 POL 1235Franek Ostrowski
M
03.09.2004
14
K.S. Omega Kraków
98 POL 1244Aleksander Główka
M
20.10.2007
11
K.S Spójnia Warszawa
99 POL 1254Franciszek Thomas
M
13.07.2006
12
UKS NAVIGO SOPOT
100 POL 1281Klara Malec
K
13.04.2010
8
OPTI CWM Gdynia
101 POL 1284Kacper Wojczulanis
M
29.05.2008
10
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
102 POL 1288Piotr Muchlado
M
06.06.2008
10
Opti CWM Gdynia
103 POL 1290Ida Kocięda
K
08.07.2010
8
OPTI CWM Gdynia
104 POL 1300Maciej Kryspin
M
27.11.2008
10
Gdański Klub Żeglarski
105 POL 1312Michalina Maciejak
K
02.04.2008
10
UKS Bryg Wrocław
106 POL 1329Gita van der Voort
K
28.04.2007
11
KŻ Horn Kraków
107 POL 1330Dawid Pachuta
M
27.11.2009
9
KŻ Horn Kraków
108 POL 1334Kacper Hodun
M
23.11.2005
13
KS Spójnia Warszawa
109 POL 1356Wiktor Weselak
M
07.08.2008
10
KS AZS AWFiS Gdańsk
110 POL 1361Weronika Grala
K
01.01.2010
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO
111 POL 1363Hanna Borkowska
K
17.02.2008
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
112 POL 1364Jan Fuk
M
20.11.2006
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
113 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
M
24.08.2007
11
YK Stal Gdynia
114 POL 1403Kacper Kibiersza
M
29.04.2008
10
UKS NAVIGO SOPOT
115 POL 1424Jakub Wegiera
M
30.10.2006
12
UKS FIR WARSZAWA
116 POL 1428Emilia Siekierczak
K
04.02.2008
10
AZS Poznań
117 POL 1429Maksymilian Kajdy
M
07.02.2010
8
UKS FIR WARSZAWA
118 POL 1438Zuzanna Borucka
K
10.01.2007
11
JKW Poznań
119 POL 1439Szymon Wójcik
M
18.09.2005
13
WKŻ Wolsztyn
120 POL 1446Gustaw Trybek
M
13.10.2008
10
YKP Gdynia
121 POL 1451Witold Onisk
M
26.06.2006
12
UKS FIR WARSZAWA
122 POL 1470Alexandre Vidal
M
12.02.2008
10
UKS FIR WARSZAWA
123 POL 1472Igor Kawałko
M
28.06.2007
11
OPTI CWM GDYNIA
124 POL 1482Roch Dmuchowski
M
25.11.2006
12
SSW MOS Iława
125 POL 1523Olga Wietek
K
10.03.2008
10
YK Stal Gdynia
126 POL 1529Alexander Nowak
M
10.11.2009
9
UKS FIR WARSZAWA
127 POL 1530Adelina Wietki
K
17.05.2006
12
YKP Kraków
128 POL 1541Jakub Porębski
M
27.01.2009
9
Opti CWM Gdynia
129 POL 1548Andrzej Thomas
M
13.07.2006
12
UKS NAVIGO SOPOT
130 POL 1550Antoni Szyca
M
11.08.2005
13
LKS Charzykowy
131 POL 1551Maciej Streubel
M
28.09.2008
10
YKP Gdynia
132 POL 1570Michał Ciechanowicz
M
26.04.2008
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
133 POL 1585Mateusz Grabowski
M
09.02.2008
10
LKS Carzykowy
134 POL 1586Maksymilian Malec
M
27.03.2008
10
Opti CWM Gdynia
135 POL 1587Oskar Skóra
M
17.05.2007
11
YKP Kraków
136 POL 1594Szymon Janiak
M
31.12.2005
13
OPTI CWM GDYNIA
137 POL 1595Jakub Targowski
M
31.03.2006
12
Opti CWM Gdynia
138 POL 1596Zuzia Tomaszewska
K
03.05.2006
12
UKS NAVIGO SOPOT
139 POL 1644Nina Janowicz
K
26.07.2006
12
KS AZS AWFiS Gdańsk
140 POL 1648Jakub Zakrzewski
M
18.04.2006
12
JKW Poznań
141 POL 1657Zofia Szcześniak
K
21.03.2006
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz
142 POL 1658Adam Onisk
M
15.12.2008
10
UKS FIR WARSZAWA
143 POL 1665Mateusz Kluczka
M
06.07.2006
12
YKP Gdynia
144 POL 1669Natalia Chojnowska
K
01.03.2007
11
SSW MOS Iława
145 POL 1671Hanna Rogowska
K
19.06.2008
10
TKŻ Toruń
146 POL 1672Kacper Barszczyk
M
06.06.2007
11
UKS NAVIGO SOPOT
147 POL 1704Franiszek Wołyniec
M
03.10.2006
12
UKS NAVIGO SOPOT
148 POL 1721Franciszek Siwek
M
24.01.2007
11
KS Spójnia Warszawa
149 POL 1753Michał Jankowski
M
11.03.2005
13
KS AZS AWFiS Gdańsk
150 POL 1756Konrad Ciernia
M
13.11.2006
12
KŻ Horn Kraków
151 POL 1760Max Niziałkowski
M
11.04.2006
12
UKS Bryg Wrocław
152 POL 1775Wiktor Mois
M
17.07.2005
13
UKS NAVIGO Sopot
153 POL 1779Marcel Wieliński
M
30.03.2005
13
LKS Charzykowy
154 POL 1780Szymon Kolka
M
15.08.2008
10
YKP Gdynia
155 POL 1800Jakub Kosowski
M
05.07.2007
11
UKS FIR WARSZAWA
156 POL 1801Oskar Wielczyk
M
17.10.2007
11
SSW MOS Iława
157 POL 1802Piotr Trella
M
23.05.2008
10
MKŻ Arka Gdynia
158 POL 1811Franciszek Zając
M
08.09.2008
10
Gdański Klub Żeglarski
159 POL 1812Matteo Rastelli
M
02.04.2005
13
YKP Gdynia
160 POL 1818Nadia Burghard
K
08.12.2006
12
YKP Gdynia
161 POL 1823Gustaw Zalewski
M
14.05.2007
11
TKŻ Toruń
162 POL 1829Stanisław Wojda
M
30.04.2006
12
JKW Poznań
163 POL 1835Magdalena Ziółkowska
K
26.10.2010
8
YKP Gdynia
164 POL 1852Igor Tomczyk
M
12.12.2005
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik
165 POL 1853Kinga Furmanek
K
27.07.2007
11
SSW MOS Iława
166 POL 1862Zuzanna Zielińska
K
18.01.2006
12
YKP Gdynia
167 POL 1867Jan Klinicki
M
05.07.2007
11
SSW MOS Iława
168 POL 1876Maja Reszka
K
16.08.2007
11
MKŻ Arka Gdynia
169 POL 1880Mikołaj Bujalski
M
30.12.2006
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn
170 POL 1887Mikołaj Strupiński
M
16.01.2008
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
171 POL 1891Kacper Warywoda
M
25.04.2005
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
172 POL 1892Jan Karnowski
M
12.05.2006
12
KS Spójnia Warszawa
173 POL 1897Michał Trafalski
M
22.11.2007
11
YK Stal Gdynia
174 POL 1904Norbert Herba
M
29.07.2010
8
YK Stal Gdynia
175 POL 1912Jakub Kuraś
M
26.09.2007
11
KŻ Horn Kraków
176 POL 1914Antonina Liro
K
02.08.2008
10
KŻ Horn Kraków
177 POL 1916Andrzej Pochopień
M
21.06.2006
12
KŻ Horn Kraków
178 POL 1925Alicja Wróblewska
K
06.06.2007
11
YKP Gdynia
179 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
22.04.2008
10
YKP Gdynia
180 POL 1929Sonia Dobrzyńska
K
25.04.2007
11
K.S Spójnia Warszawa
181 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
15.07.2005
13
YKP Gdynia
182 POL 1940Filip Bil
M
05.07.2009
9
YK Stal Gdynia
183 POL 1941Eliza Kołtak
K
04.09.2005
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn
184 POL 1943Wiktor Łasak
M
09.09.2006
12
Opti CWM Gdynia
185 POL 1969Hubert Szulczewski
M
18.02.2008
10
SSW MOS Iława
186 POL 1970Aleksander Kosowski
M
24.07.2006
12
YKP Gdynia
187 POL 1979Hubert Nowicki
M
21.08.2007
11
Gdański Klub Żeglarski
188 POL 1985Konrad Kunc
M
17.12.2006
12
YK Stal Gdynia
189 POL 1993Michał Roman
M
11.05.2009
9
Gdański Klub Żeglarski
190 POL 1997Tymoteusz Mika
M
01.04.2006
12
KŻ Horn Kraków
191 POL 2001Oskar Sylka
M
15.08.2008
10
YKP Gdynia
192 POL 2002Bartosz Osowski
M
03.11.2006
12
YKP Gdynia
193 POL 2007Alicja Michalewska
K
13.01.2007
11
SSW MOS Iława
194 POL 2008Maciej Kasprzak
M
08.07.2008
10
SSW MOs Iława
195 POL 2010Jakub Gil
M
13.05.2006
12
TKŻ Toruń
196 POL 2022Iwo Dudek
M
01.02.2009
9
YKP Gdynia
197 POL 2031Fabian Kocięda
M
06.02.2007
11
OPTI CWM GDYNIA
198 POL 2034Natasha Anolik
K
02.05.2006
12
OPTI CWM GDYNIA
199 POL 2035Aniela Frąckowiak
K
21.05.2008
10
OPTI CWM Gdynia
200 POL 2036Lidia Łukasik
K
14.03.2007
11
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
201 POL 2037Paweł Łoboda
M
17.04.2008
10
OPTI CWM Gdynia
202 POL 2040Zofia Kucharska
K
11.06.2006
12
YKP Gdynia
203 POL 2042Tymon Sochaj
M
01.11.2007
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
204 POL 2043Lila Sochaj
K
01.11.2007
11
KS AZS AWFiS Gdańsk
205 POL 2055Maksymilian Betlejewski
M
23.07.2007
11
MKŻ Arka Gdynia
206 POL 2057Natalia Kilar
K
18.11.2005
13
YK Stal Gdynia
207 POL 2062Jakub Trojnar
M
02.10.2005
13
KŻ Horn Kraków
208 POL 2065Aleksander Szczepara
M
01.10.2009
9
KŻ Horn Kraków
209 POL 2066Maciej Obarski
M
09.07.2006
12
KŻ Horn Kraków
210 POL 2067Piotr Kuźniarski
M
27.06.2007
11
KŻ Horn Kraków
211 POL 2070Jacek Dyguś
M
13.04.2007
11
MKŻ Arka Gdynia
212 POL 2076Ignacy Kalinowski
M
31.10.2009
9
UKS Bryg Wrocław
213 POL 2083Natasza Tarnawska
K
17.12.2008
10
Opti CWM Gdynia
214 POL 2089Małgorzata Wyrębska
K
25.01.2009
9
YK Stal Gdynia
215 POL 2096Liwia Liszkiewicz
K
18.01.2007
11
Olsztyński Klub Żeglarski
216 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
M
17.02.2008
10
K.S Spójnia Warszawa
217 POL 2104Maksymilian Luto
M
24.08.2008
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn
218 POL 2108Julia Wróblewska
K
25.01.2006
12
YKP Gdynia
219 POL 2113Wiktor Pawłowski
M
03.07.2007
11
CHKŻ Chojnice
220 POL 2114Tymon Wiatrowski
M
16.08.2006
12
CHKŻ Chojnice
221 POL 2116Alicja Saj
K
01.08.2010
8
YK Stal Gdynia
222 POL 2117Alicja Tutkowska
K
06.10.2007
11
YK Stal Gdynia
223 POL 2118Maciej Maćkowiak
M
04.02.2007
11
YKP Gdynia
224 POL 2120Michał Karnacewicz
M
19.04.2007
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn
225 POL 2124Agata Koropecka
K
21.06.2009
9
YK Stal Gdynia
226 POL 2133Aleksander Mucharski
M
05.10.2006
12
YKP Gdynia
227 POL 2134Jakub Matwiejczyk
M
08.04.2007
11
YKP Gdynia
228 POL 2135Tymon Kosobucki
M
26.07.2007
11
YKP Gdynia
229 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
M
26.08.2007
11
YKP Gdynia
230 POL 2137Piotr Toczek
M
18.09.2007
11
YKP Gdynia
231 POL 2138Max Berliński
M
16.05.2006
12
YKP Gdynia
232 POL 2139Paweł Piankowski
M
15.03.2006
12
YKP Gdynia
233 POL 2141Natalia Ziółkowska
K
25.02.2007
11
YKP Gdynia
234 POL 2144Wiktor Radziej
M
01.05.2008
10
KS AZS AWFiS GDAŃSK
235 POL 2150Makary Gałka
M
10.09.2007
11
UKS NAVIGO Sopot
236 POL 2151Jan Rohde
M
03.01.2008
10
SSW MOS Iława
237 POL 2200Kaja Śledzińska
K
02.06.2007
11
KS Spójnia Warszawa
238 POL 2222Karol Stachowski
M
04.05.2009
9
Gdański Klub Żeglarski
239 POL 2551Jerzy Gałęza
M
23.12.2007
11
JKW Poznań
240 POL 2555Jan Sawicki
M
15.04.2008
10
JKW Poznań
241 POL 2918Piotr Rodzewicz
M
01.05.2006
12
UKS NAVIGO SOPOT
242 POL 3002Marysia Retecka
K
16.09.2005
13
UKS NAVIGO SOPOT
243 POL 3333Maja Komorowska
K
25.08.2009
9
OPTI CWM Gdynia
244 POL 4112Jan Zamojski
M
07.09.2006
12
UKS Żeglarz Wrocław
245 POL 4701Olga Krasowska
K
11.02.2008
10
Gdański Klub Żeglarski
246 POL 4708Kamil Roman
M
07.10.2011
7
Gdański Klub Żeglarski
247 POL 9801 Marcin Krawczyk
M
05.10.2007
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn
248 POL 11138Przemysław Żukowski
M
08.12.2005
13
UKS Bryg Wrocław
249 POL 12841Janek Psiuk
M
26.10.2008
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik
250 POL 19161Konrad Ksionek
M
19.12.2005
13
UKS NAVIGO Sopot
251 RUS 3399Ivan Mikhalev
M
09.03.2007
11
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO