Podział na grupy obowiązujący w dniu 12-05-2018 OPTIMIST B
powered by
Data modyfikacji: 00:00 11-05-2018

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Grupa
1 POL 2Kacper WąsikowskiGdański Klub ŻeglarskiB1 ZOLTA
2 POL 4Piotr Kosowski YKP GdyniaB2 CZERWONA
3 POL 5Sonia ZagórskaGdański Klub ŻeglarskiB2 CZERWONA
4 POL 6Antonina ZagórskaGdański Klub ŻeglarskiB1 ZOLTA
5 POL 8Igor PiechotaUKS Yacht Club SławaB3 NIEBIESKA
6 POL 9Aleksandra Zastawna YKP GdyniaB2 CZERWONA
7 POL 10Franciszek KolikowUKŻ Błękitni GrzybowoB2 CZERWONA
8 POL 12Aleksander PaczosMKŻ Arka GdyniaB1 ZOLTA
9 POL 13Borys Matysiak CHKŻ ChojniceB3 NIEBIESKA
10 POL 17Szymon ŁysikMKŻ Arka GdyniaB3 NIEBIESKA
11 POL 18Tomasz Obecny Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B3 NIEBIESKA
12 POL 21Antonina PuchowskaYK Stal GdyniaB1 ZOLTA
13 POL 22Wiktor WieckiUKS BŁĘKITNI GRZYBOWOB2 CZERWONA
14 POL 25MIKOŁAJ MAJCHRZYCKIŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
15 POL 58Lena GawełAZS PoznańB3 NIEBIESKA
16 POL 61Jakub WąsikowskiGdański Klub ŻeglarskiB3 NIEBIESKA
17 POL 67Hieronim Hendler TKŻ ToruńB2 CZERWONA
18 POL 91Jakub ZapalskiMLKS KRAJNA SĘPÓLNOB1 ZOLTA
19 POL 104Jakub ChudykUKŻ Błękitni GrzybowoB3 NIEBIESKA
20 POL 105Igor FoltynUKŻ Lamelka KartuzyB2 CZERWONA
21 POL 121Małgorzata GórnisiewczUKS BŁĘKITNI GRZYBOWOB3 NIEBIESKA
22 POL 125ANNA WITCZAKŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
23 POL 157Mikołaj MataczyńskiAZS PoznańB1 ZOLTA
24 POL 158Igor Pawlowski CHKŻ ChojniceB2 CZERWONA
25 POL 163Jan Kamieński JKW PoznańB2 CZERWONA
26 POL 165Stanisław ChilewskiKS Zjednoczeni BydgoszczB3 NIEBIESKA
27 POL 181Borys PodumisUKS NAVIGO SOPOTB3 NIEBIESKA
28 POL 182Kacper Janowicz KS AZS AWFiS GdańskB3 NIEBIESKA
29 POL 187Nela KasprzykŻMKS PoznańB2 CZERWONA
30 POL 198Antoni KrzyżaniakŻMKS POZNAŃB1 ZOLTA
31 POL 229Ignacy PospiesznyAZS PoznańB1 ZOLTA
32 POL 244Jan MacugowskiKŻ-VIKING CzłuchówB2 CZERWONA
33 POL 333Michał SkawińskiK.S Spójnia WarszawaB1 ZOLTA
34 POL 359Sara BrowarczykUKŻ Lamelka KartuzyB3 NIEBIESKA
35 POL 360Patryk UlaczykUKŻ Lamelka KartuzyB1 ZOLTA
36 POL 363Artur MielewczykUKŻ Lamelka KartuzyB3 NIEBIESKA
37 POL 364Maksymilian KonkelUKŻ Lamelka KartuzyB2 CZERWONA
38 POL 390Matylda MłodzianowskaAZS PoznańB2 CZERWONA
39 POL 396Paweł RomanowiczUKS Żeglarz WrocławB1 ZOLTA
40 POL 440Michał KluchcińskiOlsztyński Klub ŻeglarskiB3 NIEBIESKA
41 POL 441Masymilian RybickiOlsztyński Klub ŻeglarskiB2 CZERWONA
42 POL 443Dominika GodlewskaOlsztyński Klub ŻeglarskiB3 NIEBIESKA
43 POL 444Aleksandra ZybertOlsztyński Klub ŻeglarskiB1 ZOLTA
44 POL 446Aleksandra WrońskaOlsztyński Klub ŻeglarskiB3 NIEBIESKA
45 POL 460Alan KurzawaŻMKS PoznańB2 CZERWONA
46 POL 585Michał TrafalskiYK Stal GdyniaB3 NIEBIESKA
47 POL 664Oskar Sawicki UKS Barnim GoleniówB2 CZERWONA
48 POL 673Martyna MariakŻLKS POZNAŃB1 ZOLTA
49 POL 704Krzysztof ŁucykMKŻ ARKA GdyniaB3 NIEBIESKA
50 POL 723Jakub SzczepańskiLKS CharzykowyB2 CZERWONA
51 POL 739Daniel ŚmiałowskiŻMKS PoznańB1 ZOLTA
52 POL 757Tadeusz Wiatrowski CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
53 POL 777August Sobczak CHKŻ ChojniceB3 NIEBIESKA
54 POL 779Paweł KolińskiLKS CarzykowyB2 CZERWONA
55 POL 879Igor Grzelak WTW WarszawaB3 NIEBIESKA
56 POL 880Marcel HaufaŻLKS POZNAŃB2 CZERWONA
57 POL 884Anna Chomont UKS Barnim GoleniówB1 ZOLTA
58 pol 893Małgorzata WyrebskaYK Stal GdyniaB3 NIEBIESKA
59 POL 910Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS GdańskB3 NIEBIESKA
60 POL 925NINA ZYGOMKS DWÓJKA WARSZAWAB2 CZERWONA
61 POL 926Zofia Prądzyńska CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
62 POL 927Hugo Marciniak JKW PoznańB2 CZERWONA
63 POL 951Jakub KreftKŻ-VIKING CzłuchówB3 NIEBIESKA
64 POL 966Lena CitukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOB3 NIEBIESKA
65 POL 991Marta GajdzińskaAZS PoznańB1 ZOLTA
66 POL 1001Wit Dmuchowski SSW MOS IławaB1 ZOLTA
67 POL 1016Wawrzyniec ŻelaznyMKŻ ŻNINB1 ZOLTA
68 POL 1050Szymon RossaŻMKS POZNAŃB1 ZOLTA
69 POL 1053Aleks ErtelUKS Yacht Club SławaB2 CZERWONA
70 POL 1066Franciszek Kosecki CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
71 POL 1070Maksymilian Kabat CHKŻ ChojniceB2 CZERWONA
72 POL 1071Adam Cieminski CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
73 POL 1089Jan KisielewiczWKŻ WOLSZTYNB1 ZOLTA
74 POL 1111Aleksander NowakowskiKS Dobra MarinaB3 NIEBIESKA
75 POL 1136ROZALIA ROZUMMKS DWÓJKA WARSZAWAB2 CZERWONA
76 POL 1137MARIANNA GĘBICKAMKS DWÓJKA WARSZAWAB2 CZERWONA
77 POL 1138Michał KuchtynUKS Bryg WrocławB3 NIEBIESKA
78 POL 1139HANNA GĘBICKAMKS Dwójka WarszawaB2 CZERWONA
79 POL 1141Tola Szukaj TKŻ ToruńB3 NIEBIESKA
80 POL 1150Maja WójcikWKŻ WOLSZTYNB2 CZERWONA
81 POL 1175Alicja Dampc CHKŻ ChojniceB2 CZERWONA
82 pol 1176Mateusz GraczykCSW OPTI USTKAB3 NIEBIESKA
83 POL 1185Aleksander DaniszewskiUKS NAVIGO SOPOTB2 CZERWONA
84 POL 1200Piotr Sołtysiak TKŻ ToruńB1 ZOLTA
85 POL 1201Krzysztof Ciborowski WTW WarszawaB3 NIEBIESKA
86 POL 1209Lena KaczmarekKlub Sportowy Centrum Żeglarskie B2 CZERWONA
87 POL 1222Jakub BendowskiWKŻ WOLSZTYNB3 NIEBIESKA
88 POL 1224Adrian KurzawaŻMKS PoznańB3 NIEBIESKA
89 POL 1225Jan Lemański TKŻ ToruńB3 NIEBIESKA
90 POL 1226Teresa Masztalerz TKŻ ToruńB1 ZOLTA
91 POL 1228Olga KanikowskaAZS PoznańB1 ZOLTA
92 POL 1229Zofia PospiesznaAZS PoznańB1 ZOLTA
93 POL 1230Alicja KoczorowskaAZS PoznańB1 ZOLTA
94 POL 1244Aleksander GłówkaK.S Spójnia WarszawaB2 CZERWONA
95 POL 1246JAN WIŚNIEWSKIMKS DWÓJKA WARSZAWAB1 ZOLTA
96 POL 1254Franciszek ThomasUKS NAVIGO SOPOTB3 NIEBIESKA
97 POL 1278Adam CwojdzińskiŻMKS PoznańB2 CZERWONA
98 POL 1284Kacper WojczulanisOlsztyński Klub ŻeglarskiB1 ZOLTA
99 POL 1288Piotr Muchlado Opti CWM GdyniaB3 NIEBIESKA
100 POL 1290Ida Kocięda OPTI CWM GdyniaB3 NIEBIESKA
101 POL 1305Zuzanna RzadkowskaUKS Yacht Club SławaB1 ZOLTA
102 POL 1310Jan Kubiak CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
103 POL 1332Gabriela FajdaszKS Spójnia WarszawaB3 NIEBIESKA
104 POL 1361Weronika GralaMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOB3 NIEBIESKA
105 POL 1362Maja SzwejkMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOB1 ZOLTA
106 POL 1363Hanna BorkowskaMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOB2 CZERWONA
107 POL 1364Jan FukMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOB2 CZERWONA
108 POL 1365Kacper KarbownikMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOB1 ZOLTA
109 POL 1370Maksymilian KleszczUKS Żeglarz WrocławB3 NIEBIESKA
110 POL 1376Matylda BrelińskaMKŻ ŻninB2 CZERWONA
111 POL 1380Emilia SiekierczakAZS PoznańB2 CZERWONA
112 POL 1384Bianka Kus OPTI CWM GdyniaB2 CZERWONA
113 POL 1396Mateusz GąsiorowskiYK Stal GdyniaB3 NIEBIESKA
114 POL 1403Kacper KibierszaUKS NAVIGO SOPOTB1 ZOLTA
115 POL 1438Zuzanna Borucka JKW PoznańB3 NIEBIESKA
116 POL 1439Szymon WójcikWKŻ WOLSZTYNB2 CZERWONA
117 POL 1457Zofia JaśniewiczWKŻ WOLSZTYNB1 ZOLTA
118 POL 1473Amelia KałużyńskaŻMKS PoznańB1 ZOLTA
119 POL 1479Zuzanna SzymanowiczUKŻ Błękitni GrzybowoB2 CZERWONA
120 POL 1482Roch Dmuchowski SSW MOS IławaB3 NIEBIESKA
121 POL 1485ANTONI RACHUTAŻLKS POZNAŃB1 ZOLTA
122 POL 1491Mateusz TokarskiUKS Żeglarz WrocławB3 NIEBIESKA
123 POL 1493Marta SochackaUKS Żeglarz WrocławB2 CZERWONA
124 POL 1500Magdalena Luśnia Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B3 NIEBIESKA
125 POL 1506Mateusz Hrymajło Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B3 NIEBIESKA
126 POL 1523Olga WietekYK Stal GdyniaB2 CZERWONA
127 POL 1548Andrzej ThomasUKS NAVIGO SOPOTB3 NIEBIESKA
128 POL 1549Antoni Kniter CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
129 POL 1561Krzysztof Ołowiak YKP GdyniaB2 CZERWONA
130 POL 1570Michał CiechanowiczMBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKOB3 NIEBIESKA
131 POL 1585Mateusz GrabowskiLKS CarzykowyB3 NIEBIESKA
132 POL 1593Rafał Balicki CHKŻ ChojniceB3 NIEBIESKA
133 POL 1594Szymon Janiak OPTI CWM GDYNIAB2 CZERWONA
134 POL 1612Maksymilian BetlejewskiMKŻ Arka GdyniaB2 CZERWONA
135 POL 1622Stanisław Cholewicki JKW PoznańB3 NIEBIESKA
136 POL 1629Mikołaj OsiowyKŻ-VIKING CzłuchówB3 NIEBIESKA
137 POL 1644Nina Janowicz KS AZS AWFiS GdańskB1 ZOLTA
138 pol 1650Artur RadowskiCSW OPTI USTKAB1 ZOLTA
139 POL 1651Tymoteusz GrygorcewiczCSW OPTI USTKAB3 NIEBIESKA
140 POL 1657Zofia SzcześniakKS Zjednoczeni BydgoszczB1 ZOLTA
141 POL 1665Mateusz Kluczka YKP GdyniaB2 CZERWONA
142 POL 1671Hanna Rogowska TKŻ ToruńB1 ZOLTA
143 POL 1672Kacper BarszczykUKS NAVIGO SOPOTB1 ZOLTA
144 POL 1704Franiszek WołyniecUKS NAVIGO SOPOTB2 CZERWONA
145 POL 1705Anna BanaszakUKŻ Błękitni GrzybowoB3 NIEBIESKA
146 POL 1708Stanisław Maik UKS Barnim GoleniówB1 ZOLTA
147 POL 1710Alicja PiątakCSW OPTI USTKAB1 ZOLTA
148 POL 1721Franciszek SiwekKS Spójnia WarszawaB3 NIEBIESKA
149 POL 1735Bartosz DyniaMKŻ ŻNINB1 ZOLTA
150 POL 1745Marek Szczepankowski UKS Barnim GoleniówB2 CZERWONA
151 POL 1750Filip NosolUKS Żeglarz WrocławB2 CZERWONA
152 POL 1753Michał Jankowski KS AZS AWFiS GdańskB1 ZOLTA
153 POL 1758January Szczukowski CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
154 POL 1767Nina GawełAZS PoznańB3 NIEBIESKA
155 POL 1772Witold SafijanMKŻ ŻNINB1 ZOLTA
156 POL 1778Marcel RumińskiMKŻ ŻninB1 ZOLTA
157 POL 1779Marcel WielińskiLKS CharzykowyB2 CZERWONA
158 POL 1780Szymon Kolka YKP GdyniaB2 CZERWONA
159 POL 1802Piotr TrellaMKŻ Arka GdyniaB3 NIEBIESKA
160 POL 1815Waldemar BoczkowskiCSW OPTI USTKAB2 CZERWONA
161 POL 1823Gustaw Zalewski TKŻ ToruńB1 ZOLTA
162 POL 1829Stanisław Wojda JKW PoznańB3 NIEBIESKA
163 POL 1857Szymon SzykownyMLKS KRAJNA Sępólno KrajeńskieB3 NIEBIESKA
164 POL 1862Zuzanna Zielińska YKP GdyniaB3 NIEBIESKA
165 POL 1871Wojciech StefaniakŻMKS PoznańB1 ZOLTA
166 POL 1876Maja ReszkaMKŻ Arka GdyniaB2 CZERWONA
167 POL 1883Aleksandra Bobrowska UKS Barnim GoleniówB2 CZERWONA
168 POL 1884Adrian Majdosz UKS Barnim GoleniówB3 NIEBIESKA
169 POL 1888Joanna Dyja WTW WarszawaB2 CZERWONA
170 POL 1892Jan KarnowskiKS Spójnia WarszawaB1 ZOLTA
171 POL 1904Norbert HerbaYK Stal GdyniaB3 NIEBIESKA
172 POL 1908Malina Pietrzak WTW WarszawaB3 NIEBIESKA
173 POL 1917Filip SikorskiCSW OPTI USTKAB2 CZERWONA
174 POL 1925Alicja Wróblewska YKP GdyniaB2 CZERWONA
175 POL 1927Mikołaj Czałbowski YKP GdyniaB1 ZOLTA
176 POL 1929Sonia DobrzyńskaK.S Spójnia WarszawaB2 CZERWONA
177 POL 1932Konrad Wlazłowski YKP GdyniaB1 ZOLTA
178 POL 1940Filip BilYK Stal GdyniaB1 ZOLTA
179 POL 1943Wiktor Łasak Opti CWM GdyniaB2 CZERWONA
180 POL 1945Zuzanna ZielińskaMKŻ ŻninB3 NIEBIESKA
181 POL 1961Agata Targowska OPTI CWM GdyniaB1 ZOLTA
182 POL 1970Aleksander Kosowski YKP GdyniaB3 NIEBIESKA
183 POL 1975Maja Kwiek WTW WarszawaB1 ZOLTA
184 POL 1985Konrad KuncYK Stal GdyniaB1 ZOLTA
185 POL 1989Filip PańczyszynWKŻ WOLSZTYNB3 NIEBIESKA
186 POL 2007Alicja Michalewska SSW MOS IławaB3 NIEBIESKA
187 POL 2010Jakub Gil TKŻ ToruńB3 NIEBIESKA
188 POL 2022Iwo Dudek YKP GdyniaB1 ZOLTA
189 POL 2031Fabian Kocięda OPTI CWM GDYNIAB2 CZERWONA
190 POL 2034Natasha Anolik OPTI CWM GDYNIAB3 NIEBIESKA
191 POL 2035Aniela Frąckowiak OPTI CWM GdyniaB1 ZOLTA
192 POL 2037Paweł Łoboda OPTI CWM GdyniaB3 NIEBIESKA
193 POL 2040Zofia Kucharska YKP GdyniaB2 CZERWONA
194 POL 2042Tymon Sochaj KS AZS AWFiS GdańskB1 ZOLTA
195 POL 2043Lila Sochaj KS AZS AWFiS GdańskB2 CZERWONA
196 POL 2057Natalia KilarYKl Stal GdyniaB3 NIEBIESKA
197 POL 2070Jacek DyguśMKŻ Arka GdyniaB1 ZOLTA
198 POL 2076Ignacy KalinowskiUKS Bryg WrocławB1 ZOLTA
199 POL 2096Liwia LiszkiewiczOlsztyński Klub ŻeglarskiB3 NIEBIESKA
200 POL 2102Krzysztof MaksymowiczK.S Spójnia WarszawaB1 ZOLTA
201 POL 2108Julia Wróblewska YKP GdyniaB2 CZERWONA
202 POL 2111Krzysztof Szczodrowski CHKŻ ChojniceB2 CZERWONA
203 POL 2113Wiktor Pawłowski CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
204 POL 2114Tymon Wiatrowski CHKŻ ChojniceB1 ZOLTA
205 POL 2117Alicja TutkowskaYK Stal GdyniaB2 CZERWONA
206 POL 2118Maciej Maćkowiak YKP GdyniaB1 ZOLTA
207 POL 2121Joanna MichalskaUKS Yacht Club SławaB2 CZERWONA
208 POL 2122Kajetan SteinUKS Yacht Club SławaB2 CZERWONA
209 POL 2138Max Berliński YKP GdyniaB2 CZERWONA
210 POL 2139Paweł Piankowski YKP GdyniaB2 CZERWONA
211 POL 2141Natalia Ziółkowska YKP GdyniaB3 NIEBIESKA
212 POL 2158Weronika PrzeździeckaK.S Spójnia WarszawaB2 CZERWONA
213 POL 2200Kaja ŚledzińskaKS Spójnia WarszawaB2 CZERWONA
214 POL 2551Jerzy Gałęza JKW PoznańB1 ZOLTA
215 POL 2555Jan Sawicki JKW PoznańB3 NIEBIESKA
216 POL 2586Filip Harasimowicz-KrysztofiakUKŻ Błękitni GrzybowoB1 ZOLTA
217 POL 2625Kornelia DobaczewskaMKŻ ŻninB2 CZERWONA
218 POL 2634Angela ZubelMKŻ ŻninB2 CZERWONA
219 POL 2918Piotr RodzewiczUKS NAVIGO SOPOTB1 ZOLTA
220 POL 3002Marysia ReteckaUKS NAVIGO SOPOTB2 CZERWONA
221 POL 4112Jan ZamojskiUKS Żeglarz WrocławB3 NIEBIESKA
222 POL 5119Kajetan Kaska Klub Sportowy Centrum Żeglarskie B3 NIEBIESKA
223 POL 8455Bogna TłokMLKS KRAJNA Sępólno KrajeńskieB1 ZOLTA
224 POL 11908Maria KurowskaUKŻ Lamelka KartuzyB3 NIEBIESKA
225 POL 11965Maja Harasimowicz-KrysztofiakUKŻ Błękitni GrzybowoB2 CZERWONA
226 POL 18681Maciej Cymerman UKS Barnim GoleniówB1 ZOLTA
227 RUS 3339Ivan MikhalevMBSW/UKŻR Niegocin GIŻYCKOB1 ZOLTA