Podział na grupy obowiązujący w dniu 30-06-2018 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 29-06-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 1Natasza Micewicz YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
2 POL 2Kacper WąsikowskiGdański Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
3 POL 4Piotr Kosowski YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
4 POL 5Igor FoltynUKŻ LamelkaOPPB - BRAZOWA
5 POL 6Magda WiniarskaYKP KrakówOPPB - BRAZOWA
6 POL 9Aleksandra Zastawna YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
7 POL 10Orest TrembaczGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
8 POL 11Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM GdyniaOPPB - BRAZOWA
9 POL 12Aleksander Paczos MKŻ Arka GdyniaOPPB - SREBRNA
10 POL 17Szymon Łysik MKŻ Arka GdyniaOPPB - BRAZOWA
11 POL 18Borys PodumisUKS NAVIGO SOPOTOPPB - SREBRNA
12 POL 26Gabriela FajdaszKS Spójnia WarszawaOPPB - ZLOTA
13 POL 27Antonina PuchowskaYK Stal GdyniaOPPB - SREBRNA
14 POL 44Mateusz KundzierGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
15 POL 51Zofia Glaza OPTI CWM GDYNIAOPPB - SREBRNA
16 POL 61Jakub WąsikowskiGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
17 POL 67Hieronim Hendler TKŻ ToruńOPPB - BRAZOWA
18 POL 91Piotr GrendziakTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - BRAZOWA
19 POL 101Jan PachecoKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
20 POL 111Jakub LipowskiKN Lider KrakówOPPB - ZLOTA
21 POL 120Bartosz NurowskiUKS FIR WARSZAWAOPPB - BRAZOWA
22 POL 124Alicja MaciągKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
23 POL 131Zofia JachymskaTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - SREBRNA
24 POL 133Wojtek WójcikTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - SREBRNA
25 POL 139Maria NyczPkm Lok PoznańOPPB - BRAZOWA
26 POL 143Magdalena LaskowskaPkm Lok PoznańOPPB - SREBRNA
27 POL 157Mikołaj MataczyńskiAZS PoznańOPPB - SREBRNA
28 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ ChojniceOPPB - BRAZOWA
29 POL 163Jan Kamieński JKW PoznańOPPB - ZLOTA
30 POL 165Stanisław ChilewskiKS Zjednoczeni BydgoszczOPPB - SREBRNA
31 POL 174Marta OrlińskaTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - BRAZOWA
32 POL 191Hubert StarońKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
33 POL 222Wiktoria HarnaszTS Kuźnia RybnikOPPB - BRAZOWA
34 POL 228Nina GawełAZS PoznańOPPB - BRAZOWA
35 POL 246Wiktoria GrimaTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - ZLOTA
36 POL 312Maksymilian CzarneckiAZS PoznańOPPB - BRAZOWA
37 POL 333Michał SkawińskiK.S Spójnia WarszawaOPPB - ZLOTA
38 POL 360Patryk UlaczykUKŻ LamelkaOPPB - BRAZOWA
39 POL 362Paweł SkrzypkowskiUKŻ LamelkaB2 ZOLTA
40 POL 363Artur MielewczykUKŻ LamelkaOPPB - BRAZOWA
41 POL 364Maksymilian KonkelUKŻ LamelkaOPPB - BRAZOWA
42 POL 390Matylda MłodzianowskaAZS PoznańOPPB - SREBRNA
43 POL 424Helena MoritzUKS FIR WARSZAWAOPPB - BRAZOWA
44 POL 427Ada WilińskaAZS PoznańOPPB - BRAZOWA
45 POL 704Krzysztof Łucyk MKŻ Arka GdyniaOPPB - BRAZOWA
46 POL 723Jakub SzczepańskiLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
47 POL 779Paweł KolińskiLKS CarzykowyOPPB - ZLOTA
48 POL 825JAN WIŚNIEWSKIMKS "Dwójka" WarszawaOPPB - SREBRNA
49 POL 836Antonina SkóraYKP KrakówOPPB - SREBRNA
50 POL 863Zuzanna SiemińskaKS AZS UWM OlsztynOPPB - BRAZOWA
51 POL 888Weronika PrzeździeckaK.S Spójnia WarszawaOPPB - ZLOTA
52 POL 910Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS GdańskOPPB - SREBRNA
53 POL 920Lena GawełAZS PoznańOPPB - SREBRNA
54 POL 921Marta ChomikNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
55 POL 927Hubert Marciniak JKW PoznańOPPB - SREBRNA
56 POL 932Jakub RusiniakNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
57 POL 934Aleksander KolmanKS AZS UWM OlsztynOPPB - BRAZOWA
58 POL 941Maciek DudekNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
59 POL 943Bartosz Bilicki SSW MOS IławaOPPB - SREBRNA
60 POL 959Maciej PlaczkeUKS FIR WARSZAWAOPPB - ZLOTA
61 POL 966Lena CitukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
62 POL 969Zuzanna Liedtke SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
63 POL 976Jakub SzafarczykTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - SREBRNA
64 POL 978Grzegorz Janicki JKW PoznańOPPB - BRAZOWA
65 POL 980Igor MazurkiewiczKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
66 POL 985Jakub Darkowski SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
67 POL 989Anna GąsiorekPkm Lok PoznańOPPB - ZLOTA
68 POL 991Marta GajdzińskaAZS PoznańOPPB - SREBRNA
69 POL 1001Wit Dmuchowski SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
70 POL 1004Adam FenglerKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
71 POL 1011Kajetan PoziemskiKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
72 POL 1023Jakub OblonkTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - SREBRNA
73 POL 1051Leon JankowskiKS Zjednoczeni BydgoszczOPPB - BRAZOWA
74 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ ChojniceOPPB - BRAZOWA
75 POL 1071Adam Cieminski CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
76 POL 1075Ignacy MoritzUKS FIR WARSZAWAOPPB - BRAZOWA
77 POL 1076Nathan VidalUKS FIR WARSZAWAOPPB - BRAZOWA
78 POL 1118Alicja ŻuberKS AZS UWM OlsztynOPPB - SREBRNA
79 POL 1138Michał KuchtynUKS Bryg WrocławOPPB - ZLOTA
80 POL 1150Maja WójcikWKŻ WolsztynOPPB - BRAZOWA
81 POL 1159Rafał Ołowiak YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
82 POL 1167Maja SzwejkMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
83 POL 1175Alicja Dampc CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
84 POL 1185Aleksander DaniszewskiUKS NAVIGO SOPOTOPPB - SREBRNA
85 POL 1200Piotr Sołtysiak TKŻ ToruńOPPB - BRAZOWA
86 POL 1201Krzysztof Ciborowski WTW WarszawaOPPB - ZLOTA
87 POL 1204Matylda FerencTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - BRAZOWA
88 POL 1221Julia Padzik OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
89 POL 1225Jan Lemański TKŻ ToruńOPPB - BRAZOWA
90 POL 1226Teresa Masztalerz TKŻ ToruńOPPB - SREBRNA
91 POL 1227Mikołaj GłąbNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
92 POL 1228Olga KanikowskaAZS PoznańOPPB - SREBRNA
93 POL 1229Zofia PospiesznaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
94 POL 1230Alicja KoczorowskaAZS PoznańOPPB - ZLOTA
95 POL 1231Igor MichalczykKS Omega KrakówOPPB - BRAZOWA
96 POL 1234Wiktor WierzbowskiK.S. Omega KrakówOPPB - BRAZOWA
97 POL 1235Franek OstrowskiK.S. Omega KrakówOPPB - SREBRNA
98 POL 1244Aleksander GłówkaK.S Spójnia WarszawaOPPB - SREBRNA
99 POL 1254Franciszek ThomasUKS NAVIGO SOPOTOPPB - SREBRNA
100 POL 1281Klara Malec OPTI CWM GdyniaOPPB - BRAZOWA
101 POL 1284Kacper WojczulanisMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
102 POL 1288Piotr Muchlado Opti CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
103 POL 1290Ida Kocięda OPTI CWM GdyniaOPPB - BRAZOWA
104 POL 1300Maciej KryspinGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
105 POL 1312Michalina MaciejakUKS Bryg WrocławOPPB - BRAZOWA
106 POL 1329Gita van der VoortKŻ Horn KrakówOPPB - ZLOTA
107 POL 1330Dawid PachutaKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
108 POL 1334Kacper HodunKS Spójnia WarszawaOPPB - SREBRNA
109 POL 1356Wiktor Weselak KS AZS AWFiS GdańskOPPB - BRAZOWA
110 POL 1361Weronika GralaMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOOPPB - SREBRNA
111 POL 1363Hanna BorkowskaMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - SREBRNA
112 POL 1364Jan FukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
113 POL 1396Mateusz GąsiorowskiYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
114 POL 1403Kacper KibierszaUKS NAVIGO SOPOTOPPB - SREBRNA
115 POL 1424Jakub WegieraUKS FIR WARSZAWAOPPB - ZLOTA
116 POL 1428Emilia SiekierczakAZS PoznańOPPB - BRAZOWA
117 POL 1429Maksymilian KajdyUKS FIR WARSZAWAOPPB - BRAZOWA
118 POL 1438Zuzanna Borucka JKW PoznańOPPB - SREBRNA
119 POL 1439Szymon WójcikWKŻ WolsztynOPPB - ZLOTA
120 POL 1446Gustaw Trybek YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
121 POL 1451Witold OniskUKS FIR WARSZAWAOPPB - ZLOTA
122 POL 1470Alexandre VidalUKS FIR WARSZAWAOPPB - ZLOTA
123 POL 1472Igor Kawałko OPTI CWM GDYNIAOPPB - SREBRNA
124 POL 1482Roch Dmuchowski SSW MOS IławaOPPB - SREBRNA
125 POL 1523Olga WietekYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
126 POL 1529Alexander NowakUKS FIR WARSZAWAOPPB - SREBRNA
127 POL 1530Adelina WietkiYKP KrakówOPPB - SREBRNA
128 POL 1541Jakub Porębski Opti CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
129 POL 1548Andrzej ThomasUKS NAVIGO SOPOTOPPB - ZLOTA
130 POL 1550Antoni SzycaLKS CharzykowyOPPB - ZLOTA
131 POL 1551Maciej Streubel YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
132 POL 1570Michał CiechanowiczMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
133 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS CarzykowyOPPB - SREBRNA
134 POL 1586Maksymilian Malec Opti CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
135 POL 1587Oskar SkóraYKP KrakówOPPB - SREBRNA
136 POL 1594Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIAOPPB - ZLOTA
137 POL 1595Jakub Targowski Opti CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
138 POL 1596Zuzia TomaszewskaUKS NAVIGO SOPOTOPPB - ZLOTA
139 POL 1644Nina Janowicz KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
140 POL 1648Jakub Zakrzewski JKW PoznańOPPB - ZLOTA
141 POL 1657Zofia SzcześniakKS Zjednoczeni BydgoszczOPPB - SREBRNA
142 POL 1658Adam OniskUKS FIR WARSZAWAOPPB - BRAZOWA
143 POL 1665Mateusz Kluczka YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
144 POL 1669Natalia Chojnowska SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
145 POL 1671Hanna Rogowska TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
146 POL 1672Kacper BarszczykUKS NAVIGO SOPOTOPPB - SREBRNA
147 POL 1704Franiszek WołyniecUKS NAVIGO SOPOTOPPB - BRAZOWA
148 POL 1721Franciszek SiwekKS Spójnia WarszawaOPPB - SREBRNA
149 POL 1753Michał Jankowski KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
150 POL 1756Konrad CierniaKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
151 POL 1760Max NiziałkowskiUKS Bryg WrocławOPPB - SREBRNA
152 POL 1775Wiktor MoisUKS NAVIGO SopotOPPB - ZLOTA
153 POL 1779Marcel WielińskiLKS CharzykowyOPPB - SREBRNA
154 POL 1780Szymon Kolka YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
155 POL 1800Jakub KosowskiUKS FIR WARSZAWAOPPB - SREBRNA
156 POL 1801Oskar Wielczyk SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
157 POL 1802Piotr Trella MKŻ Arka GdyniaOPPB - ZLOTA
158 POL 1811Franciszek ZającGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
159 POL 1812Matteo Rastelli YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
160 POL 1818Nadia Burghard YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
161 POL 1823Gustaw Zalewski TKŻ ToruńOPPB - BRAZOWA
162 POL 1829Stanisław Wojda JKW PoznańOPPB - ZLOTA
163 POL 1835Magdalena Ziółkowska YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
164 POL 1852Igor TomczykTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - ZLOTA
165 POL 1853Kinga Furmanek SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
166 POL 1862Zuzanna Zielińska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
167 POL 1867Jan Klinicki SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
168 POL 1876Maja Reszka MKŻ Arka GdyniaOPPB - SREBRNA
169 POL 1880Mikołaj BujalskiNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
170 POL 1887Mikołaj StrupińskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPB - ZLOTA
171 POL 1891Kacper WarywodaNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
172 POL 1892Jan KarnowskiKS Spójnia WarszawaOPPB - ZLOTA
173 POL 1897Michał TrafalskiYK Stal GdyniaOPPB - SREBRNA
174 POL 1904Norbert HerbaYK Stal GdyniaOPPB - BRAZOWA
175 POL 1912Jakub KuraśKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
176 POL 1914Antonina LiroKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
177 POL 1916Andrzej PochopieńKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
178 POL 1925Alicja Wróblewska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
179 POL 1927Mikołaj Czałbowski YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
180 POL 1929Sonia DobrzyńskaK.S Spójnia WarszawaOPPB - BRAZOWA
181 POL 1932Konrad Wlazłowski YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
182 POL 1940Filip BilYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
183 POL 1941Eliza KołtakNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
184 POL 1943Wiktor Łasak Opti CWM GdyniaOPPB - ZLOTA
185 POL 1969Hubert Szulczewski SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
186 POL 1970Aleksander Kosowski YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
187 POL 1979Hubert NowickiGdański Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
188 POL 1985Konrad KuncYK Stal GdyniaOPPB - SREBRNA
189 POL 1993Michał RomanGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
190 POL 1997Tymoteusz MikaKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
191 POL 2001Oskar Sylka YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
192 POL 2002Bartosz Osowski YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
193 POL 2007Alicja Michalewska SSW MOS IławaOPPB - ZLOTA
194 POL 2008Maciej Kasprzak SSW MOs IławaOPPB - SREBRNA
195 POL 2010Jakub Gil TKŻ ToruńOPPB - ZLOTA
196 POL 2022Iwo Dudek YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
197 POL 2031Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIAOPPB - ZLOTA
198 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIAOPPB - ZLOTA
199 POL 2035Aniela Frąckowiak OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
200 POL 2036Lidia ŁukasikUKS ŻEGLUJ LUBLINOPPB - ZLOTA
201 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
202 POL 2040Zofia Kucharska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
203 POL 2042Tymon Sochaj KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
204 POL 2043Lila Sochaj KS AZS AWFiS GdańskOPPB - ZLOTA
205 POL 2055Maksymilian Betlejewski MKŻ Arka GdyniaOPPB - SREBRNA
206 POL 2057Natalia KilarYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
207 POL 2062Jakub TrojnarKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
208 POL 2065Aleksander SzczeparaKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
209 POL 2066Maciej ObarskiKŻ Horn KrakówOPPB - BRAZOWA
210 POL 2067Piotr KuźniarskiKŻ Horn KrakówOPPB - SREBRNA
211 POL 2070Jacek Dyguś MKŻ Arka GdyniaOPPB - SREBRNA
212 POL 2076Ignacy KalinowskiUKS Bryg WrocławOPPB - BRAZOWA
213 POL 2083Natasza Tarnawska Opti CWM GdyniaOPPB - BRAZOWA
214 POL 2089Małgorzata WyrębskaYK Stal GdyniaOPPB - SREBRNA
215 POL 2096Liwia LiszkiewiczOlsztyński Klub ŻeglarskiOPPB - ZLOTA
216 POL 2102Krzysztof MaksymowiczK.S Spójnia WarszawaOPPB - ZLOTA
217 POL 2104Maksymilian LutoNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - SREBRNA
218 POL 2108Julia Wróblewska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
219 POL 2113Wiktor Pawłowski CHKŻ ChojniceOPPB - SREBRNA
220 POL 2114Tymon Wiatrowski CHKŻ ChojniceOPPB - ZLOTA
221 POL 2116Alicja SajYK Stal GdyniaOPPB - BRAZOWA
222 POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
223 POL 2118Maciej Maćkowiak YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
224 POL 2120Michał KarnacewiczNauticus Yacht Club OlsztynOPPB - ZLOTA
225 POL 2124Agata KoropeckaYK Stal GdyniaOPPB - ZLOTA
226 POL 2133Aleksander Mucharski YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
227 POL 2134Jakub Matwiejczyk YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
228 POL 2135Tymon Kosobucki YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
229 POL 2136Kajetan Matwiejczyk YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
230 POL 2137Piotr Toczek YKP GdyniaOPPB - BRAZOWA
231 POL 2138Max Berliński YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
232 POL 2139Paweł Piankowski YKP GdyniaOPPB - SREBRNA
233 POL 2141Natalia Ziółkowska YKP GdyniaOPPB - ZLOTA
234 POL 2144Wiktor Radziej KS AZS AWFiS GDAŃSKOPPB - BRAZOWA
235 POL 2150Makary GałkaUKS NAVIGO SopotOPPB - BRAZOWA
236 POL 2151Jan Rohde SSW MOS IławaOPPB - BRAZOWA
237 POL 2200Kaja ŚledzińskaKS Spójnia WarszawaOPPB - ZLOTA
238 POL 2222Karol StachowskiGdański Klub ŻeglarskiOPPB - SREBRNA
239 POL 2551Jerzy Gałęza JKW PoznańOPPB - SREBRNA
240 POL 2555Jan Sawicki JKW PoznańOPPB - ZLOTA
241 POL 2918Piotr RodzewiczUKS NAVIGO SOPOTOPPB - SREBRNA
242 POL 3002Marysia ReteckaUKS NAVIGO SOPOTOPPB - SREBRNA
243 POL 3333Maja Komorowska OPTI CWM GdyniaOPPB - SREBRNA
244 POL 4112Jan ZamojskiUKS Żeglarz WrocławOPPB - ZLOTA
245 POL 4701Olga KrasowskaGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
246 POL 4708Kamil RomanGdański Klub ŻeglarskiOPPB - BRAZOWA
247 POL 9801 Marcin KrawczykNAUTICUS Yacht Club OlsztynOPPB - BRAZOWA
248 POL 11138Przemysław ŻukowskiUKS Bryg WrocławOPPB - SREBRNA
249 POL 12841Janek PsiukTs 'Kuźnia" RybnikOPPB - BRAZOWA
250 POL 19161Konrad KsionekUKS NAVIGO SopotOPPB - SREBRNA
251 RUS 3399Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOOPPB - ZLOTA