Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 16:52:46 13.05.2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1932Konrad Wlazłowski
M
13
YKP Gdynia6,01113(5)
2 POL 966Lena Cituk
K
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO17,0(3)1231
3 POL 1439Szymon Wójcik
M
13
WKŻ WOLSZTYN8,0141(9)2
4 POL 2007Alicja Michalewska
K
11
SSW MOS Iława212,0(16)3117
5 POL 2102Krzysztof Maksymowicz
M
10
K.S Spójnia Warszawa12,0(4)3441
6 POL 2138Max Berliński
M
12
YKP Gdynia13,03(6)631
7 POL 1829Stanisław Wojda
M
12
JKW Poznań16,07(19)423
8 POL 4112Jan Zamojski
M
12
UKS Żeglarz Wrocław19,02539(11)
9 POL 1883Aleksandra Bobrowska
K
11
UKS Barnim Goleniów320,088(ufd)13
10 POL 1975Maja Kwiek
K
11
WTW Warszawa422,09832(25)
11 POL 1364Jan Fuk
M
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO26,01213(30)10
12 POL 1871Wojciech Stefaniak
M
12
ŻMKS Poznań26,0(14)21086
13 POL 777August Sobczak
M
10
CHKŻ Chojnice28,09125(22)2
14 POL 1892Jan Karnowski
M
12
KS Spójnia Warszawa28,08(26)6122
15 POL 1750Filip Nosol
M
11
UKS Żeglarz Wrocław28,0412(20)66
16 POL 664Oskar Sawicki
M
12
UKS Barnim Goleniów28,06787(35)
17 POL 1945Zuzanna Zielińska
K
12
MKŻ Żnin532,01(11)111010
18 POL 2117Alicja Tutkowska
K
11
YK Stal Gdynia634,023(27)1811
19 POL 1593Rafał Balicki
M
11
CHKŻ Chojnice35,0124127(17)
20 POL 333Michał Skawiński
M
11
K.S Spójnia Warszawa37,024(30)283
21 POL 2031Fabian Kocięda
M
11
OPTI CWM GDYNIA37,010(25)2169
22 POL 2141Natalia Ziółkowska
K
11
YKP Gdynia740,0571612(26)
23 POL 1888Joanna Dyja
K
13
WTW Warszawa843,0(23)216178
24 POL 18681Maciej Cymerman
M
12
UKS Barnim Goleniów43,012(18)71113
25 RUS 3339Ivan Mikhalev
M
11
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO45,0197(21)118
26 POL 396Paweł Romanowicz
M
13
UKS Żeglarz Wrocław45,01122210(23)
27 POL 1940Filip Bil
M
9
YK Stal Gdynia145,035(27)2116
28 POL 1908Malina Pietrzak
K
11
WTW Warszawa946,0(23)138205
29 POL 1230Alicja Koczorowska
K
11
AZS Poznań1046,0(27)1019710
30 POL 1185Aleksander Daniszewski
M
12
UKS NAVIGO SOPOT48,013(21)51020
31 POL 1802Piotr Trella
M
9
MKŻ Arka Gdynia249,019917(32)4
32 POL 1482Roch Dmuchowski
M
12
SSW MOS Iława51,0136923(49)
33 POL 2034Natasha Anolik
K
12
OPTI CWM GDYNIA1152,0202(32)822
34 POL 1523Olga Wietek
K
10
YK Stal Gdynia1252,01610215(23)
35 POL 2057Natalia Kilar
K
13
YKl Stal Gdynia1352,0(21)1619512
36 POL 1376Matylda Brelińska
K
12
MKŻ Żnin1452,0(24)1313197
37 POL 2200Kaja Śledzińska
K
11
KS Spójnia Warszawa1554,0(39)530415
38 POL 2158Weronika Przeździecka
K
10
K.S Spójnia Warszawa1654,01111(32)1418
39 POL 1862Zuzanna Zielińska
K
12
YKP Gdynia1755,0(28)861328
40 POL 1438Zuzanna Borucka
K
11
JKW Poznań1855,015(26)71419
41 POL 125ANNA WITCZAK
K
14
ŻLKS POZNAŃ1956,0(32)152984
42 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
M
11
YK Stal Gdynia58,0423(25)1120
43 POL 1138Michał Kuchtyn
M
11
UKS Bryg Wrocław58,0821(23)623
44 POL 444Aleksandra Zybert
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski2060,010201614(39)
45 POL 2634Angela Zubel
K
12
MKŻ Żnin2161,018(24)151216
46 POL 1585Mateusz Grabowski
M
10
LKS Carzykowy62,0627(34)425
47 POL 1050Szymon Rossa
M
12
ŻMKS POZNAŃ62,0139(37)535
48 POL 2022Iwo Dudek
M
9
YKP Gdynia363,0(37)6172911
49 POL 2555Jan Sawicki
M
10
JKW Poznań63,022(31)18176
50 POL 1365Kacper Karbownik
M
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO65,017131322(41)
51 POL 723Jakub Szczepański
M
12
LKS Charzykowy68,026(27)72312
52 POL 1778Marcel Rumiński
M
10
MKŻ Żnin68,0221523(35)8
53 POL 2096Liwia Liszkiewicz
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski2268,010(32)132421
54 POL 2121Joanna Michalska
K
11
UKS Yacht Club Sława2368,0151618(29)19
55 POL 879Igor Grzelak
M
11
WTW Warszawa69,01810(48)338
56 POL 2040Zofia Kucharska
K
12
YKP Gdynia2470,0528(35)1126
57 POL 1485ANTONI RACHUTA
M
13
ŻLKS POZNAŃ72,015(37)221322
58 POL 1089Jan Kisielewicz
M
12
WKŻ WOLSZTYN73,0(33)1428274
59 POL 1561Krzysztof Ołowiak
M
10
YKP Gdynia75,02231913(51)
60 POL 2043Lila Sochaj
K
11
KS AZS AWFiS Gdańsk2577,025(30)102121
61 POL 1226Teresa Masztalerz
K
12
TKŻ Toruń2678,020(43)18634
62 POL 1229Zofia Pospieszna
K
11
AZS Poznań2778,0731(39)931
63 POL 1070Maksymilian Kabat
M
12
CHKŻ Chojnice79,02019(38)2614
64 POL 1278Adam Cwojdziński
M
12
ŻMKS Poznań80,050(54)2325
65 POL 1665Mateusz Kluczka
M
12
YKP Gdynia80,0717(54)2729
66 POL 1884Adrian Majdosz
M
13
UKS Barnim Goleniów80,011182625(39)
67 POL 2010Jakub Gil
M
12
TKŻ Toruń80,0(33)28201616
68 pol 1650Artur Radowski
M
12
CSW OPTI USTKA81,0(38)3324177
69 POL 440Michał Kluchciński
M
12
Olsztyński Klub Żeglarski82,02920(40)1914
70 POL 2118Maciej Maćkowiak
M
11
YKP Gdynia83,0181925(43)21
71 POL 1657Zofia Szcześniak
K
12
KS Zjednoczeni Bydgoszcz2884,02828820(57)
72 POL 1136ROZALIA ROZUM
K
11
MKS DWÓJKA WARSZAWA2987,0213712(61)17
73 POL 926Zofia Prądzyńska
K
10
CHKŻ Chojnice3089,025239(40)32
74 POL 1644Nina Janowicz
K
12
KS AZS AWFiS Gdańsk3189,02912(43)1830
75 POL 441Masymilian Rybicki
M
12
Olsztyński Klub Żeglarski90,01993725(44)
76 POL 1254Franciszek Thomas
M
12
UKS NAVIGO SOPOT92,01417(41)3031
77 POL 1403Kacper Kibiersza
M
10
UKS NAVIGO SOPOT95,02138531(60)
78 POL 229Ignacy Pospieszny
M
9
AZS Poznań495,0(ufd)6011159
79 POL 739Daniel Śmiałowski
M
11
ŻMKS Poznań97,0(44)11423212
80 POL 2139Paweł Piankowski
M
12
YKP Gdynia98,0141428(44)42
81 POL 12Aleksander Paczos
M
9
MKŻ Arka Gdynia599,05(ufd)202351
82 POL 2111Krzysztof Szczodrowski
M
13
CHKŻ Chojnice99,0929(ufd)2437
83 POL 1548Andrzej Thomas
M
12
UKS NAVIGO SOPOT99,04015(43)1529
84 POL 2918Piotr Rodzewicz
M
12
UKS NAVIGO SOPOT99,02629(31)2420
85 POL 5119Kajetan Kaska
M
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 100,02539(45)279
86 POL 1332Gabriela Fajdasz
K
11
KS Spójnia Warszawa32100,026381026(43)
87 POL 1071Adam Cieminski
M
14
CHKŻ Chojnice102,0(41)16143933
88 POL 1925Alicja Wróblewska
K
11
YKP Gdynia33104,0343414(58)22
89 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
10
YKP Gdynia105,0(46)41153415
90 POL 1753Michał Jankowski
M
13
KS AZS AWFiS Gdańsk106,0632(51)2543
91 POL 1224Adrian Kurzawa
M
12
ŻMKS Poznań109,0273015(55)37
92 POL 2625Kornelia Dobaczewska
K
13
MKŻ Żnin34111,0272617(60)41
93 POL 910Wojciech Jankowski
M
12
KS AZS AWFiS Gdańsk112,02434(37)1836
94 POL 390Matylda Młodzianowska
K
10
AZS Poznań35114,0(45)4543233
95 POL 1570Michał Ciechanowicz
M
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO116,0(dnc)14424218
96 POL 443Dominika Godlewska
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski36116,030243131(41)
97 POL 927Hugo Marciniak
M
12
JKW Poznań118,03039(52)3613
98 POL 3002Marysia Retecka
K
13
UKS NAVIGO SOPOT37118,0(37)36193528
99 POL 1288Piotr Muchlado
M
10
Opti CWM Gdynia120,017(dnc)303934
100 POL 157Mikołaj Mataczyński
M
10
AZS Poznań121,0342140(dnc)26
101 POL 58Lena Gaweł
K
10
AZS Poznań38121,0373522(44)27
102 POL 1594Szymon Janiak
M
13
OPTI CWM GDYNIA122,031(50)114040
103 POL 2108Julia Wróblewska
K
12
YKP Gdynia39124,01744(53)3924
104 POL 1745Marek Szczepankowski
M
13
UKS Barnim Goleniów124,0(53)33362827
105 POL 244Jan Macugowski
M
13
KŻ-VIKING Człuchów125,0461831(47)30
106 POL 1823Gustaw Zalewski
M
11
TKŻ Toruń125,0(47)44261936
107 POL 163Jan Kamieński
M
12
JKW Poznań125,03520(42)3139
108 POL 1857Szymon Szykowny
M
14
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie127,044331436(46)
109 POL 1363Hanna Borkowska
K
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO40127,04042(45)2025
110 POL 165Stanisław Chilewski
M
11
KS Zjednoczeni Bydgoszcz127,0(42)29272942
111 POL 2070Jacek Dyguś
M
9
MKŻ Arka Gdynia6131,030391250(dsq)
112 POL 446Aleksandra Wrońska
K
11
Olsztyński Klub Żeglarski41133,041(dnc)393815
113 POL 1246JAN WIŚNIEWSKI
M
11
MKS DWÓJKA WARSZAWA133,0312438(44)40
114 POL 18Tomasz Obecny
M
12
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 134,03844(60)2824
115 POL 1284Kacper Wojczulanis
M
10
Olsztyński Klub Żeglarski135,0(51)17472645
116 POL 884Anna Chomont
K
13
UKS Barnim Goleniów42136,036(65)444214
117 POL 4Piotr Kosowski
M
10
YKP Gdynia136,02846(55)1547
118 POL 1970Aleksander Kosowski
M
12
YKP Gdynia137,0345021(dnc)32
119 POL 2037Paweł Łoboda
M
10
OPTI CWM Gdynia137,046222445(47)
120 POL 2042Tymon Sochaj
M
11
KS AZS AWFiS Gdańsk137,023(52)355227
121 POL 1370Maksymilian Kleszcz
M
10
UKS Żeglarz Wrocław139,03542(52)4913
122 POL 360Patryk Ulaczyk
M
12
UKŻ Lamelka Kartuzy139,0(55)48461629
123 POL 779Paweł Koliński
M
13
LKS Carzykowy139,043223341(53)
124 POL 1228Olga Kanikowska
K
11
AZS Poznań43139,0(48)27294142
125 POL 1721Franciszek Siwek
M
11
KS Spójnia Warszawa140,0322538(47)45
126 POL 1708Stanisław Maik
M
12
UKS Barnim Goleniów142,040254136(53)
127 POL 25MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI
M
11
ŻLKS POZNAŃ143,042(49)482231
128 POL 1672Kacper Barszczyk
M
11
UKS NAVIGO SOPOT149,02446(53)3049
129 POL 585Michał Trafalski
M
11
YK Stal Gdynia151,036453535(ufd)
130 POL 2122Kajetan Stein
M
11
UKS Yacht Club Sława153,033404337(56)
131 POL 673Martyna Mariak
K
13
ŻLKS POZNAŃ44155,0(59)42365819
132 POL 1780Szymon Kolka
M
10
YKP Gdynia156,029(55)345043
133 POL 1671Hanna Rogowska
K
10
TKŻ Toruń45156,043473333(54)
134 POL 1985Konrad Kunc
M
12
YK Stal Gdynia157,0163034(dsq)ufd
135 POL 1491Mateusz Tokarski
M
10
UKS Żeglarz Wrocław157,03947(51)2150
136 POL 1815Waldemar Boczkowski
M
15
CSW OPTI USTKA157,0384825(56)46
137 POL 181Borys Podumis
M
11
UKS NAVIGO SOPOT157,03146(50)4040
138 POL 2Kacper Wąsikowski
M
10
Gdański Klub Żeglarski158,0354045(51)38
139 POL 1943Wiktor Łasak
M
12
Opti CWM Gdynia162,036534033(54)
140 POL 460Alan Kurzawa
M
10
ŻMKS Poznań162,0443844(52)36
141 POL 704Krzysztof Łucyk
M
11
MKŻ ARKA Gdynia162,043403643(52)
142 POL 2035Aniela Frąckowiak
K
10
OPTI CWM Gdynia46164,06445(dnc)3817
143 POL 1209Lena Kaczmarek
K
10
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 47164,0(60)23503457
144 POL 1704Franiszek Wołyniec
M
12
UKS NAVIGO SOPOT167,0(63)32494838
145 POL 1001Wit Dmuchowski
M
9
SSW MOS Iława7168,0425032(55)44
146 POL 1506Mateusz Hrymajło
M
13
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 168,0473749(51)35
147 POL 1137MARIANNA GĘBICKA
K
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA48169,041473942(50)
148 pol 1176Mateusz Graczyk
M
10
CSW OPTI USTKA170,050(56)295338
149 POL 1500Magdalena Luśnia
M
11
Klub Sportowy Centrum Żeglarskie 171,0(dnc)59334633
150 POL 1362Maja Szwejk
K
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO49171,039354849(ufd)
151 POL 9Aleksandra Zastawna
K
12
YKP Gdynia50174,049(dnc)245348
152 POL 182Kacper Janowicz
M
12
KS AZS AWFiS Gdańsk175,049434637(56)
153 POL 2551Jerzy Gałęza
M
11
JKW Poznań176,04536(49)4748
154 POL 10Franciszek Kolikow
M
12
UKŻ Błękitni Grzybowo177,0594326(ufd)49
155 POL 1917Filip Sikorski
M
12
CSW OPTI USTKA180,048(56)225555
156 POL 1139HANNA GĘBICKA
K
10
MKS Dwójka Warszawa51182,05835(59)5732
157 POL 121Małgorzata Górnisiewcz
K
13
UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO52183,0565128(60)48
158 POL 1612Maksymilian Betlejewski
M
9
MKŻ Arka Gdynia8183,0(55)52514634
159 POL 1710Alicja Piątak
K
12
CSW OPTI USTKA53184,0(56)49524637
160 POL 991Marta Gajdzińska
K
8
AZS Poznań549191,049(61)605428
161 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
11
JKW Poznań192,04548(58)4158
162 POL 1380Emilia Siekierczak
K
10
AZS Poznań55195,047415849(61)
163 POL 1493Marta Sochacka
M
10
UKS Żeglarz Wrocław196,057(63)413860
164 POL 2586Filip Harasimowicz-Krysztofiak
M
11
UKŻ Błękitni Grzybowo198,0325555(61)56
165 POL 1141Tola Szukaj
K
11
TKŻ Toruń56199,0513657(58)55
166 POL 1244Aleksander Główka
M
11
K.S Spójnia Warszawa199,05151(ufd)4552
167 POL 6Antonina Zagórska
K
13
Gdański Klub Żeglarski57202,05456(62)3755
168 POL 198Antoni Krzyżaniak
M
15
ŻMKS POZNAŃ206,06334(66)4564
169 POL 1961Agata Targowska
M
11
OPTI CWM Gdynia206,05854(61)4846
170 POL 61Jakub Wąsikowski
M
11
Gdański Klub Żeglarski208,048(ufd)53ufd30
171 POL 1989Filip Pańczyszyn
M
11
WKŻ WOLSZTYN209,053(62)554853
172 POL 1016Wawrzyniec Żelazny
M
9
MKŻ ŻNIN10210,0(66)59636424
173 POL 951Jakub Kreft
M
11
KŻ-VIKING Człuchów210,0(dnc)524734dnc
174 POL 1651Tymoteusz Grygorcewicz
M
13
CSW OPTI USTKA211,05541(63)5461
175 POL 1735Bartosz Dynia
M
9
MKŻ ŻNIN11213,0(dnc)51595647
176 POL 1290Ida Kocięda
K
8
OPTI CWM Gdynia5812214,0(dnc)53545057
177 POL 1200Piotr Sołtysiak
M
8
TKŻ Toruń13216,0575750(65)52
178 POL 925NINA ZYGO
K
10
MKS DWÓJKA WARSZAWA59219,056574759(64)
179 POL 1629Mikołaj Osiowy
M
12
KŻ-VIKING Człuchów221,057634457(66)
180 POL 880Marcel Haufa
M
9
ŻLKS POZNAŃ14221,052585754(63)
181 POL 21Antonina Puchowska
K
10
YK Stal Gdynia60222,050(63)546058
182 POL 1222Jakub Bendowski
M
9
WKŻ WOLSZTYN15223,05860(70)6144
183 POL 67Hieronim Hendler
M
10
TKŻ Toruń223,054594664(66)
184 POL 1305Zuzanna Rzadkowska
K
12
UKS Yacht Club Sława61223,05262(67)5950
185 POL 1111Aleksander Nowakowski
M
9
KS Dobra Marina16223,0545461(ufd)54
186 POL 5Sonia Zagórska
K
10
Gdański Klub Żeglarski62225,0626256(63)45
187 POL 363Artur Mielewczyk
M
13
UKŻ Lamelka Kartuzy229,059(66)566351
188 POL 1876Maja Reszka
K
9
MKŻ Arka Gdynia6317230,06560(ufd)4362
189 POL 1473Amelia Kałużyńska
K
11
ŻMKS Poznań64230,061(64)575359
190 POL 17Szymon Łysik
M
9
MKŻ Arka Gdynia18232,0(dnc)49595965
191 POL 1310Jan Kubiak
M
10
CHKŻ Chojnice232,06053(64)5762
192 POL 1225Jan Lemański
M
10
TKŻ Toruń236,05258(68)6660
193 POL 1904Norbert Herba
M
8
YK Stal Gdynia19236,0(dnc)55665659
194 pol 893Małgorzata Wyrebska
K
9
YK Stal Gdynia6520239,060656252(68)
195 POL 1929Sonia Dobrzyńska
K
11
K.S Spójnia Warszawa66241,070(dnc)615159
196 POL 1457Zofia Jaśniewicz
M
11
WKŻ WOLSZTYN243,0(65)58586265
197 POL 2076Ignacy Kalinowski
M
9
UKS Bryg Wrocław21244,053(67)656363
198 POL 8455Bogna Tłok
M
10
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie245,062(66)566661
199 POL 1150Maja Wójcik
K
10
WKŻ WOLSZTYN67245,0(67)61606658
200 POL 1767Nina Gaweł
K
8
AZS Poznań6822246,061576464(67)
201 POL 1705Anna Banaszak
K
13
UKŻ Błękitni Grzybowo69251,06364(67)6262
202 POL 359Sara Browarczyk
K
11
UKŻ Lamelka Kartuzy70253,062616565(69)
203 POL 1384Bianka Kus
K
9
OPTI CWM Gdynia7123257,061656368(dnf)
204 POL 187Nela Kasprzyk
K
10
ŻMKS Poznań72257,064(dnc)666265
205 POL 1479Zuzanna Szymanowicz
K
13
UKŻ Błękitni Grzybowo73257,066646265(dnf)
206 POL 11908Maria Kurowska
K
9
UKŻ Lamelka Kartuzy7424267,0(dnc)68696763
207 POL 11965Maja Harasimowicz-Krysztofiak
K
9
UKŻ Błękitni Grzybowo7525267,0(69)68656767
208 POL 104Jakub Chudyk
M
9
UKŻ Błękitni Grzybowo26276,0(dnc)67dnc6864
209 POL 105Igor Foltyn
M
10
UKŻ Lamelka Kartuzy277,0(dnf)676469dnf
210 POL 91Jakub Zapalski
M
10
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO278,067(dnc)68dnc66
211 POL 364Maksymilian Konkel
M
11
UKŻ Lamelka Kartuzy281,06866(dnc)70dnf
212 POL 22Wiktor Wiecki
M
10
UKS BŁĘKITNI GRZYBOWO308,0(dnc)dncdncdncdnf
213 POL 8Igor Piechota
M
9
UKS Yacht Club Sława27308,0(dnc)dncdncdncdnc
214 POL 13Borys Matysiak
M
10
CHKŻ Chojnice308,0(dnc)dncdncdncdnc
215 POL 158Igor Pawlowski
M
9
CHKŻ Chojnice28308,0(dnc)dncdncdncdnc
216 POL 757Tadeusz Wiatrowski
M
9
CHKŻ Chojnice29308,0(dnc)dncdncdncdnc
217 POL 1053Aleks Ertel
M
8
UKS Yacht Club Sława30308,0(dnc)dncdncdncdnc
218 POL 1066Franciszek Kosecki
M
10
CHKŻ Chojnice308,0(dnc)dncdncdncdnc
219 POL 1175Alicja Dampc
K
10
CHKŻ Chojnice76308,0(dnc)dncdncdncdnc
220 POL 1201Krzysztof Ciborowski
M
11
WTW Warszawa308,0(dnc)dncdncdncdnc
221 POL 1361Weronika Grala
K
8
MBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKO7731308,0(dnc)dncdncdncdnc
222 POL 1549Antoni Kniter
M
9
CHKŻ Chojnice32308,0(dnc)dncdncdncdnc
223 POL 1758January Szczukowski
M
10
CHKŻ Chojnice308,0(dnc)dncdncdncdnc
224 POL 1772Witold Safijan
M
9
MKŻ ŻNIN33308,0(dnc)dncdncdncdnc
225 POL 1779Marcel Wieliński
M
13
LKS Charzykowy308,0(dnc)dncdncdncdnc
226 POL 2113Wiktor Pawłowski
M
11
CHKŻ Chojnice308,0(dnc)dncdncdncdnc
227 POL 2114Tymon Wiatrowski
M
12
CHKŻ Chojnice308,0(dnc)dncdncdncdnc