Podział na grupy obowiązujący w dniu 19-05-2018 OPTIMIST A
powered by
Data modyfikacji: 00:00 18-05-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 LTU 50Vykintas MizgirisNSM LitwaOPPA - ZLOTA
2 LTU 51Kristupas AlseikaNSM LitwaOPPA - SREBRNA
3 LTU 133Benas BestauskasZiemysOPPA - SREBRNA
4 LTU 410Meda RimaiteNSM LitwaOPPA - SREBRNA
5 LTU 445Tomas BlinstrubasNSM LitwaOPPA - SREBRNA
6 LTU 450Rokas GolubovasBangputys OPPA - SREBRNA
7 LTU 451Asta Aperaviciute Bangputys OPPA - SREBRNA
8 LTU 454Deimantas ValeikaBangputys OPPA - SREBRNA
9 LTU 455Rokas Germanavicius Bangputys OPPA - SREBRNA
10 LTU 456Matas KniubasBangputys OPPA - SREBRNA
11 LTU 475Jonas Drasutavicius Bangputys OPPA - SREBRNA
12 LTU 555Jonas MaceviciusZiemysOPPA - ZLOTA
13 LTU 628Rimvydas MazunaviciusSports school Atzalynas SiauliaiOPPA - ZLOTA
14 LTU 688Greta KalinauskaiteSports school Atzalynas SiauliaiOPPA - SREBRNA
15 LTU 750Ruta MazunaviciuteSports school Atzalynas SiauliaiOPPA - SREBRNA
16 LTU 751Rojus Stankevičius Sports school Atzalynas SiauliaiOPPA - SREBRNA
17 LTU 2050Domas Gudauskas Sailing club Vejo sparnaiOPPA - SREBRNA
18 POL 13Michał SzklarzKS Dobra MarinaOPPA - SREBRNA
19 POL 16Maksymilian KowalczykKŻ Horn KrakówOPPA - SREBRNA
20 POL 51Jan BorowiakKS Dobra MarinaOPPA - SREBRNA
21 POL 90Marcel Montrymowicz CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
22 POL 110Janina Dmochowska MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
23 POL 120Maria Suchocka MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
24 POL 130Jan Suchocki MKŻ ARKA GdyniaOPPA - SREBRNA
25 POL 203Małgorzata Figel OPTI CWM GDYNIAOPPA - SREBRNA
26 POL 212Karolina GajdzińskaAZS OŚ PoznańOPPA - SREBRNA
27 POL 920Maksymilian KruczyńskiAZS OŚ PoznańOPPA - SREBRNA
28 POL 1018Antoni Lipiński CHKŻ ChojniceOPPA - SREBRNA
29 POL 1114Szymon Szczech SSW MOS IławaOPPA - SREBRNA
30 POL 1140Aleksandra BoruckaAZS OŚ PoznańOPPA - SREBRNA
31 POL 1151Alicja PrzybyłekAZS OŚ PoznańOPPA - SREBRNA
32 POL 1159Zuzanna Ołowiak YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
33 POL 1283Jan PtasińskiŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
34 POL 1292Jakub Pietrzak MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
35 POL 1352Ignacy Rojek KS AZS AWFiS GdańskOPPA - SREBRNA
36 POL 1362Kamil StemplewskiMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPA - SREBRNA
37 POL 1390Kacper MłodzianowskiAZS OŚ PoznańOPPA - SREBRNA
38 POL 1427Stefan MarciniakAZS OŚ PoznańOPPA - SREBRNA
39 POL 1443Hubert Łobaczewski YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
40 POL 1444Oskar Ponto YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
41 POL 1448HANNA KORSAKMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
42 POL 1452Antonina Ołowiak YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
43 POL 1460Aleksandra JakubowskaŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
44 POL 1474Agnieszka JankowiakŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
45 POL 1497Wiktor BorkowskiAZS OŚ PoznańOPPA - SREBRNA
46 POL 1522Tymoteusz Wysocki YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
47 POL 1576Antek SopataAZS OŚ PoznańOPPA - ZLOTA
48 POL 1578Marta Richert MKŻ ARKA GdyniaOPPA - SREBRNA
49 POL 1611Antoni Nazimek JKW PoznańOPPA - ZLOTA
50 POL 1614Iga Wielczyk SSW MOS IławaOPPA - SREBRNA
51 POL 1619Szymon GąsiorowskiYK Stal GdyniaOPPA - SREBRNA
52 POL 1626Aleksander Ponto YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
53 POL 1660Zuzanna Figel OPTI CWM GDYNIAOPPA - ZLOTA
54 POL 1661Jan GierzyńskiKS ZATOKA PuckOPPA - ZLOTA
55 POL 1664Antoni Pasich UKS Barnim GoleniówOPPA - ZLOTA
56 POL 1667Marcel Bisewski YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
57 POL 1674Szczepan Damasiewicz YKP GDYNIAOPPA - ZLOTA
58 POL 1712Jakub KlukMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
59 POL 1739Jakub ModzelewskiŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
60 POL 1754Hubert AdamówKS Dobra MarinaOPPA - SREBRNA
61 POL 1757Rafał Górski KS AZS AWFiS GdańskOPPA - SREBRNA
62 POL 1763Julian Podwalski SSW MOS IławaOPPA - SREBRNA
63 POL 1764Dominika Ołowiak YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
64 POL 1776Michał Maziara MKŻ ARKA GDYNIAOPPA - SREBRNA
65 POL 1788ANTONI KILISZEKMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
66 POL 1791Dominika FajdaszKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
67 POL 1799Iwo Reński YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
68 POL 1807Zuzanna DominikowskaKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
69 POL 1817Maria Konarzewska KS AZS AWFiS GdańskOPPA - ZLOTA
70 POL 1827Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS GdańskOPPA - ZLOTA
71 POL 1851PATRYCJA KURPIEWSKAMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
72 POL 1865Paulina Rutkowska YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
73 POL 1866Mikołaj Merkler YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
74 POL 1869Pola Dzik YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
75 POL 1870Teodor KasprzykŻMKS PoznańOPPA - SREBRNA
76 POL 1878Mateusz Narloch MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
77 POL 1879Ludwik GrzelakKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
78 POL 1889Jeremi Dąbrowski UKS Barnim GoleniówOPPA - ZLOTA
79 POL 1891Jacek Kalinowski CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
80 POL 1903Tomasz Bendlewski YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
81 POL 1904Igor WójcikYK Stal GdyniaOPPA - SREBRNA
82 POL 1906Gustaw KwiekKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
83 POL 1915Filip FajferKŻ Horn KrakówOPPA - ZLOTA
84 POL 1922Krzysztof Olejnik UKS Barnim GoleniówOPPA - ZLOTA
85 POL 1923Jakub Dąbek SSW MOS IławaOPPA - ZLOTA
86 POL 1924Jakub KamińskiMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
87 POL 1926Miłosz Michalak YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
88 POL 1936MATEUSZ GIGIELEWICZMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
89 POL 1939Igor Rudek MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
90 POL 1943Rafał Pogorzelski CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
91 POL 1947Agnieszka Pawłowska CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
92 POL 1949Maciej Ilnicki CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
93 POL 1950Jeremi Szczukowski CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
94 POL 1971Aleksandra BobulaJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPA - ZLOTA
95 POL 1973Aleksandra MacJacht Klub Kotwica TarnobrzegOPPA - ZLOTA
96 POL 1978Patryk Furmanek SSW MOS IławaOPPA - ZLOTA
97 POL 1981Joanna FabisiakMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
98 POL 1982Jan Witkowiak YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
99 POL 1988MICHALINA PAWELCZYKMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
100 POL 1999Jakub TomczyńskiKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
101 POL 2000Ignacy OźminkowskiKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
102 POL 2006Amelia PotejkoMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOOPPA - SREBRNA
103 POL 2020Emilia RoszkowskaKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
104 POL 2023Jakub MarciniakKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - SREBRNA
105 POL 2024Michał JaroszekKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
106 POL 2025Mikołaj ŁANGOWSKIBRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub ŻeglarskiOPPA - ZLOTA
107 POL 2030Adam TurczynowiczKS Spójnia WarszawaOPPA - SREBRNA
108 POL 2033Julia Schmidt OPTI CWM GDYNIAOPPA - SREBRNA
109 POL 2036Filip LenartKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - SREBRNA
110 POL 2041Filip Jarosiewicz MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
111 POL 2044Wiktor Robaczewski SSW MOS IławaOPPA - ZLOTA
112 POL 2068Kacper BąkKŻ Horn KrakówOPPA - ZLOTA
113 POL 2071Mateusz Gwóźdź YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
114 POL 2072Gracjan Grzech YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
115 POL 2074Karolina GałaKS Spójnia WarszawaOPPA - ZLOTA
116 POL 2075Paweł Gerlachowski YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
117 POL 2082Piotr Flieger MKŻ ARKA GdyniaOPPA - ZLOTA
118 POL 2100Bianka ŚledzińskaKS Spójnia WarszawaOPPA - SREBRNA
119 POL 2101Mikołaj BazyliKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
120 POL 2112Jerzy Sukow YKP GdyniaOPPA - SREBRNA
121 POL 2119Aleksander Bury MKŻ ARKA GDYNIAOPPA - SREBRNA
122 POL 2121Joanna Cymerman UKS Barnim GoleniówOPPA - ZLOTA
123 POL 2126Gustaw Miciński YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
124 POL 2142Hanna Wiszniowska JKW PoznańOPPA - SREBRNA
125 POL 2152Wiktoria HałabatyKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - SREBRNA
126 POL 2154Hanna BurdziejKSW BALTIC DZIWNÓWOPPA - ZLOTA
127 POL 2166DOMINIKA GRALAMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - SREBRNA
128 POL 2177Patryk ChełkowskiMBSW/UKŻR Niegocin GiżyckoOPPA - ZLOTA
129 POL 2206SZYMON ROZUMMKS Dwójka WarszawaOPPA - SREBRNA
130 POL 2403Pola Schmidt OPTI CWM GDYNIAOPPA - ZLOTA
131 POL 2552Maciej Iliński YKP GdyniaOPPA - ZLOTA
132 POL 2605Magdalena SkórnógMBSW/UKŻR NIEGOCIN GiżyckoOPPA - SREBRNA
133 POL 18681Maciej Cymerman UKS Barnim Goleniów OPPA - SREBRNA
134 POL 19431Korneliusz Dębiak CHKŻ ChojniceOPPA - ZLOTA
135 POL 20721Filip OlszewskiKS Spójnia WarszawaOPPA - SREBRNA