Wyniki regat - OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 F9 F10 F11 F12 F13
1 POL 1943Rafał Pogorzelski
15
CHKŻ Chojnice20,0214121111132(37)
2 POL 2126Gustaw Miciński
14
YKP Gdynia55,0131103483(32)31711
3 POL 1915Filip Fajfer
15
KŻ Horn Kraków90,0961313661033669(56)
4 POL 1764Dominika Ołowiak
14
YKP Gdynia193,07619351046117(21)114
5 POL 1869Pola Dzik
14
YKP Gdynia2103,04964115959(26)121019
6 POL 1674Szczepan Damasiewicz
15
YKP GDYNIA104,01181213572214498(26)
7 POL 1947Agnieszka Pawłowska
15
CHKŻ Chojnice3105,04874784223(32)171110
8 POL 1891Jacek Kalinowski
12
CHKŻ Chojnice109,023128111010625(28)247
9 POL 2071Mateusz Gwóźdź
13
YKP Gdynia110,01012891127(45)18131316
10 POL 1879Ludwik Grzelak
15
KS Spójnia Warszawa110,067369261(ufd)1139146
11 POL 2000Ignacy Oźminkowski
14
KS Spójnia Warszawa113,018721614553119(48)32
12 POL 2072Gracjan Grzech
15
YKP Gdynia133,0526161225201622(36)423
13 POL 2177Patryk Chełkowski
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko149,08876151366728(59)441
14 POL 90Marcel Montrymowicz
14
CHKŻ Chojnice150,021332559237108225(48)
15 POL 1444Oskar Ponto
14
YKP Gdynia156,0144242528151489825(ufd)
16 POL 2552Maciej Iliński
14
YKP Gdynia157,09109111810210152716(30)20
17 POL 1865Paulina Rutkowska
13
YKP Gdynia4160,055162114(23)192051771615
18 POL 2121Joanna Cymerman
14
UKS Barnim Goleniów5177,017412114245141713(ret)1739
19 POL 1866Mikołaj Merkler
14
YKP Gdynia189,01219108138151918(42)25339
20 POL 1903Tomasz Bendlewski
14
YKP Gdynia201,0391618633222335(66)42012
21 POL 1827Ewa Lewandowska
12
KS AZS AWFiS Gdańsk6203,0242594121824(60)30104718
22 POL 1661Jan Gierzyński
14
KS ZATOKA Puck212,0751111214(ufd)2361455649
23 POL 1889Jeremi Dąbrowski
13
UKS Barnim Goleniów220,031111232015(dnc)11541023417
24 POL 1982Jan Witkowiak
13
YKP Gdynia225,0141437161511(48)436193947
25 POL 1817Maria Konarzewska
13
KS AZS AWFiS Gdańsk7230,06121552312204127331422(60)
26 POL 1576Antek Sopata
15
AZS OŚ Poznań231,0161541017201921(51)464230
27 POL 2020Emilia Roszkowska
14
KS Spójnia Warszawa8234,022(47)3122831241229332731
28 POL 2025Mikołaj ŁANGOWSKI
13
BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski242,01323112724173(dnc)1634261533
29 POL 1626Aleksander Ponto
14
YKP Gdynia253,0181732711268813(53)244346
30 POL 1924Jakub Kamiński
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko258,0352132816718132523(44)1842
31 POL 2041Filip Jarosiewicz
12
MKŻ ARKA Gdynia265,0362515422619161843165(52)4
32 POL 1660Zuzanna Figel
15
OPTI CWM GDYNIA9267,01928202921319111922(53)2335
33 POL 1950Jeremi Szczukowski
12
CHKŻ Chojnice279,081451717451629383531(64)24
34 POL 120Maria Suchocka
12
MKŻ ARKA Gdynia10281,030232119732332222(ufd)183222
35 LTU 628Rimvydas Mazunavicius
15
Sports school Atzalynas Siauliai281,0254414242418131546122026(61)
36 POL 110Janina Dmochowska
12
MKŻ ARKA Gdynia11284,01934392810322121(58)20231225
37 POL 2044Wiktor Robaczewski
15
SSW MOS Iława285,0(44)44311230202713205301934
38 POL 2154Hanna Burdziej
14
KSW BALTIC DZIWNÓW12301,0(dsq)1824204281331522145378
39 POL 1981Joanna Fabisiak
15
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko13302,012172123303262850393221(ufd)
40 POL 1906Gustaw Kwiek
13
KS Spójnia Warszawa304,0161021419362944249(54)3152
41 POL 2074Karolina Gała
13
KS Spójnia Warszawa14314,011221924126241644(64)572851
42 POL 2101Mikołaj Bazyli
13
KSW BALTIC DZIWNÓW317,01128221919934252941(51)4040
43 POL 1922Krzysztof Olejnik
13
UKS Barnim Goleniów338,02013262021474317(65)54272921
44 POL 1936MATEUSZ GIGIELEWICZ
13
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko339,01521923461735941(61)60603
45 POL 1971Aleksandra Bobula
14
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg15339,0381823214414231833(46)343538
46 POL 2024Michał Jaroszek
12
KSW BALTIC DZIWNÓW341,03316272615213726392450(67)27
47 POL 2082Piotr Flieger
13
MKŻ ARKA Gdynia350,033330253331341524572936(ufd)
48 POL 1791Dominika Fajdasz
13
KS Spójnia Warszawa16352,0211325291018318(61)50584544
49 POL 2068Kacper Bąk
13
KŻ Horn Kraków362,035201740222928244944(52)4113
50 POL 1949Maciej Ilnicki
14
CHKŻ Chojnice362,04043493026401417371515(62)36
51 POL 1978Patryk Furmanek
13
SSW MOS Iława374,0132630152911292856404255(58)
52 POL 1807Zuzanna Dominikowska
15
KSW BALTIC DZIWNÓW17384,03726363127973051374746(ufd)
53 POL 1923Jakub Dąbek
14
SSW MOS Iława386,03222281438252732(55)55433832
54 POL 1611Antoni Nazimek
13
JKW Poznań389,028311428313344123048(64)6129
55 POL 1939Igor Rudek
12
MKŻ ARKA Gdynia395,02619231742(dnc)325134ret11665
56 POL 1712Jakub Kluk
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko414,02627294129261925(63)58355643
57 LTU 555Jonas Macevicius
13
Ziemys416,05311273341244619285237(57)45
58 POL 1522Tymoteusz Wysocki
13
YKP Gdynia421,01029295025131752(62)62565028
59 LTU 50Vykintas Mizgiris
13
NSM Litwa434,03042(60)1520750265743414855
60 POL 1799Iwo Reński
13
YKP Gdynia437,02239373923382838263163(dnc)53
61 POL 1664Antoni Pasich
14
UKS Barnim Goleniów447,043204842342312124060(61)5459
62 POL 1999Jakub Tomczyński
14
KS Spójnia Warszawa453,0272948223(dnc)262353454959ufd
63 POL 1292Jakub Pietrzak
13
MKŻ ARKA Gdynia454,03938203849272533475938(63)41
64 POL 19431Korneliusz Dębiak
15
CHKŻ Chojnice475,034241818284122546465(67)5354
65 POL 1667Marcel Bisewski
13
YKP Gdynia479,047534527341624394838(66)5850
66 POL 1878Mateusz Narloch
13
MKŻ ARKA Gdynia481,05027103025(dnf)373659474051ufd
67 POL 2403Pola Schmidt
13
OPTI CWM GDYNIA18494,02334183522344140(66)63626557
68 POL 1973Aleksandra Mac
14
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg19515,04616463739(dnc)11216756654962
69 POL 1614Iga Wielczyk
13
SSW MOS Iława20268,0153126135347(dnc)52841117
70 POL 2033Julia Schmidt
15
OPTI CWM GDYNIA21279,0414317342730(49)423021102
71 POL 2100Bianka Śledzińska
13
KS Spójnia Warszawa22297,04555(58)3835221730131710510
72 POL 1988MICHALINA PAWELCZYK
12
MKS Dwójka Warszawa23299,0243040(48)1844363861117233
73 POL 20721Filip Olszewski
12
KS Spójnia Warszawa300,048(61)355236193327753332
74 POL 1159Zuzanna Ołowiak
13
YKP Gdynia24324,028304532(48)451437161151645
75 POL 2075Paweł Gerlachowski
14
YKP Gdynia325,04232(47)36403931431765304
76 POL 1452Antonina Ołowiak
12
YKP Gdynia25340,02037492641(dnc)253443152642
77 LTU 454Deimantas Valeika
14
Bangputys 345,02524223658(dnf)49565274381
78 LTU 750Ruta Mazunaviciute
13
Sports school Atzalynas Siauliai26357,0(57)35553437274433287281217
79 POL 1390Kacper Młodzianowski
13
AZS OŚ Poznań358,050424255351652201131319(bfd)
80 POL 1739Jakub Modzelewski
14
ŻMKS Poznań369,031451346283850391583323(55)
81 POL 1926Miłosz Michalak
13
YKP Gdynia373,054253847473643(dnc)101963315
82 POL 1018Antoni Lipiński
12
CHKŻ Chojnice386,0173738(62)623555602199403
83 POL 203Małgorzata Figel
12
OPTI CWM GDYNIA27394,02935344036(dnc)32443720294414
84 POL 1114Szymon Szczech
15
SSW MOS Iława404,039324144(52)375149313372929
85 POL 18681Maciej Cymerman
12
UKS Barnim Goleniów 412,04041(56)4448485450141181413
86 POL 1776Michał Maziara
13
MKŻ ARKA GDYNIA414,04638(57)3732434241232957206
87 POL 1427Stefan Marciniak
15
AZS OŚ Poznań420,045574435334645319233121(bfd)
88 POL 1362Kamil Stemplewski
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO430,04145655637(dnf)4032228143139
89 POL 51Jan Borowiak
13
KS Dobra Marina438,042403543323535(dnc)ufdufd7285
90 POL 2112Jerzy Sukow
14
YKP Gdynia438,0344143324530393554(ufd)89bfd
91 POL 16Maksymilian Kowalczyk
13
KŻ Horn Kraków438,0536053583122424514(ufd)122226
92 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKA
13
MKS Dwójka Warszawa28447,0334937415337(56)543218272640
93 POL 2605Magdalena Skórnóg
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN Giżycko29450,047515853512930374163836(bfd)
94 POL 2023Jakub Marciniak
13
KSW BALTIC DZIWNÓW450,043(58)5631443421553132322447
95 POL 920Maksymilian Kruczyński
12
AZS OŚ Poznań451,0375639524042(57)365621163422
96 POL 1140Aleksandra Borucka
12
AZS OŚ Poznań30454,0495643543944(60)46262441428
97 POL 212Karolina Gajdzińska
13
AZS OŚ Poznań31455,038403348463941511826(59)4530
98 POL 1151Alicja Przybyłek
13
AZS OŚ Poznań32465,03248365350(dnf)54dnc362246118
99 POL 1352Ignacy Rojek
13
KS AZS AWFiS Gdańsk467,04452426052(dnf)40481214361849
100 POL 2142Hanna Wiszniowska
13
JKW Poznań33475,06252596038(dnf)393419102113bfd
101 POL 1904Igor Wójcik
12
YK Stal Gdynia482,02915345143(dnf)dncdnc3351223531
102 POL 2152Wiktoria Hałabaty
13
KSW BALTIC DZIWNÓW34488,0(54)51474945424745223642854
103 LTU 475Jonas Drasutavicius
13
Bangputys 488,056(60)5245494138402437452536
104 POL 2166DOMINIKA GRALA
12
MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko35493,06058555955(dnc)36473431192712
105 POL 2119Aleksander Bury
13
MKŻ ARKA GDYNIA508,0523651(57)425053472525304750
106 POL 2206SZYMON ROZUM
13
MKS Dwójka Warszawa511,04849445054(dnf)5956483320419
107 POL 2006Amelia Potejko
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO36515,06150415147433029(dsq)39497bfd
108 POL 130Jan Suchocki
11
MKŻ ARKA Gdynia520,06346332550(dnc)57535738354320
109 POL 1757Rafał Górski
13
KS AZS AWFiS Gdańsk521,0(55)465049544946422040265346
110 POL 1788ANTONI KILISZEK
12
MKS Dwójka Warszawa525,0523650474321383551(dnc)dncdnc16
111 LTU 751Rojus Stankevičius
13
Sports school Atzalynas Siauliai536,05148646356(dnc)56dnc3512343711
112 POL 1578Marta Richert
12
MKŻ ARKA Gdynia37545,027395758(59)4647494543504935
113 POL 1460Aleksandra Jakubowska
14
ŻMKS Poznań38553,03655534358(dnc)52594044433238
114 POL 1497Wiktor Borkowski
12
AZS OŚ Poznań562,055505233(61)5148432734615553
115 POL 13Michał Szklarz
13
KS Dobra Marina563,056595446(ufd)402327ufdufd3915bfd
116 LTU 51Kristupas Alseika
12
NSM Litwa567,06164626160(dnc)51573930243919
117 LTU 456Matas Kniubas
12
Bangputys 576,059545455(dnf)dnf584650ufd251721
118 POL 1763Julian Podwalski
13
SSW MOS Iława591,05154465465(dnc)48584254405227
119 LTU 688Greta Kalinauskaite
13
Sports school Atzalynas Siauliai39598,058(62)5961514855503842485137
120 LTU 410Meda Rimaite
13
NSM Litwa40622,05957634561(dnc)58575345444634
121 POL 2036Filip Lenart
13
KSW BALTIC DZIWNÓW628,06566(dnc)6356dnc45532955545023
122 POL 1283Jan Ptasiński
13
ŻMKS Poznań640,06365635657(dnf)53554735474257
123 POL 1754Hubert Adamów
13
KS Dobra Marina643,05863286457(dnc)dncdnc5546625418
124 LTU 450Rokas Golubovas
11
Bangputys 647,06061615755(dnc)dncdnc44dnc235624
125 POL 1474Agnieszka Jankowiak
13
ŻMKS Poznań41682,0494751(dnc)dncdncdncdnc414752ufd51
126 LTU 455Rokas Germanavicius
11
Bangputys 697,05764616259(dnc)dncdnc5253514852
127 POL 2030Adam Turczynowicz
13
KS Spójnia Warszawa702,023534039(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdnc
128 POL 1870Teodor Kasprzyk
13
ŻMKS Poznań705,06765645964(dnc)614446ufd535856
129 POL 1448HANNA KORSAK
12
MKS Dwójka Warszawa42706,06462606560(dnc)dncdnc4949585744
130 LTU 451Asta Aperaviciute
11
Bangputys 43734,062596264(dnc)dncdncdnc585056dnc48
131 LTU 133Benas Bestauskas
9
Ziemys740,0(ret)66666563dnfdncdnc5952605943
132 LTU 445Tomas Blinstrubas
12
NSM Litwa745,064636566(dnc)dncdncdncdnc4855dnc41
133 LTU 2050Domas Gudauskas
10
Sailing club Vejo sparnai752,066676666(dnc)dncdncdncdnc5663dnc25
134 POL 1619Szymon Gąsiorowski
13
YK Stal Gdynia826,0(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdncdncdncdncdnc
135 POL 1443Hubert Łobaczewski
13
YKP Gdynia826,0(dnc)dncdncdncdncdncdncdncdncdncdncdncdnc