Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1932Konrad Wlazłowski
13
YKP Gdynia4,0(7)121
2 POL 1451Witold Onisk
12
UKS FIR WARSZAWA6,0(19)213
3 POL 1802Piotr Trella
10
MKŻ Arka Gdynia6,012(4)3
4 POL 1801Oskar Wielczyk
11
SSW MOS Iława8,021(8)5
5 POL 2138Max Berliński
12
YKP Gdynia10,07(8)21
6 POL 2034Natasha Anolik
12
OPTI CWM GDYNIA110,035(13)2
7 POL 2036Lidia Łukasik
11
UKS ŻEGLUJ LUBLIN210,024(10)4
8 POL 2031Fabian Kocięda
11
OPTI CWM GDYNIA11,015(26)5
9 POL 163Jan Kamieński
12
JKW Poznań11,0524(6)
10 POL 2057Natalia Kilar
13
YK Stal Gdynia311,0542(9)
11 POL 1424Jakub Wegiera
12
UKS FIR WARSZAWA12,0381(17)
12 POL 2007Alicja Michalewska
11
SSW MOS Iława415,051(ufd)9
13 POL 1829Stanisław Wojda
12
JKW Poznań15,09(15)33
14 POL 111Jakub Lipowski
11
KN Lider Kraków15,0(14)636
15 POL 4112Jan Zamojski
12
UKS Żeglarz Wrocław16,019(11)6
16 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
10
K.S Spójnia Warszawa16,0(23)358
17 POL 333Michał Skawiński
11
K.S Spójnia Warszawa16,0637(22)
18 POL 966Lena Cituk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO516,0(12)655
19 POL 1867Jan Klinicki
11
SSW MOS Iława17,0(9)737
20 POL 1892Jan Karnowski
12
KS Spójnia Warszawa17,0845(10)
21 POL 1780Szymon Kolka
10
YKP Gdynia17,0(21)764
22 POL 2117Alicja Tutkowska
11
YK Stal Gdynia618,0(18)1611
23 POL 1364Jan Fuk
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO23,0103(17)10
24 POL 959Maciej Placzke
12
UKS FIR WARSZAWA23,04(18)109
25 POL 921Marta Chomik
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn727,0(21)12411
26 POL 941Maciek Dudek
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn27,0(27)51210
27 POL 2555Jan Sawicki
10
JKW Poznań27,013(26)68
28 POL 1201Krzysztof Ciborowski
11
WTW Warszawa27,08118(16)
29 POL 1940Filip Bil
9
YK Stal Gdynia130,0(23)11172
30 POL 1230Alicja Koczorowska
11
AZS Poznań830,0(20)9138
31 POL 1175Alicja Dampc
10
CHKŻ Chojnice932,0(26)2462
32 POL 1229Zofia Pospieszna
11
AZS Poznań1032,0(34)12911
33 RUS 3399Ivan Mikhalev
11
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO34,011(16)815
34 POL 1852Igor Tomczyk
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik35,0(40)9197
35 POL 1138Michał Kuchtyn
11
UKS Bryg Wrocław36,0314(25)19
36 POL 4Piotr Kosowski
10
YKP Gdynia36,0615(dsq)15
37 POL 1439Szymon Wójcik
13
WKŻ Wolsztyn37,0(41)101314
38 POL 1523Olga Wietek
10
YK Stal Gdynia1137,012(13)1213
39 POL 26Gabriela Fajdasz
11
KS Spójnia Warszawa1239,022611(33)
40 POL 1775Wiktor Mois
13
UKS NAVIGO Sopot39,042312(46)
41 POL 1887Mikołaj Strupiński
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO39,042015(47)
42 POL 1550Antoni Szyca
13
LKS Charzykowy42,0615(ufd)21
43 POL 989Anna Gąsiorek
11
Pkm Lok Poznań1342,0(63)18717
44 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
11
YK Stal Gdynia42,0151215(16)
45 POL 888Weronika Przeździecka
10
K.S Spójnia Warszawa1444,01714(22)13
46 POL 1853Kinga Furmanek
11
SSW MOS Iława1545,01710(22)18
47 POL 1665Mateusz Kluczka
12
YKP Gdynia45,015(19)1713
48 POL 2135Tymon Kosobucki
11
YKP Gdynia46,08(26)2117
49 POL 2010Jakub Gil
12
TKŻ Toruń47,018209(31)
50 POL 9Aleksandra Zastawna
12
YKP Gdynia1647,01421(23)12
51 POL 1284Kacper Wojczulanis
10
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO48,0(32)61428
52 POL 1644Nina Janowicz
12
KS AZS AWFiS Gdańsk1748,0(30)23187
53 POL 1167Maja Szwejk
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO1849,0(36)81130
54 POL 2124Agata Koropecka
9
YK Stal Gdynia19249,0191416(23)
55 POL 1470Alexandre Vidal
10
UKS FIR WARSZAWA50,07(27)2716
56 POL 2120Michał Karnacewicz
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn50,0211316(dsq)
57 POL 2040Zofia Kucharska
12
YKP Gdynia2052,01117(ufd)24
58 POL 1862Zuzanna Zielińska
12
YKP Gdynia2152,02219(37)11
59 POL 1941Eliza Kołtak
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn2254,0161325(42)
60 POL 1943Wiktor Łasak
12
Opti CWM Gdynia56,02710(ufd)19
61 POL 1288Piotr Muchlado
10
Opti CWM Gdynia57,0102720(40)
62 POL 1570Michał Ciechanowicz
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO58,0(43)281614
63 POL 2141Natalia Ziółkowska
11
YKP Gdynia2358,024(36)1420
64 POL 2118Maciej Maćkowiak
11
YKP Gdynia58,0(45)211423
65 POL 1648Jakub Zakrzewski
12
JKW Poznań60,011(38)2029
66 POL 1329Gita van der Voort
11
KŻ Horn Kraków2461,09(28)2428
67 POL 2114Tymon Wiatrowski
12
CHKŻ Chojnice62,03111(ufd)20
68 POL 1594Szymon Janiak
13
OPTI CWM GDYNIA63,0(44)162126
69 POL 1753Michał Jankowski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk64,0(36)22933
70 POL 1671Hanna Rogowska
10
TKŻ Toruń2564,0(55)211825
71 POL 1548Andrzej Thomas
12
UKS NAVIGO SOPOT65,010(37)2629
72 POL 1596Zuzia Tomaszewska
12
UKS NAVIGO SOPOT2666,033(41)726
73 POL 2200Kaja Śledzińska
11
KS Spójnia Warszawa2766,016(44)1040
74 POL 2042Tymon Sochaj
11
KS AZS AWFiS Gdańsk66,0(24)222420
75 POL 1669Natalia Chojnowska
11
SSW MOS Iława2869,015(49)3123
76 POL 2108Julia Wróblewska
12
YKP Gdynia2969,0(43)172725
77 POL 1970Aleksander Kosowski
12
YKP Gdynia70,03124(40)15
78 POL 2043Lila Sochaj
11
KS AZS AWFiS Gdańsk3071,0(41)312812
79 POL 1595Jakub Targowski
12
Opti CWM Gdynia71,017(46)3222
80 POL 246Wiktoria Grima
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik3173,0(37)322021
81 POL 2134Jakub Matwiejczyk
11
YKP Gdynia74,0321923(50)
82 POL 2096Liwia Liszkiewicz
11
Olsztyński Klub Żeglarski3277,0252428(47)
83 POL 1925Alicja Wróblewska
11
YKP Gdynia3378,0(39)343014
84 POL 779Paweł Koliński
13
LKS Carzykowy78,02222(ufd)34
85 POL 1403Kacper Kibiersza
10
UKS NAVIGO SOPOT78,028(40)2624
86 POL 1979Hubert Nowicki
11
Gdański Klub Żeglarski82,035(37)1532
87 POL 1891Kacper Warywoda
13
Nauticus Yacht Club Olsztyn82,0(36)253621
88 POL 2113Wiktor Pawłowski
11
CHKŻ Chojnice83,0343019(37)
89 POL 927Hubert Marciniak
12
JKW Poznań84,022(46)2735
90 POL 1438Zuzanna Borucka
11
JKW Poznań3484,025(33)2930
91 POL 1363Hanna Borkowska
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO3585,04423(45)18
92 POL 2918Piotr Rodzewicz
12
UKS NAVIGO SOPOT85,0(49)253327
93 POL 2139Paweł Piankowski
12
YKP Gdynia86,031(40)1936
94 POL 932Jakub Rusiniak
11
Nauticus Yacht Club Olsztyn86,0(41)412124
95 POL 2022Iwo Dudek
9
YKP Gdynia386,03025(40)31
96 POL 133Wojtek Wójcik
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik87,0133143(44)
97 POL 2222Karol Stachowski
9
Gdański Klub Żeglarski487,02629(41)32
98 POL 723Jakub Szczepański
12
LKS Charzykowy88,0(57)183139
99 POL 1228Olga Kanikowska
11
AZS Poznań3689,0(45)323918
100 POL 12Aleksander Paczos
10
MKŻ Arka Gdynia90,0382923(43)
101 POL 1985Konrad Kunc
12
YK Stal Gdynia91,02027(ufd)44
102 POL 2070Jacek Dyguś
11
MKŻ Arka Gdynia92,0391736(48)
103 POL 1812Matteo Rastelli
13
YKP Gdynia92,0(44)362927
104 POL 825JAN WIŚNIEWSKI
11
MKS "Dwójka" Warszawa93,0(55)394212
105 POL 1880Mikołaj Bujalski
12
Nauticus Yacht Club Olsztyn93,0(43)382233
106 POL 1254Franciszek Thomas
12
UKS NAVIGO SOPOT95,0293333(50)
107 POL 1185Aleksander Daniszewski
12
UKS NAVIGO SOPOT96,0(12)7dne4
108 POL 1897Michał Trafalski
11
YK Stal Gdynia96,02735(46)34
109 POL 920Lena Gaweł
10
AZS Poznań3797,03230(46)35
110 POL 1071Adam Cieminski
14
CHKŻ Chojnice98,040(43)3919
111 POL 1721Franciszek Siwek
11
KS Spójnia Warszawa99,02434(50)41
112 POL 1472Igor Kawałko
11
OPTI CWM GDYNIA100,0463618(52)
113 POL 1226Teresa Masztalerz
12
TKŻ Toruń38100,0373924(43)
114 POL 1912Jakub Kuraś
11
KŻ Horn Kraków100,02933(51)38
115 POL 1800Jakub Kosowski
11
UKS FIR WARSZAWA101,0282845(51)
116 POL 390Matylda Młodzianowska
10
AZS Poznań39103,0(60)303241
117 POL 910Wojciech Jankowski
12
KS AZS AWFiS Gdańsk103,0303538(41)
118 POL 27Antonina Puchowska
10
YK Stal Gdynia40105,01338(54)54
119 POL 1585Mateusz Grabowski
10
LKS Carzykowy105,0254238(45)
120 POL 1672Kacper Barszczyk
11
UKS NAVIGO SOPOT105,0462930(47)
121 POL 157Mikołaj Mataczyński
10
AZS Poznań106,029(66)4334
122 POL 1530Adelina Wietki
12
YKP Kraków41107,0(59)483722
123 POL 1587Oskar Skóra
11
YKP Kraków108,048(51)3228
124 POL 2037Paweł Łoboda
10
OPTI CWM Gdynia108,0353934(43)
125 POL 1235Franek Ostrowski
14
K.S. Omega Kraków109,0(73)483427
126 POL 131Zofia Jachymska
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik42109,0393535(46)
127 POL 101Jan Pacheco
12
KŻ Horn Kraków111,03349(58)29
128 POL 3333Maja Komorowska
9
OPTI CWM Gdynia435115,038(47)4136
129 POL 1756Konrad Ciernia
12
KŻ Horn Kraków116,050(54)4026
130 POL 1227Mikołaj Głąb
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn116,03543(52)38
131 POL 1244Aleksander Główka
11
K.S Spójnia Warszawa118,01940(dsq)59
132 POL 3002Marysia Retecka
13
UKS NAVIGO SOPOT44118,042(48)3145
133 POL 1118Alicja Żuber
12
KS AZS UWM Olsztyn45119,0403445(54)
134 POL 2035Aniela Frąckowiak
10
OPTI CWM Gdynia46121,026(60)5738
135 POL 18Borys Podumis
11
UKS NAVIGO SOPOT121,0425128(74)
136 POL 991Marta Gajdzińska
8
AZS Poznań476121,0(46)324346
137 POL 1541Jakub Porębski
9
Opti CWM Gdynia7122,0185054(dsq)
138 POL 1Natasza Micewicz
9
YKP Gdynia488122,0(ufd)312566
139 POL 1657Zofia Szcześniak
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz49122,0(61)603032
140 POL 1023Jakub Oblonk
12
Ts 'Kuźnia" Rybnik122,0(66)453839
141 POL 1221Julia Padzik
9
OPTI CWM Gdynia509123,058(64)3530
142 POL 1586Maksymilian Malec
10
Opti CWM Gdynia124,04242(52)40
143 POL 2067Piotr Kuźniarski
11
KŻ Horn Kraków126,020(dsq)5353
144 POL 2008Maciej Kasprzak
10
SSW MOs Iława126,04744(50)35
145 POL 2104Maksymilian Luto
10
Nauticus Yacht Club Olsztyn127,052(59)3936
146 POL 1760Max Niziałkowski
12
UKS Bryg Wrocław128,054(dsq)4925
147 POL 836Antonina Skóra
9
YKP Kraków5110128,0(48)473348
148 POL 2055Maksymilian Betlejewski
11
MKŻ Arka Gdynia128,0(62)424244
149 POL 943Bartosz Bilicki
11
SSW MOS Iława129,048(49)4437
150 POL 2Kacper Wąsikowski
11
Gdański Klub Żeglarski130,05445(ufd)31
151 POL 1361Weronika Grala
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO5211131,01461(ufd)56
152 POL 51Zofia Glaza
10
OPTI CWM GDYNIA131,0235355(63)
153 POL 143Magdalena Laskowska
11
Pkm Lok Poznań131,0(69)433553
154 POL 1529Alexander Nowak
9
UKS FIR WARSZAWA12136,01659(68)61
155 POL 1334Kacper Hodun
13
KS Spójnia Warszawa136,038(53)4850
156 POL 1482Roch Dmuchowski
12
SSW MOS Iława138,05841(ufd)39
157 POL 1446Gustaw Trybek
10
YKP Gdynia140,0524444(dnc)
158 POL 976Jakub Szafarczyk
13
Ts 'Kuźnia" Rybnik140,04546(49)49
159 POL 2551Jerzy Gałęza
11
JKW Poznań140,047(52)4845
160 POL 2089Małgorzata Wyrębska
9
YK Stal Gdynia5313142,0335653(57)
161 POL 1876Maja Reszka
11
MKŻ Arka Gdynia54142,05337(55)52
162 POL 11138Przemysław Żukowski
13
UKS Bryg Wrocław143,06820(ufd)55
163 POL 19161Konrad Ksionek
13
UKS NAVIGO Sopot146,03456(61)56
164 POL 980Igor Mazurkiewicz
10
KŻ Horn Kraków146,05752(60)37
165 POL 165Stanisław Chilewski
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz146,0495047(ufd)
166 POL 1779Marcel Wieliński
13
LKS Charzykowy147,0585336(70)
167 POL 1914Antonina Liro
10
KŻ Horn Kraków55149,0665429(68)
168 POL 1993Michał Roman
9
Gdański Klub Żeglarski14150,0(60)574251
169 POL 1823Gustaw Zalewski
11
TKŻ Toruń150,0474756(66)
170 POL 6Magda Winiarska
12
YKP Kraków56151,050(67)4754
171 POL 10Orest Trembacz
11
Gdański Klub Żeglarski152,066(72)3452
172 POL 360Patryk Ulaczyk
12
UKŻ Lamelka152,0565541(58)
173 POL 985Jakub Darkowski
10
SSW MOS Iława154,04956(59)49
174 POL 1076Nathan Vidal
9
UKS FIR WARSZAWA15155,06350(64)42
175 POL 704Krzysztof Łucyk
11
MKŻ Arka Gdynia160,0(59)585151
176 POL 158Igor Pawlowski
9
CHKŻ Chojnice16161,02852(ret)81
177 POL 2083Natasza Tarnawska
10
Opti CWM Gdynia57161,051(64)6248
178 POL 17Szymon Łysik
10
MKŻ Arka Gdynia161,051(62)4961
179 POL 1811Franciszek Zając
10
Gdański Klub Żeglarski163,0(61)555058
180 POL 1818Nadia Burghard
12
YKP Gdynia58164,0(71)545159
181 POL 1704Franiszek Wołyniec
12
UKS NAVIGO SOPOT166,0675544(ufd)
182 POL 2144Wiktor Radziej
10
KS AZS AWFiS GDAŃSK167,0566447(67)
183 POL 191Hubert Staroń
10
KŻ Horn Kraków167,0505859(62)
184 POL 11Tobiasz Zabiegałowski
10
OPTI CWM Gdynia168,057(63)6249
185 POL 1916Andrzej Pochopień
12
KŻ Horn Kraków169,0595753(67)
186 POL 978Grzegorz Janicki
13
JKW Poznań170,0(68)654857
187 POL 2137Piotr Toczek
11
YKP Gdynia170,0516059(70)
188 POL 1997Tymoteusz Mika
12
KŻ Horn Kraków170,063(67)5255
189 POL 1231Igor Michalczyk
14
KS Omega Kraków170,061(66)5653
190 POL 1356Wiktor Weselak
10
KS AZS AWFiS Gdańsk173,06451(ufd)58
191 POL 61Jakub Wąsikowski
11
Gdański Klub Żeglarski174,0(dns)456069
192 POL 1927Mikołaj Czałbowski
10
YKP Gdynia176,0555863(65)
193 POL 1929Sonia Dobrzyńska
11
K.S Spójnia Warszawa59177,078(dsq)3762
194 POL 2002Bartosz Osowski
12
YKP Gdynia177,054(68)6657
195 POL 2151Jan Rohde
10
SSW MOS Iława178,05663(67)59
196 POL 424Helena Moritz
9
UKS FIR WARSZAWA6017181,0676846(69)
197 POL 4701Olga Krasowska
10
Gdański Klub Żeglarski61181,0536761(68)
198 POL 1011Kajetan Poziemski
11
KŻ Horn Kraków183,07071(76)42
199 POL 9801 Marcin Krawczyk
11
NAUTICUS Yacht Club Olsztyn183,0(73)655860
200 POL 1159Rafał Ołowiak
11
YKP Gdynia183,0(69)615864
201 POL 2001Oskar Sylka
10
YKP Gdynia184,0(75)626656
202 POL 863Zuzanna Siemińska
10
KS AZS UWM Olsztyn62184,060(70)5767
203 POL 1225Jan Lemański
10
TKŻ Toruń185,03772(dsq)76
204 POL 1428Emilia Siekierczak
10
AZS Poznań63186,0(68)655764
205 POL 1969Hubert Szulczewski
10
SSW MOS Iława186,0(72)616263
206 POL 2136Kajetan Matwiejczyk
11
YKP Gdynia187,0645964(73)
207 POL 2116Alicja Saj
8
YK Stal Gdynia6418188,0656855(75)
208 POL 1204Matylda Ferenc
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik65189,07163(dsq)55
209 POL 1290Ida Kocięda
8
OPTI CWM Gdynia6619191,0(74)695666
210 POL 1066Franciszek Kosecki
10
CHKŻ Chojnice191,0(67)666560
211 POL 1001Wit Dmuchowski
9
SSW MOS Iława20191,0656264(73)
212 POL 222Wiktoria Harnasz
13
TS Kuźnia Rybnik67192,07457(dsq)61
213 POL 427Ada Wilińska
10
AZS Poznań68193,0706954(71)
214 POL 124Alicja Maciąg
9
KŻ Horn Kraków6921194,062(75)6072
215 POL 228Nina Gaweł
8
AZS Poznań7022199,064(72)6372
216 POL 1658Adam Onisk
10
UKS FIR WARSZAWA202,052(80)7377
217 POL 1551Maciej Streubel
10
YKP Gdynia203,0627170(80)
218 POL 2076Ignacy Kalinowski
9
UKS Bryg Wrocław23203,065(73)6870
219 POL 91Piotr Grendziak
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik206,081(83)6560
220 POL 139Maria Nycz
9
Pkm Lok Poznań7124206,080(dsq)6165
221 POL 2065Aleksander Szczepara
9
KŻ Horn Kraków25206,07270(dsq)64
222 POL 1904Norbert Herba
8
YK Stal Gdynia26208,0(77)776665
223 POL 1300Maciej Kryspin
10
Gdański Klub Żeglarski208,07169(72)68
224 POL 312Maksymilian Czarnecki
9
AZS Poznań27208,0(75)706969
225 POL 1312Michalina Maciejak
10
UKS Bryg Wrocław72209,0(75)716771
226 POL 12841Janek Psiuk
10
Ts 'Kuźnia" Rybnik212,0(76)767462
227 POL 1429Maksymilian Kajdy
8
UKS FIR WARSZAWA28215,0767465(dnc)
228 POL 44Mateusz Kundzier
10
Gdański Klub Żeglarski216,0(dnc)756873
229 POL 2062Jakub Trojnar
13
KŻ Horn Kraków216,0(73)737172
230 POL 363Artur Mielewczyk
13
UKŻ Lamelka218,0(77)746777
231 POL 969Zuzanna Liedtke
10
SSW MOS Iława73218,0727769(79)
232 POL 2133Aleksander Mucharski
12
YKP Gdynia219,069(78)7575
233 POL 174Marta Orlińska
11
Ts 'Kuźnia" Rybnik74220,07475(dsq)71
234 POL 2066Maciej Obarski
12
KŻ Horn Kraków221,0827663(dsq)
235 POL 2150Makary Gałka
11
UKS NAVIGO Sopot221,0(80)786974
236 POL 1150Maja Wójcik
10
WKŻ Wolsztyn75222,0(81)737178
237 POL 1234Wiktor Wierzbowski
11
K.S. Omega Kraków223,053(dnc)dncdnc
238 POL 1051Leon Jankowski
9
KS Zjednoczeni Bydgoszcz29223,0708271(dnf)
239 POL 4708Kamil Roman
7
Gdański Klub Żeglarski30223,0(79)797074
240 POL 1281Klara Malec
8
OPTI CWM Gdynia7631224,0(82)767276
241 POL 934Aleksander Kolman
10
KS AZS UWM Olsztyn227,079(dsq)dsq63
242 POL 5Igor Foltyn
10
UKŻ Lamelka227,0787970(dsq)
243 POL 1004Adam Fengler
10
KŻ Horn Kraków231,0777777(78)
244 POL 364Maksymilian Konkel
11
UKŻ Lamelka236,078(81)7979
245 POL 1075Ignacy Moritz
8
UKS FIR WARSZAWA32239,08074(dnc)dnc
246 POL 120Bartosz Nurowski
9
UKS FIR WARSZAWA33240,0(82)827880
247 POL 1200Piotr Sołtysiak
8
TKŻ Toruń34245,07981(dnc)dnc
248 POL 1330Dawid Pachuta
9
KŻ Horn Kraków35246,076(dnc)dncdnc
249 POL 1835Magdalena Ziółkowska
8
YKP Gdynia7736246,08180(dnc)dnf
250 POL 67Hieronim Hendler
10
TKŻ Toruń255,0(dnc)dncdncdnc